Varak Yaldızlı Kartvizit

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Varak Yaldızlı Kartvizit
Altın / Gümüş Yaldızlı 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol Tek Yüz Kartvizit

350 Gr. Kuşe Tek Yüz Renkli 
Tek Yüz Altın veya Gümüş Yaldızlı

Altın / Gümüş Yaldızlı 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol Tek Yüz Kartvizit
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 925TL +KDV
2000 1300TL +KDV
3000 1800TL +KDV
5000 2600TL +KDV
Altın / Gümüş Yaldızlı 8,3 x 5,1 cm - 700 Gr Kuşe Çift Yüz Kartvizit

700 Gr. Kuşe Çift Yüz Renkli Baskı
Tek Yüz Altın veya Gümüş Yaldızlı

Altın / Gümüş Yaldızlı 8,3 x 5,1 cm - 700 Gr Kuşe Çift Yüz Kartvizit
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 2050TL +KDV
2000 3500TL +KDV
3000 4500TL +KDV
5000 7200TL +KDV

Kurumsallığın ışıltılı ve zengin bir görüntüye sahip olması bazı kişiler için bir önceliktir. Örneğin, çalışma alanı dekorasyonundan kurumsal kimliğe kadar her noktada bunu yansıtmaya çalışırlar. Matbaa ürünlerinde de bu tarz bir yapıya uygun olması açısından yaldızlı basımlar yapılır. İşte bu noktada yaldızlı kartvizit en doğru örneklerden birini ortaya koyar.

Yaldızlı kartvizit kuşe kağıt üzerinde altın veya gümüş yaldız işlemesi ile üretilmektedir. Bu basımlarımızda genellikle tek yüz renkli baskı uygulaması yapılmaktadır. Üretim malzemesinde ise seçenekler değişim gösterebilmektedir. Çünkü yapabileceğiniz seçimlerde 350 gr kuşe kağıt veya 700 gr kuşe kağıt tercih edebilirsiniz. Kağıt ölçüleri 8,3 x 5,1 cm olarak standart kartvizit ölçüleri olarak uygulanmaktadır.

Altın Yaldızlı Kartvizit

Yaldızlı kartvizit üretilirken seçilebilecek malzemelerden birisi altın yaldız olabilir. Altın yaldız uygulaması için kabartmalı kartvizit üzerinde kabartma bölgesinde lak yerine altın yaldız kullanılmaktadır. Yani aslında altın yaldızlı kartvizit bir nevi kabartmalı kartvizit ürünü olarak hazırlanmaktadır. Fakat kabartmalı ürünlerde lak uygulaması ile parlaklık verilmektedir. Bu üründe ise altın yaldız ile parlaklık ve göz alıcı bir görsellik elde edilmektedir.

Altın yaldızlı kartvizit görselliği ile farklılığını ortaya koyan bir ürün olarak tercih edilmektedir. Yaldız işlemeleri sayesinde kart üzerinde yazıların daha belirgin bir hale gelmesi sağlanmaktadır. Bu işlem ise bazen kartvizitte sadece logo bazen özel olarak belirli görsellikler üzerinde gerçekleştirilmektedir. Bazen yazıların tamamen altın yaldız ile işlenmesi sayesinde daha parlak bir görüntü ortaya çıkması sağlanmaktadır.

Özellikle iş dünyası için vazgeçilmez tercihlerden birini altın yaldızlı kartvizit oluşturmaktadır. Çünkü bu kartvizit hem gösterişli hem de zengin bir yapı ortaya koymayı başarmaktadır. Birçok önemli iş insanı ve makam sahibi kişiler bu parlak ve kabartma dokusu ile çarpıcı kartviziti tercih etmektedir. Bu noktada kurumsal yapıda iyi bir izlenim elde edilmesi mümkün olmaktadır.

Altın yaldızlı kartvizit üretimi gerçekleştirilmesi için bahsedildiği şekilde iki farklı kağıt ağırlığı tercih edilmektedir. İlk olarak standart ağırlıkta ve uygun fiyatlı bir yapı ile 350 gr kuşe kağıt kullanılmaktadır. Ancak tercihe bağlı daha ağır bir yapı için 700 gr kuşe kağıt malzeme de kullanılmaktadır. Sıvamalı yapı ile 700 gr kuşe kağıt daha ağır bir kartvizit ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Kağıt ağırlığı seçimlerinizi gerçekleştirdiğinizde altın yaldızlı kartvizit için diğer özellikleri de seçebilirsiniz. Örneğin, tek yüz renkli baskı veya çift yüz renkli baskı yapılması kararını verebilirsiniz. Bunun yanında elbette ki kartvizit üzerinde bulunan bilgileri de belirlemeniz gerekmektedir. Genellikle bu tip kartvizitlerde bir fon tasarımı yapılması tercih edilmektedir. Çünkü fon sayesinde altın yaldız deseni kart üzerinde daha etkili bir şekilde işlenmektedir. Bunun yanında kartvizit üzerinde logo, isim ve iletişim bilgileri bulunması sağlıklı olacaktır.

6 Birbirinden Güzel Altın Yaldızlı Kartvizit Tasarımları

Yıldızlı kartvizit ürünlerinde iyi örnekleri gözden geçirmeniz, doğru ve daha keyifli karar vermenize yardımcı olacaktır. Bu bölümde sizin için seçmiş olduğumuz birbirinden güzel 6 farklı altın yaldızlı kartvizit örneğine ulaşabilirsiniz. Örnekler sayesinde altın yaldız uygulamasının kartvizit üzerinde nasıl bir etki ortaya koyduğunu daha kolay görmeniz amaçlanmaktadır.

İyi izlenim için tercih edilen altın yaldızlı kartvizit günümüzde özellikle iş dünyasında etkili bir sonuç sağlamaktadır. Hatta hem büyük hem küçük işletmelerde önemli pozisyonlarda çalışan kişilerin sahip olması gereken bir üründür. Üstelik bu uygulama bazen karton çanta gibi promosyon ürünleri üzerinde dahi yapılabilmektedir. Bugün bilhassa önemli iş iletişimleri sırasında sunmanız gereken prestijli bir kartvizit çeşididir.

Varak Yaldızlı Kartvizit

Profesyonel iş hayatında önemli bir gereklilik olan kartvizitlerde yaldız uygulaması daha çarpıcı bir sonuç oluşturmaktadır. Özellikle sıradan olmaktan kaçınmak istiyorsanız, bir fark oluşturmak için varak yaldızlı kartvizit seçebilirsiniz. İyi bir izlenim oluşturacak bu kartvizit, göz alıcı yapısı ile akılda kalıcılığa katkı da sunacaktır. Özellikle de kuyumculuk ya da tasarımcılık gibi bazı sektörlerde bu kart büyük bir artı sağlamaktadır.

Varak yaldızlı kartvizit için kart üzerinde belirlenen bir bölgede yaldızlama çalışması gerçekleştirilmektedir. Örneğin, kartın sol üst köşesinden sağ alt köşesine doğru uzanan bir varak bölgesi oluşturulmaktadır. Bu geçen estetik şerit üzerinde altın yaldızlama uygulaması yapılmaktadır. Aslında bu sayede kartvizitin arka bölümünde altın yaldız vasıtası ile bir fon elde edilmektedir. Sonrasında bu fon üzerinde istediğiniz kartvizit tasarımı kullanılmaktadır.

Varak, tasarımda iyi bir arka plan oluşturmak için çok sık tercih edilmektedir. Bu durum tıpkı bloknot tasarımlarında sayfa arkasına bir filigran uygulanması gibidir. Günümüzde not kağıtlarında bu tip fon uygulamaları ile daha iyi bir görsellik elde edilmektedir. Varak yaldız uygulaması da genellikle altın yaldızlama kullanılarak yapılmaktadır. Ancak gümüş yaldız uygulaması noktasında da özellikle farklı kart renklerinde varak uygulaması yapılabilmektedir.

Gümüş Yaldızlı Kartvizit

Kuşe kartonda gerçekleştirilecek uygulamalarda gümüş yıldızlı kartvizit sayesinde de önemli bir görsel avantaj elde edilmektedir. Gümüş yaldız özellikle rengarenk ışıldayan bir kartvizit oluşmasına katkı sağlamaktadır. Kaliteyi sembolize eden bir yapı ile birlikte özellikle kartvizit tasarımında metinler üzerinde gümüş yaldız uygulanmaktadır. Bu bağlamda da çoğu zaman siyah gibi koyu renk kartlarda gümüş yaldızlı kartvizit üretimi yapılmaktadır.

Sistemimizde tanıtım ve promosyon ürünlerinde sizler için her zaman en uygun rakamlar yer almaktadır. Örneğin, çok sık ihtiyaç duymanız nedeniyle firmamız en uygun broşür fiyatları üzerinden size hizmet vermektedir. Bu anlamda altın yaldızlı ve gümüş yaldızlı kartvizit ürünlerinde de çok uygun bir fiyatlama bulunmaktadır. Ürünlerde paket üzerinden 1000-2000-3000-5000 gibi sayılar ile sipariş verilebilmektedir. Kağıt ağırlığı üzerinden de fiyatlamada net rakamlar ortaya çıkarılmaktadır.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp