Antetli Kağıt Seçimi

Antetli Kağıt Ne İçin Kullanılır?

Antetli kağıt şirketlerin logolarını, sıfatlarını ve adres bilgilerini taşımaktadır. Dolayısı ile reklam yapmak amacı ile kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra büyük firmalar antetli kağıtları kendi markalarını kalıplaştırmak ve kalıcı bir hale getirmek için kullanmaktadır. Ayrıca antetli kağıt yapılan yazışmaları daha resmi bir hale getirmektedir. Bu da firmanın kurumsal kimliğini daha belirgin bir hale getirmektedir. Kısacası antetli kağıt firmaların isim ve logolarını ortaya çıkarmak ve kendi alanlarında tanınan bir yapıya sahip olmak amacı ile kullanılır. Bununla beraber antetli kağıt yapılan yazışmaları daha resmi bir şekle getirmek için en ideal ürün olarak öne çıkıyor. Özellikle dış mekanlarda yapılan yazışmalar bu kağıtlar sayesinde bir resmiyet kazanıyor. Bu yüzden antetli kağıt kullanımı özellikle büyük firmalar arasında yaygın hale gelmiştir.

Antetli kağıt basımı beraberinde zarf basımı ihtiyacı da doğuruyor. Siz de zarf fiyatları sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Antetli Kağıt


2022 Yılı Güncel Fiyatları Antetli Kağıt Baskısı
Antetli Kağıt A4 80 gr 1. hamur TEK RENK
Antetli Kağıt A4 80 gr 1. hamur TEK RENK
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 21 x 29,7 cm 210TL +KDV
1000 21 x 29,7 cm 280TL +KDV
2000 21 x 29,7 cm 410TL +KDV
Antetli Kağıt A4 80 gr 1. hamur İKİ RENK
Antetli Kağıt A4 80 gr 1. hamur İKİ RENK
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 21 x 29,7 cm 250TL +KDV
1000 21 x 29,7 cm 300TL +KDV
2000 21 x 29,7 cm 455TL +KDV
Antetli Kağıt A4 80 gr 1. hamur RENKLİ
Antetli Kağıt A4 80 gr 1. hamur RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 21 x 29,7 cm 450TL +KDV
1000 21 x 29,7 cm 500TL +KDV
2000 21 x 29,7 cm 650TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 3-4 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 

Antetli Kağıt Kullanım Alanları Nelerdir?

Firmalar kendi markalarını sürekli vurgulamak için bir sürü yöntem denemektedir. En verimli olanı ve geri dönüş sağlayanı ise antetli kağıttır. Antetli kağıt baskı için uygun bir ürün olduğu için firma kendi reklamını da bu ürün ile yapabiliyor. Ayrıca antetli kağıt baskı işlemi için en çok tercih edilen ürün olarak da karşımıza çıkıyor. Kısacası hızlı ve etkili bir marka reklamı için antetli kağıt kullanımı tercih edilir. Bu ürün hemen hemen her alanda kendine bir yer bulmaktadır.

Genel olarak dış yazışmalarda ve ofislerde kullanılmaktadır. Özellikle büyük firmalar antetli kağıt kullanımına büyük önem vermektedir. Bu ürünü tercih etmek isteyen firmalar öncelikle antetli kağıt kullanımı ve önemi nedir? sorusunu araştırıyor. Antetli kağıt kullanımı genel olarak ofis içi ve dış yazışma alanlarıdır. Ayrıca kullanışlı bir ürün olduğu için yazışma gereken ya da not alınması gereken her alanda isteğe bağlı olarak kullanılabilir.

Kısacası antetli kağıt kullanımı ve önemi nedir? sorusuna geniş bir kullanım alanına sahip olmanın yanı sıra firmayı temsil eden bir ürün cevabı verilmektedir.

Antetli Kağıt Nedir?

Antetli kağıt bir şirketin hem ofis alanında hem de dış yazışmalarında kullanmak için bastırdığı ve firmayı temsil eden ürün olarak biliniyor. Ayrıca antetli kağıt bir firmanın logosunu ve ismini taşıyan çeşitli boyutlarda baskılı kağıt olarak da ifade ediliyor. Kısacası antetli kağıt nedir? sorusunun yanıtı olarak büyük firmaların kendi markasının değerini öne çıkarmak ve kurumsal bir kimliğini vurgulamak için hazırlatmış olduğu baskılı ve çeşitli boyutlara sahip kağıt ifadesi kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra antetli kağıt nedir? sorusuna her iki yüzü de baskıya uygun olan, büyük şirketlerin logolarını bastırarak ofis ve dış alanlarda kullandığı kağıt yanıtı verilmektedir.

Antetli Kağıt Baskısı Nasıl Yapılmalı?

Antetli kağıt büyük firmaların kendi markalarını vurgulamak için tercih ettikleri bir kağıt türüdür. Bu durum antetli kağıt basımı nasıl yapılmalı? sorusunu da beraberinde getiriyor. Antetli kağıt baskısı firmanın istekleri doğrultusunda ve standarda uygun bir şekilde yapılmalı. Firma logosu öne çıkarılarak baskın bir özellik kazandırılmalı. Kısacası antetli kağıt basımı nasıl yapılmalı? sorusuna firmayı net bir şekilde ifade eden logo ve sıfatların net ve temiz bir şekilde kullanılacak kağıda işlenmesi yanıtı verilmektedir. Bunların yanı sıra antetli kağıt basımı firma isteklerine öncelik verilerek ve anlaşılır bir şekilde yapılmalı. Kullanılacak alanı daraltmadan net bir şekilde öne çıkarılmalı.

Antetli Kağıt Tasarımı Nasıl Olmalı?

Antetli kağıtlar hemen hemen her firma tarafından kullanılan bir ürün olarak değerlendiriliyor. Ayrıca bu ürün en iyi reklam ürünü olarak da biliniyor. Büyük firmalar bu ürünü kendi markalarını öne çıkarmak için tercih ediyor. Bu yüzden antetli kağıt tasarımı son derece önemlidir. Bu ürün için tasarım yaparken firma bilgilerini öne çıkarmak da son derece önemlidir. Özellikle firma logosu antetli kağıt tasarımı için uygun bir hale getirilerek kullanılmalı. Logonun net ve anlaşılır olması ürünün kullanım amacını netleştirmektedir.

Antetli Kağıt Hangi Ölçülerde Basılır?

Antetli kağıt en çok kullanılan baskılı ürün olarak karşımıza çıkıyor. Bu ürün büyük ve söz sahibi firmaların öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Antetli kağıtlar genel olarak a4 boyutlarında basılır. Bunun yanı sıra a5 boyutlarında da antetli kağıt basımı yapılmaktadır. A4 ebat antetli kağıt baskı için en ideal ölçü olarak kullanılıyor. Büyük ve etkin şirketlerin tercihleri de a4 ölçüsü olarak belirtiliyor. ayrıca a4 ebat antetli kağıt baskı uygulaması standart bir uygulama olduğu için daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu yüzden özellikle a4 boyutları tercih edilmektedir. Şirketler için antetli kağıt ölçüleri en genel şekli ile a4 ve a5 olarak belirtiliyor. Ayrıca şirketler için antetli kağıt ölçüleri standart kalıplar şeklinde hazırlanıyor. Böylece çok daha hızlı bir süreç belirlenmiş oluyor. Kısacası büyük şirketlerin antetli kağıt ölçü seçimi a4 yada a5 şeklinde oluyor.

Antetli Kağıt Kullanımının Firma İçin Önemi Nedir?

Antetli kağıt kullanımın firma için önemi oldukça büyüktür. Çünkü firma kendi kurumsal kimliğini bu şekilde daha net olarak yansıtmaktadır. Bunun yanı sıra hem kullanım kolaylığı sağlamakta hem de reklam yapmaktadır. Kısacası antetli kağıt kullanımı firmaların markalarını baskın hale getiriyor. Ayrıca antetli kağıt büyük firmaları dış alanlarda da net bir şekilde ifade etmek için kullanılıyor. Her alanda firma reklamının yapılması bu ürün ile mümkün hale geliyor.

Antetli Kağıt Baskısı Ne Kadar Sürer?

Antetli kağıt baskı süresi oldukça kısadır. Firmalar bu ürünü kısa süreler içinde teslim alabilir. Sürenin uzayıp kısalması firmanın tercihlerine bağlıdır. Firmanın tasarım seçimi ve adet belirlemesi süreyi etkilemektedir. Ayrıca yüksek adet içeren baskıların bir miktar daha uzun sürmesi söz konusu olmaktadır. Fakat genel olarak antetli kağıt baskı süresi son derece kısa olarak belirtilmektedir. Bu durumda antetli kağıt nerede basılır sorusunu da ortaya çıkarmaktadır. Bu soruya kendi alanında son derece etkin bir yapıya sahip matbaalar yanıtı verilmektedir. Ayrıca antetli kağıt nerede basılır sorusunun cevabı matbaa ifadesinin dışında işinin ehli ve kurumsal kimliğe önem veren matbaalar ifadesi olmaktadır.

Antetli Kağıt Baskı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Antetli kağıt kullanımı şirketler arasında oldukça yaygındır. Antetli kağıt baskı fiyatları genel olarak adet sayısına göre belirlenmektedir. Ayrıca antetli kağıt baskı fiyatları firmaların tasarım isteklerine bağlı olarak da değişiklik gösterebilmektedir. Antetli kağıt baskı fiyatları son derece uygundur. Bu da ürünün tercih edilme oranına doğrudan etki etmektedir. bunların yanı sıra antetli kağıt basımı için belirlenen rakamlar adet miktarına bağlı olarak ve özel tasarım istenmesi durumunda ufak çaplı yükselmeler yada düşüşler yaşayabilir.

En Çok Tercih Edilen Antetli Kağıt Ölçüsü Nedir?

Antetli kağıt kullanımı son dönemlerde oldukça yaygın bir duruma geldi. Şirket sahipleri antetli kağıt kullanımına büyük önem vermektedir. Bu ürün ile kendi markalarını daha değerli ve tanın bir hale getiriyorlar. Böylece büyüme oranları da hız kazanıyor. Firmalar arasında en çok tercih edilen antetli kağıt ebatları a4 ve a5 olarak belirtiliyor. Bu ebatlar hem kalıplaşmış bir yapıya sahip hem de kullanım kolaylığı açısından en uygun seçenektir. Ayrıca antetli kağıt ebatları arasında baskı için en uygun olan ölçüler de a4 ve a5 ölçüleridir. Bu ölçülere yapılan baskı hem geniş bir kullanım alanı hem de firma reklamı için yeteri kadar alan sunuyor. Kısacası en çok tercih edilen antetli kağıt ölçüleri a5 ve a4 ölçüleridir. 

Antetli Kağıt Reklam Amaçlı Kullanılabilir mi?

Antetli kağıt net bir ifade ile reklam amaçlı olarak da kullanılabilir. Bu ürün firmaların logolarını ve adres bilgilerini taşımaktadır. Dolayısı ile kullanıldığı alanda bu firmanın reklamı yapılmaktadır. Özellikle dış yazışmalarda antetli kağıt kullanımı en iyi reklam seçeneklerinden biri olarak değerlendirilmektedir. Kısacası antetli kağıt reklam amaçlı olarak kullanılabilir bir üründür.

- antetli kağıt baskı
- antetli kağıt tasarımları
- antetli kağıt çeşitleri
- antetli kağıt fiyatlarıÜye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp