Acil Kartvizit

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 1 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Acil Kartvizit
Parlak / Mat Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe

350 Gr Mat Kuşe Tek Yüz Baskı
Tek Yüz Mat ya da Parlak Selefonlu

Parlak / Mat Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 720TL +KDV
250 870TL +KDV
500 1180TL +KDV
Parlak / Mat Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe

350 Gr Mat Kuşe Çift Yüz Baskı
Çift Yüz Mat ya da Parlak Selefonlu

Parlak / Mat Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 925TL +KDV
250 1060TL +KDV
500 1350TL +KDV

Acil kartvizit ihtiyaçlarınıza yönelik önceden hazırladığımız yüzlerce tasarım arasından size en uygun seçeneği bulmanız için size yardımcı olabiliriz.

Peki neden acil kartvizit veya acele kartvizit yaptırmak istenir ki? Bir bireyin resmi varlığını ispat eden en önemli araç olarak kimlik kullanılır. Tüzel kişiliklerde de kimlik yerine geçen araç kartvizittir. Yani bir firmanın çalışanından yöneticisine kadar her kişinin bir kartviziti yer alır. Kartvizit kişinin kurum, firma veya şirket içerisindeki yerini ifade eder. Bu nedenle bu kurumsal kimlik aracı çok sık kullanılan bir yapıya da sahiptir. Bu anlamda gerekli noktalarda acil kartvizit ihtiyacı da ortaya çıkacaktır.

Acil kartvizit hizmetimiz, ihtiyacınıza yönelik en hızlı şekilde kartvizit basımı yapılarak size ürün ulaştırılması hizmetidir. Bu tip siparişlerde kartvizit için genellikle standart tasarımlar kullanılmaktadır. Bu standart tasarımlarda çoğu zaman tek bir tarafta logo baskısı yer almaktadır. Öte yandan acil kartvizit tasarımının diğer tarafında da istediğiniz tüm bilgiler bulunabilir.

Hızlı Kartvizit Bastır

Firma, kurum veya bireysel olarak bazı dönemlerde yoğun bir kartvizit kullanım ihtiyacınız olabilir. Örneğin, firma yöneticisi olarak bir fuar organizasyonuna katılabilirsiniz. Organizasyon sırasında da günde belki yüzlerce kişiye kartvizit uzatmanız size büyük bir fayda sağlayacaktır. Bu durumda da ekonomik ve hızlı bir şekilde elinizde olacak acil kartvizit ihtiyacınız olacaktır. Benzer ihtiyaçlarda hızlı kartvizit bastır hizmetlerimizden yararlanarak, en ivedi ve kaliteli çözümü elde edebilirsiniz.

Hızlı kartvizit bastır çözümlerinde pratik bir tasarım kullanılmaktadır. Bu pratik tasarım için kullanılan malzeme ise parlak veya mat olabilecek şekilde tercih edilebilir. 350 gr kuşe kağıda baskı yapılırken kartvizit ölçüleri ise 8,3×5,1 cm olarak kullanılmaktadır. Genellikle de kartvizitlerde tek yönlü baskı gerçekleştirilirken, isteğinize bağlı çift yönlü baskı işlemleri de yapılmaktadır.

1 Günde Acil Kartvizit

Türkiye’nin neresinde olursanız olun sitemiz üzerinden online matbaa hizmetleri almanız mümkündür. Bu anlamda en önemli matbaa hizmetlerinden biri olan kartvizit konusunda da firmamıza başvurabilirsiniz. Dijital baskı yöntemi ile 1 günde kartvizitiniz hazır hale gelecektir. Üstelik istediğiniz her adette basım işlemi yapılarak da size hızlı gönderim sağlanmaktadır. Önemli olan nokta, acil kartvizit ihtiyaçlarınızda sadece sitemizden hızlı bir hizmet almayı tercih etmek olacaktır.

1 günde kartvizitiniz hazır derken mutlak bir şekilde garantili bir yapı ile hizmet veriyoruz. Bu garantili yapıda istediğiniz kartvizit çeşidine bağlı olarak öncelikle sizden bazı bilgiler talep ediyoruz. Örneğin, kartvizitin üzerinde yer alacak logonun bize gönderilmesi gerekiyor. Sonrasında kartvizit üstünde yer alacak kişi ismi ve unvanı bilgileri gerekecektir. Ardından da elbette ki

  • Cep telefonu numarası
  • Sabit telefon numaraları
  • Adres
  • Mail adresi
  • Web adresi gibi bilgiler ile gereken bilgilendirme tamamlanacaktır.

Alınan bilgiler vasıtasıyla kartvizit için hızlı bir şekilde bilgisayarda tasarım yapılır. Genellikle tasarım için kullanılan 350 gr kuşe kağıt beyaz olarak tercih edilir. Bazı noktalarda çok özel istekler için farklı kağıt renkleri de tercih edilebilir.

Bu noktada tıpkı karton çanta hizmetlerimizde yapabildiğiniz renk tercihlerini akla getirebilirsiniz. Bu hizmetlerimizde de pratik logo ve iletişim bilgileri ile kuşe kağıt rengi seçimi yapılabilmektedir.

İstediğiniz özellikler ile bahsedilen boyutlarda tasarım hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Tamamlanan tasarım tarafınıza gönderilmektedir ve sizden olay talep edilmektedir. Ardından onayınız ile birlikte hızlı kartvizit bastır hizmeti başlatılacaktır. Bir gün içerisinde tasarım, onay ve basım işlemleri tamamlanarak ardından kartvizit talep ettiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Acele Kartvizit Bastırmak İstiyorum

Özellikle yoğun dönemlerinizde ve organizasyonlarınızda kartvizit kullanım ihtiyacınız artmaktadır. Bu dönemlerde hem ekonomik hem de sade bir kartvizit de büyük bir fayda sağlayacaktır. Genellikle beyaz kuşe kağıt üzerine renkli baskı yapılması kartvizitte en sade tercihi oluşturur. Bu tercih ile birlikte acil kartvizit bastırmak istiyorum taleplerinizde size en kaliteli ve güvenilir hizmet sunulmaktadır.

Hizmetlerimizde acil kartvizit için özellikle özgün tasarımlar tamamen ücretsiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Tarafımıza ulaşan siparişlerinizde uzman grafik tasarım ekibimiz hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirmektedir. Bu sayede tasarımlar hızlı bir şekilde de sizlere ulaştırılmaktadır. Aslında acil kartvizit bastırmak istiyorum taleplerinizde elinizde bulunan eski kartvizit tasarımını da bize gönderebilirsiniz. Hatta halihazırda kullandığınız kartvizitin bir resmini dahi bize ulaştırabilirsiniz.

Net olarak kartvizit için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri önceden belirlemeniz büyük bir fayda sağlayacaktır. Bu sayede artan iş temposu içerisinde gereken acil kartvizit çözümleri için daha hızlı hizmet alabilirsiniz. Sade ve klasik kartvizit örnekleri arasından seçimlerinizi gerçekleştirerek iş hayatınızda kolaylık elde edebilirsiniz. Hatta bu tip yoğun promosyon dönemlerinde bloknot gibi önemli promosyon ürünlerinden de yararlanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde hazırladığımız bloknot ürünleri de sizlere kartvizitler ile paket olarak teslim edilmektedir.

Gün İçinde Teslim Acil Kartvizit Siparişi Verin

Firmamız özellikle yakın bölgelere rahatlıkla gün içinde ürün ulaşımı sağlama imkanına sahiptir. Örnek olarak bir lansman gerçekleştirmek veya önemli bir toplantı yapmak isteyebilirsiniz. Bu gibi dönemlerde yoğun bir misafir kitleniz de yer alacaktır. Bu misafir kitlesine etkin bir tanıtım yapabilmeniz de gayet önemlidir. Etkin tanıtım dönemlerinde de özellikle promosyon ürünler çok büyük bir fayda sağlar. Promosyon ile birlikte de kurumsal kimlik için özellikle kartvizit en önemli araçtır.

Kartvizit sayesinde her misafirinize kolaylıkla kendinizi tanıtmanız mümkün olacaktır. Bu dönemlerde sadece tek bir günde elde edebileceğiniz ürünler de önemli bir fayda sağlayacaktır. İşte bu noktada gün içinde teslim kartvizit siparişi verin ve hizmet rahatlığını yaşayın. Çünkü hazır tasarımlar ile sade ve güvenilir bir baskı firmamız tarafından aynı günde tamamlanmaktadır. Parlak veya mat kartvizit ürünlerinde size en hızlı ulaşım sunulmaktadır. Üstelik bu dönemlerde tıpkı ekonomik broşür fiyatları gibi kartvizit ürünleri için de çok uygun rakamlar elde edebilirsiniz. Çünkü 100-250-500 adet gibi rakamlarda çok uygun acil kartvizit hizmetleri almanız mümkündür.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.
Acil Kartvizit Hakkında Merak Sorular ve Cevaplar
En Az Kaç Adet Acil Kartvizit Bastırabilirim?

Acil kartvizit kategorimizde fiyat tablosunda da belirtildiği üzere en az asgari 100 adet acil kartvizit baskı siparişi verebilirsiniz.


Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp