İmsakiye

Ramazan imsakiyesi baskısı fiyatları hakkında net bir rakam verilebilmesi için kullanılan malzemelerin ve adet/gramajları bilinmelidir. Uygulanan işçilikler, tasarım çalışmaları ve renk baskı(1-2-3-4 renk ofset baskı.) da fiyatın belirleyen faktörler olarak bulunur. Ayrıca hazır imsakiye baskısı yada özel imsakiye baskısı da fiyatı belirlemektedir. Hazır ramazan imsakiyesi baskı için beğenilen imsakiye daha az uygulamalara girerek baskısı gerçekleşir. Bu durumsa fiyatın biraz daha ekonomik olmasını sağlar. 

İmsakiye


2022 Yılı Güncel Fiyatları İmsakiye Baskısı
İmsakiye
25x35 cm 2022 Yılı İmsakiye

250 gr. amerikan bristol
CMYK reklam baskılı

İmsakiye
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
250 25 x 35 cm 790TL +KDV
500 1325TL +KDV
1000 2470TL +KDV

Ramazan İmsakiyesi Baskı

Ramazan imsakiyesi ramazan aylarının önemli bir parçası haline gelmiştir. Ramazanı simgeleyen imsakiyeler her evin başköşesinde mutlaka yer alır. Kendi iş yerinizi yada ürünlerinizi ramazan boyunca tanıtmak istediğinizde ramazan imsakiyesi baskı seçeneklerden biridir. İster logolu ister logosuz sipariş edeceğiniz ramazan imsakiyesi baskısı fiyatları da oldukça uygun olabilmektedir.

İmsakiyenin Avantajları

İmsakiyelerin genelde pek yaygın kullanılmadığı düşünülür ancak ramazan ayı boyunca neredeyse bütün evlerde mutlaka ramazan imsakiyesi bulundurulur. İş yerinizi hayırlı bir araçla tanıtmak istediğinizde imsakiyeler doğru tercihlerden biridir.

İş yerinizin prestijini artıracak bu yöntem sayesinde yeni yeni müşteriler kazanabilir ve müşteri kitlenizi artırabilirsiniz. Potansiyel müşterilere kendinizi sürekli hatırlatmış olursunuz imsakiye ile. Ayrıca ramazan imsakiyesi basımı diğer baskı yöntemlerine göre çok daha uygun maliyetli olarak bulunur. 
 

İmsakiye Basımı

Her bir il için imsak vakitlerini bulunduran imsakiye basımı aşamalı olarak ilerler. Logolu tercih edeceğiniz imsakiyeler için tek renk ya da çok renkli kuşe kağıda baskılı imsakiye basımı standart olarak bulunur. Talebiniz doğrultusunda ramazan imsakiyesi basımı için kağıt cinsini belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz kağıt cinsi ile baskının kalitesini de arttırabilirsiniz. Kullanılan kağıdın baskı kalitesini arttırması ve maliyette değişikliğe neden olması da müşterilerin kağıt taleplerinde seçici olmasına sebep olabilmektedir. 

İmsakiye basımı için sipariş verildiğinde alınan talebe göre grafik tasarım ekibi baskının sade yada gösterişli olması konusunda çalışma yapar. Baskısı yapılmadan önce mutlaka müşteri ile görüşülür ve baskı için hazırlanan tasarım sunulur. Tasarımın ardından ramazan imsakiyesi baskı için kullanılacak malzemeler ve uygulanacak işlemler değerlendirilir.

Amerikan Bristol Kağıt veya Kuşe Kağıt gibi uygun kağıt cinsleri belirlenir. Belirlenen kağıdın hangi gramajının kullanılacağı da önemli bir ayrıntıdır.  Yaldızsız ya da yaldızlı baskılı seçenekleri için kullanılacak Kuşe-A.Bristol kağıdın 110 Kuşe, 215 A.Bristol gramajları standart kullanılır. Ardından baskıda gereken işçilikler de titizlikle uygulanır. Bu işçilikler laminasyon uygulaması ile baskıya parlaklık kazandırmak veya mat/yarı mat  şeklinde bulunabilir. 
 

Ramazan İmsakiyesi Baskı Fiyatları


Ramazan imsakiyesi baskısı fiyatları özetle baskı hakkında görüşmeler sağlanıp talepler değerlendirildikten sonra belirlenebilmektedir. Fiyatlar belirlenirken dikkat edeceğiniz belirtilen ayrıntılar sonucunda ramazan imsakiye siparişini yapabilirsiniz.

İmsakiye Baskısında Uygulanabilecek İşçilikler

Ramazan imsakiyesi basımı için uygulanan işçilikler sabittir. Ancak bazı işçilikler imsakiyenin daha kaliteli baskısının gerçekleşmesine imkan sağlar. Bunlar;
- Laminasyon (Selefon kaplama),
- Gofre (Kabartma),
- Varak Baskı, Yaldız Baskı (Altın ve gümüş baskı)

 

Ayrıca el ilanı baskı ürünlerimizi de buradan inceleyebilirsiniz. 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 5-6 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp