Broşür - El İlanı

A5 Broşür (14x20 cm)  

A5 Broşür (14x20 cm)

1000 Adeti 300₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
A7 Broşür  

A7 Broşür

1000 Adeti 270₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Kapı Askısı El İlanı  

Kapı Askısı El İlanı

1000 Adeti 720₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
A4 Broşür (20x28 cm)  

A4 Broşür (20x28 cm)

1000 Adeti 480₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
A3 Broşür (42x29 cm)  

A3 Broşür (42x29 cm)

1000 Adeti 1050₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Acil Broşür  

Acil Broşür

1000 Adeti 1050₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele

2022 Yılı Güncel Fiyatları Broşür - El İlanı Baskısı

Broşür Basımı Hakkında

Çalışma alanlarına uygun şekilde hazırlanan broşür tasarımları son dönemde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Broşür anlatılmak istenen mesajı en hızlı ve anlaşılır şekilde karşı tarafa iletmeye yardımcı olan ürünlerden biridir.

Özellikle marka oluşumu ve gelişim süreçlerinde firma broşür baskı ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Tasarlanan broşürler markayı temsil edecek düzeyde hazırlanarak istenilen mesajı en etkili şekilde alıcıya iletmeye yönelik hazırlanmaktadır. Reklam ve tanıtım faaliyetlerinde öncelikli olarak broşür tasarımları oluşturulmaktadır.
 

Broşür Tasarımı Oluşturma Süreci

Broşür tasarımı için markanın kimliğinin yansıtılması en önemli detaylardan biridir. Dijital çağın gelmesi ile beraber farklı ve özgün broşürler tasarlanmaktadır. Broşürler farklı alanlarda mesajı iletmeye yardımcı olan araç olarak da bilinmektedir. Tasarlanacak olan ürünlerde mesaja odaklı tasarımlar hazırlanmaktadır. Aynı zamanda kurumsal firmanın reklam ve tanıtımlarının yapılmasına yönelik farklı tasarım içerikleri de hazırlanarak broşür üzerine yerleştirilmektedir. İstenilen broşür fiyatları için sitemiz kategorisi üzerinden bilgi almak mümkündür.

Broşür Baskı Ölçüleri

Broşür baskı ölçüleri tasarlanması istenen her ürüne göre farklılık göstermektedir. Son dönemde firmalar tek kırım broşür tasarımları ile özgün ürünler elde etmektedir. Aynı zamanda içe kırım broşür seçenekleri de tasarım yönü en güçlü olan ürünler arasına girmektedir. Z kırım broşür çeşitleri başta olmak üzere tasarlanması istenen her ürün için ayrı ölçülendirme yapılmaktadır. A3, A4 ve A5 boyutlarında broşür ölçülendirmeleri yapılmaktadır. 17.1x19.4 broşürler açık ebat broşürler için istenilen standart ölçülerden biridir.

Broşür Basım Sipariş Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Broşür basım sipariş öncesinde dikkat edilmesi gerekenler içerisinde markanın yansıtmak istediği mesaj ya da ürün ön plana çıkarılmaktadır. Birbirinden farklı tasarlanan ürün seçenekleri ile firmanın kendi reklam tanıtımlarını yapması kolay hale gelmektedir. Broşürler farklı ölçülerde ve kırımlarda özel olarak belirlenmektedir.

İlk olarak tasarım öncesinde ölçeklendirmeye uyulması gerekmektedir. Belirlenen ölçüler ile birlikte firmanın istek ve ihtiyaçlarına uygun tasarımlar hazırlanmaktadır. Broşür basım süreci de en dikkat edilmesi gereken alanlardan biridir. Ürünün baskıya özel olarak hazırlanması ve kullanım alanına uygun şekilde kesilmesi gerekmektedir. Sipariş oluşturacak olan kişiler tüm detayları özel olarak sitemiz üzerinden belirtmektedir.

El İlanı Basımı Hakkında

Günümüzde matbaacılık alanında broşür ve el ilanlarının giderek daha popüler olduğu görülmektedir. Çünkü firmalar veya markalar tanıtım yapmak amacıyla bu materyallere ihtiyaç duyarlar. Tabi teknolojinim gelişmesi ile online basım konusunda büyük ilerlemeler meydana gelmiştir. El ilanlarının basımı brosur.com.tr adresi üzerinden hızlı, güvenilir ve özenli bir şekilde yapılmaktadır. 
El İlanlarının Basım Süreci Nasıl İşlemektedir? 
El ilanları için basım süreci müşterilerin talepleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Çünkü farklı el ilanı çeşitleri olduğu bilinmektedir. El ilanlarının çeşitleri ile şöyledir;
- A5 el ilanı. 
- A4 el ilanı. 
- A3 el ilanı. 
- Acil el ilanı. 
El ilanı tasarımı için öncelikle müşterinin vermek istediği el ilanı çeşidini ve adedini seçmesi gerekir. Daha sonra el ilanında yer alması gereken metin, görsel ve bunlara benzer detaylar yazılır. Ardından brosur.com.tr adresinin sağlamış olduğu avantajlı kargo seçeneklerinden yararlanarak sipariş tamamlanır. 
El İlanlarının Fiyatları Hakkındaki Detaylar 
El ilanı fiyatları arzu edilen modellere göre değişiklik göstermektedir. Çünkü birçok farklı model vardır ve bunların ölçüleri de modele göre belirlenmiştir. Doğal olarak müşteriler el ilanı fiyatlarını değiştiren unsurlar nelerdir? Sorusunu sormaktadırlar. El ilanlarının fiyatları şu unsurlara göre değişmektedir;
- El ilanının sahip olduğu ölçüler. 
- Tek veya çift yüzlü olması. 
- Katlamalı olup olmadığı. 
- İstenilen adet.

El İlanlarını Online Sipariş Vermeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Online el ilanı siparişi vermek isteyen kişiler için brosur.com.tr adresi farklı modeller sunmaktadır. Buna göre size uygun olan modeli seçmeniz yararlı olacaktır. Ayrıca el ilanının sahip olduğu özellikler ve istenilen adetler fiyatı etkilemektedir. Bundan dolayı sipariş vermeden önce buna dikkat etmelisiniz.

Kimi müşteri tek sayfa el ilanını seçerken kimisi de katlamalı el ilanı baskı yöntemini seçmektedir. Bunun için siparişten önce isteklerinizi ön plana alarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

El ilanları ile broşür arasındaki farklarda çok merak edilmektedir. Burada bilinmesi gereken el ilanlarında daha kısa ve net ifadelerin yer aldığıdır. Broşürlerde ise daha fazla detaya yer verilmektedir. Matbaacılık alanında bir numara olan brosur.com.tr adresi her türlü basım taleplerinizi güven içerisinde yerine getirecektir. 

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz el ilanı için 5-6 iş günüdür.
Üretim süremiz broşür için 3-4 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Broşür - El İlanı Baskısı Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevaplar

Broşür El İlanı bastırmak istiyorum ne yapmam gerekli?

Öncelikli olarak bastırmak istediğiniz broşür el ilanını hangi sektör ile alakalı olacağını bizimle paylaşmanız gerekmekte. Ayrıca broşür baskınızın üzerinde hangi görselleri kullanacağınızı, iletişim bilgileri gibi detayları da bizimle paylaşmanız gerekli. Seçeceğiniz broşür el ilanı çeşidine göre tasarımınız hazırlanır ve sizin onayınıza sunulur.

En Az Kaç Adet Broşür El İlanı Baskısı Yaptırabilirim?

Broşür ve el ilanlarının üretim süreci gereği belli sınırlarda üretilmesi gerektiği için firmamız olarak mininmum 1000 adet broşür el ilanı baskı siparişi verebilirsiniz. 

En Fazla Kaç Adet Broşür El İlanı Baskı Siparişi Verebilirim?

Maksimum baskı adedi konusunda herhangi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır. Yüksek adetli broşür el ilanı baskı siparişleriniz için mutlaka satış yetkililerimiz ile iletişime geçiniz. 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp