Şu an Kartvizit > Sıvamalı Kartvizit bölümünü inceliyorsunuz.

Sıvamalı Kartvizit

2022 Yılı Güncel Fiyatları Sıvamalı Kartvizit
700 Gr. Sıvamalı Kartvizit - Çift Taraf Baskılı 8,3 x 5,1 cm - Kabartmalı - Kısmi Lak - Oval Kenarlı Kesim
700 Gr. Sıvamalı Kartvizit - Çift Taraf Baskılı 8,3 x 5,1 cm - Kabartmalı - Kısmi Lak - Oval Kenarlı Kesim
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 270TL +KDV
2000 520TL +KDV
3000 720TL +KDV
5000 1250TL +KDV

Sıvamalı Kartvizit Basımı Hakkında

Kartvizit tasarımı, yaptığınız iş hakkında ve firmanız ile ilgili olarak vizyonunuzu yansıtabilmeniz için oldukça önemlidir. Görüştüğünüz kişiler üzerinde olumlu bir etki bırakmanın bir yolu da etkileyici kartvizit modelleri seçmekten geçmektedir. Birçok farklı kartvizit modeli bulunmaktadır. En dayanıklı ve kaliteli kartvizit modellerinden birisi de sıvama kartvizit olarak bilinmektedir. Sıvama kartvizit modellerinin kaliteli olmasının en önemli nedeni ise kullanılan malzemelerinin yüksek kaliteli olmasından kaynaklanmaktadır. 

Kalite İçin Sıvamalı Kartvizit

Sıvamalı kartvizit çeşitleri son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kaliteli olduğu kadar güzel bir görünüme sahip olması da tercih edilmesinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Aynı zamanda sıvamalı kartvizit fiyatları da tercih edilmelerinin bir diğer sebebi olarak ifade edilebilir. Uygun fiyatlı olan kartvizit seçenekleri ile hem akılda kalıcı hem de sektörde iz bırakıcı kartvizitlere sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Sıvamalı Kartvizit Basımı

Firmanız için tercih edeceğiniz sıvamalı kartvizit modellerine online matbaa hizmeti ile oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Kaliteyi uygun fiyata satın almak için sıvamalı kartvizit fiyatları oldukça cazip seçeneklerle sizlere sunulmaktadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen firmamız tarafından organize matbaa hizmetiyle isteğiniz kartvizit modelleri en kısa süre içerisinde hazırlanarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Farkınızı Sıvamalı Kartvizit Modelleri ile Yansıtın

Günümüzde oldukça fazla tercih edilmekte olan kartvizit modellerinden birisi olan sıvamalı kartvizit seçilirken sıvamalı kartvizit ürün özellikleri hakkında da bilgi sahibi olunmak istenmektedir.
Sıvamalı kartvizit modelleri;
-Mat selefon ile uzun ömürlü kullanım ve profesyonel görünüm sağlamaktadır. 
-Full renkli CMYK baskı sayesinde istediğiniz renkleri ve resimleri kullanma özgürlüğü sunar. 
-Farklı bir tasarım oluşturmak isteyen kişiler için özel tasarımlı veya oval kesimli kartvizit kesim seçenekleri mevcuttur.
-Kalın kuşe kağıda yapılan baskı sayesinde sıvama kartvizit modelleri son derece kalitelidir.

Siparişinizi Oluşturmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Müşterilerin sıvamalı kartvizit basımı sipariş öncesinde dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Matbaa öncesi hazırlık aşamalarında müşterilerin isteklerini doğru bir şekilde aktarmaları ve teyit etmeleri istenilen sonucun alınması için oldukça önemlidir. Aynı zamanda kartvizit tasarımında isminizin büyük ve ön planda olması akılda kalıcı olmasını sağlayan en önemli etkenlerden birisi olarak ifade edilebilir. 

İletişim bilgilerinizi ve sosyal medya hesaplarınızı da kartvizitinize eklemenizin son derece etkilin olacağın söylemek mümkündür. Son olarak ise kartvizit üzerinde işiniz ile ilgili akılda kalıcı bir slogan yer alması oldukça önemlidir.

 

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-10 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp