Küp Bloknot

2021 Yılı Güncel Fiyatları Küp Bloknot

Küp Bloknot 500 Yapraklık 8 x 8 x 5 cm

Dış: 350 gr A.Bristol - 4 Renk Renkli Baskı
Parlak ya da Mat Selefonlu
İçler: 80 gr 1.Hamur - Tek Renk Baskı
500 Adet Kağıt kapasiteli

Küp Bloknot 500 Yapraklık 8 x 8 x 5 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 1300TL +KDV
250 1640TL +KDV
500 2380TL +KDV
1000 3690TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz küp bloknot için 6-7 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Küp Bloknot

Günümüzde küp bloknot yaygın olarak pek çok alanda kullanılan çok işlevli ürünlerdir.

Küp Bloknot Nedir?
 
Genel olarak küp bloknotlar, ofis ya da işyeri masalarının her zaman için olmazsa olmazları arasında olmaktadır. Pek çok konuda küp bloknot tasarımları hayat kurtarıcı görev almaktadır. Aynı zamanda bu küp bloknotlar nerdeyse 250 adetten başlayarak 2000 adet yaprak sayısına kadar tercih edilebilir ve üretilebilir.

Küp bloknotlar masanızda hatırlamak isteyeceğiniz herhangi bir not bırakmak gerektiğinde ve ya telefon ile konuşur iken acil not yazmanız gerektiği zamanlarda işinize yarayacaktır. Küp bloknotlar genelde miktarlarına göre farklılıklar göstermektedir. Küp bloknot, hemen hemen her sektörün bilinen ve tercih edilen en temel ofis masası üstü ihtiyaçları arasında yer almakta olup küp bloknot baskı çeşitleri? de son dönemlerde merak edilmektedir. Etrafını sarmış karton kutunun aracılığı ile de dağılmadan toplu şekilde durabilmektedir.

Küp Bloknot Tasarımları

Geleneksel matbaa çizgisini de koruyan firmamız olarak en yeni nesil matbaa özelliklerini küp bloknot şirket sloganları ve ya şirket logosu gibi çeşitli tasarımlar ile detaylara da yer verebilirsiniz. Bu bağlamda küp bloknot tasarımları adına yapılması gereken tek konu şirkete ait olan logo ve ya bilgilerin, slogan ve ya tasarımlarını ilgili formatlarda bize iletmeniz gereklidir. Sonrasında ise uzman ekibimiz sizin firmanıza ait olan tasarımları uyumlu bir şekilde küp bloknotlara ve ya etrafını saracak olan yuvalara da yerleştirecektir.

Online mağazalarımızdan vereceğiniz siparişlerinizde genel olarak küp bloknotların standart olur. En az da 5 iş günü içerisinde adresinize hazır şekilde teslim edilmektedir. Promosyon küp bloknot baskı tasarım siparişleri ofis hayatınızı ve iş hayatınızı kolaylaştırdığından dolayı çok çabuk tüketilmektedir. Bu nedenle belirlenen tutar çok uzun zaman içerisinde ihtiyaçlarınız için karşılık olacaktır.

Küp Bloknot Baskısı Püf Noktaları
 
Genel olarak küp bloknotlara ait kutuların dört yanına firmanıza ait bulunan logo, slogan ve adres baskıları gibi bazı işlemler yapılabilmektedir. Aynı zamanda küp bloknot tasarımları ölçü ve ya yaprak standartlarının da dışına çıkılabilmektedir. Baskılarda genelde küp bloknot baskısı kutuları grafik tasarımcıların belirlediği özel kesimlerle beraber dikkat çekmekte olan tasarımlar ile oluşturulabilmektedir.

Buna ek olarak kutulu olmayan küp blok not basım genelde 50 gramaj ve 1 hamur kağıtlarında yapılmakta olup dört bir tarafına da serigrafi baskı işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca küp bloknot tasarım örnekleri incelendiği zaman görülen şudur ki firma bilgilerinizi küp bloknotlarda, özel tasarım kutusu ile birlikte iç yapraklarında firma bilgilerinin baskısı ile dağıtım yapmak mümkündür. Bu bilgiler ışığında firmamızda yer almakta olan küp bloknot baskısı fiyatları da çok değişiklik göstermektedir.

Küp Bloknotlarda Baskı İşlemi Öncesi Bilinmesi Gereken Durumlar?
 
Öncelikle firmamızdan küp bloknot baskısı adına genel anlamda bıçak iznini talep edilmelidir. Bıçak iznine göre de küp bloknotların yazılması gerekli görülmekte olan adres bilgileri, logo, slogan, telefon ve ya amblem gibi bazı istekleriniz olabilir. Bu kapsamda sizler ve ya firmanız için tamamen özel olarak tasarlatılan dosya ile birlikte düzgün bir şekilde küp bloknot tasarım örnekleri düzenlenmesine dikkat edilmelidir. Küp bloknot kağıt ürünlerinin adetler genel olarak ürünlerin maliyetini de etkilemekte olan bir unsur olarak siparişlerde bu hususlara dikkat edilmesi gereklidir. Aynı zamanda küp bloknot baskı tasarım işleminin son halini kontrol etmek gereklidir. Son hali kontrol edilmiş ürünler gönül rahatlığı ile gönderilebilir.

Küp Bloknotların Basımı Sonrasında Ekstra İşçilikler Nelerdir?
 
Müşterilerimiz için yapışmakta olan küp bloknotların basımından sonrasında profesyonel kalite ve ya görüntüyü artırmak amacı ile beraber ekstra olarak detaylı işçilikler kullanılabilir. Bu ekstra olarak yapılan işçilikler her zaman için küp bloknot basımı fiyatı belirlemektedir. Küp bloknotların genel olarak kutularında selefon kullanımı yüksek oranda tercih edilmektedir. Ayrıca da küp bloknot tasarımlarında da müşteri tercihine bağlı olarak arzu edilir ise kabarma işlemleri de yapılmaktadır. Genel ve ya kısmi olarak bir lak uygulaması da küp bloknot tasarımlarında yapılabilir. Buna ek olarak da küp kutusunda özel kesim işlemleri uygulanmaktadır. Böylece de bu ürünler kapsamında kaliteli küp bloknot baskı da yapılmış olur. 

Küp Bloknotların Kullanım Alanları Nelerdir?

Ofislerde genelde telefonda konuşurken çok acil bir not alınması gibi durumlar gerektiğinde hemen elinizin altlarında olup ihtiyacınızı ya da acil notunu giderebilecek bir ürün olmaktadır. Kendinize herhangi bir not bırakmak istediğinizde küp blok not basım sonucu elde edilen ürün çok pratik çözümler sunmaktadır.

Daha pek çok kullanım alanı olan küp bloknotların hepsini bir arada tutmakta olan kartondan yapılan yuvanın üzerine tutturulmaktadır. Küp bloknot tasarım amacı ile firmanızın marka logosunu ve ya ismini bastırarak çevrenizdekilere promosyon küp bloknot baskı olarak kullanabileceğiniz ideal reklam aracı olmaktadır. Yeni yıl, bayramlar ya da açılış yıldönümünüz gibi bazı özel günlerde de kaliteli küp bloknot baskı yaptırarak da promosyon ürünü şeklinde dağıtabilirsiniz. Ofis masalarında devamlı göz önünde olacağından çok etkili reklam olacaktır. Ayrıca okula giden öğrenciler için de renkli küp bloknot baskı yaygın olarak tercih edilmektedir.

Tüm küp bloknot baskı ürünleri kullanılacağı hizmet şeklinde göre farklı şekillerde üretilmektedir. Ürünlerin kullanım alanına bağlı olarak küp bloknot basımı fiyatı da çok fazla oranda değişiklikler göstermekte olup ürünler genel olarak basım adedine göre de farklı farklı fiyatlandırılmaktadır. Bu bağlamda küp bloknot tasarımları ürününü satın alacak olan kişiler öncesinde mutlaka kullanım alanına dikkat etmelidir.

Küp Bloknot Ebatları Nelerdir?

Küp bloknot baskılarda kenar uzunlukları aynı şekilde olan kare kağıt ile beraber hazırlanır ve bu sebeple küp ismini almaktadır. Ayrıca promosyon küp bloknot baskı ürünleri ya da düz küp bloknot baskı ürünleri kenar uzunluğu genel olarak 8*8, 9*9 ve ya 10*10 olarak belirlenmektedir.

Bu belirlenen ebatlar günümüz koşullarında ofis ya da iş yerlerinde masa üstüne sık sık koyulmakta olan küp bloknot tasarımları ürünlerinin tercih edildiği ürünlerdir. Buna ek olarak kare küp bloknot kağıt günümüzde 1. Hamur kağıda da ofset baskılı olarak üretilmektedir. Bu küp bloknot baskısı fiyatları firmamız tarafından fiyatlandırılır iken ebatları da her daim göz önünde tutulmalıdır.

Küp Bloknot Çeşitleri Nelerdir?

Kağıt ürün olan küp bloknot çeşitleri kağıt ürün çeşitleri günümüzde pek çok şekilde yaygın olarak kullanılmaktadır. Not kağıtlarının dağılmadan hepsinin bir arada düzgün olarak kalmasını sağlamakta olan karton bir yuvanın içerisinde yer alırlar. Bu yuva da karton üzerine ilgili firmaların logo, marka ve ya adres gibi bazı isteğe bağlı olan bilgileri basılarak promosyon küp bloknot kağıt ürünü olarak kullanılmaktadır. Günümüzde küp bloknot baskı çeşitleri? son derece ilgi duyulan bir konu olarak göz önüne çıkmaktadır. Bunlardan bazılar şe şekildedir;
Ahşap paletli küp bloknotlar,
Plastik küp bloknotlar,
Karton küp bloknotlar,
Sıvama kapaklı olan küp bloknotlar gibi pek çok farklı çeşitleri de yer almaktadır.
Genel olarak en fazla kullanılan küp bloknot çeşitleri yukarıdakiler gibidir. Tüm bu küp bloknot çeşitleri ürünlerin küp bloknot baskı fiyatları konusunda da çok önemli sayılabilecek bir şekilde etken olmaktadır.

Küp Bloknot Baskısı Nasıl Hazırlanır?

Firmanızın reklamı amacı ile promosyon küp bloknot kağıt ürün olarak yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bazı hususlara da dikkat ederseniz her zaman için çok daha etkili olan bir bloknot olur. Bu hususlar;
Küp bloknot baskı üzerine yazılması istenilen marka, logo, adres, slogan, iş yeri telefonu ve de cep telefonu gibi pek çok sayıda çeşiti bilgilerinizi pdf, ai ve ya corel formatlarında tasarımı hazır bir şekilde göndermek de gerekmektedir.
Küp bloknot ürünler çok hızlı bir şekilde tükenmekte olan bir kağıt ürün olur. Bu nedenle de ihtiyaç duyulan küp bloknot tasarımları adedini önceden çok iyi belirlemelisiniz. Promosyon küp bloknot tasarımları olarak ofis masasında sizlere bir reklam alanı da ayrılmış olacaktır. Bu küp bloknot tasarımları çok hızlı bir şekilde kaybetmemek amacı ile adet çok az miktarlarda olmamalıdır.
Küp bloknotların üzerine yazılacak olan bilgiyi de çok dikkatlice kontrol edip emin olmak gereklidir.
Küp bloknot tasarımları çok çabuk tükenmekte olan genel itibari ile de oldukça küçük boyutlara sahip olan ürünler olduğu için ürünlerin satın alımında yeterli miktarda sayı önceden belirlenmelidir.
Küp Bloknot Baskı Aşaması Nasıl Olur?

Günümüz koşullarında küp bloknot basım aşamaları nelerdir? küp bloknot baskısı ve dolum nasıl yapılır son zamanlarda çok sayıda kişi tarafından merak edilmektedir. Küp bloknot ürünlerinin üzerine yapılacak olan marka, logo ve ya bilgilerin dikkat çekici ya da düzgün bir tasarım ile beraber baskı yapılması da gerekir. Eğer renkli küp bloknot baskı işlemi yapılıyor ise renklerde solma ve ya bozulma da olmamasına özen gösterilmelidir.

Hafızada kalacak bir şekilde ve tarzda bir tasarım ile beraber baskı gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle de profesyonel çalışan bizlere firmanız için kare küp bloknot kağıt promosyon küp bloknot da yaptırabilirsiniz. Bu bağlamda küp bloknot basım aşamaları nelerdir? küp bloknot baskısı ve dolum işlemleri de öğrenilmiş olur.
 
Küp Bloknot Baskı Fiyatları 
 
Sayfamızda yer alan küp bloknot basım fiyatı olarak bakıldığı zaman herbiri birbirinden farklı olduğu gözlenmektedir. Bu bağlamda küp bloknot baskı fiyatları genel manada rengine, büyüklüğüne, boyutuna ve ya içeriğinde yer alan yani eğer promosyon küp bloknot tasarımları ise slogan, logo ya da adres gibi yer alacağı bilgilere göre değişiklikler göstermektedir. Bu nedenle bu çok fazla kullanım alanına sahip olan ürünleri alırken küp bloknot basım fiyatları da önemsenmelidir. Buna uygun olarak da sarın alım hizmeti tercihleri yapılmalıdır. Buna ek olarak küp bloknot tasarımları genelde toplu alımlarda da bazı indirim ya da kampanya uygulamalarını kapsamakta olan kapıt ürünler olarak yer almaktadır.

Küp Bloknot Baskı Nasıl Sipariş Verilir?

Günümüzde küp bloknot kağıt ürünleri sipariş verilmesi esnasında sayfamızda olmayan diğer özelliklerde bulunan küp bloknot baskıları içinde siparişler verilebilir. Firmamız alanında uzman kadrosu ile en iyi şekilde küp bloknot basım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ürettiğimiz promosyon küp bloknot kağıt ürünleri müşteri memnuniyeti kapsamında pek çok sayıda kişi tarafından da talep görmektedir. Küp bloknot kağıt ürünleri genel olarak sipariş verilir iken aşağıda yer alan aşamalar uygulanmaktadır. Bu aşamalar şu şekildedir;
Öncelikle küp bloknot ürünün istenilen ve kullanılacak olan ebat bilgisi gereklidir,
Küp bloknotların kaç adet yaprak olacağı bu bağlamdan bilinmesi gereken konu her 1 cm küp bloknot ürünü için yaklaşık olarak 100 yaprağa denk gelmektedir. 
Küp bloknotların yapımları amacı ile kullanılacak olan hamurun gramaj miktarları belirlenmelidir,
Küp bloknotların yapımı için kullanılacak kutuların toplam gramaj ve ya kağıt cinsine karar verilmelidir,
Sipariş verilecek olan küp bloknotların kabartma olup olmayacağı tespit edilmelidir,
Sipariş verilecek olan küp bloknotların varak baskı olup olmadığı karar verilmelidir,
Sipariş verilecek olan ürünlerin selefon çeşitlerine onay verilmeli şeklinde de yer almaktadır. Küp bloknotların selefon çeşitler iki adet olarak görülmektedir. Bu selefon çeşitleri parlak selefon ve de laminasyon mat selefon şeklinde son dönemlerde yaygın olarak kullanılan küp bloknot ürününün hammaddesi olan selefon çeşitleri olmaktadır. Tüm bu sipariş seçenekleri kapsamında küp bloknot basım fiyatı detaylı olarak belirlenip alıcı müşterilerin seçeneğine sunulmaktadır.Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp