Otomobil Reklam Ürünleri

Oto Kokusu  

Oto Kokusu

1000 Adeti 800₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele

2022 Yılı Güncel Fiyatları Otomobil Reklam Ürünleri

Otomobil Reklam Baskı Ürünleri Hakkında

Günümüze reklam yapmak amacıyla birçok baskı tekniği kullanılmaktadır. Bu teknikler geniş kitlelere ulaşmak adına çok işe yaramaktadır. Özellikle insanların sıkça içerisinde oldukları otomobillerde reklam yapmak oldukça mantıklıdır. Bunun için otomobil baskılı olan reklam ürünleri tercih edilmektedir. Zaten reklamın amacı çok sayıda insana kısa bir yoldan ulaşmaktır. Otomobil baskılı reklam ürünleri de bu yüzden sıkça kullanılmaktadır.

Otomobil Baskılı Olan Reklam Ürünleri Ne İşe Yaramaktadır?

Son yıllarda firmaların reklam çalışmaları arasında baskılı ürünler daha fazla ilgi görmektedir. Çünkü baskı yapılan ürünler ile reklam yapmak daha kolaydır. Oto yıkamacılar, yakıt istasyonları, oto aksesuar firmaları vb. yerler otomobil baskılı ürünlere ihtiyaç duyarlar. Bu ihtiyacı karşılamak için brosur.com.tr adresi hizmet vermektedir. Bu adres üzerinden otomobil baskılı reklam ürünleri konusunda yardım alabilirsiniz. 
Otomobil içerisinde kullanılabilen baskılı ürünler arasında peçete, oto kokusu, paspas ve bunlara benzer ürünler bulunmaktadır. Bunlar arasında oto kokusunun daha popüler olduğunu söyleyebiliriz. Okyanus, Spring, Elma, Burberry Weekend ve Ralph Lauren başta olmak üzere farklı oto kokuları bulunmaktadır. 

Oto Kokusunun Basım Aşamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobil baskılı reklam ürünlerinden en çok tercih edileni oto kokusu olarak bilinmektedir. Çünkü oto kokusunun neredeyse her araçta yer aldığı görülmektedir. Doğal olarak bu ürün üzerine yapılan baskı ile çok doğru bir reklam yapılabilir. Bu konuda dikkat edilmesi gerekenler ise şöyledir;

  • - Oto kokusunun uzun ömürlü olması gerekir.
  • - Kullanılan esans ve koku kağıdı kaliteli olmalıdır.
  • - Doğru tasarım ile doğru mesaj seçilmelidir.
  • - Oto kokusunun baskı malzemeleri dayanıklı ve uygun olmalıdır.

Oto kokusunun baskısı için standart veya vip seçenekler kullanılmaktadır. Burada önemli olan şahsın veya kurumun arzu ettiği baskı reklam talebidir. Ayrıca oto kokusunun adedi arttıkça ücreti daha uygun olmaktadır. 

 

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz oto paspas için 3-4 iş günüdür.
Üretim süremiz oto kokusu için 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp