Karton Çanta Basım

Karton Çanta Baskı Tasarım Seçenekleri

Karton çanta baskı tasarım işlerinin tamamı sitemiz üzerinden yürütülmektedir. Yeni nesil kurumsal kimlik çalışmalarında karton çanta baskı tasarım işleri ön plana çıkmaktadır. Karton çanta baskı tasarım alanında kapsamlı hizmet veren firmamız kişilerin iş alanında büyümesine yardımcı olmaktadır. Ürün tasarımları ile firmalar kendi tanıtımlarını çok daha kolay şekilde yürütebilmektedir. Ürünlerin renk ve boyut seçenekleri sitemiz içerisinde hazırlanan kategorilerde belirlenmektedir. Karton çanta baskı tasarım işleri için oldukça fazla kişi sitemiz üzerinden baskı almaktadır.

Uygun Fiyatlı ve Kaliteli Karton Çanta Modelleri

Karton çanta fiyatları tercih edilen ürünün içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Ürün skalası geniş olan sitemiz karton çanta fiyatları üzerinden müşterilere hizmet vermektedir. Tercih edilen çanta adedine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli karton çanta basımı için sitemize giriş sağlanmaktadır.

Karton çanta fiyatları ve ürünün dayanıklılığı firmalara kaliteli hizmet vermeye yardımcı olmaktadır. Karton çanta fiyatları ile son zamanların en uygun fiyatlı ürün seçeneklerine ulaşmak mümkündür. Sitemize giriş yapan kişiler ofset baskı ürünlerine erişim sağlamaktadır. Kaliteli ürün ve oldukça fazla seçenek ile firmalar ihtiyaçlarına göre baskı işleri almaktadır. Karton çanta basım işlerinin tamamı sitemiz üzerinden en kaliteli şekilde yürütülmektedir.

Karton Çanta


2022 Yılı Güncel Fiyatları Karton Çanta Baskısı
(7 x 17 x 25 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
(7 x 17 x 25 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 7 x 17 x 25 1850TL +KDV
250 7 x 17 x 25 2250TL +KDV
500 7 x 17 x 25 2800TL +KDV
1000 7 x 17 x 25 3850TL +KDV
(8 x 25 x 35 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
(8 x 25 x 35 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 8 x 25 x 35 cm 2450TL +KDV
250 8 x 25 x 35 cm 3000TL +KDV
500 8 x 25 x 35 cm 3750TL +KDV
1000 8 x 25 x 35 cm 5400TL +KDV
(8 x 26 x 38 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
(8 x 26 x 38 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 8 x 26 x 38 cm 2570TL +KDV
250 8 x 26 x 38 cm 2950TL +KDV
500 8 x 26 x 38 cm 3800TL +KDV
1000 8 x 26 x 38 cm 5410TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 5-6 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 

Karton Çanta Baskı Nedir?

Geniş çaplı kullanım alanı olan karton çanta seçenekleri ofset baskı ürünlerinden biri olarak hazırlanmaktadır. Ürün tasarımı ve boyutları müşterilerin isteklerini karşılayacak şekilde özel olarak belirlenmektedir. Karton çanta model seçenekleri üzerinde logo ve amblem baskı işlemleri yapılmaktadır. Karton çanta aynı zamanda tanıtım işleri için de uygun şekilde kullanılmaktadır. Pek çok firma kurumsal alanda hizmet verirken çeşitli ürün tasarımları sunmaktadır. Karton çanta seçenekleri bu ürün yelpazesini genişleten seçeneklerden biridir.

Karton çanta kullanımı ile firmalar kendi istekleri tarzda ve boyutta basım işlemi gerçekleştirmektedir. Sitemiz üzerinden verilen siparişler hızlı teslim ayrıcalığı ile anında adrese teslim edilmektedir. Karton çanta baskı işlemleri farklı pek çok model çeşidi sunmaktadır. Uzun süreli kullanım imkanı sunan kaliteli ve yüksek gramajlı kağıt çeşitleri ile firmalar kendi tanıtımlarını yapabilmektedir. Boyut seçeneklerinin tümü sitemiz içerisinden özel olarak belirlenmektedir. Önerilen model ve karton çanta ürünleri anında baskıya alınmaktadır.

Karton Çanta Baskı Seçenekleri

Karton çanta baskı seçeneklerinin tümü sitemiz içerisinde özel olarak hazırlanmıştır Kaliteli karton çanta baskı modellerine göz atmak isteyen kişiler sitemizi ziyaret etmektedir. Doğa dostu karton çanta modelleri ile pek çok alanda tanıtım işlemi yapmak mümkündür. Karton çanta baskı seçenekleri için sitemiz herkese yönelik ürün sunmaktadır. Kaliteli kağıttan tasarlanan kartın çantalar dayanıklılığı ve baskı kalitesi ile pek çok kişi tarafından beğeni kazanmaktadır. Karton çanta baskı ürünleri kısa süre içerisinde tanıtım ve reklam işlerinin büyümesine yardımcı olmaktadır.

Karton Çanta Baskı Fiyatları Nelerdir?

Karton çanta baskı fiyatları her ürün ve model için değişiklik göstermektedir. Kullanım alanı geniş şekilde hazırlanan karton çanta baskı fiyatları bütçeye uygun şekilde tasarlanmaktadır. Firmaların kendi reklam ve tanıtım işlerini yapabilmeleri ile hazırladıkları tasarımlar karton çanta ürünlerinin üzerine basılmaktadır. Karton çanta baskı fiyatları tercih edilen ürünün boyutuna ve kağıt kalınlığına göre değişiklik göstermektedir. Pek çok kullanım özelliği ile karton çanta seçenekleri günümüzde oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir.

Karton çanta baskı fiyatları yenilenerek müşteriler için site içerisinde sunulmaktadır. Siteyi inceleyen kişiler kendi istedikleri modelde karton çanta seçimi yapabilmektedir. Bu ürünler tanıtım ve reklam sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Doğa dostu kağıtlar ile üretilen bu karton çantalar geri dönüşüm özellikli şekilde hazırlanmaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı ile tasarlanan ürünler son zamanların en çok beğenilen ofset malzemelerinden biridir. Sitemizi ziyaret eden kişiler kendi istedikleri boyutta çantaya karar vererek üzerine baskı yaptırmaktadır.

Toptan Karton Çanta Baskı Satın Alma

Toptan karton çanta baskı ürünleri sitemiz üzerinden satışa hazırlanmaktadır. Ürün seçenekleri geniş olan sitemiz kategoriler halinde karton çanta modellerini sunmaktadır. Toptan karton çanta baskı ürün siparişi vermek isteyen kişiler öncelikle ürünün malzemesini seçmektedir. Toptan karton çanta baskı ürünleri ile kurumsal kimlik çalışmaları yürütülmektedir. Günümüzde pek çok firma kendi tanıtımını yapmak için toptan karton çanta baskı modellerini incelemektedir. Uygun fiyat ve kalite güvencesi ile sitemiz bu alanda oldukça geniş kitlelere hizmet vermektedir.

Kaliteli Karton Çanta Basımı

Ürün seçenekleri geniş olan sitemiz üzerinden pek çok tasarım ve baskı işlemi sunulmaktadır. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli Karton çanta basımı için tercih edilen sitemiz en kaliteli baskıyı hazırlamaktadır. Karton çanta basımı ürüne göre farklılık göstermektedir. Kaliteli ve yüksek gramajlı kağıt ile tasarım yapan kişiler baskıyı da bu şekilde almaktadır. Karton çanta basımı için firmamız reklam tanıtım işlerinde yardımcı olmaktadır. Ofset baskı alanında tercih edilen karton çanta basımı ile son zamanların en kaliteli çantaları basılmaktadır. Firmamız kurumsal kimliği yansıtacak tasarım ve baskı işleri sunmaktadır.

Yüksek Kalitede Üretilen Karton Çanta Basımı Fiyatları

Karton çanta basımı fiyatları tercih edilen ürüne göre değişiklik göstermektedir. Bütçeye uygun tasarım ve baskı işlemleri yapmak isteyen kişiler çanta model seçimlerini sitemiz üzerinden yapmaktadır. Karton çanta basımı fiyatları seçilen ürünün boyutuna göre belirlenmektedir. Karton çanta basımı fiyatları ile kalite performans alanında en doğru seçim yapılmaktadır. Ofset baskı ürünleri olan karton çanta basımı fiyatları ile müşterilerin ilgisini çekmektedir. Pek çok kişi kurumsal olarak kendisini tanıtma aşamasında sitemiz üzerinden karton çanta modellerine göz atmaktadır.

Karton Poşet Basımı Seçenekleri

Günümüzde pek çok firma tanıtım işleri için gerekli promosyon ürünleri kullanmaktadır. Bu alanda karton poşet basımı oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Bütçeye uygun ve doğa dostu şekilde tasarlanan bu ürünler firmanın kendi tasarımını yapmasına yardımcı olmaktadır. Ürün seçenekleri geniş olan sitemiz kategoriler halinde müşterilerine hizmet vermektedir. Karton poşet basımı son zamanlarda giderek artış göstermektedir. Kaliteli malzemeler ile üretilen bu ürünler dayanıklılık ve uzun süreli kullanım alanında bir numaralı seçenek olarak bilinmektedir.

Karton poşet basımı ile kaliteli işler elde etmek mümkündür. Ürünün rengi ve kağıt kalınlığı tamamen müşteriler tarafından belirlenmektedir. Son dönemlerin beğenerek tercih edilen ürünlerinden biri karton çanta ve poşet seçenekleridir. Karton poşet basımı ile tüm baskı özelliklerinden yararlanmak mümkündür. Firmanın kurumsal alanda genişlemesi ve hizmet alanını büyütmesi için karton çanta baskı ürünleri kullanılmaktadır. Kaliteli malzemeler ile üretilen bu çanta seçenekleri günden güne dayanıklılık konusunda kendisini geliştirerek geniş çaplı hizmet ağı oluşturmaktadır.

Kraft Karton Çanta Basımı İşleri

Kraft karton çanta basımı ile son zamanların en kaliteli tanıtım işleri yürütülmektedir. Pek çok firma kendi sektöründe en iyisi olmak için çalışma göstermektedir. Kraft karton çanta basımı seçenekleri ile sitemiz kapsamlı şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerin ilgisini çeken ürünlerin tamamı kategoriler halinde sunulmaktadır. Kraft karton çanta basımı için kağıt kalınlığı tercih edilmektedir. Belirlenen renk ve boyutta kraft karton çanta basımı işleri yapılmaktadır. Hızlı basım ve teslimat özelliği ile sitemiz alanında oldukça başarı göstermiş firmalardan biri olarak hizmet vermektedir.
 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp