Şu an Kartvizit > Laklı Kartvizit bölümünü inceliyorsunuz.

Laklı Kartvizit

2022 Yılı Güncel Fiyatları Laklı Kartvizit
Kabartma Laklı Tek/Çift Yön Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Kabartma Laklı Tek/Çift Yön Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 210TL +KDV
2000 380TL +KDV
3000 530TL +KDV
5000 830TL +KDV

Laklı Kartvizit Basımı Hakkında

Kurumsal kimlik ürünlerinden biri olan kartvizit pek çok alanda kullanım sağlamaktadır. İş dünyasında en ihtiyaç duyulan ürünlerden biri kartvizitlerdir. Bu ürünlerin birbirinden farklı formu ve tasarımı bulunmaktadır. Kartvizit örnekleri arasında oldukça fazla model ve tasarım bulunmaktadır. İş sektöründe kullanılan kartvizit kişilerin kendilerini ve çalıştıkları firmayı tanıtan ürünlerden biridir. Kartvizitler birden fazla formda tasarlanmaktadır. Son zamanların en popüler ürünleri arasında kabartmalı kartvizitler yer almaktadır.

Matbaa kalitesi ile hazırlanan gofreli laklı kartvizit tasarımları kurumsal firma için modern bir kimlik tasarımı sunmaktadır. Ürünün görsel kalitesini arttıran kabartma kartvizit çeşitleri ile firma tanıtımları daha özgün şekilde gerçekleşmektedir. Özellikle kullanılan malzemelerin tamamı kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Sitemiz içerisinde yer alan kabartma ve laklı kartvizit modelleri tasarımda öne çıkarılması istenilen alanlara uygulanmaktadır. Özellikle firmanın logosunun bulunduğu alana yapılan lak işlemi sayesinde kartvizit amacına uygun şekilde kullanılmaktadır.

Laklı Kartvizit Fiyatları Nedir?

Laklı kartvizit fiyatları sitemiz içerisinde mevcuttur. Tercih edilen kartvizit modelinin boyut, kesim ve kullanılan kağıt kalınlığına uygun ayrı bir fiyat belirlenmektedir. Günümüzde kurumsal kimlik çalışmaları özenli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Yapılan tasarımların estetik açıdan zengin durması firmanın reklam tanıtımları için de avantaj sağlamaktadır. Laklı kartvizit tasarımları en özgün ürün seçeneklerinden biridir. Yapılan lak tasarımlarında kartvizit üzerinde görsel bir zenginlik oluşmaktadır. Laklı kartvizit tasarımları kağıdın yapısına ve kartvizit kesim formuna göre de değişiklik göstermektedir.

Yeni Tasarım Seçenekleri Sunan Kartvizit Modelleri

Yeni tasarım seçenekleri ile hazırlanan kartvizit modelleri firmalar için özgün bir forma dönüştürülmektedir. Özellikle kartvizit modelleri firmaların isteklerini karşılayacak şekilde özenle hazırlanmaktadır. Matbaa baskısı sürecinde lak uygulaması kartvizitin görünümünü daha estetik forma sokmaktadır.

Üstelik laklı kartvizit tasarımları tasarımda da net bir görünüm hazırlamaktadır. Yeni nesil tasarım uygulamaları arasında yer alan laklı kartvizit tasarımları kullanım açısından ve görsel açıdan pek çok alanda avantaj sağlamaktadır. Ürün siparişlerinin tamamı sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir.

Laklı Kartvizit Tasarımları ve Baskı Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oldukça fazla kişi kartvizit seçimlerinde laklı kartvizit baskı siparişi vermeden önce dikkat edilmesi gerekenler konusunu araştırmaktadır. Tasarım alanında oldukça farklı görünüme sahip olan laklı kartvizit tasarımları son zamanların en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler için ilk olarak tasarım aşamaları dikkatli şekilde tamamlanmaktadır. Lak yapılması istenilen yer özel olarak belirlenmektedir. Ardından matbaa baskısına gönderilerek baskı sürecinde lak uygulaması tamamlanmaktadır. Lak yapılacak yerin özel bir şekilde belirlenmesi ve ayarlanması gerekmektedir.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-8 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 

 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp