Şeffaf Kartvizit Fiyatları

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 12-15 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Şeffaf Kartvizit
Şeffaf Kartvizit 500 micron PVC 8,3 x 5,1 cm - Kenarları Oval
Şeffaf Kartvizit 500 micron PVC 8,3 x 5,1 cm - Kenarları Oval
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 2640TL +KDV
1000 4750TL +KDV

Şeffaf kartvizit, standart kartvizitlerden farklı olarak şeffaf malzemeden üretilen bir kartvizit türüdür. Şeffaf kartvizitler, plastik, PVC veya akrilik gibi malzemelerden üretilmektedir. Bu kartvizitler, standart kartvizitlere göre daha modern ve şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca şeffaf kartvizitler, standart kartvizitlere göre daha dikkat çekicidir. Bu nedenle, özellikle yaratıcı ve özgün bir imaj yaratmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Şeffaf kartvizitler, standart kartvizitlere göre birçok avantaja sahiptir. Standart kartvizitlere göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca standart kartvizitlere göre daha hafiftir. Bu özelliğinin yanında daha az yer kapladığını da söyleyebiliriz. Bu nedenle şeffaf kartvizitler, özellikle seyahat eden veya sık sık kartvizit dağıtan kişiler için idealdir.

Şeffaf Kartvizit Fiyatları

Kartvizit Türü Ölçü Adet Kartvizit Fiyatı
500 Micron PVC – Kenarları Oval 8,3 cm x 5,1 cm 500 ₺2640
500 Micron PVC – Kenarları Oval 8,3 cm x 5,1 cm 1000 ₺4750

Şeffaf kartvizit fiyatları tablomuzun güncel fiyatlarına yukarıdaki ürün listesinden bakabilirsiniz. En uygun transparan kartvizit fiyatları ile sizlere tasarım ve baskı desteği sağlıyoruz.


Ayrıca şeffaf kartvizitler, geleneksel kartvizitlere göre daha pahalı olsalar da, sağladıkları avantajlar göz önüne alındığında, şeffaf kartvizitler, bir yatırım olarak görülmektedir.

Şeffaf kartvizitler, geleneksel kartvizitlerden farklı olarak, birçok farklı şekilde kullanılmaktadır. Şeffaf kartvizitler bir cüzdanda, bir çantada veya bir masa üzerinde kolaylıkla bulundurulabilmektedir. Ayrıca bir fotoğraf çerçevesi içinde de kullanılabilmektedir. Ayrıca şeffaf kartvizitler, standart kartvizitlere göre daha kolay çizilebilir ve kırılabilir. Bu nedenle şeffaf kartvizitler, dikkatli kullanılmalı ve özenle korunmalıdır.

Transparan (Şeffaf) Kartvizit Tasarımlarımızı İnceleyin!

Transparan (Şeffaf) Kartvizit TasarımlarıTransparan (Şeffaf) Kartvizit TasarımlarıTransparan (Şeffaf) Kartvizit Tasarımları

Transparan Kartvizit Baskı

Transparan kartvizit çalışması birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. Ayrıca transparan kartvizitler, özellikle yaratıcı ve özgün tarafını ortaya çıkarmak isteyen işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Şeffaf kartvizitler, ayrıca sanat, moda ve tasarım sektörlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Standart kartvizit çalışmalarına göre daha modern, şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmasından dolayı son dönemlerde tercih edilmektedir. Standart kartların nemli ortamlarda depolanması zarar verirken transparan kartvizitlerde böyle bir durum söz konusu değildir.

Transparan kartvizitler için birçok farklı seçenek mevcuttur. Online olarak veya matbaamızdan sipariş vererek hazırlattırabilirsiniz. Siparişiniz için kartvizitin boyutunu, malzemesini ve baskı kalitesini kolaylıkla seçebilirsiniz.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp