Acil Kartvizit

2021 Yılı Güncel Fiyatları Acil Kartvizit

Parlak / Mat Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Parlak / Mat Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 145TL +KDV
250 195TL +KDV
500 340TL +KDV
Parlak / Mat Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Parlak / Mat Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 205TL +KDV
250 280TL +KDV
500 410TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 1 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Acil Kartvizit Baskısı Nasıl Yapılır?

Kartvizit, müşterilerinize kendinizi ilk defa tanıtacağınız kurumsal kimliğinizdir. Acil kartvizit nedir? sorusu ile son zamanlarda çok karşılaşıyoruz. Acil kartvizit ise, kendinizi bir an önce daha çok kişiye tanıtmak ve hangi hizmetler verdiğinizi en pratik şekilde anlatmak için kullanabileceğiniz kurumsal kimliğin en hızlı bir biçimde elinize geçmesidir. Acil kartvizit nedir? merak edenler için firmanızın ve sizin iletişim bilgilerinizin yer aldığı küçük bir tanıtım kartı olarak açıklanabilir.

Acil Kartvizit Tasarımının Önemi

Kartvizit bastırmak, çok kolay bir iş gibi görünse de basım kalitesi, basım hızı, içerikteki bilgilerin doğru dizilimi, anlaşılır ve net bilgiler içermesi, kart kalitesinin ve renginin etkileyici olması çok önemlidir. Kartvizit basımında her renk beraberinde bir de maliyet getirir. Acil kartvizit gerekli olduğunda en kısa sürede elinize en kaliteli kartvizit geçmesini sağlayacak profosyonel bir ekip ile çalışmaya özen göstermeniz gerekir. Kartvizit çıkarttırmayı düşünen kişilerin acil kartvizit baskı ve tasarımı nasıl yapılır? araştırması gerekir. Kaliteli bir kartvizit oluşturmak, kurumsal kimliğinizin en doğru şekilde yapılabilmesi için oldukça önemlidir. Firmalar için kurumsal kimlik hazırlama süreci çok önemlidir. Kartvizitte kullanılacak logo ve amblem elinizde yok ise grafik tasarımcı tarafından bilgisayar ortamında tasarlanır. Tasarımın şekline karar verildikten sonra ise kağıt seçimi yapılır. Kurumsal firmaların kendini en iyi şekilde ifade edebileceği şekilde tasarlanması gereken bu kimlik kartları acil kartvizit baskı ve tasarımı nasıl yapılır? sorusuna cevap oluyor. Kurumunuzun belirleyici özelliklerine kartvizitlerde çok küçük cümleler ile özetlenmesi, kurumunuz hakkında müşterilere fikir verir.

Acil Kartvizit Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kartvizit, sizin ve kurumunuzun bilgilerinin yazılı olduğu küçük bir kimlik kartı özelliği görür. Kartvizit alacak kurum ve kişilerin, acil kartvizit baskı fiyatları nelerdir araştırması gerekir. Çünkü kartvizitlerin özelliklerine, baskı yapısına, kullanan kartın kalitesine ve renk sayısına göre kartvizit fiyatları değişiklik gösterir. 2 renk kullanılarak basılan kartvizitler düşük maliyetli iken 4 renk ya da dialı olan kartvizitler ise, daha yüksel maliyetlidir. Kartvizit basımında her renk bir maliyet demektir. Bunun nedeni ise, kartvizitlerin basımında kullanılan makinelerdir. İki renge kadar basım yapan makinelerin yanı sıra dört renk kartvizit basımı yapabilmek için farklı basım makinelerinin kullanılması gerekir. 

Kağıt Kalitesinin Kartvizite Etkisi

Firmalar tarafından merak edilen acil kartvizit baskı fiyatları nelerdir sorusuna cevap niteliği taşıyan bir diğer unsur ise, basımda kullanılacak kağıt seçimidir. Çeşitli kağıt markalarının kartelalarından kağıt seçimi yapılabilir. Bu seçimlerde ise genellikle kuşe kağıt ya da daha kalın bir kağıt seçimi yapılmak isteniyorsa  Amerikan Bristol kağıt ya da kendinden desenli parlak ya da mat, ithal ve yerli çok çeşitli kağıt modellerinden birisi seçilebilir. Fakat seçilen bazı kağıtların arka tarafına baskı yapılamıyor. Bu nedenle kağıt seçimi yaparken bu ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Fakat bazı kağıtların ise her iki yüzüne de baskı yapılabilir. Dilerseniz plastik ya da şeffaf kartvizit kağıdı seçerek de özel makinelerde kartvizit basımı yaptırabilirsiniz. Teknolojik gelişmeler sayesinde günümüzde istenildiği gibi pütürlü, şeffaf, renkli ve kendinden desenli kağıtlar üzerine acil kartvizit baskı yapılabiliyor.

Acil Kartvizit Basımında Kullanılan Ölçüler

Kartvizit, bir kurumun ve kişinin mesleği ile alakalı kimliğidir. Kartvizit basımında kullanılan standart kartvizit ebatları bulunuyor. Bu standart ölçüler sayesinde de kartvizitler cüzdanlara, kartvizitliklere ve cebe kolaylıkla sığabiliyor. Ama talebe göre farklı boyutlarda ve resimli kartvizit modelleri de üretilebiliyor. Kartvizit tasarımları, tamamen kurumun kimliği ile yakından ilişkilidir. Acil kart baskı boyutlarına göre farklı fiyatlandırılıyor. Bazı özel durumlarda müşteriler, kurumsal kimlikleri ile farkını ortaya koymak ve kendini daha iyi ifade etmek için farklı boyutlarda, farklı kesimli, resimli, logolu, gofre ve varak uygulaması ile tasarımı zenginleştirilen kartvizit modelleri üretiliyor. Acil kartvizit baskı ile kısa süre içinde kurumunuzu en iyi şekilde tanıtacak bilgiler içeren size en uygun kartviziti oluşturabilirsiniz.

Acil Kartvizit Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kartvizit tasarımı, olabildiğince firma hakkında kısa ve net bilgi veren sade ve zarif bir tasarıma sahip olması gerekir. Günümüzde hemen hemen pek çok kartvizit tasarım olarak birbirine benzeyen bir yapıya sahiptir. Sade ve anlaşılır kartvizitler, firma hakkında müşteriye net bilgi verir. Firmanızın yaptığı işi en kolay şekilde müşterilerinize aktarmanızı sağlayacak araç kartvizittir. Bu nedenle firmanız hakkında net, anlaşılır ve doğru bilgiler içeren bir kartvizit tasarımı tercih etmeniz gerekir. Piyasada bulunan ucuz tasarımlı kartvizitler, müşterilerin üzerinde kötü bir izlenim bırakmanıza neden olabilir. Bu nedenle kurum kimliği olarak çıkartacağınız kartvizitin özenli bir tasarıma sahip olmasına özen göstermeniz gerekir. Ülkemizde en çok tercih edilen acil kartvizit basımı fiyatları kartvizitin tarzına, içinde kaç renk bulunduğuna, basım ve kağıt kalitesine göre değişiklik gösterir.

Acil Kartvizit Basım Süreci

Kartvizit, firmanız hakkında bilgi veren en güçlü araçtır. Kartvizit, firmanızın gücünü gösterir. Kısa bir süre içinde kartvizit ihtiyacınızı karşılayacak kartvizit modelleri seçerken firmanızı en iyi şekilde yansıtacak bir yapıya sahip olmasına dikkat etmeniz gerekir. Piyasada kısa sürede kartvizit basımı yapan bazı basım merkezleri olsa da kısa sürede kartvizitinizi elinize almak uğruna kartvizit kalitesinden vazgeçmemeniz gerekir. Çünkü kalitesiz bir kartvizit, firmanız hakkında müşteriler üzerinde kötü bir izlenim bir izlenim bırakmanıza neden olabilir. Bu nedenle kaliteli basım evleri ile çalışarak uygun fiyatlara kaliteli bir kartvizit bastırabilirsiniz. Sipariş vermeden önce acil kartvizit basımı fiyatları hakkında firmalardan bilgi alabilirsiniz.

Kartvizitte Bulunması Gereken Bilgiler

Kartvizitte bulunacak bilgiler tamamen sizin isteğinize göre kartvizite yerleştirilir. Kartvizit üzerinde kurumun logosu, kurumsal iş alanı bilgileri, telefon ve faks bilgileri, şahıs adı, firma bilgileri, e-posta ve web adresi bulunması gerekir.

Ekonomik Acil Kartvizit Basımı

Toplu kartvizit basımlarında kartvizitler başka firmaların kartvizitleri ile birlikte basılır. 70 x 100 ofset baskı makinelerinde 144 ve 50 x 70 ofset baskı makinelerinde 72 adet firmaya ait kartvizit basılabilir. Farklı firmalara ait kartvizitler birlikte basıldığı için renklerde %3 - %5 kadar renk farklılıkları görülebiliyor. Kurumsal firmalar için sorunsuz kartvizitlerin ortaya çıkarılabilmesi için firmalar hakkında tüm bilgilerin net bir şekilde bilinmesi gerekir. Renk değerlerinin hassasiyet alabilmesi ile tek başına kart basımı yapılır. Renk ve resim gibi görsellerin basım sonucunda sorunsuz bir şekilde kartvizitte yer alması için tamamen kişiye ya da kuruma özel kartvizit üretimi yapılabilir. Acil kartvizit teslimatı ne zaman gerçekleşir pek çok kurumun en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Kartvizit niteliğine ve özelliklerine bağılı olarak en kısa süre içinde sipariş verdiğiniz kartvizitler, kurumunuza teslim edilir. Acil kartvizit baskı fiyatları hakkında basım merkezlerinden bilgi alabilirsiniz.

Kartvizit Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Kartvizit çeşitleri genellikle basım türüne ve basımda kullanılan kağıt türüne göre değişiklik gösterir. Kartvizit basımı için genellikle 350 gram mat kuşe kağıt kullanılır. Kartvizit basımı sırasında kartvizit üzeri isteğe göre parlak ya da mat selefon ile kaplanır. Selefon kağıdı, kartvizit basımı sırasında eklenen bir detaydır. Bu detay sayesinde mukavemet artar ve kartvizit daha iyi bir görünüm kazanır. Kartvizit çeşitleri kendi aralarında da çift taraflı ve tek taraflı olmak üzere ikiye ayrılır. Aynı zamanda kartvizitlerde firmaların isteğine göre kabartmalı, gofreli, altın yaldız ve gümüş altın yaldız gibi detaylarla kartvizit daha dikkat çekici bir hal alabilir. Kartvizitler genellikle dikdörtgen şeklinde bir tasarım ile basılır. Ama isteğe göre farklı formlarda kartvizit kesimleri de özel olarak üretilebilir. Başlıca kartvizit çeşitleri;

Kabartma Laklı Kartvizit

 Ekonomik Kartvizit

Sıvama Kartvizit

Plastik Kartvizit

Tuale Kartvizit

Şeffaf Kartvizit

Acil Kartvizit

Kartvizit Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kartvizit seçimi yaparken sizin için en uygun acil kart baskı seçeneklerini bulmanız gerekir. Kurumunuz için alternatif baskı çeşitlerini inceleyerek kurumunuz için en uygun olanı bulabilirsiniz. Kartvizit seçimi yaparken firmanız için oluşturabileceğiniz yenilikleri tasarım aşamasında en iyi şekilde ortaya çıkararak başlatabilirsiniz. Siz de firmanıza bu avantajları sağlamak için yazı şekli puntosu ve kartvizit renklerini kullanarak dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Kartvizit tasarımında size avantaj sağlayacak matbaa kalitesini ve standartlarını önemli ölçüde arttıracaktır. Bu durumu sürekli hale getirerek firmanızın potansiyelini arttırabilir ve daha yüksek standartlara sahip olabilirsiniz.

Acil Kartvizit Fiyatları

Kartvizit fiyatları, son yıllarda kurların yükselmesine bağlı olarak önemli ölçüde artıyor. Kartvizit fiyatları, kart basımında kullanılan kağıdın kalitesine, kartvizit basımında kullanılacak renklerin fazlalığına göre farklı fiyatlandırılır. Acil kartvizit teslimatı ne zaman gerçekleşir diye merak eden pek çok kişi ve kurumsal firmanın, kaç adet kartvizit istediğine ve hangi özelliklere sahip kartvizit talep ettiğine karar vermesi gerekiyor. Kartvizit fiyatlarını etkileyen çok sayıda kağıt çeşidi ve basım yöntemi bulunuyor. Firmanız için en kısa süre içinde teslim edilen kartvizitleriniz ile kurumunuzu müşterilerinize tanıtmaya başlayabilirsiniz. Firmanız ve kendiniz için en sade ve en şık kartvizit tasarımlarına çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Fakat kart basımında kullanılan kağıdın özelliğine, kalitesine ve basım kalitesine bağlı olarak kartvizit fiyatları değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda özel ebatlarda ve özel temalarla basım yapılan kartvizitlerin acil kartvizit baskı fiyatları önemli ölçüde artıyor. Kartvizitin içinde yer vereceğiniz bilgiler ile müşterilerinizin sorunlarına potansiyel çözümler üretebilirsiniz. 

Kartvizit Örnekleri

Kendiniz ya da kurumunuz için kartvizit çıkartmaya karar verdiğiniz zaman kartvizit örneklerini inceleyerek kurumsal kartvizitler hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Bu sayede hayalinizdeki kartviziti oluşturmak için gerekli renk kartelasına, yazım puntasına karar verebilirsiniz. Bu sayede kurumunuzu en iyi şekilde tanıtacak bilgilere sade ve şık bir kartvizit tasarımında yer vererek kurum kimliğinizi oluşturabilirsiniz. Standart bir kartvizit ölçüsü tüm dünyada standart 8.4x5.2cm'dir. Kartvizit baskı örnekleri, size yapmak istediğiniz kartvizit formunu oluşturmada yol gösterir. Bu sayede organizasyonları, kurum kartınızı ve en uygun çözümleri kartvizitinizde bir araya getirerek müşterilere sunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kurumunuzu en sade şekilde ve en doğru şekilde anlatacak kartvizit örneklerini inceleyebilirsiniz.

Acil Kartvizit Baskısı

 

Acil Kartvizit Basımı

Kısa süre içerisinde tasarlanan kartvizitlerin gün içerisinde gönderimi yapılmaktadır. En hızlı teslim yöntemi olan acil kart baskı standart kartvizit kalitesinde olmaktadır. Daha öncelik verilen acil kart baskı fiyatları daha yüksektir. İşlemler kısa süre içerisinde gerçekleştirilmekte olup yüksek kalite kağıt ve boya kullanılmaktadır. Kartvizitler kısa sürede yapılmasına rağmen kaliteden ödün verilmemektedir.

Tek Yönlü Çift Yönlü Acil Kartvizit Baskısı

Markalar için oldukça önem arz eden tek yön çift yön acil kartvizit baskısı kurumsallığın ilk adımıdır. İstenilen özellikte ve ebatta yapılan tek yön çift yön acil kartvizit baskısı uygun bir maliyetten tasarlanmaktadır. Kimi zaman kişilerin kendini tanıtması için kimi zaman da iş yerindeki pozisyonu belli eden acil kartvizit basımı hatasız olmaktadır.

Herhangi bir acil kartvizit basımı sırasında oluşan hata, şartsız olarak karşılanmakta ve müşterilerin mağdur olmaması güvence altına alınmaktadır. Hazır şablonların olduğu kartvizitler yerine daha özgün acil kartvizit baskısı tercih etmek mümkündür. Şık ve göz alıcı bir görünüme sahip olan acil kartvizit baskısı kısa sürede hazırlanmaktadır.

Selefonlu Acil Kartvizit Basımı

Müşteri memnuniyeti kapsamında yapılan selefonlu acil kartvizit basımı koruyucu özelliklere sahiptir. Daha az yıpranan ve yırtılan selefonlu kartvizit, baskı tekniğine uygun olarak tasarlanmaktadır. Uzun ömürlü bir şekilde muhafaza edilen selefonlu kartvizit, oldukça şık bir görünüme sahiptir. Önemli davetler için selefonlu kartvizit kullanılmaktadır.

Ayrıca dergi basımı için acil ihtiyaçlarınızda da çözümler sunuyoruz.


Dış etkenlere karşı korunma olasılığını artırmak için selefonlu acil kartvizit basımı tercih edenler, ellerine ulaşan kartvizitlerden son derece memnun kalmaktadır. Yenilikçi işletmeler, selefonlu kartvizit tercih etmektedir. Selefonlu kartvizit tasarlanırken müşterinin isteklerine önem gösterilmektedir. Özgünleştirilen selefonlu kartvizit, değişik tasarımları ile sunulmaktadır. Dikkat çekmek için selefonlu kartvizit en uygun olanıdır. Doğal bir görünüme sahip olan selefonlu kartvizit, şıklığı en iyi şekilde yansıtmaktadır.

 

Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp