Cepli Dosya


2022 Yılı Güncel Fiyatları Cepli Dosya Baskısı
Mat Selefonlu Cepli Dosya 23 cm x 33 cm

300 gr Amerikan Bristol
23 cm x 33 cm Boyutunda
Mat Selefonlu
Yapıştırma Cepli
Trigromi Baskı (Renkli)

Mat Selefonlu Cepli Dosya 23 cm x 33 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 1600TL +KDV
250 23 x 33 cm 2260TL +KDV
500 23 x 33 cm 2680TL +KDV
1000 23 x 33 cm 3725TL +KDV

Cepli Dosya Hakkında

Kurumsal kimlik çalışmaları arasında yer alan cepli dosya, kullanım alanları en geniş olan ürünlerden biridir. Pek çok profesyonel çalışma sistemine sahip firma, iç yazışmaları için cepli dosya ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Firmayı yansıtacak şekilde tasarlanan bu dosyalar firmanın kurumsal kimliğini yansıtmaktadır. Cepli dosyalar kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda tasarlanabilmektedir. İçerisine farklı materyallerin konulduğu cepli dosya baskıları çalışmaların bir arada kalmasını sağlamaktadır. Bu dosya çeşitleri firma içi ve dışında kullanılabilmektedir.

Kaliteli Cepli Dosya Baskıları

Kurumsal firmaların kullandıkları baskı çeşitlerinden biri cepli dosya ürünleridir. Markanın imajını yansıtacak tarzda tasarlanan bu ürünler farklı boyutlarda hazırlanmaktadır. Kaliteli baskı ürünleri sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Üstelik kağıt kalitesinin ve baskı kalitesinin yüksek olması da firmanın kurumsal kimliğini daha akılda kalıcı şekilde yansıtmaktadır. Şirket içerisinde kullanılan cepli dosya ürünleri yapılan çalışmaların bir arada tutulmasına yardımcı olmaktadır. Üstelik başka firmalar ile yapılan yazışmalarda da cepli dosya kullanılmaktadır.

Kullanım Alanlarına Uygun Şekilde Tasarlanan Cepli Dosya

Kullanım alanlarına uygun şekilde tasarlanan cepli dosya seçenekleri tamamen müşterilerin isteklerine yönelik hazırlanmaktadır. A4 sayfa boyutunda tasarlanan bu ürünler yapılan yazışmaların ya da şirket içi çalışmaların taşınmasında avantaj sağlamaktadır. Kurumsal kimlik ürünlerinden biri olan cepli dosya üzerinde firmanın amblem ya da logosunun bulunduğu tasarımlar sunmaktadır. Promosyon ürünü olarak da kullanılan cepli dosya tasarımları, firmanın reklam ve tanıtımlarını yapmaya yardımcı olmaktadır. Cepli dosya seçenekleri hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

 

Kurumsal Kimliği ve İmajı Yansıtan Cepli Dosya Tasarımları

Kurumsal kimliği yansıtmaya yardımcı olan ürünlerden biri cepli dosya tasarımlarıdır. Bu tasarımlar firma iç yazışmaları, dış yazışmaları ve çalışmaları güven içerisinde saklamaktadır. Kaliteli kağıttan tasarlanan bu ürünler dayanıklılığı yüksek olarak kullanılmaktadır. Kurumsal kimlik imajını yansıtan cepli dosya tasarımları firmaların kendi reklamlarını yapmalarında da avantaj sağlamaktadır.

Oldukça fazla firma promosyon ürünleri arasında cepli dosya tasarımlarına yer vermektedir. Kurumsal kimlik alanında pek çok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasında yer alan cepli dosya A4 boyutunda tasarlanan ve üzerinde firmayı tanıtacak tasarımlar barındıran ürünlerden biri olarak kullanılmaktadır.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Lak ücreti 1000 adet için +800 TL'dir.
 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp