Yer - Zemin Etiketi


2024 Yılı Güncel Fiyatları Yer - Zemin Etiketi

Yere yapışan ve zeminde kullanılan etiket modellerinin çok dayanıklı olması gerekir. Bu tür etiketlerin baskı ve üretim görevini üstlenmiş olan firmamız, malzeme ve üretim kalitesine her zaman özen göstermiştir. Renkli, dikkat çekici ve farklı şekillerdeki yer zemin etiketi, kullanım alanına uygun olarak çok verimli örnek seçenekler arasında yer alır. Reklam olsun yönlendirme olsun, bu tarz etiketler insanların hayatını kolaylaştırır. 25 yıllık tecrübe ve birikime sahip Brosur.com.tr ailesi olarak bu kategoride dayanıklı ve uzun ömürlü etiketleri size sunmak durumundayız. Her boyut ve her şekilde ürün örneklerini bizden talep edebilir ve yüksek kalite ile zamanında teslim alabilirsiniz. Vereceğiniz siparişler zamanında hazır olup güvenilir ambalaj içinde size teslim edilecektir.

Yer zemin etiketi veya yer sticker olarak bilinen ürünler zeminde olduğu için daha dayanıklı olmak zorundadır. İnsan ve araç geçişleri düşünüldüğü zaman yapımda kullanılan malzemenin çok dayanıklı olması gerekir. Buna ek olarak yapıştırma malzemesinin çok güçlü olması da önemlidir. Firma olarak ürettiğimiz ürünlerin yapışması ve dayanıklı olması konusunda size güven veriyoruz. Opak PVC ve bunun gibi dayanıklı malzeme kullanımı sayesinde yer sticker çok uzun süre dayanır ve parlaklığını kaybetmez.

Zemine yapışan etiketlerin farklı kullanım amaçları vardır. Kurumsal yapılarda yönlendirme, koordinasyon, düzen ve akıcılık için bu tarz ürünler kullanılmaktadır. Başta hastane ve AVM gibi yapılarda bu tür etiketlere çok sık rastlarız. Diğer bir amaç ise reklamdır. Uzun süre zeminde kalma özelliğine sahip olan bu ürünler, ekonomik ve ilgi çekici bir reklam unsuru olarak karşımıza gelir. Eczane, fuar, depo ve market gibi mekânlarda yer zemin etiketi gerekli ve kullanışlı bir ürün olarak karşınıza çıkar. Firma olarak bu ürünlerin her üretim aşamasında yüksek kaliteli çalışmalarımızla size destek olmaya hazırız. Sticker etiket baskı ürünlerimizi görmeniz ve değerlendirmeniz için sizi ilgili sayfalarımıza bekliyoruz.

Yer Zemin Etiketi Fiyatları

Yer zemin etiketi kullanan işletme veya kurumsal yapılar pek çok yönden önemli avantajlara sahip olur. Bu avantajlar şu şekilde karşımıza gelir:

  • İç mekân organizasyonu
  • Akıcı ve düzen oluşturan uygulama
  • Ekonomik ve dikkat çekici reklam
  • Fiziksel teması önleyen altyapı
  • Salgın önlemede düzen oluşturma

Burada önümüze gelen maddelere bakacak olursak ürünlerimizin ne kadar fonksiyonel ve kullanışlı olduğunu anlamak mümkün olacaktır. Sosyal mesafeyi korumak ve düzen oluşturmak için bu konuda üretip piyasaya sunduğumuz ürünler çok verimli şekilde kullanılmaktadır. Hammadde ve yapıştırıcı kalitesi sayesinde ürünlerimizin çok uzun ömürlü olduğunu kolayca söyleyebiliriz. Ürün tasarımında uzmanlarımız emek verirken kuşe kâğıt kullanımı ile en dayanıklı sonuçlara kolayca ulaşmaktayız.

Yer sticker fiyatları toplu olarak tarafımızdan değerlendirilip size en uygun şekilde sunulacaktır. Örnek yer zemin etiketi seçeneklerimizi gözden geçirerek işe başlayabilirsiniz. Kurumsal yapı, marka ve işletme logosu başta olmak üzere, bu etiketler üzerine kusursuz bir baskı yapılmaktadır. Dayanıklılık ve parlaklığı koruma noktasında yer sticker örneklerimiz size kolaylık ve fırsat sağlayacaktır.

Yere Yapıştırılabilen 10 Harika Etiket Tasarımı

Pek çok mekânda kullanılan ve sağlam şekilde yere yapıştırılabilen etiketler, tanıtım, reklam ve düzen oluşturma konusunda en iyi tercihler arasında yer almıştır. Zeminde adeta bir döşeme görüntüsüne sahip olan bu ürünlerin ağırlık ve sürtünmeye karşı dayanıklı olması gerekir. Yapımında kullanılan sağlam malzemeler sebebiyle, yere yapışan etiketler uzun ömürlü ve dikkat çekici yapısını korumuştur.

 

Tasarımı özenle yapılan yere yapıştırılabilen etiketler, uzmanlarımızın vermiş olduğu emekle ortaya çıkmıştır. Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmaları esnasında kullanışlı olan çok sayıda model, tasarım uzmanlarımız tarafından üretime kazandırılmıştır. Dayanıklı şekilde üretip müşterilere sunduğumuz yere yapışan etiketler, firmamızın ve uzmanlarımızın özgüvenli çalışmalarını temsil etmiştir.

Yönlendirme Etiketlerinin Yapışma Gücü Kuvvetli midir?

Kurumsal alanlarda takip edilmesi gereken yollar iç düzen açısından önemlidir. Yığılma ve kalabalığı önleme konusunda yönlendirme etiketi oldukça kullanışlı bir model olarak karşınıza çıkmıştır. Aranan hizmet veya aranan istasyona ulaşma konusunda sağlam, dikkat çekici ve kullanışlı zemin etiketleri kullanılmaktadır. Küçük araçlar ve insanlar tarafından çiğnenen bu etiketlerin dayanıklılığını koruması gerekir. Bu iş için özenle seçilmiş modellerden oluşan yönlendirme etiketi, insan akışını sağlar ve gereksiz kalabalık oluşumunu önler.

Zeminde kullanılan etiketler zorlu süreçlerden geçer, ezilen, yıpranan ve zorlanan bu etiketlerin sağlam kalması çok önemlidir. Yapımda kullanılan malzemeler kadar ürünün yapışmasında kullanılan yapışkanlar büyük önem taşır. Yıllar boyunca etiketin sapasağlam kalabilmesi için bu ürünlerde en güçlü yapıştırıcıları kullanmak durumundayız. Kendinden yapışkanlı olan sticker modellerimiz adeta tuttuğu yeri bırakmayan bir görüntü ortaya koyar. Sağlık anlamında kullanılan mesafeni koru etiketi, bu türden güçlü yapıştırıcı kullanılan bir model olarak önümüze gelmiştir. Kimyasal bazlı yapışkanlar bu tür ürünlerin zemine yapışmasına katkı sağlar. Uzun ömürlü bir kullanım için kaliteli yapışkan malzemeye her zaman ihtiyaç duyulur. Etiketlerimizi kullanırken yapışkan kalitesi hakkında da önemli bir kanıya varmanız mümkün olacaktır.

Pandemi süreci ile sosyal mesafenin önemi belirgin bir şekilde ortaya çıkmıştır. Sağlık ve düzen açısından önemli olan bu mesafenin korunmasında zemin etiketleri etkili olmuştur. Hastalık bulaşma mesafesine göre uygulanan bu etiketler firmamızın özenle ürettiği ürünler arasında yer almıştır. Zeminde bulunan ve insanların ilgisini çeken mesafeni koru zemin etiketi, hastalıkların yayılmasını önleyip insan sağlığını koruyan bir çözümü öncelemiştir. Bu ve benzer etiket tasarımlarımız sayesinde bireylere ve firmalara çok önemli katkılar sağlamış durumdayız.

Yer Zemin Reklam Etiketi

Reklam unsurlarını insanların en çok baktığı yerlere koymak gerekir. Marka logosu başta olmak üzere reklam özelliği taşıyan etiket ürünleri, bu konuda ekonomik bir reklam fırsatını temsil etmektedir. Firmamız teknolojisi ve donanımı ile bu gibi ürünleri ortaya koyma konusunda oldukça başarılıdır. En gelişmiş baskı teknolojisine sahip olan firmamız, tasarım ve üretim becerisi yüksek ekiplerle hizmetinizde olmuştur. Yer zemin reklamı olarak bilinen ürünlerimiz sayesinde uzun soluklu ve ekonomik bir reklam fırsatından faydalanmanız mümkün olacaktır. Etiket tasarımı konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde firma ve markanızın daha fazla birey tarafından görülmesi söz konusudur.

Zemin sticker kendi bünyesinde önemli işaret ve açıklamaları bulundurmaktadır. Bu açıklama ve işaretler parlak renklerle ifade edilmiştir. Çoğu zaman okuma yazması olmasa bile insanlar bu etiketlerin ne anlatmak istediğini anlayabilir. Kullanıldığı noktalarda son derece açıklayıcı olan bu ürün örnekleri yer zemin reklamı olarak oldukça verimlidir. Etiketin dayanıklılığı sayesinde bu ürünün uzun bir zaman diliminde insanlara hizmet etmesi sağlanır.

Ürünler, hizmetler, yollar ve istikamet belirleme konusunda, yer zemin etiketi oldukça kullanışlı bir ürün modeli olarak karşınıza gelir. İç mekân trafiğine ek olarak ürün ve logo tanıtımı durumlarında etiketlerin büyük katkısından söz edebiliriz. Planlı üretim aşamalarına özen gösteren firmamız tasarımları kusursuz ve istenen sayıda üretime dönüştürür. Kullanıma hazır olarak makinelerden çıkan ürünlerimiz sağlıklı paketlerde eksiksiz olarak müşterilerimize ulaşır. Özenle hazırlayıp dikkatle tedarik ettiğimiz zemin sticker ürünlerimiz, çok sağlam ve kullanışlı ürünler olarak karşınıza gelir.

 

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp