A7 Broşür

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz broşür için 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 Yılı Güncel Fiyatları A7 Broşür
A7 Broşür basım 9,5 x 20 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
A7 Broşür basım 9,5 x 20 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 660TL +KDV
2000 960TL +KDV
5000 1720TL +KDV
10000 3240TL +KDV

A7 Ebat Broşür Baskı Hakkında

Broşür baskıları firmaların ürün ya da kendileri hakkında anlatmak istediği konuları bilgilendirici olarak paylaştığı ürünlerdir. Kurumsal kimlik oluşturma sürecinde el ilanı ve broşür baskılarına ihtiyaç duyulmaktadır. A7 ebatlarında broşür baskı tasarımı oluşturacak olan kişiler firmanın tüm hizmetlerinden de tasarım üzerinde bahsetmektedir. A7 broşür basımı dijital çağın gelmesi ile birlikte daha fazla önem kazanmaktadır. Firmanın kendi ve ürünleri hakkında bilgi verdiği bu baskı tasarımları sayesinde daha geniş hedef kitleler belirlenmekte ve çalışmalar hazırlanmaktadır.

A7 el ilanı kurumsal firmaların isteklerine yönelik hazırlanmaktadır. Oluşturulan tüm tasarım süreci boyunca ürün tek kırım ya da çift kırımlı olarak hazırlanmaktadır. El ilanı ve broşür tasarımlarında kırım farkı büyük önem taşımaktadır. A7 el ilanı örnekleri sitemiz içerisinde hazırlanan kategorilerde yer almaktadır. Her firma için özgün tasarım oluşturularak firmanın marka imajı da yansıtılmaktadır. Tasarımlar farklı boyutlarda kolaylıkla hazırlanabilmektedir. Fakat günümüzde en çok kullanılan boyut seçimlerinden biri ise a7 broşür modelleri olarak bilinmektedir.

A7 Broşür Basım Fiyatları Nedir?

Uzun paragrafların yanı sıra daha kısa ve açıklayıcı baskı ürünleri arasında broşürler yer almaktadır. A7 broşür basım fiyatları sitemiz içerisinde bilgi vermektedir. Tüm tasarımlar için ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Kurumsal firmalar kendi istekleri yönünde tasarım şekli ve boyutu oluşturmaktadır. Tek kırım ya da iki kırım detayları ile fiyatlandırmada değişiklik yaşanmaktadır.

Baskı alanında en kaliteli sonucu almak isteyen müşteriler sitemiz üzerinden online olarak broşür baskı siparişi vermektedir. Sitemiz a7 broşür baskı siparişi öncesinde dikkat edilmesi gerekenler? Hakkında da özenli çalışma gerçekleştirmektedir.

A7 Broşür Baskı Siparişi İçin Nelere Dikkat Edilmesi Gerekmektedir?

  • - Ölçülendirme A7 formuna uygun şekilde yapılmalıdır.
  • - Kurumsal firmanın logosu bulunmalıdır.
  • - Tasarımda uzun ve detay bilgi yerine net ve anlaşılır bilgiler yazılmalıdır.
Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp