Spiralli Bloknot

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz spiralli için 6-7 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Spiralli Bloknot
Spiralli A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda

10 cm x 14 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli , Tel Spiralli
Kapak 350 gr A.bristol + selefon

Spiralli A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 İç Tek Renk 5420TL +KDV
250 İç Tek Renk 8320TL +KDV
500 İç Tek Renk 11220TL +KDV
1000 İç Tek Renk 17820TL +KDV
500 Renkli 12450TL +KDV
1000 Renkli 18500TL +KDV
Spiralli A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda

14 x 20 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli , Tel Spiralli
Kapak 350 gr A.bristol + selefon

Spiralli A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 İç Tek Renk 6350TL +KDV
250 İç Tek Renk 9600TL +KDV
500 İç Tek Renk 13800TL +KDV
1000 İç Tek Renk 22800TL +KDV
500 Renkli 15840TL +KDV
1000 Renkli 25750TL +KDV
Spiralli A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda

20 cm x 28 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli , Tel Spiralli
Kapak 350 gr A.bristol + selefon

Spiralli A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 İç Tek Renk 8200TL +KDV
250 İç Tek Renk 12850TL +KDV
500 İç Tek Renk 20900TL +KDV
1000 İç Tek Renk 37000TL +KDV
500 Renkli 23520TL +KDV
1000 Renkli 41000TL +KDV

Spiralli bloknot not alma, hatırlatmalar yapma ve bilgileri düzenli tutma gibi amaçlar için yaygın olarak kullanılan pratik ve işlevsel ürünlerimiz arasındadır. Spiral şeklindeki bağlantıları sayesinde sayfaların kolayca çevrilmesini sağlar. İstenilen sayfaya hızlı bir şekilde erişimi de mümkün kılar.

Her insanın öğrencilik hayatından bu yana aşina olduğu defter, iş hayatında da günlük olarak kullanmaya devam ettiği önemli bir üründür. Çünkü gün boyunca en önemli notlarınızı yanınızda taşımak ve her an düzenli bir şekilde notlar almak için deftere ihtiyaç duyulmaktadır. İşletmeler ve markalar da hem dahili kullanım hem promosyon için spiralli bloknot gibi bir defter ürünü tercih etmektedirler.

Spiralli bloknot defter en standart haliyle bugün her noktada bulabileceğiniz klasik spiralli defter yapısına sahiptir. Fakat bu ürünün kurumsal kimlik ile birleştirilerek özel şekilde tasarlanması ile spiralli not defteri elde edilmektedir. Bu defter de küçük notlar tutabilmek için genellikle her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve masanızda bulundurabileceğiniz bir üründür. Bu özellikleri sayesinde de temel olarak bloknot kategorisi içerisinde bir promosyon özelliği taşır. Yani tanıtım ve reklam çalışmalarınız için ürün promosyon bloknot defter olarak büyük bir avantaj sağlar.

Spiralli Bloknot Fiyatları

Spiralli bloknot fiyatlarımız baskı adedi, özel kesim ve renk yoğunluğuna göre fiyatlandırılmaktadır. Bir defter ne kadar sade olsa da kullanımda size bir defterden daha fazlasını sunabilmelidir. Çünkü öncelikle özel bir tasarım sayesinde üretilir.

Adet A6 (10x14cm) A5 (14x20cm) A4 (20x28cm)
100 ₺5420 ₺6350 ₺8200
250 ₺8320 ₺9600 ₺12850
500 ₺11220 ₺13800 ₺20900
1000 ₺17820 ₺22800 ₺37000
500 (Renkli) ₺12450 ₺15840 ₺23520
1000 (Renkli) ₺18500 ₺25750 ₺41000

 

Talep eden marka, firma ya da işletme için kurumsal bir ürün haline dönüşür. Kurumsal olması ile birlikte işletme için kullanımda kurumsal kimliğinizi yansıtarak size fayda sağlar. Bunun yanında bu telli not defteri bir promosyon ürünü olarak farklı kişilere ulaştırıldığında dış ortamda tanıtımınıza büyük bir yardımı dokunur.

Standart olarak bugün promosyonda çoğu markanın tercih ettiği ürünler arasında küp bloknot yer alır. Ancak elbette her marka ve firma promosyonda değişen ürünler tercih edebilir. Bu anlamda bloknot ana kategori olarak görüldüğünde de alt kategorilerinden birini spiralli bloknot oluşturur. Spiralli yapısı ile bağımsız kağıtlardan çok bir defter olarak kullanımı daha düzenli bir hale getirebilir. Bu durumda standart bloknot ürünlerine göre farklı bir fiyatlandırmayı ortaya çıkarır.

Spiralli bloknot fiyatları hesaplanırken öncelikle ürün kriterleri göz önünde bulundurulur. Elbette firmamız müşteri memnuniyeti amaçlı size öncelikle en uygun fiyatları sunmayı amaçlar. Bununla birlikte seçeceğiniz A4-A5-A6 gibi kağıt boyutlarında, ürün adedinde ve tek renk-renkli baskı durumunda fiyat değişimleri görülür. Yani bahsedilen özellikleri belirlemeniz ile birlikte sayfamızda spiralli bloknot fiyatları için nihai rakamları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Telli Not Defteri

Alt-üst kısmında sert karton kapak ve iç kısmında 50 yaprak kağıt ile telli not defteri avantajlı bir kullanıma sahiptir. Üstelik kullanıcı için A4-A5-A6 boyutlarında defter seçimi yapılması imkanı yer alır. Yaptığınız seçimler her ne olursa olsun iç yapraklar 80 gram ve 1. hamur kağıt kalitesine sahip olarak üretim yapılmaktadır. Kağıtlarda tek renk baskı yapılması imkanı bulunduğu gibi dış kapakta renkli baskı imkanı da sunuyoruz.

Spiralli not defteri dış kısmında 350 gr kapağı ile selefon kaplaması sayesinde üretilmektedir. Bu anlamda iyi bir tasarım ile prestijli bir promosyon ürününün ortaya çıkması sağlanır. İç sayfalarda çizgili, kareli veya düz sayfa tasarımı üzerinde istenilen tüm grafik tasarımlar gerçekleştirilebiliyoruz. Kurumsal kimlik açısından ise yandan veya üstten spiralli defter ürünlerinde genellikle logo ve firma iletişim bilgileri ile antet çalışması gerçekleştirilmektedir.

Bloknot defter elbette masaüstü kullanım için de seçilebileceği gibi daha çok mobil kullanımda fayda sağlayacaktır. Çünkü özellikle sahada çalışan kişiler için her an çantada taşınabilmesi tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Sert kapak yapısıyla el üstünde dahi kolaylıkla not tutma imkanı sağlar. Bu nedenle telli not defteri günlük kullanımda çalışanın en önemli yardımcılarından birisidir. Üstelik açık alanda ve sahada kullanıldığı her an işletme tanıtımını ilk elden gerçekleştirme fırsatı sağlar.

Telli Defter Örnekleri

Farklı kağıt boyutlarında sayfamızda bulunan bloknot defter ürünleri incelendiğinde, her firma kendisi için değişen bir örneğe ulaşma şansı elde edebilmektedir.

Aslında kağıt kalitesi ve boyutları ile standart bir ürün görülse de tasarım ve görsellik üründe değişen örneklerin elde edilmesini sağlayacaktır. Bu nedenle öncelikle istediğiniz fiziki özellikler ile ürün seçimlerini tamamlamanız gerekir. Hatta bu sayede net telli defter fiyatları elde edilmesi de mümkün olacaktır.

Firmamız telli defter fiyatları konusunda her zaman ekonomik rakamlar sunmaya da özen gösterir. Bu noktada ihtiyacınız olabilecek dergi basımlarında da örneklerimizi inceleyin. Çünkü bu sayede dergi baskı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız özelinde dilediğiniz adet kadar basım için teklif isteyebilirsiniz. Değişen fiyatları ile net özelliklerini belirlediğiniz defter ürünlerinde de artık tasarım üzerinde durabilirsiniz.

Spiralli not defteri ürünleri için tasarım konusunda grafik ekibimiz her isteğinize uygun bir şekilde bilgisayar üzerinde çalışır. Bu çalışmada defterin iç sayfalarından kapak kısımlarına kadar her ayrıntı üzerinde durulmaktadır. Elbette ana noktada tasarımda yer alması gereken logo, kurum ismi ve iletişim bilgileri kağıtlar üzerinde en uygun ölçüler ile işlenecektir. Genellikle defter tasarımında bu ayrıntılar birçok firma için yeterli kabul edilmektedir. Elbette ki telli not defteri için yapılan tasarımlar da çok daha farklı ayrıntıların ve görselliklerin bulunmasını talep edebilirsiniz.

Üstten Spiralli Bloknot Defter

Spiralli bloknot ürünlerinde genellikle spiral kısmı defterin yan yani sırt bölgesinde yer alır. Çünkü bu sayede defter sayfalarını sola çevirerek klasik bir şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar için kullanımda alternatif bir fiziki özellik ortaya koyulması gerekirse kağıdın boyuna değil enine kullanımı da tercih edilebiliyor.

Özellikle sektörel ihtiyaçlara bağlı olarak bu ürünlerde üstten spiralli defter gibi bir avantaj ortaya koyulur. Yani örnek olarak A4 boyutunda bir defterde spiralin defterin üst noktasında bulunması sağlanabilir. Bu sayede A4 boyutunda 20×28 cm kağıt dik olarak daha rahat kullanılabilir. Her sayfa kullanımında yukarıdan arkaya doğru çevrilen sayfalar ile daha rahat ve efektif bir kullanım imkanı ortaya çıkar.

Aslında üstten spiralli defter sadece ihtiyaca yönelik değil tamamen görsel veya kullanım talebine uygun olarak da sunulur. Çünkü bu ürünler nitelikli bir promosyon ürünü yapısına sahiptir. Bu açıdan da kullanıcıya farklılık sunmak isteyen veya sektörünü tanıyan markalar spiralli not defteri için tasarımda bu değişimi isteyebilir. Önemli olan nokta, iyi bir görsel tasarım ile bu kaliteli malzemenin bir araya gelmesi sayesinde avantaja ulaşmanız olacaktır.

Spiralli Bloknot Defter Fiyatları

Spiralli defterler, promosyonda son yıllarda giderek artan bir tercih oluşturmayı sürdürmektedir. Günümüzde halen tanıtım için özellikle broşür gibi hızlı ve direkt olarak hedef kitleye ulaşan ürünler de tercih edilmektedir. Fakat daha uzun vadeli ve bizzat nokta atış ile doğru kişilere ulaşması için daha spesifik promosyonlar seçilir. Bu noktada da bloknot defter birçok sektör için önemli bir promosyon çeşidi oluşturur.

Promosyon çalışmalarında markanızın büyüklüğü ve hedef kitlenizin büyüklüğü düşünülerek ürün miktarı seçilmesi önemlidir. Bu nedenle firmamız spiralli defter fiyatları için 100-250-500-1000 gibi aralıklarda farklı fiyat teklifleri sunmaktadır. Hatta tekliflerde örneğin 500 adet defter için iç tek renk veya renkli baskı gibi özelliklerde değişen rakamlar da yer alır. Her noktada da en uygun ve avantajlı spiralli defter fiyatları ile promosyon çalışmaları yapılabilir.

Spiralli Not Defteri

Ana kategoride bloknot ürünleri ile promosyon için önemli bir seçim yapılsa da daha fazla ürün çeşidi ile zenginlik sağlanması mümkündür. Özellikle promosyon paketleri oluşturmak istediğinizde, kullanıcı kitlenizi hesaba katarak spiralli not defteri bu paket içerisine eklenebilir. Çünkü defterler direkt olarak iş kullanıcısı için değil her kesimde kullanıcı için artı oluşturan bir yapıya sahiptir.

Sektör dışında kullanıcı dahi spiralli not defteri ile birlikte marka tanıtımınıza büyük bir katkı sunabilir. Örneğin, siz gıda sektöründe yer alsanız dahi tıp sektöründeki bir kişi bu ürünü kullanarak size bir tanıtım katkısı sağlar. Önemli olan nokta, bütçenizi göz önünde bulundurarak; bu promosyon paketlerini en geniş alana ulaştırmayı başarabilmenizdir. Bu anlamda da sizin için sunduğumuz en avantajlı fiyatları değerlendirerek kolaylık elde edebilirsiniz.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp