Bloknot

Küp Bloknot  

Küp Bloknot

100 Adeti 3150₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Spiralli Bloknot  

Spiralli Bloknot

100 Adeti 2000₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Tutkallı Bloknot  

Tutkallı Bloknot

100 Adeti 750₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Kapaklı Taç Bloknot  

Kapaklı Taç Bloknot

Adeti ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Unutmayınız Kartı  

Unutmayınız Kartı

100 Adeti 3475₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele

2022 Yılı Güncel Fiyatları Bloknot Baskısı

Bloknot Baskı Hakkında

Bloknot tasarımları kurumsal firmaya yönelik oluşturulmaktadır. Son zamanların en özgün ve kaliteli tasarımları sitemiz kategorileri üzerinden müşterilere aktarılmaktadır. Hazırlanan kategoriler içerisinde farklı çeşitte bloknot ürünleri yer almaktadır. Bloknot baskıları ile beraber reklam tanıtım işleri de hızla tamamlanmaktadır. Özellikle promosyon yapma amacı ile ürün siparişi verecek olan kişiler istediği model ve kağıt yapısında bloknot baskı almaktadır. Yapılan baskılar kurumsal firmayı tanıtacak nitelikte hazırlanarak geniş çaplı hizmet alanı oluşturmaktadır.

Online Bloknot Baskı Siparişi Oluşturma

Bloknot basımı için sitemiz üzerinden online baskı oluşturmak mümkündür. Gün içerisinde not almak isteyen ya da acil kağıt ihtiyacı duyan kişiler kolay taşınabilir olan ve masa eşyaları arasında yer alan bloknot ürünlerine yönelmektedir. Online bloknot baskı siparişi için sitemiz en hızlı hizmet seçeneklerini sunmaktadır. Tasarımların birbirinden eşsiz olması kullanım alanlarını genişletmektedir. Firmanın kendi istediği tarzda ürüne hızlı bir şekilde ulaşması için sitemiz ürün çeşitlerini geniş bir yelpaze üzerinde hazırlamaktadır. Tasarlanan bloknotlar tüm ihtiyaçları anında gidermektedir.

Kaliteli Bloknot Tasarımları Hazırlama

Kaliteli bloknot basım ve tasarımları hazırlama sürecine özen gösterilmesi gerekmektedir. Kurumsal firmaların ihtiyaç duydukları ürünlerden biri bloknot tasarımlarıdır. Hazırlanan baskı ürünleri arasında yer alan bu bloknotlar kullanım imkanları da en geniş olan ürünlerden biridir. Tasarlanan bloknotların kağıt yapısı ve ölçüleri de sitemiz üzerinden girilmektedir. Müşteriler kendi isteklerine yönelik ürün tasarımı oluşturma sürecinde belirli detayları ön plana çıkarmaktadır. İhtiyaç duyulan tüm ofis malzemeleri arasında yer alan bloknot tasarımları A3, A4 ve A5 boyutlarında özel olarak hazırlanır.

Bloknot Baskı Siparişi Öncesinde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Kurumsal markalar bloknot baskı siparişi öncesi dikkat edilmesi gereken unsurlar hakkında araştırma gerçekleştirmektedir. Baskı siparişi oluşturmadan önce nasıl bir tasarım istenildiğine karar verilerek özel olarak belirtilmektedir.

Aynı zamanda oluşturulan tasarım için baskı ölçüleri de girilmelidir. Kurumsal firmanın kimliğini yansıtacak tarzda ürünlerin tasarlanması kullanım alanlarına da hizmet etmektedir. Hazırlanan bloknotlar masa üstü ya da promosyon amaçlı tasarlanmaktadır. Kağıt yapısı da sitemiz üzerinden özel olarak da belirtilmektedir. Sitemiz en kaliteli işler için detaylı hizmet vermektedir.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz spiralli, tutkallı bloknot için 4-5 iş günüdür.
Üretim süremiz küp bloknot için 6-7 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp