Sıvama Kartvizit

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-10 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Sıvama Kartvizit
700 Gr. Sıvamalı Kartvizit - Çift Taraf Baskılı 8,3 x 5,1 cm - Kabartmalı - Kısmi Lak - Oval Kenarlı Kesim
700 Gr. Sıvamalı Kartvizit - Çift Taraf Baskılı 8,3 x 5,1 cm - Kabartmalı - Kısmi Lak - Oval Kenarlı Kesim
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 720TL +KDV
2000 1190TL +KDV
3000 1850TL +KDV
5000 2640TL +KDV

Kartvizit, kişinin mesleğini, konumunu ve kurumsal varlığını ortaya koyan üründür. Bu nedenle kişinin bütçesine ve imkanlarına uygun bir şekilde tercih edilmelidir. Öte yandan sektörlere ve kullanım alanlarına göre de kartvizit bir ağırlığa sahip olmalıdır. Örneğin, standart bir kartvizit genellikle 350 gr kuşe kağıda basılmaktadır. Ancak sıvama kartvizit ise bariz bir şekilde daha ağır bir yapıya sahiptir.

Sıvama kartvizit nedir sorusu için öncelikle 700 gr gibi bir ağırlığa sahip kartvizittir, denmesi mümkündür. Çünkü sıvamalı kartvizit için 2 adet standart kartvizit kağıdı birleştirilmektedir. Yani iki adet kartvizit üst üste yapıştırılarak tek bir kartvizit elde edilmektedir. Ortalama her kartvizit kağıdı 350 gr olarak tercih edilmektedir. İki adet kartvizit birbirine yapıştırıldığında da 700 gr tek bir kartvizit elde edilmektedir.

Ağırlığı sayesinde sıvama kartvizit daha prestijli bir yapıya sahiptir. Aslında fiziki görüntüsü standart bir kartvizit gibi ortaya çıkmaktadır. Fakat promosyonda kartviziti alan kişi bu farkı net bir şekilde görmektedir. Kaliteli bir çift taraf kabartmalı baskı yapıldığında da daha özel bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Üstelik firmamız sıvama kartvizit için kısmi lak uygulaması yapmaktadır. Ayrıca sıvamalı kartvizit oval kenarlık kesimi ile daha özel bir görüntüye ulaştırılmaktadır.

Sıvama Kartvizit Basımı

Hizmetlerimizde sıvama kartvizit basımı yapılırken, bahsedilen kağıt yapısı kullanılmaktadır. Güçlü bir yapıştırıcı ile yüksek baskı altında bu kağıt elde edilmektedir. Zira firmanızı ve kişisel vizyonunuzu güçlü bir şekilde yansıtmak için bu kağıdın büyük önemi bulunmaktadır. Çünkü kağıt kalitesi, basım kalitesinde her zaman önemli bir avantaj ortaya koymaktadır. 

Sıvama kartvizit basımı için öncelikle sayfamız üzerinde sipariş işlemleri oluşturmanız gerekmektedir. Verilen siparişler sonrasında öncelikle grafik ekibimize bilgi ulaştırılmaktadır. Grafik ekibimiz standart bir şekilde kartvizit üzerinde bulunması gereken bilgileri sizden talep edecektir. Bu bilgiler arasında elbette öncelikle temel olarak firma veya kurum logonuz yer alacaktır. Kartvizitin diğer tarafında kullanılması açısından da kişi, unvan ve iletişim bilgileri bulunması gerekecektir.

Alınan bilgiler ile sıvama kartvizit basımı için tasarım işlemlerine başlanmaktadır. Tasarım işlemlerinde tıpkı bloknot ürünleri gibi birçok promosyon ürününde yapılan ön inceleme sağlanmaktadır. Yani yapılan tasarım size ulaştırılarak, incelemeden geçirmeniz talep edilecektir. Yaptınız inceleme sonrasında müşteri onayının alınması ile birlikte istenilen adette sıvama kartvizit basımı yapılmaktadır. Başım işlemlerinin çok hızlı bir şekilde tamamlanması ile de tarafınıza gönderim sağlanmaktadır.

Sıvama Kartvizit Örnekleri

Günümüzde popüler bir yapıya sahip olan sıvama kartvizit her gün daha fazla kullanılmaktadır. Özellikle yöneticiler ve prestijli kurumlar bu kartvizit türünü tercih etmektedir. Çünkü kullanılan malzeme kalınlığı ve ağırlığı dışında dayanıklılığı sayesinde avantajı oluşturmaktadır. Bir araya getirilen iki kartvizit kağıdı sıvama yöntemi ile birleştirilmektedir. Bu yöntem kartvizitin daha kalın ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Popüler sıvama kartvizit örnekleri içerisinde özellikle prestijli iş insanlarının kartvizitlerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler kolaylıkla kırılma ve yırtılma gibi problemler göstermez. Üzerindeki baskı solma ya da silinme yapmadan çok uzun bir dönem boyunca kalitesini korur. Ürün standart kartvizite göre bilhassa iş adamları tarafından çok sık tercih edilir. Aslında bu anlamda da sadece prestij kartviziti olarak dahi kullanılmaktadır.

Sıvama kartvizit örnekleri içerisinde genellikle sade tasarımlar yer almaktadır. Birçok kişi bu kartvizitleri prestij açısından kullanmayı tercih etmektedir. Yani genellikle tek bir cephesinde isim, unvan ve telefon gibi bir bilgi ile kartvizit basımı yapılabilmektedir. Bu tip basımlarda zaten tanınmış kişiler özel kullanım için kartvizit talebinde bulunmaktadır. Hazırlanan sıvama kartvizit örnekleri çoğu zaman özel kişilere sunum için kullanılmaktadır.

Sıvama kartvizit örnekleri öte yandan kişilerin ve kurumların prestij arttırma açısından seçtiği ürünlerdir. Örneğin, doktorluktan uzman doktorluğa geçişte bu ürünü tercih edebilirsiniz. Sizin için özel bir şekilde sade ve elit bir kartvizit tasarımı yapılacaktır. Hazırlanan tasarım sonrasında da en kaliteli malzemeler ile sıvama kartvizit basımı tamamlanacaktır. Bu tip unvan değişiklikleri ve kurumsal yeniliklerde sıvama kartvizit çok sık tercih edilmektedir. Hatta bu tip hizmetlerde en uygun broşür fiyatları ile ek promosyonlar da talep edilebilir.

Sıvama Kartviziti Kimler Kullanır?

Kartvizit kişilerin her sektörde ve konumda ihtiyacı olan bir kurumsal kimlik ürünüdür. Yani bir kuaför esnaf işletmesi de bir şirket yöneticisi de kartvizit kullanmak zorundadır. Ancak her kullanıcı mutlak bir şekilde kendi bütçesine uygun bir şekilde kartvizit tercih edecektir. Ayrıca kartvizit kullanım yoğunluğu da seçilen kartvizit türünü etkileyecektir. Eğer sıvama baskılı kartvizit nerede kullanılır sorusu sorulursa da bu konuda ayrı bir cevap verilebilir.

Sıvama baskılı kartvizit nerede kullanılır sorusu için özellikle prestijli noktalarda kullanılacağı ifade edilecektir. Bazen gün içerisinde nadir şekilde kartvizit kullanan kişiler bulunmaktadır. Örneğin, prestijli bir avukat her gün sayılı müvekkil ile görüşme gerçekleştirecektir. Bu durumda avukat için kullanılan kartvizitin de özel olması gerekecektir. Nitelikli avukatlar, mühendisler ve iş adamları bu noktada sıvama kartvizit kullanmayı tercih edecektir. Çünkü bu kartvizitler bir prestij tercihi oluşturacaktır.

Günümüzde prestijli marka ve kurumlar özel promosyon ürünleri tercih ederler. Örneğin, firmamız bu tip noktalarda özel basım karton çanta üretimi yapmaktadır. Bu tip üretimler isteyen kurumlar kartvizit noktasında da özel tercihler sağlamaktadır. Örneğin, finans şirketleri, yatırım şirketleri ve emlak şirketleri sıvama kartvizit talep etmektedir. Çünkü bu tip kartvizit işletme için bir prestij ve üst sınıf kullanım sağlamaktadır.

Yer aldıkları sektörlerde öncü olan firmalar genellikle elit promosyon ürünleri seçmektedir. Hatta her kentte öne çıkan işletmeler bu noktaya dikkat etmektedir. Bu gibi durumlarda sıvama baskılı kartvizit nerede kullanılır için farklı cevaplar da verilebilir. Örneğin, lüks restoranlar, güzellik salonları veya kafeteryalar bu kartvizitleri seçmektedir. Çünkü sıvama kartvizit kurumsal kimlik yapısına da artı sunan bir tercih oluşturmaktadır.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp