Şu an Kartvizit > Özel Kesimli Kartvizit bölümünü inceliyorsunuz.

Özel Kesimli Kartvizit

2022 Yılı Güncel Fiyatları Özel Kesimli Kartvizit
Özel Kesimli, Kabartma Laklı Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Özel Kesimli, Kabartma Laklı Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 250TL +KDV
2000 400TL +KDV
5000 840TL +KDV

Özel Kesimli Kartvizit Baskı Hakkında

Kartvizit tasarımlarında birbirinden farklı formlarda tasarlanan modeller bulunmaktadır. Bu tasarımlar markanın kimliğini yansıtmasında yardımcı olmaktadır. Özellikle kartvizit kesimler ve üzerinde bulunan farklı tasarımlar son dönemin en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Kurumsal kimlik ürünlerinden biri olan özel kesimli oval kartvizit marka kimliğini yansıtamaya yardımcı olmaktadır. Oval özel kesim kartvizit ürünleri yapılan işi yansıtarak kurumsal firmanın tanıtım işlerini gerçekleştirmektedir. Özel kesim kartvizit modellerinin tamamı farklı örnekler içermektedir.

Akılda kalıcı modeli ile oval kesim kartvizit kurumsal firmaların özellikle istedikleri ürünlerden biridir. Özel bıçaklar hazırlanarak matbaa üzerinde uygulanan kesim işlemi ürünün görsel zenginliğini de arttırmaktadır. Kartvizit modelleri arasında geniş ve dar oval kesim ürünler yer almaktadır. Özellikle kalın gramajlı kağıtlar üzerinde uygulanan bu kesim işlemi kartvizitin görünümünü modern bir forma dönüştürmektedir. Firmayı tanıtmaya yönelik hazırlanan bu modellerin tamamı sitemiz içerisinde yer almaktadır. Kaliteli matbaa baskısı ile tüm ürünler hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır.

Oval Kesim Kartvizit Modelleri Fiyatları

Oval kesim kartvizitler için ayrı fiyatlandırma yapılmaktadır. Özel kesim kartvizit fiyatları sitemiz içerisinde istenilen tüm özelliklere uygun şekilde belirlenmektedir. Kağıdın yapısı ve kalınlığına göre fark eden fiyatlandırma için detaylı bilgi sitemiz üzerinden alınmaktadır.

Mat ya da kuşe kağıt seçenekleri ile oval kesim kartvizit modelleri kişilerin isteklerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Tercih edilen boyut ve kağıt kalınlığı da tasarımın öne çıkmasına yardımcı olmaktadır. Oluşturulan tüm tasarımlarda kullanılan kağıt kalınlıkları büyük önem taşımaktadır. Fiyatlandırma için de tercih edilen kağıt modeli, yapısı, kalınlığı ve boyutu de detaylı şekilde belirtilmektedir.

Özel Kesim Kartvizit Modellerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hazırlanan kartvizitler üzerinde özel kesimli kartvizit baskı siparişi öncesi dikkat edilmesi gereken konular oldukça önemlidir. Kurumsal kimlik tasarımları için pek çok kartvizit örneği bulunmaktadır. Firmalar bu örnekleri inceleyerek kendi markasını yansıtacak kurumsal kimlik çalışmalarına ihtiyaç duymaktadır.

Öncelikle tasarım içerisinde kullanılacak bilgiler ve markanın logosu doğru şekilde konumlandırılmaktadır. Ardından matbaa baskısı için ilk olarak onay alınmaktadır. Kartvizit için kağıt yapısı, kalınlığı ve boyutlarına dikkat edilmelidir. Özel kesim kartvizit tasarımı baskıya gönderilmektedir.

Kaliteli Oval Kesim Kartvizit Modelleri ve Tasarımları

Pek çok kurumsal şirketin ihtiyaç duyduğu ve iş sektöründe kullandığı kartvizit ürünleri tasarım ve model açısından firmayı tanıtacak düzeyde hazırlanmaktadır. Oluşturulan tasarımlar matbaa baskı sürecinden geçerek en kaliteli sonucu vermektedir. Oluşturulan tasarımların tamamı oval kesim ve özel kesim olarak hazırlanarak örneklendirilmektedir.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-8 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp