Şu an Kartvizit > Şeffaf Kartvizit bölümünü inceliyorsunuz.

Şeffaf Kartvizit

2022 Yılı Güncel Fiyatları Şeffaf Kartvizit
Şeffaf Kartvizit TEK RENK 500 micron PVC 8,3 x 5,1 cm - Kenarları Oval
Şeffaf Kartvizit TEK RENK 500 micron PVC 8,3 x 5,1 cm - Kenarları Oval
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 500TL +KDV
1000 920TL +KDV

Şeffaf Kartvizit Basımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kurumsal firmaların kendi bilgilerinin yer aldığı ürünlere kartvizit ya da kurumsal kimlik adı verilmektedir. Kurumsal kimlik çalışmaları pek çok farklı model ve tarzda hazırlanmaktadır. Yenilikleri takip eden firmalar birbirinden farklı kartvizit çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşmaktadır. Markanın hizmet alanını yansıtmak isteyen kişiler şeffaf kartvizit tasarımları talep etmektedir. Özellikle modern çağa uygun şekilde hazırlanan şeffaf tarz kartvizit modelleri kullanım açısından da yenilik sağlamaktadır. Ürünlerin tamamında firmanın hizmet verdiği alana ait bilgiler yer almaktadır.

Kartvizitler arasında yer alan şeffaf tasarımlar, son zamanların en popüler ve estetik görünüm sunan ürünleridir. Firmaların bilgilerini karşı tarafa aktarmak için kullandığı ürünler farklı tasarımlar ile hizmet vermektedir. İletişim bilgilerinin yer aldığı kartvizit tasarımları şeffaf kartvizitler olarak farklı bir görünüm sunmaktadır. Üstelik yazıların net bir şekilde okunduğu bu kartvizitler markanın tanıtımını yapmak için en kaliteli araç olarak tercih edilmektedir. Tasarımların estetik bir görünüme sahip olması yapılan işbirliklerinde de daha fazla alana hitap etmeyi sağlamaktadır.

Şeffaf Kartvizit Fiyatları

Kartvizit siparişi verecek olan kişiler şeffaf kartvizit fiyatları üzerinden sipariş oluşturmaktadır. Fiyat seçenekleri tercih edilen özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Yeni nesil kartvizit ürünleri arasında yer alan şeffaf kartvizitler kullanım imkanları ve estetik görünüm açısından da markayı yansıtmaktadır. Kartvizit fiyatları tercih edilen seçimlere uygun şekilde belirlenmektedir. Kaliteli ve uygun fiyatlı matbaa baskısı almak isteyen kişiler ilk olarak sitemiz üzerinden tasarım siparişi oluşturmaktadır. Verilen siparişe göre en kaliteli tasarım oluşturularak baskı sürecine girmektedir.

Şeffaf Kartvizit Basım Öncesinde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Oldukça fazla kişi şeffaf kartvizit basım öncesi dikkat edilmesi gereken konular hakkında araştırma yapmaktadır. Şeffaf kartvizit tasarımlarının yapısı bakımından özenle hazırlanması gerekmektedir. Kartvizit üzerinde yer alacak amblem ya da logo tasarımı ürüne yakışacak bir noktada hazırlanmalıdır. Özellikle kartvizit üzerinde geçecek bilgilerin tamamının kontrol edilerek doğru ve eksiksiz şekilde girilmesi gerekmektedir. İsim ve numara gibi iletişim bölümü kartvizitin sağ alt kısmına eşit bir şekilde yerleştirilmelidir. Böylelikle kartvizit basıma uygun hale getirilmektedir.

Kaliteli Basım Seçenekleri İle Estetik Kartvizit Tasarımları

Kaliteli basım seçenekleri ile tasarım yönü güçlü olan kartvizitler arasında şeffaf modeller öne çıkmaktadır. Bu tarz kartvizit çeşitleri iş alanında da firmalara öncülük sağlamaktadır. Firmanın profesyonel çalışma sistemini yansıtan kartvizit modelleri arasında şeffaf model tasarımlar son zamanların en beğenilen ürünlerinden biridir. Alınan kaliteli baskı ile estetik görünüm sunan ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 5-6 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp