Kaşe


2022 Yılı Güncel Fiyatları Kaşe Baskı
Sırdaş - Colop Kaşe Orta Boy

Siyah, Kırmızı, Lacivert Mürekkep Seçenekleri

Sırdaş - Colop Kaşe Orta Boy
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 Adet - Sırdaş Yerli 70TL +KDV
1 Adet - Colop İthal 95TL +KDV
Sırdaş - Colop Kaşe Büyük Boy

Siyah, Kırmızı, Lacivert Mürekkep Seçenekleri

Sırdaş - Colop Kaşe Büyük Boy
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 Adet - Sırdaş Yerli 85TL +KDV
1 Adet - Colop İthal 115TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz kaşe için 2 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Kaşe Baskı Hakkında

Firmaların kurumsal kimlik oluşturma süreçlerinde ihtiyaç duydukları ürünlerden biri ofis içerisinde kullanımı olan kaşelerdir. Kaşe kullanımı şirketler için büyük önem taşımaktadır. Kurumsal olmak için pek çok firma kaşe yaptır siteleri üzerinden kendi logolarının bulunduğu tasarımlar hazırlamaktadır. Firma kaşesi yaptırmak şirketin resmi düzenlemelere göre hareket etmesini sağlamaktadır. Oluşturulan tasarımlar ile beraber resmi belgelerde kullanımı olan kaşe basımı gerçekleşmektedir. Sırdaş kaşe üzerinde işletme adına çeşitli bilgiler yer almaktadır.

Trodat kaşe firmaların en çok kullandıkları ürünlerden biridir. Kurumsal hizmet verme sürecinde kaşe kullanımı büyük önem taşımaktadır. Firmanın kurumsal bilgilerini taşıyan bu tasarımlar ile beraber belge imzası yerine geçen kaşeler basılmaktadır. Özel ebat kaşe yaptırmak için online site üzerinden baskı sipariş detayları yazılmalıdır. Pek çok firma resmi işlemleri için kaşeye ihtiyaç duymaktadır. Onay verme adına kullanılan ve firma için imza değeri taşıyan bu ürünler firmaların olmazsa olmaz ürünleri arasına girmektedir. Kişi adına ya da firma adına özel kaşe yaptırılmaktadır.

Siyah Renk Kaliteli Kaşe Basımı

Kaşe basımı firmaların reklam ve tanıtım hizmetleri için de önem taşıyan unsurlardan biridir. Resmi hizmet veren bu firmalar kaşe baskıları ile beraber belgeler üzerinde onay veren imza atabilmektedir. Özellikle yapılan firma anlaşmalarında imza niteliğinde olan ürünlerden biri kaşelerdir. Kaşeler farklı renklerde tasarlanabilmektedir. Firmaların istekleri doğrultusunda özel kaşe basımı yapılmaktadır. Siyah renk kaşe baskı ürünleri kurumsal anlamda ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Kaşe yaptırmak için firmaya uygun tasarım oluşturularak ardından renk seçimi belirlenmektedir.

Online Kaşe Siparişi Oluşturma

Online kaşe siparişi oluşturmak için firmalar ilk olarak sitemizi ziyaret etmektedir. Tüm tasarım seçenekleri ile beraber kaşe örnekleri de kategoriler üzerinde yer almaktadır. Kaşe baskı fiyatları ürün seçimine renk seçimine ve boyutlara göre farklılık göstermektedir. Üzerinde yazan bilgilere göre de kaşe fiyatları değişiklik göstermektedir.

Kaşe modelleri renk seçenekleri ile kurumsal firmaya özel olarak tasarlanmaktadır. İstenilen tüm renklerde kaşe baskısı hazırlanmaktadır. Kırmızı, mavi ve siyah renk seçenekleri ile kurumsal firmalar kaşe baskı siparişi öncesinde dikkat edilmesi gerekenler? hakkında tüm bilgilere sahip olmaktadır.

Kaşe Baskı Siparişi Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?
  • - Kaşe baskıları üzerinde oluşturulan tasarımda firmanın logosu ve firma bilgileri yer almalıdır.
  • - Kaşe renkleri kurumsal kimlik için imza niteliği taşıyarak özel olarak seçilmelidir.
  • - Oluşturulan tüm tasarımlar için yüksek kalite mürekkep kullanımı sağlanmalıdır.
  • - Kurumsal firma için iletişim bilgileri kaşe üzerinde uygun bir yerde konumlandırılmalıdır.

Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp