Karton Çanta Basım

İnanması güç, ancak en etkili reklam araçlarında birisi karton baskılı ürünlerdir. Reklam için hedef kitleye ulaşmak biraz daha hızlı olabilir ancak reklamdan daha ekonomik olan bu sistem doğru çözüm olacaktır. Bu sayede yakın çevrede potansiyel müşteriler hedef alınır. Sadece markasını tanıtmak istemeyen ilave olarak müşteri de kazanmak isteyenler için potansiyel müşteri kapasitesini arttıracak bir detaydır. 
 

Karton Çanta Basımı İçin Kaliteyi Artıran Diğer İşçilikler

Karton çanta basımında aşamalar baskı ve uygulama şeklinde ilerlerken uygulama aşamasında yer alan ve kaliteyi artıran ekstra işçilikler olmaktadır. Bu işçilikler ile karton çantaya ekstra görsellik kazandırılır. 

- Bölgesel Parlaklık,

- Kabartma,

- Varak baskı işlemleri

Yukarıda da yer alan bilgide uygulama esaslı gerçekleştirilen bu işçilikler için talepler esas alınır. Ancak uygulanması talep edilen bu uygulamalar karton çantaya görsellik kazandıracağı gibi dolaylı olarak firmanıza kazanımı da bulunacaktır. 

Karton Çanta Baskısı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Karton çanta fiyatları şayet ürünün hazır matbaa ölçüleri ile talebi veriliyorsa ve ekstra işçilik uygulamaları talep edilmiyorsa uygun fiyatlarla baskısı yapılır. Ancak talep edilen uygulamalar varsa ve diğer baskı için kullanılacak malzeme;

♦ Amerikan Bristol kağıdı, kuşe kağıt, kraft ve kroma seçenekleri 

♦ Tercih edilen karton çanta ebatı farklıysa,

♦ Matbaanın genel olarak ayarlı ölçüleri dışında baskı talep edildiyse ve

♦ Adet bilgisi, selefon uygulaması, kağıdın gramajı, baskıda(lak, varak ve gofrenin) uygulamaların olup olmaması

detayları yer alıyorsa karton çanta baskısı fiyatları değişir. 

Karton Çanta Baskısı İçin Sipariş Detayları

Karton çanta baskısı için talep edilen siparişler ürüne ilişkin detaylarla ilişkili olarak yer almaktadır. Talep edilen üründe;

• Ne kadar adet istendiği,

• Lak uygulamasının olup olmadığı,

• Ölçü talebi,

• Varak ve gofre uygulamalarının olup olmayacağı,

• İstenilen kağıt çeşidi,

• Kağıdın gramajı

gibi detaylar ile sipariş alınır. Siparişin tamamlanması ve baskının tasarımına ilişkin firma ve iletişim gibi detaylar için de fikir alışverişi sağlanmaktadır.

Ayrıca firmanızın ürün portföyünü tanıtmanız için önemli rol oynayan katalog baskı için de bizleden bilgi alabilirsiniz.

Karton Çanta


2021 Yılı Güncel Fiyatları Karton Çanta Baskısı

(7 x 17 x 25 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
(7 x 17 x 25 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 7 x 17 x 25 1155TL +KDV
250 7 x 17 x 25 1445TL +KDV
500 7 x 17 x 25 1825TL +KDV
1000 7 x 17 x 25 2390TL +KDV
(8 x 25 x 35 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
(8 x 25 x 35 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 8 x 25 x 35 cm 1445TL +KDV
250 8 x 25 x 35 cm 1820TL +KDV
500 8 x 25 x 35 cm 2325TL +KDV
1000 8 x 25 x 35 cm 3260TL +KDV
(8 x 26 x 38 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
(8 x 26 x 38 cm) 230 gr Amerikan Bristol Parlak veya Mat Selefonlu İp Kulp / Taban Altlık Karton Çanta - Dikey
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 8 x 26 x 38 cm 1500TL +KDV
250 8 x 26 x 38 cm 1885TL +KDV
500 8 x 26 x 38 cm 2385TL +KDV
1000 8 x 26 x 38 cm 3085TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 5-6 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 

Karton Çanta Nedir?

Satın alınan bir ürünün taşınması yalnızca ürünü güvenli tutmakta ibaret değildir. Küçük bir detay gibi görünse de; çevre dostu olması, hafif olması, esnek tasarım olanakları ve uygun maliyetleri açısından oldukça ilgi gören taşıma aracıdır. Ticari işletmelerin son yıllarda oldukça sık kullanmaya başladığı ürünler içerisine giren karton çanta uzun vadede bir tanıtım ve reklam aracı olarak görülmelidir.
 
Müşteriyi teşvik edici görselleri sayesinde reklam bütçesinde maliyetlerin etkin yönetiminde de rol alan bir araç haline geldi. Kağıttan yapılan basit bir parçadır. Hammaddesi karton olduğundan dokumasız endüstriyel bir üründür. Genellikle imalatçılar tarafından üretilir. Hediye poşetleri olarak da kullanılmaları halinde ekstra süsleme ihtiyacını ortadan kaldıran bir şıklığa sahiptir.

Karton Çanta Basım Süreci Nasıldır?

Etkili bir reklam aracı olan karton çanta tasarımında görsel bir iletişim söz konusudur. Bu bakımdan tanıtım ve gelişimde önemli rol oynar. Grafik yaratıcılık ister, firma sembolü, metin açıklaması doğru yerleştirildiğinde albeni oluşturur. Tüketicilerin dikkatini çekme özelliği nedeniyle ürün satışlarını teşvik eder. Reklam karton çanta, kağıt karton çanta büyük bir bölümünü kaplar. Firmamız aracılığı ile gerçekleştirilen tasarımlar sayesinde etkin tanıtım sağlamak mümkündür.
 
Bu tür karton çantalar genellikle ticaret fuarlarında ve sergilerde de kullanılma özelliğine sahiptir. Şirket imajını ve ürün imajını görünmez bir biçimde tanıtır. Firma adı, logosu, ana ürün adı ve sloganlar ile süslenebilir. Üretici ve ticari faaliyetlerde popüler reklam araçlarındandır. El çantası şıklığında tasarlanması halinde tüketicilerin elinde yıpranana kadar her yere giderek reklam yapma potansiyeli sunarlar. Bu bilinçle hareket eden firmamız aracılığı ile profesyonel tanıtım sağlayabilirsiniz.

Kraft Karton Çanta Nedir?

Karton çanta sürecinde kullanılan çeşitli kağıt türleri bulunmaktadır. Bunlar; beyaz karton çanta, kuşe karton çanta, kraft karton çanta bir kısmına bakacak olursak;

 

Beyaz karton kağıt torba: Kartondan yapılan kese kağıdında yüksek kalite içerir. Çeşitli özellikleri arasında yer alan yüksek mukavemet gücü olması dolayısıyla sıklıkla tercih edilir. Tasarımcılar için de hediye karton çantalar ve lüks karton çantalar için kullanılırlar. Basım kalitesinin yüksek olması dolayısıyla tasarımcılar tarafından sıklıkla tercih edilirler. Canlı renk konsepti sunması da büyük avantajları arasında yer alır.

 

Beyaz kağıt çanta: Kağıt torba yapımında kullanılan yaygın malzemeler arasındadır. Tahta kağıdından yapılan torbadan daha güçlüdür. Ağırlık kaldırma gücü daha yüksektir. Tasarımcılar genellikle kıyafet çantaları tasarımı için tercih ederler. Teknik özellikleri genellikle açık veya tamamen açık olarak görülür. Basım kalitesi, karakter, çizgi ve renkli bloklar yazdırmak için uygundur. Yüksek mukavemete sahip filmsiz kaplamalardır. Bu bakımdan maliyeti nispeten daha düşüktür.

 

Kuşe kağıt karton çanta: orta derecede karakterize edilme özelliği vardır. Kaplanan yüksek beyazlığa ve parlaklığa sahip olması dolayısıyla tercih edilir. Reklam efektleri için cesur tasarımlarda tercih edilir. Yüzeyde hafif bir film kaplaması mevcuttur. Bu sayede nem geçirmez. Dayanıklı işlevlere sahiptir. Kuşe kağıt en popüler kağıt karton çanta yapım malzemelerinden bir tanesidir.

 

Kraft kağıt karton çanta: yüksek özellik ve düşük maliyet ile karakterize edilir. Genellikle sıradan malzemeler için idealdir. Beyaz kraft kağıda ek olarak, genel kraft kağıdı daha koyu bir arka plana sahiptir. Bu bakımdan kraft karton çanta koyu metin ve çizgileri yazdırmak için uygundur. Bazı zıt renklerin bloklar üzerinde tasarlanması özellikli bir torba yapımını sağlar. Kraft kağıt torbalar film kaplı olmadığı için düşük maliyetli kullanım olanağı sunar.

 
 
Karton Çanta Tasarımı Nasıl Yapılmalı?
 
Firmaların müşterilerin gözünde değerini artıran çevreci bir özelliği bulunan karton çanta tasarımı nasıl yapılmalı? konusu profesyonel bir el tarafından yapılmalıdır, şeklinde cevaplanabilir. Çevreci bir imaj sunan kağıt çanta tasarımında firma tanıtımı gerçekleştirmek açısından önemi unutulmamalıdır. Çeşitli baskı teknikleri kullanmak suretiyle başka ve yeni görseller oluşturulabilir. Müşteri gereksinimini de düşünerek yapılan çantaların ağırlık, şekil ve boyutları dikkate alınmak suretiyle karton çanta tasarımı nasıl yapılmalı? Hakkında birkaç detay verilmesi gerekirse;

Kağıt torbaların firmanın sokaktaki yüzü olduğu unutulmamalıdır

Kağıt çantanın görevine uygun şekilde ve boyutta tasarlandığından emin olunmalıdır

Maceracı ve cesur bir imaj verilmek isteniyorsa satış materyalinde cesur tasarımlara yer verilmelidir

Eğlenceli bir tasarım isteniyorsa karton çanta üzerinde komik öğelere yer verilerek dikkat çekiciliği sağlanmalıdır

3D görsellerle zenginlik katılarak ilginin artması sağlanmalıdır

Kurgusal marka projesinin geri dönüşüm malzemesinde yapıldığı unutulmamalıdır

Proje markasını ve müşteri hissini iletme gücüne sahip olmalıdır. Tasarımcı ekibinin bu konuda tüketicilerle etkileşime girecek tecrübede olması önemlidir.

Karton Çanta Baskısı Nasıl Yapılmalı?

Satın alınan ürünlerin koruma altında ilgili yerlere gitmesini sağlayan araç olan karton çantaların en önemli farkındalığı tanıtım aracı olmasıdır. Baskılı olarak kullanımı bu aracın etkili kullanılmasını sağlar. Markanın bilinirliliğini artıran bu süreçte karton çanta baskısı nasıl yapılmalı? Sorusu da oldukça sorulur olmuştur. Burada önemli ayrıntıda firma bilgilerinin de detaylı olarak baskı içeriğinde bulunması gerektiğidir. Bu bilgileri tasarlarken kullanıcının gözünü yormayan ve ilgi çeken bir tasarım düşünülür.
 
Yüksek reklam maliyetlerini minimum seviyeye çeken ve her tür ticari sektörün kolaylıkla kullanmasını sağlayan bu reklam aracı sokak yüzünüzdür. Karton çanta baskısının en önemli farkı diğer ürünlerden daha uzun süreli kullanım olanağı sunmasıdır. Şık ve orijinal bir tasarım ile kullanışlı hale gelmektedir. Müşterilerin sıklıkla kullandığı karton çanta içerisinde firma logosunun bile bulunması yeterli olacaktır. Görsel açıdan göz alıcı ve ilgi çekici grafik tasarımları ile pek çok müşteriye ulaşma olanağı bulmak için alanında uzman profesyonel kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.
 
Firma prestijini artıran karton çanta baskısı nasıl yapılmalı? Sorusu her işletmenin sorması gereken bir sorudur. Kağıt çeşitliliği bakımından pek çok baskı kalitesi bulunması dolayısıyla her türlü bütçeye uygun satışlar gerçekleşir. Karton çanta basımında kağıt kalitesi ne kadar iyi olursa kullanım süresi de o kadar uzun olacaktır. Karton çanta baskısı için öncelikle firma bilgileri ve nasıl bir tanıtım aracı istendiği konusunda iletişime geçilir. Görsel olarak detay hazırlandıktan sonra müşteriye sunumu gerçekleştirilir. Ardından onay alması halinde basım sürecine geçilir.
 
Karton Çanta Baskı Üretim Aşamaları Nelerdir?
 
Kağıt torba baskısı, malzeme seçimi karton çanta baskı üretim aşamaları nelerdir? sorusunda gelen birincil unsurdur. Genel olarak kraft karton el çantası baskı malzemeleri kraft kağıt, beyaz karton, bakır kağıt, karton kağıt ve özel kağıt olarak çeşitlere ayrılır. Bu kağıtların üzerine basılan kraft kağıt torbalar insanlara farklı bir his verir. Bu yüzden malzeme seçerken ürünlerle birleşim gerçekleştirilerek seçim yapılmalıdır.

Baskı malzemesi seçilmesinin ardında, karton çanta baskı üretim aşamaları nelerdir? sorusunun ikinci adımı gelir. Bu da baskıya ve üretime başlamaktır. Basılan ürünlerin çıktıktan sonra doğru olmasını sağlamak için üretim sürecinde baskı sürecine dikkat edilmelidir. Kulplu Kraft kese kağıdının yarı mamul ürünleri üretildikten sonra, kraft karton çanta tutacaklarla elde tutulan halkalar takılır. Kağıt torbanın yarı mamul ürününe el ipi ile sabitlenmesi sağlanır. Tutkal aracılığı ile kulplu bir kraft kağıt torba tamamlanır.

Karton Çanta Baskısının Kullanım Alanları Nelerdir?

Alışverişin vazgeçilmez unsuru olan karton çanta baskısının kullanım alanları nelerdir?  denildiğinde taşıma işlemleri akla gelmektedir. Bu bakımdan özellikle de tüm alışveriş ve satın alma sektörlerinin vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Kullanım alanı açısından taşıma işlevi görmesi dolayısıyla alışverişin ardından başka taşımalar için kullanılır. Özellikle de kadınların taşıma gerekçesiyle kullandıkları karton çanta bazen elden ele değişir. Hatta görselini çok beğendiği bir kağıt torbayı dışarıda taşıma aracı olarak kullanır.
 
Bu bakımdan karton çanta baskısının kullanım alanları nelerdir? sorusu doğru yanıtlanmalıdır. Özel bir değer verilmesi ve önemsenmesi gereken bir taşıma aracı olmasının nedeni budur. Firmaların tanıtımında oldukça büyük bir yere sahiptir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Kitap satışları, giyim sektörü, perakende mağazacılığın vazgeçilmez araçları arasındadır. Bu nedenle firma tanıtımları için firmamız deneyimli personellerinden destek alarak doğru tanıtım gerçekleştirebilirsiniz.

Karton Çanta Baskı Fiyatları

Geri dönüşüm ve çevre dostu ürün olan karton çanta baskı fiyatları son yıllarda gelişen çevreci bilincin artmasıyla oldukça ilgi görmesiyle daha da uygun hale geldi. Plastik poşetlerin yerini hızla alan karton çanta baskısı gerçekleştirirken tanıtım sürecini de etkin yapmak önemlidir. Bu sayede uygun maliyetlerle tanıtım da yapılabilir. Firmamız tarafından sunulan etkin tasarımlar içeriğinin yanı sıra uygun fiyatlarla birleştirilmektedir. Alanından uzman profesyonel kadro ile sunulan hizmette müşteri memnuniyeti ön plandadır.
 
Sokakta yürüyen her üç kişiden birisinin elinde bir poşet olduğu düşünülürse nasıl etkin bir tanıtım aracı olduğu daha da net kavranabilir. Özellikle marka imajı açısından vazgeçilmez ürün tasarımları için uygun fiyat avantajı sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tanıtım ve müşteriye özel bir hediye olarak sunulan karton çanta baskı fiyatları ürün sayısına içeriğine ve kullanılan malzemelere göre farklılık gösterir. Bu nedenle öncelikle firmanız için neyin doğru olduğuna karar vermelisiniz. Verilen kararın ardından doğru fiyat bilgisi alabilirsiniz.
           
 
Karton Çanta Baskısı Avantajları?
 
Müşteriye kendini değerli hissettirme gibi bir ayrıcalığı vardır. Müşterilerin uzun süreli kullanımına olanak sunması dolayısıyla beğenilen bir görsel içeriğe sahip olmalıdır. Bu görsel içerik beğenildiği taktirde hemen her yerde müşterilerin taşıması söz konusu olur. Bu da firmanın ücretsiz olarak tanıtımı anlamına gelir. Pek çok reklam maliyetleri olduğu düşünülürse, kısa yoldan tanıtım aracı olan karton çanta baskısı göz ardı edilemeyecek kadar etkili bir araçtır.
 
Her kesimden insanın bir şeyler taşıma ihtiyacı için kullanımı zorunlu olan karton çanta baskısı müşteri odaklı hazırlanmalıdır. Bu sayede müşteri beğenisini kazanması sağlanır. Kaliteli bir içerik sayesinde kişilerin algısını üzerine çekme yeteneği vardır. Bunun nedeni ise insanların görsele olan ilgisidir.

Karton Çanta Üretim Baskı
 
Karton çanta üretiminin öneminin artmasının nedenlerinden bir tanesi de çevreye duyarlı olmasıdır. Özellikle de bilinçlenen toplumun bu değere sahip çıkması dolayısıyla karton çanta üretim baskı yapılmak suretiyle firmanın da bu duyarlılığı gösterilebilir. Firmaların rekabet sektörü düşünüldüğünde ufak bir detayın bile müşteride çok farklı algılara sebebiyet verdiği unutulmamalıdır. Bu bakımdan karton çanta üretim baskı seçenekleri sırasında kaliteli bir seçim yapılmasında yarar vardır.
 
Kaliteli kağıt seçimi sayesinde müşterinin de kendisini değerli hissetmesi sağlanır. Kaliteli kağıt ve içerik sayesinde kişilerin görsel ve dokunsal algılarında yer etme özelliği bulunur. Bu algıları harekete geçirerek firma prestiji artırılır. Günümüz koşullarında müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermek oldukça büyük bir yere sahip oldu. Bu bakımdan değerli müşteri potansiyeli için onlara değerli ve kaliteli kağıt çanta hediyeleri vererek firmanızın tanıtımlarını etkin bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.
 

 

Karton Çanta Baskı Hakkında Önemli Detaylar

Karton çanta günümüzde ticari işletmelerin son dönemde sıklıkla kullandığı ürünlerdir. Kullandıkları karton çanta; diğer poşet çeşitlerine nazaran çevreye zarar vermeyen unsurlarla üretilir. Doğal dengeyi bozan poşet gibi ürünlere göreyse uzun vadede ekonomik olmaktadır. Bu ekonomik faydası dolaylı olarak; reklam bütçesini kısması, müşteriyi teşvik eden görsellerle donatılması gibi.

 

Karton Çanta Baskı Hakkında

Karton çanta market veya mağazalarda ürünlerin konulduğu karton ürünleridir. Karton ürünlerinden farkı ise baskılı olmasıdır. Baskılı olmasının market veya mağazaya markasını tanıtma fırsatı sunar. Markanızı yaymasının yanı sıra karton çanta baskısı firmanızın iletişim bilgilerine de yer verir. Bu sayede firmanızla iletişime geçmek isteyen normal bir vatandaşın kolaylıkla bunu sağlaması mümkün olmaktadır. Billboard tabelaları yada broşürler için reklam bütçesi ayırmak doğru bir çözüm olsa da sermayenizi etkileyen bir faktördür. Daha ekonomik olan karton çanta tasarımları sayesinde billboard benzeri reklam panoları yerine tercih edilebilir. 
 

Karton çanta baskı ürününü diğer ürünlerden farklı kılan diğer özellikse uzun süreli kullanıma uygun olmasıdır. Şık tasarımı ve görsel unsuru ile kullanışlı olan bu karton ürünü müşteriler tarafından sıkça da kullanılabilmektedir. Farklı amaçlar için kullanılsa da firmanızın logosunu üzerinde taşıması yeterli olacaktır. 
 

Karton çanta firmanın prestijini yansıtan bir detay olduğu için görsel açıdan göz alıcı olmalıdır. İlgi çekici grafik tasarımlarına yer verilmelidir. Karton çantaların üretimi genelde dik, yatay ve körüklü olarak yapılır. En çok tercih edilen ebatları ise; 8x25x35 cm'dir. Ayriyeten fuar karton çanta olarak tercih edilir. Genelde müşteri talebine göre tasarımı gerçekleştirilen karton çanta için Amerikan Bristol kağıt kullanılır.

 

Alternatifleri ise kraft, kroma ve kuşe kağıtlar olarak yer almaktadır. Gramajı ise 200-250 civarında bulunmaktadır. Ancak talebe bağlı olarak farklı gramaj ve tasarımlarda imalatı yapılır. Karton çanta matbaa baskı için matbaanın genel ölçüleri ve gramajı ayarlı olduğu için farklı talep doğrultusunda ücrette değişiklik yaşanır. Karton çanta örneklerigenelde Amerikan Bristol kağıtlarına yönelik olmaktadır.
 

Bu kağıt çeşidinin kullanılması baskının kalitesini arttırmaktadır. İlave olarak gösterişli bir baskı talep edenler için de bu kağıt çeşidi kullanılır. Ayrıca karton çanta tercih edecekler için kağıt seçimi önemli bir detaydır. Baskı için kullanılacak kağıdın kalitesi her bakımdan çantayı etkilemektedir. En iyi kalitede karton çanta baskısı yaptırmak için kağıt kullanımı için de kaliteli kağıt tercih edilmelidir. Bu sebepten Amerikan Bristol kağıt çeşidi doğru çözüm olacaktır.
 

Talep Doğrultusunda Ekstra Uygulamalar

Farklı bir çok aşamaya tabi tutulan bu ürün için baskı aşamasından sonra çantaların tasarım aşaması gelmektedir. Genelde imalatı yapılan çantalar üç farklı ölçüde esas alınır. Bu ölçüler; 35x50, 50x70 ve 70x100 cm'dir. Karton çantalar hazırlandıktan sonra basım aşamasına gider. Basımda ise 4 ayrı renk ofset baskı yapılır. Karton çanta basımı için basıma giden çantaya bazı kaliteyi artıran uygulamalar yapılmaktadır. Bu uygulamalarsa;

• Laminasyon(Mat selefon ve parlak selefon)

• Varak(Altın, Gümüş baskı)

• Gofre(Kabartma Uygulaması),

• Lak Uygulaması

 

Bu uygulamaların gerekliliği bulunmaz. Ancak talep edilerek uygulandıklarında ise karton çantada kaliteyi arttıran uygulamalar olduğunu görebilirsiniz. Özellikle kabartma karton çanta baskılarında talep edilen uygulamalardan olmaktadır. Kabartma yapılması ile karton çanta üzerine yazılacak metinler daha şık görünmektedir. Uzaktan seçici olamayabilen bu metinler gofre uygulaması sayesinde belli edebiliyor kendini. 
 

Laminasyon yöntemlerinden olan mat selefon ve parlak selefon da tercih edilen uygulamalar olmaktadır. Selefon ile karton çantaya; su, ışık ve diğer etkenlerden korunma artısı sağlanır. Mat ve parlak selefon ise ekstra görsellik katan uygulamalar olmaktadır.
 

Karton Çanta Baskısı Hangi Amaçlarla Yaptırılır? Firmaya Kazanımları Nelerdir?
 

Karton çanta baskısı günümüzde kozmetik, avm, market ve mağazaların genelinde tercih edilen bir ürün olmaktadır. Genelde ürünü yada markasını tanıtmayı hedefleyen firmalar hem reklam hem de ihtiyaç amaçlı tercih etmektedir. Karton çanta baskısının firmanıza kazançlı durumları;

- Cadde ve sokaklarda marka isminizin yayılması,

- Markanızla iletişim sağlamak isteyenlerin; baskıda yer alan iletişim bilgileri ile kolayca ulaşabilmesi

- Reklam bütçesi için ayrılan sermayenin daha farklı işler için kullanılması ve

- Firma prestijinizi artıracak unsur olması.

- Kullanıma teşvik etmesi(Müşterinin aldığı karton çantayı sırf sizin markanız yer alıyor diye uzun kullanımlık olarak değerlendirmesi)

- Kanserojen kimyasal içeren poşet türünden farklı olarak zararsız kimyasal ile imalatı yapılır.

- Firmanızın daha resmi olduğunu gösteren detay olabilmektedir.

- Karton çanta baskısında firma logosu ve iletişim bilgisi yer alacağı gibi müşteri etkileyen sözler de yer alabilmektedir. Müşteri veya ürüne ilişkin metinler bulundurarak baskısı yapılabilir.

- Baskıda benimsediğiniz bir slogan bulundurarak ürününüzün kalitesini tanıtmayı hedefleyebilirsiniz.

kazanımları şeklinde yer almaktadır. Karton çanta baskısının firmanızı bir adım öteye taşıyacak kazanımları ile bulunması tercih için gereksinimi olan bir detay olduğunu göstermektedir. Yer alan bu kazanımların dışında karton çanta baskısının firmanıza dolaylı olarak pek çok açıdan faydasının bulunacağı da yüksek ihtimal olmaktadır.Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp