A4 Broşür (20x28 cm)

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz el ilanı için 6-7 iş günüdür.
Üretim süremiz broşür için 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 Yılı Güncel Fiyatları A4 Broşür (20x28 cm)
A4 Broşür basım 20 x 28 cm Tek Yüzlü 105 gr Parlak Kuşe RENKLİ


 

A4 Broşür basım 20 x 28 cm Tek Yüzlü 105 gr Parlak Kuşe RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
2000 1225TL +KDV
4000 2440TL +KDV
6000 3780TL +KDV
10000 6100TL +KDV
A4 Broşür basım 20 x 28 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
A4 Broşür basım 20 x 28 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 1320TL +KDV
2000 1850TL +KDV
5000 3520TL +KDV
10000 6340TL +KDV
A4 Broşür basım 20 x 28 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ 1 Katlamalı
A4 Broşür basım 20 x 28 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ 1 Katlamalı
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 1585TL +KDV
2000 1980TL +KDV
5000 3700TL +KDV
10000 6600TL +KDV
A4 Broşür basım 20 x 28 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ 2 Katlamalı
A4 Broşür basım 20 x 28 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ 2 Katlamalı
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 1585TL +KDV
2000 1980TL +KDV
5000 3700TL +KDV
10000 6600TL +KDV

Broşürler, en çok tercih edilen klasik reklam araçları türlerinden biri olduğu kadar, şirkete olumlu geri bildirim sağlama potansiyeli olan basılı ürünlerden biridir. Broşürler ile şirketinizi potansiyel müşterilerinize en pratik şekilde tanıtabilir ve kampanyalarınız ya da yeni hizmetleriniz hakkında toplu olarak bilgilendirebilirsiniz.

Etkili a4 broşür basımı kampanyaları hem marka bilinirliğini hem de marka itibarını artırmak için stratejik bir adım olacaktır. Markanızı, ürünlerinizi ya da vermiş olduğunuz hizmetlerinizi hedef kitleye ulaştırmanın en faydalı yollarından biri olan broşürler, etkili olabilmek için doğru tekniklerle hazırlanmalı ve kaliteli malzemelerle üretilmelidir.

A4 Broşür Baskı

A4 broşür baskı, birçok farklı kullanımla markanızın bilinirliğini artırmak için stratejilerinizin önemli bir parçası olabilir. Örneğin; A4 broşür baskı, şirketinize gelen ziyaretçilere sunabileceğiniz şık ve özetleyici bir belge olarak veya çeşitli kampanyaları duyurmak için bir araç olarak kullanılabilir.

A4 broşür basımı ve a4 el ilanı basımı, çekici bir görselle markanızı, işinizi, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kısa bir şekilde sergilemek ve potansiyel müşterilerinizi markanız hakkında ilginç bir şekilde bilgilendirmek açısından kullanışlıdır. a4 el ilanı basımı ile uygun fiyatlı bir reklam yapabilme fırsatı da yakalamaktasınız.

Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmeyi ve beğenilerini kazanmayı başaran tasarımlar, hem marka bilinciniz hem de pazarlama çabalarınız için olumlu geri bildirimler yaratacaktır. A4 el ilanı basımı fiyatları konusunda sizlerin tercihlerine göre fiyatlar şekillenmektedir. A4 broşür baskı fiyatlı broşürler arasında sizler için piyasadan çok daha uygun seçenekler bulunmaktadır.

A4 el ilanı basımı fiyatları konusunda seçebileceğiniz çok farklı alternatifler bulunmaktadır. 2000 adetten 20000 adete kadar dilediğiniz seçenekte el inanı bastırabilirsiniz. A4 broşür baskı fiyatlı seçeneklerimizin arasında da yine sizler için 1000 adetten 20000 adete uzanan geniş bir yelpaze bulunmaktadır. 

A4 Broşür Fiyatları

Yaptıracağınız işin kalitesine göre a4 broşür baskı fiyatları değişikli gösterebilir. Çünkü broşür basımı farklı teknik ya da yöntemler kullanılarak gerçekleştirebilir. Kullanılan bu yöntemlerin maliyetleri birbirinden farklı olabilir. Örneğin yaptırdığınız işin kırımlı katlamalı broşür basımı olması, kullanılacak olan kağıdın gramajı, broşürlerde selefon kullanılıp kullanılmayacağı gibi faktörler broşür basımı fiyatlarını etkilemektedir. Fakat bu tarz işlerde kırımlı katlamalı broşür basımı yöntemi kullanılır. Bu yüzden sizde a4 el ilanı baskı fiyatları konusunda brosur.com.tr adresinden bilgi alabilirsiniz.

Hedef kitlenizi etkilemek ve daha etkili bir reklam yapabilmek için broşür basımı önemsemeniz gereken bir konu. İşin kaliteli olmasını istiyorsanız a4 broşür fiyatları belki biraz yükselebilir ama doğru bir çalışma yürütülürse uygun fiyata çok daha etkili işler üretilebilir. Brosur.com.tr a4 broşür fiyatları konusunda en uygun fiyat tekliflerini alabileceğiniz bir firmadır.

A4 Broşür Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Baskı konusunda fiyatlar pek çok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fakat yine de ekonomik a4 broşür baskı hizmeti bulabilirsiniz. Örneğim brosur.com.tr üzerinden ekonomik a4 broşür baskı hizmeti satın alabilirsiniz. Fiyatlandırmalar tüm broşür baskı aşamaları göz önünde tutularak yapılmaktadır. Yani broşür baskı aşamaları sırasında kullanılan her türlü malzeme ya da yapılan işçilik sonucu ortaya çıkacak olan fiyat konusundaki bilgilendirme, size iş başlamadan önce yapılır.

Peki fiyatlar neye göre belirlenir? Genelde a4 el ilanı basımı fiyatları basılacak el ilanının sayısına, kullanılacak kağıdın gramajına, kırım sayısına ve selefon olup olmayacağına göre değişir. Dolayısıyla a4 el ilanı basımı fiyatları konusunda firmadan bilgi almak daha doğru olacaktır. Bunun için brosur.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Daha fazla insanın tanıtımını yaptığınız ürün, hizmet ya da etkinlikten haberdar olmasını istiyorsanız, yaptığınız a4 broşür tasarımı üzerinde çalışılmış olmalı. Sıradan ve basit bir tasarım ters etki yapabilir. Dolayısıyla uzman, profesyonel ve bu alanda deneyimli kişiler, size daha iyi bir a4 broşür tasarımı sunacaklardır. Tasarımın etkili ve başarılı olmasının yanında, ekonomik olması da işletmelerin göz önünde bulundurması gereken konulardan biridir.

Tasarım başarılı bir şekilde oluşturulduktan sonra, kaliteli broşür baskı hizmeti verebilecek bir firma ile anlaşılmalıdır. Bu noktada brosur.com.tr tercih edilebilir. Çünkü yapılmış olan başarılı bir tasarımın, başarılı ve kaliteli broşür baskı ile taçlandırılması gerekir. İşte o zaman tanıtılacak ürün, hizmet ya da etkinlik broşür el ilanı sayesinde daha fazla kişiye ulaşabilir.

Yaptırdığınız tasarımın baskı aşamasında hem kaliteli hem de ekonomik olması için öncelikle bu hizmetleri sunabilecek bir firmaya ihtiyacınız var. Belki her firma kaliteli el ilanı basımı yapabilir ama her firma bunu ekonomik şekilde yapamaz. Kaliteli kağıtlar kullanılmalı, kırım işlemleri yapılacaksa profesyonel ekipler tarafından yapılmalı ve firma tarafından kaliteli el ilanı basımı hizmeti sunulmalı.

Bunun için öncelikle firmanızın insanlara ne demesini istediğini bilmeniz gerekir. Sloganlar, ürünler ve tanıtım yazımları buna göre oluşturulmalı. Aksi halde insanları işletmenize çekmek isterken, onları işletmenizden uzaklaştırabilirsiniz. Dolayısıyla a4 broşür el ilanı basımı amacına uygun olarak, işletmenizin kitlelere hitap edebileceği şekilde gerçekleştirilmelidir. Eğer a4 broşür el ilanı basımı amacına uygun olarak gerçekleştirirse, işletmenizin büyümesi için büyük katkı sağlayabilir. 

Türkiye'de a4 broşür el ilanı baskı yaygın şekilde kullanılır. Her türlü işletme tanıtımını yapmak için bu hizmete başvurur. Eğer bir işletmeniz varsa, o halde güvenilir de bir baskı firmanı olmalı. Aksi halde reklamınız ne kadar iyi olursa olsun, dağıttığınız el ilanı ve broşürlerin kalitesiz olması sizi olumsuz olarak etkileyecektir.

Dolayısıyla a4 broşür el ilanı baskı işleriniz için kesinlikle güvenilir bir firma ile çalışmanız gerekir. Eğer bunu yaparsanız, firmanın kalitesi işletmenizin kalitesiyle birleşecek ve ortaya harika sonuçlar çıkacaktır. Sonuçta amaç tanıtım yapmak olduğu için, işletmenizin ya da ürün, hizmet ya da kampanyalarınızın daha fazla insan tarafından bilinmesi sağlanacaktır.

A4 Broşür Basımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşin baskı kalitesi belirlenmeden önce, işin nasıl daha etkili olabileceği konusunda fikirler üretilmelidir. Bu, reklamı yapılacak olan firmanın kişiler üzerinde daha olumlu bir izlenim bırakmasına yardımcı olacaktır. Her ne kadar el ilanı broşür a4 olarak basılsa da, gerektiği durumlarda a3 ya da a5 de tercih edilebilir. İş masa başında başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra, artık el ilanı ve broşür baskısı aşamaları konuşulabilir. Bu noktadan itibaren el ilanı broşür a4 olarak mı basılacak, el ilanı ve broşür baskısı için kaç gramlık kağıt kullanılacak gibi detaylara karar verilebilir.

Basılacak olan el ilanı broşür ne amaçla kullanılacak olursa olsun, o amaca yönelik olarak hazırlanmalıdır. Örneğin renk seçimlerinden yazı tipine kadar tüm detaylar buna göre oluşturulmalıdır. Çünkü el ilanı broşür reklamı yapılacak firmanın hizmetini ön plana çıkarmazsa, amacına hizmet etmemiş olur. Hem a4 broşür, hem a4 el ilanı hizmet ya da ürün tanıtımları için uygundur. Zaten günlük hayatımız içerisinde a4 broşür de, a4 el ilanı da sıklıkla karşılaştığımız ürünlerdir.

A4 El İlanı Baskı

Hemen hemen her türlü hizmet ya da ürünün tanıtımını yapmak için a4 broşür baskısı kullanılabilir. Türkiye'deki işletmeler de bu iş için genellikle a4 broşür baskısı kullanırlar. Çünkü günümüzde her ne kadar internet olsa da ve reklamlar dijital olarak gerçekleştirilse de, kağıt broşür baskı hala en etkili yöntemlerden biridir. İnsanlara kampanya ve ürünlerle ilgili en kısa yoldan ve etkili bilgi ancak kağıt broşür baskı yöntemiyle verilebilir.

Her ne kadar bu baskı türleri tanıtım için kullanılsa da, farklı işler için de kullanılabilir. Herhangi bir konu hakkında da fikir almak için öncelikle broşür tasarım örnekleri incelenebilir. Örneğin bir organizasyondan insanları haberdar etmek için broşür baskı yapacaksanız, bunun için önce bu alanda önceden yapılmış olan broşür tasarım örnekleri üzerinden ilerlemeniz önerilir.

A4 El İlanı Nerelerde Kullanılır?

Her şeyden önce, yapacağınız iş ne olursa olsun, hazırladığın broşür ya da el ilanının insanlar üzerinde etkili olması önemlidir. Dolayısıyla broşür ya da el ilanı basılmadan önce bu durum göz önüne alınarak etkili bir çalışma yürütülmelidir. Aksi halde ürünün baskısı ve işçiliği ne kadar kaliteli olursa olsun, o reklamdan verim alınamaz. Dolayısıyla verim alınamayacak bir işin de yapılmaması daha iyidir.

Broşür ve el ilanı baskılarında en çok tercih edilen ürünler A4 olan ürünlerdir. Eğer siz de bu hizmeti almak istiyorsanız, a4 broşür basımı ve a4 el ilanı basımı işleriniz için brosur.com.tr adresinden destek alabilirsiniz. Yaptıracağınız işin hem kaliteli olmasını istiyor, hem de bu işten verim almak istiyorsanız, kaliteli ve güvenilir bir firma ile çalışmanız çok önemlidir. Çünkü a4 broşür basımı ve a4 el ilanı basımı firmanızı ya da işletmenizi tanıtmak için kullanabileceğiniz en etkili yöntemlerden biridir ve broşür el ilanı işlerinizin düzgün bir şekilde yapılması gerekir.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp