Kaşe Baskı Fiyatları

Sipariş Notları

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz kaşe için 2 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 Yılı Güncel Fiyatları Kaşe Baskı
Sırdaş - Colop Kaşe Orta Boy

Siyah, Kırmızı, Lacivert Mürekkep Seçenekleri

Sırdaş - Colop Kaşe Orta Boy
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 Adet - Sırdaş Yerli 300TL +KDV
1 Adet - Colop İthal 450TL +KDV
Sırdaş - Colop Kaşe Büyük Boy

Siyah, Kırmızı, Lacivert Mürekkep Seçenekleri

Sırdaş - Colop Kaşe Büyük Boy
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 Adet - Sırdaş Yerli 350TL +KDV
1 Adet - Colop İthal 500TL +KDV

Kaşe kullanımı resmi belge, fatura ve irsaliye gibi belgelerin onaylanmasında kullanılır. Kaşe üzerinde yazan bilgiler sayesinde işlemlerin kanuna uygun ve güvenilir olması sağlanır. Firmamız tarafından dikkatle üretilen kaşeler, pek çok firmanın evrak ve fatura düzenlemesine katkı sağlar. En çok kaşe kullananları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Bireyler
 • Meslek sahipleri
 • Şirket yetkilisi
 • Satış temsilcisi
 • Kurumsal yapılar
 • Ticaret departmanı çalışanları
 • Fatura kesme yetkisi olanlar

Kaşelerde bulunan bilgiler sayesinde faturaların kanuna uygun şekilde düzenlenmesi söz konusu olur. Başta vergi olmak üzere devletin bu tür evrakları kontrol altında tutması çok önemli bir konudur. Kaşe baskı konusunda yaptığımız çalışmalar sayesinde bu konuda kullanışlı, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerle çözüm üretiriz. Ergonomik kullanım sağlayan kaşe baskı ürün örneklerimiz bu resmi unsuru kullanan herkese önemli bir kullanım kolaylığı vermektedir.

İyi, kullanışlı ve standartlara uygun şekilde kaşe yaptırma isteğiniz brosur.com.tr tarafından sağlanmaktadır. 25 yılın firmamıza verdiği tecrübe ve yetenek sayesinde çok kaliteli ürünler tarafımızdan üretilmektedir. Birinci sınıf malzeme kullanarak ürettiğimiz kaşeler, kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü yapısı ile tüm müşterilerimiz için ideal bir tercih olacaktır. Tasarımda ve üretimde gösterdiğimiz hassasiyet ürünlerimizin kalitesine yansımaktadır. Seyrek aralıklarla kullansanız bile kaşeler ilk günkü dayanıklı ve kullanışlı yapısını koruyacaktır.

Kaşe yaptırma kararı vermeden önce firmamızın ürünlerine göz atarak daha akılcı bir karar vermiş olursunuz. Doğru bilgilerle donanımlı hale gelmiş olan kaşe modelleri, her kullanımda eksiksiz ve sorunsuz bir kullanımın önünü açacaktır. Kaşe baskı çalışmalarımızda uzman kadromuzun tasarımları yerli yerince bir mührün basılmasına destek verir.

Acil Kaşe Fiyatları

Marka Boyut Adet Acil Kaşe Fiyatları
Sırdaş (Yerli) Orta Boy 1 ₺300
Colop Orta Boy 1 ₺350
Sırdaş (Yerli) Büyük Boy 1 ₺450
Colop Büyük Boy 1 ₺500

Acil kaşe fiyatları ve çok çeşitli ürün örnekleri için kategori sayfalarımızda sizi bekleyen uygun çözümler var. Kaliteli malzeme ve kaliteli üretime verdiğimiz önem sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayan bir çalışma ile sizlere destek vermekteyiz. Uygun acil kaşe yaptırma fiyatları için ürün örneklerimiz her bakımdan kafanızdaki sorulara cevap verecektir. Kaşelerde bulunan malzemeler şu şekildedir:

 • Kabartmalı baskı bölümü
 • Döner mekanizma
 • Dış kasa
 • Dış kasa baskı mekanizması

Bu malzemeler kaliteli araçlarla birleştirilerek sizlere ulaştırılmaktadır. Acil kaşe bastırma fiyatları bütçenize en uygun şekilde sunulmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi ve fiyatları her zaman doğru orantılı olarak karşınıza gelir. Kullanışlı yapısıyla dikkat çeken ürünlerimiz ekonomik fiyatlarla da en uygun seçenekler arasında yer almıştır.

Bazı acil kaşe baskı çalışmalarımız aşağıda yer aldığı gibidir.

SIRDAŞ Acil Kaşe Örneği

Kaşe fiyatları incelemesi yaparak kaşe bastırma konusunda en doğru kararı verebilirsiniz. Ürün boyutları konusunda ise sizin istekleriniz dikkate alınacaktır. Bazı kaşelerde bilgiler daha uzun olabilir. Yine de boyut olarak istediğiniz uygun boyutlarda kaşe bastırma sonuçlarına firmamızın hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

İsme Özel Kaşeler ile İşinizi Kolaylaştırın

İsminize özel kaşe bastırma seçenekleri için örnek ürünlerimize göz atabilirsiniz. Kendinize özel olan tasarımlarımız kişisel bilgileriniz sayesinde eşsiz bir ürünün ortaya çıkmasına neden olacaktır. Kaşe baskı ürünlerinde şu bilgilere yer verilir;

 • Birey ismi
 • Birey unvanı
 • Firma ismi
 • Vergi dairesi bilgisi
 • Vergi numarası
 • Sicil numarası
 • Adres bilgileri
 • E-mail adres bilgileri
 • Web site bilgileri

Kişisel kaşelerde daha çok bireylerin kendi özel bilgileri yer alır. Vereceğiniz bilgilere uygun olarak yaptığımız tasarımlar çok kullanışlı ve sorun çözen bir kaşenin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Kaşe bastırma niyetinde olan herkese kaliteli ve ekonomik ürün konusunda garanti veriyoruz. Firma ve bireylerin belge onaylamasını kolaylaştıran kaşeler için çok çeşitli ve isteğinize uygun örneklerimiz size sunulmaktadır. Tasarım esnasında sizin fikirleriniz ve uzmanlarımızın tasarım becerisi bir araya gelerek kusursuz kaşelerin oluşumuna destek sağlamaktadır. Başta ticaret olmak üzere pek çok alanda resmi evrak oluşturma konusunda, ürettiğimiz kaşe modelleri tamamlayıcı bir unsur olarak size yardımcı olacaktır.

COLOP Kaşe Fiyatları

Acil Kaşe İhtiyaçlarınız İçin Biz Hazırız

İşlerinizin acele halledilmesi konusunda acil kaşe tedarik çalışmamız size yardımcı olacaktır. Tasarım ve üretim konusunda sahip olduğumuz imkanları kullanarak acele kaşe ihtiyacınızı en kısa sürede karşılıyoruz. İşi akışının durmasını istemeyen girişimci ve firmalar için hızlı kaşe tedariki konusunda güvenilir çalışmalarımız mevcuttur.

Bireysel olarak acele kaşe ihtiyacını karşılamak isteyen herkes firmamıza hemen başvuruda bulunabilir. Elimizde kaşe çeşitlerine ait her türlü malzeme mevcuttur. Uzman tasarımcılarımız gerekli çalışmaları hemen yaparak size ve isteğinize uyan bir tasarımın üretilmesini sağlayacaktır. Kaliteli uygun ve acil kaşe konusundaki istek ve ihtiyaçlarınız firmamızın desteği ile çok kısa bir zamanda hemen karşılanacaktır.

Ticari akışı, hizmet akışını ya da belge devamlılığını sağlamak için kaşeler çok önemlidir. Elindeki kaşeyi kaybeden veya kaşesi çalışmaz haline gelen girişimciler için çok hızlı hareket etmek gerekebilir. Firmamız bu gibi bir konuda deneyim ve imkanları ile hareket etmek durumundadır. Acele kaşe çalışmalarımız çok hızlı şekilde sonuç vermektedir. Gerekli bilgi tedariki ve tasarımlar arasından yapacağınız tercihle birlikte, acil ihtiyacınız olan kaşeye hemen kavuşabilirsiniz. Firmamız bu konuda kaliteli ürünler ve uygun fiyatlarla size destek verecektir.

Kaşe Siparişi Verdiğinizde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kaşe yaptırma kararı veren müşterilerimiz için çok hassas ve dikkatli bir çalışma yürütüyoruz. Müşterilerimizin bu konudaki istekleri ve bizim yapabildiklerimiz her zaman uyumlu bir üretim süreci ile desteklenmektedir. Kaşe bastırma kararı verdiğinizde şu konulara dikkat gösteriyoruz;

 • Doğru bilgilerin alınması ve basılması
 • Uygun boyutların belirlenmesi
 • Uygun şeklin belirlenmesi ve uygulanması
 • En uygun malzemelerin seçimi
 • Tasarım alternatiflerinin sunulması
 • Tasarıma uygun üretimin yapılması

İyi ve kaliteli kaşe bastırma çalışmasında firmamız bu maddelere bir kural gibi bağlıdır. Bu sayede ürünlerimizin müşteri isteklerine tam olarak uygun olmasını sağlamış oluruz. Kaşe siparişi vermeden önce firmamızın bu konuda sizi memnun edecek örneklerinize göz atmanız gerekir.

Kategori sayfalarımız ve burada bulunan ürünler firmamızı tercih etmenizde önemli bir etkendir. Doğru firmaya doğru kaşe yaptırma adına girişimde bulunmak istiyorsanız biz bu göreve her zaman talibiz. Tarafımıza vereceğiniz kaşe siparişi sayesinde ürünü çok hızlı şekilde üretip size sunuyor olacağız.

Uygun Fiyatlı Kaşe Bastırma

Belgelerin onaylanması ve evrak olması adına kaşeler yıllardan beri kullanılır. Bu ürünlerde yaşanan gelişmeler ise daha pratik ve kullanışlı sonuçları beraberinde getirir. Kaliteli ürüne her zaman önem veren firmamız kaşe fiyatları gibi önemli bir konuda müşterilerinin yanında olmuştur. Kullanıma uygun ve elverişli ürünlerimiz fiyat olarak da beklentilerinizi karşılayacak durumdadır.

İhtiyaç duyduğunuz kaşenin tedarik süreci, tarafımızdan dikkatle takip edilmektedir. Müşterilerimiz için önemli olan konuları asla göz ardı etmeyiz. Kaşe yaptırma fiyatı bilgileri müşterilerimiz için her zaman önemli olmuştur. Ürün kalitesini ve makul fiyatları bir arada tutan çalışmalarımız size gerekli kolaylığı ve avantajı sağlayacaktır.

Kaşe yaptırma fiyatı çoğu zaman ürün özellikleri ile bağlantılıdır. Firma olarak kaliteli ürünleri daha iyi şartlarda size sağlamak için yoğun bir emek vermekteyiz. Firmamızın sunmuş olduğu kaşe fiyatları, bu ürünlerin yüksek kalitesi ile tam olarak uyumlu bir sonuç ortaya koymuştur. Çek gerekli olan ve kullanılması zorunlu olan kaşeler için kaliteli örnekler tarafımızdan size sunulmaktadır. Vereceğiniz kararla çok uzun ömürlü ve kaliteli kaşelere sahip olabilirsiniz.
 

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp