Özel Kesimli Oval Kartvizit

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-8 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Özel Kesimli Kartvizit
Özel Kesimli, Kabartma Laklı Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Özel Kesimli, Kabartma Laklı Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 540TL +KDV
2000 850TL +KDV
3000 1275TL +KDV
5000 1920TL +KDV

Günümüzde insanlar kurumsal kimliklerini artık dijital ortama taşımaya başlamıştır. Fakat her şeye rağmen kurumsal kimliği ifade edecek basılı materyallere de ihtiyaç duyulmaktadır. Bu materyallerde de farklılığı elde edebilmek ve daha prestijli olmak önem arz etmektedir. Daha özel ve benzersiz çizgiler için de bugün özel kesim kartvizit gibi önemli tercihler yapılmaktadır.

Özel kesim kartvizit adından anlaşılacağı üzere tamamen özel bir tasarım ile üretilmektedir. Malzeme olarak standart 350 gr kuşe kağıt kullanımı tercih edilmektedir. Standart ölçülerde de kartvizit 8,3x5,1 cm gibi bir boyuta sahip olarak hazırlanmaktadır. Fakat kartın kenar bölümlerinde ve farklı iç bölümlerinde özel kesimler yapılabilmektedir. Bu sayede ortaya çıkan tamamen özgün sonuç özel kesim kartvizit olarak isimlendirilmektedir.

Oval kartvizit gibi bir isme de sahip olan bu ürünler, bilhassa özel talepler ile hazırlanmaktadır. Çünkü firmalar genellikle logolarına ve sektörlerine uygun kesimler talep etmektedir. Bilgisayar tasarımı sonrasında özel makinelerde hazırlanan bu kartvizitler tamamen bireysel bir yapı oluşturmaktadır. Yani dijital dünyadaki varlığın yanında halen ihtiyaç olan kartviziti spesifik bir hale getirmektedir.

Oval kesim kartvizit profesyonel yaşamdaki bu özel ihtiyacınızı daha farklı bir şekilde karşılamaktadır. Özellikle standartların dışında ve spesifik iş kollarında büyük bir artı sağlamaktadır. Firmamız, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızda bu ürün ile size farklılığın yolunu açmaya çalışmaktadır. Üstelik ürünlerimizde her zaman özgün ve profesyonel tasarımlardan yararlanılmaktadır. Yani firmanızın kalitesi kadar bizim verdiğimiz hizmetlerin kalitesi de net olarak görülmektedir.

Oval Kartvizit

Oval kartvizit için ürünün görsel özellikleri bilgisayar üzerinde belirlenmektedir. Bu açıdan kartvizit siparişi vereceğiniz zamanlarda öncelikle her ayrıntıyı belirlemeniz gerekecektir. Ayrıntılar arasında da elbette ki ilk sırada logo, isim, unvan ve iletişim bilgilerinin bulunması gerekir. Ardından genellikle logoya uygun bir şekilde oval kartvizit kesimi yapılması talep edilir. Bu noktada alınan bilgiler ile grafik ekibimiz bilgisayar üzerinde çalışma yapacaktır.

Uzman grafik ekibimiz, oval kesim kartvizit için öncelikle grafik tasarım çalışması gerçekleştirmektedir. Tasarımda belirtilen 8,3x5,1 cm boyutlara uygun bir şekilde bıçak izlerinin belirlenmesi sağlanmaktadır. Yani oval kartvizit için istenen çizgiler bilgisayar üzerinde kartvizit tasarımında belirlenmektedir. Sonrasında lazer bıçak kullanımı sayesinde kartın bu tasarıma uygun bir şekilde kesimi yapılmaktadır. Aslında bu nedenle ürün özel kesim kartvizit olarak adlandırılmaktadır.

Özel kesim kartvizit tamamen firmaya özgün bir şekilde tasarlanarak üretilmektedir. Yani sektörel bir yapısı vardır ve standart bir şekilde basılarak teslim edilmemektedir. Örnek olarak inşaat sektörü için tuğla şeklinde bir kesim yapılabilmektedir. Öte yandan giyim sektöründeki bir firma için kesimlerde bu sektörü andıracak çizgiler bulunabilmektedir. Kesimde üçgen ve dik yapılarda elde edilebilse de oval kesim daha estetik bir sonuç sağlamaktadır.

Bu tip lazer kesim işlemleri bazı firmalar tarafından değişen promosyon ürünlerinde de talep edilmektedir. Örneğin, bazen benzer yapılı karton çanta kesimleri dahi talep edilebilmektedir. Uygun siparişlerde bu tür hizmetlerin verilmesi de mümkün olmaktadır. Genellikle bu tip kartvizit kullanan kişi ve firmalar tüm promosyon ürünlerinde de farklılık istemektedir. Bu nedenle çanta dahil bloknot gibi tüm ürünlerde her zaman özgün tasarımlar yapılarak çalışılmaktadır.

Oval kartvizit bugün özellikle sektöründe farklılık oluşturan firma ve kişilerin istediği bir üründür. Örneğin; sanatçılar, tasarımcılar ve fotoğrafçılar gibi birçok meslek kolu bu kartvizitleri istemektedir. Zira kartvizit kesimlerinde sektörlere özel bir şekilde değişen grafikler ortaya çıkarılabilmektedir. Örneğin, gıda sektöründe bir restoran için özel kesim kartvizit üretilerek farklılığa yardımcı olmamız mümkündür.

Özel Kesim Oval Kartvizit Yapan Matbaa?

Özel kesim gerçekleştirmek için üretim gerçekleştiren firmanın bazı niteliklerinin bulunması önemlidir. Bu niteliklerin özellikle teknik anlamda tamamlanmış olması gerekecektir. Çünkü bir matbaanın özel kartvizit örnekleri ortaya koyabilmesi için uygun sistemlere sahip olması mecburidir. Zira lazer kesim yapabilen özel cihazlar vasıtası ile bu kartların kesim işlemleri tamamlanmaktadır. Bu modern sistemler günümüzde ithal olarak Türkiye’ye getirilmektedir. Bu nedenle profesyonel ekipler ile de bu sistemlerde eğitimler sonrası çalışmalar yapılabilmektedir.

Firmamız gibi profesyonel bir matbaa özel kesim kartvizit üretimi için kapsamlı bir hizmet vermektedir. Çünkü bu hizmet için öncelikle online ortamda sipariş alınmaktadır. Alınan siparişler sonrasında talepler bilgisayar ortamına aktarılmaktadır. Taleplere uygun bir şekilde öncelikle uzman grafik ekibimiz bilgisayar üzerinde hassas bir tasarım sağlamaktadır. Bu tasarımın mutlak bir şekilde müşteri onayından geçmesi ve sonrasında basım işlemlerine geçiş yapılması gerekmektedir. Bu süreçte defalarca ince kontroller ile tasarım son haline gelmeyi başarmaktadır.

Profesyonel tasarımın bilgisayar ortamından kesim ortamına aktarılması için de teknik gereklilikler bulunmaktadır. Çünkü bu tasarımın lazer kesim işleminden geçirilirken de kontrollü bir uzman tarafından işlem yapılması gerekmektedir. Firmanız gibi özel matbaalar profesyonel personel yapısıyla bu hizmeti verebilmektedir. Yani oval kartvizit profesyonel bir ekibin hassas bir çalışma yürütmesi ile üretilmektedir. Üstelik böyle bir matbaa, dergi bastırmak gibi birçok işte de profesyonelliği ile kendini ispat edebilmelidir.

Kaliteli Oval Kesim Kartvizit Modelleri

Özel bir makine sisteminde üretilen oval kesim kartvizit birçok farklı modele sahiptir. Ama öncelikli olan elbette baskılı kabartmalı kartvizit için kendi modelinizi belirlemenizdir. Çünkü firmanız ve sektörünüz için içinizden gelen görselliği elde edebilmeniz daima önemlidir. Bu sayede kullanacağınız kartvizit gerçekten sizi yansıtmayı başaracaktır.

Firmamız bugün birçok noktada lazer kesim ile üretim yapmaktadır. Örneğin, ideal spiralli bloknot fiyatları ile sunduğumuz ürünlerde de kapaklar için bu işlem uygulanabilmektedir. Bu tip bir hizmette elde edeceğiniz oval kartvizit için ayrılmış bu bölümde birçok modeli de bulabilirsiniz. Sunulan bu modeller sizin için önemli örnekler oluşturacaktır. Özellikle de bu örnekler ile kendi tasarımlarınıza görsel anlamda katkı sunabilirsiniz.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp