Küp Bloknot

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz küp bloknot için 6-7 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Küp Bloknot
Küp Bloknot 500 Yapraklık 8 x 8 x 5 cm

Dış: 350 gr A.Bristol - 4 Renk Renkli Baskı
Parlak ya da Mat Selefonlu
İçler: 80 gr 1.Hamur - Tek Renk Baskı
500 Adet Kağıt kapasiteli

Küp Bloknot 500 Yapraklık 8 x 8 x 5 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 İç Tek Renk 8180TL +KDV
250 İç Tek Renk 10825TL +KDV
500 İç Tek Renk 14640TL +KDV
1000 İç Tek Renk 23100TL +KDV
500 Renkli 17820TL +KDV
1000 Renkli 27600TL +KDV
Küp Bloknot 250 Yapraklık 8 x 8 x 2,5 cm

Dış: 350 gr A.Bristol - 4 Renk Renkli Baskı
Parlak ya da Mat Selefonlu
İçler: 80 gr 1.Hamur - Tek Renk Baskı
250 Adet Kağıt kapasiteli

Küp Bloknot 250 Yapraklık 8 x 8 x 2,5 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 İç Tek Renk 6900TL +KDV
250 İç Tek Renk 8580TL +KDV
500 İç Tek Renk 11220TL +KDV
1000 İç Tek Renk 15840TL +KDV
500 Renkli 13200TL +KDV
1000 Renkli 18480TL +KDV

Küp bloknot, ofislerde ve işletmelerde her an küçük notları almak için kullanılan pratik not kağıtlarıdır. Her masaya, firmaya uygun kullanışlı bloknotlar ile küçük notlarınızı almaya şimdiden başlayın.

Bu bloknotları markanızın logosuna veya özel isteğinize göre hazırlayabiliriz. Hazırladığımız küp bloknot ürünlerimiz yüksek kaliteye sahiptir. Ürün her işletmenin ihtiyaç duyacağı standart kırtasiye ürünleri arasında da yer alır. Ancak özellikle marka ve firmalar için küp bloknot çok önemli bir promosyon aracıdır.

Küp bloknot bir karton kutu içerisinde bir araya gelmiş eşdeğer kağıtlardan oluşur. Firmamız bu promosyon tasarımında 250 veya 500 adet kare kağıdı bir araya getirerek, bir küp elde eder. 8×8 cm kağıt boyutları ile 80 gr. ve 1. hamur kağıt kalitesinde tek renk baskı ile üretim yapılır. Genellikle beyaz renk not kağıtları üzerinde de logo ve iletişim bilgileri ile tasarım yapılması çok sık tercih edilir.

Küp Bloknot Fiyatları

Güncel küp bloknot fiyatları tablomuzdan dilediğiniz özellikte ürünümüzü kolayca sipariş edebilirsiniz.

Yaprak Sayısı Adet Renk Küp Bloknot Fiyatları
250 100 İç Tek Renk ₺8180
250 250 İç Tek Renk ₺10825
250 500 İç Tek Renk ₺14640
250 1000 İç Tek Renk ₺23100
250 500 Renkli ₺17820
250 1000 Renkli ₺27600
500 100 İç Tek Renk ₺6900
500 250 İç Tek Renk ₺8580
500 500 İç Tek Renk ₺11220
500 1000 İç Tek Renk ₺15840
500 500 Renkli ₺13200
500 1000 Renkli ₺18480

 

Promosyon ürünlerinde fiyatlar her zaman belirli kriterler ile sabitlenerek sunulmaktadır. Örneğin, firmamız promosyon dağıtımı için ihtiyaç duyulan karton çanta ürünlerinde de bir fiyat listesine sahiptir. Genellikle karton çanta fiyatları istenilen ürün boyutuna ve adedine göre belirlenmektedir. Benzer şekilde küp bloknot fiyatları açısından da belirli kriterler üzerinde durulmaktadır. Örneğin, öncelikle istenilen ürünün kaç yaprak olacağı fiyatı belirleyen bir etken olmaktadır. Çünkü küp bloknot için 250 yaprak veya 500 yaprak gibi seçimler yapabilirsiniz.

Yaprak seçimi ile birlikte hem dış karton hem de iç kağıtların kalitesi her seçimde aynı olacaktır. Ayrıca dış kaplamada parlak veya mat selefon tercih edilebilirsiniz. İç sayfalarda da tek renk baskı ya da renkli baskı da seçeneklerimiz arasındadır. Bu durumlar düşünüldüğünde de küp bloknot fiyatları için son noktayı adet oluşturacaktır. Adet üzerinden siparişlerde de 100-250-500-1000 gibi rakamlar ile sipariş verme imkanınız yer almaktadır. Bu adetlerle birlikte ödemeniz gereken güncel küp bloknot fiyatları her zaman sayfamızda yer alır.

Küp Bloknot Baskı

Firmamız, matbaa ve promosyon ürünlerinde baskıyı her zaman son teknoloji makinelerde gerçekleştirir. Baskı işlemlerinin yapılması için de en öncelikli nokta elbette ki tasarım işlemlerinin tamamlanmasıdır. Firma, marka ve işletmelerin istedikleri özellikler ile öncelikle bilgisayarda tasarım işlemi sağlanır. Dijital olarak hazırlanan tasarımın beğeni ve onay alması ile birlikte küp bloknot baskı işlemlerine geçiş yapılacaktır.

Küp bloknot baskı için öncelikle tasarımın tamamlanması ile bir kalıp oluşturulmaktadır. Firmamız sistemlerinde kayıtlı durumda yer alacak bu kalıp ve tasarım, istenilen her dönem yeniden üretim için hazır olacaktır. Bu sayede örnek olarak ilk siparişinizde 1000 adet bloknot talep edebilirsiniz. Sonrasında bayram, yılbaşı veya şirket yıldönümü gibi noktalarda yeniden istediğiniz adetler ile siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Küp Bloknot Örnekleri

Küp bloknot denildiğinde her kullanıcının aklına öncelikle standart bir ürün gelir. Ancak nitelikli bir tasarım ve iyi bir üretim akıllardaki bu fikri değiştirebilir. Çünkü bu sayede kullanıcı için daha yaratıcı ve nitelikli küp bloknot örnekleri elde edilebilmektedir. Özellikle kreatif ve yenilikçi firmalarda bu durum çok önemli bir noktadır. Zira dinamik ve güçlü bir markanın bu tip promosyon ürünlerinde farklılık ortaya koyması, markaya büyük bir katkı sağlar.

 

Yılbaşı, bayram, yıl dönümleri veya sezon açılışları gibi dönemlerde promosyonlar vazgeçilmezdir. Bu tip dönemlerde promosyon için genellikle küp bloknot çok sık tercih edilen bir üründür. Çünkü küp bloknot promosyon ürünleri kullanıldığı alanda uzun ömürlü bir yapı sağlar. Örneğin, bir avukatın masasında yer aldığı sürece küp bloknot aylarca kullanılabilir. Avukatlar bu sayfaları kullanarak ziyaretçilerine ve misafirlerine küçük notlar iletir. Bu notlar ile birlikte her küçük kare not kağıdı sizin için bir reklam ve tanıtım avantajı sağlar.

İfade edilen noktada birbirinden farklı küp bloknot örnekleri tanıtımınızda da farklılığı elde etmenize yardımcı olur. İşte bu ayrıntıda öncelikle seçtiğiniz kağıdın renginden tasarımın farklılığına kadar her noktaya dikkat etmek gerekir. Bloknot için dış kısımda 4 renk renkli baskı imkanından yararlanabilirsiniz. Bu sayede dış kutunun renkli olması, tasarımlı olması ve ilgi çekici olması sağlanabilir. Aynı şekilde kağıtlarda da farklı tasarımlar ve özel taleplerde farklı geometriler tercih edebilirsiniz.

Yapacağınız bu küçük değişiklikler ile birlikte özellikle promosyon ürünlerinde farklılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Çünkü bazı firmalar günlük olarak kendi işletmesi içerisinde kullanım için bu bloknot çeşidini talep etmektedir. Bilhassa büyük boyutlu işletmelerde çalışanların masasında bu ürünlerin bulunması fayda sağlamaktadır. Çünkü bu ürün bir kartvizit gibi kurumsal kimliği yansıtan ve kurumsal çizgiyi koruyan bir yapı sağlamaktadır. Çalışanlar ve yöneticiler masalarında bu ürünü bulundurup kullandıkça işletme çizgisini de sürdürmeye yardımcı olmaktadır.

En Ucuz Küp Bloknot

Promosyon ürünlerinde kağıt kalitesinden baskı kalitesine kadar birçok nokta fiyatlara etki eder. Bu bağlamda her firma ve üretici küp bloknot fiyatları için farklı rakamlar ortaya koyabilir. Ancak siz tüketici olarak ve en değerli müşterimiz olarak ekonomik olana ulaşmak isteyeceksiniz. İşte bu noktada da en ucuz küp bloknot fırsatları için firmamızın tekliflerini değerlendirebilirsiniz. 

Sizin için hazırladığımız fiyat tekliflerinde en düşük pakette 100 adet bloknottan başlayarak daha üst rakamlara kadar teklifler yer alır. Yani isterseniz sadece kendi işletmeniz için 100 adet ürün siparişi verebilirsiniz. İsterseniz hem kendi kullanımınız hem de promosyon dağıtımı için 1000 adet gibi bir sipariş de gerçekleştirebilirsiniz. Bu siparişlerde tek renk veya renkli baskılarda değişen en ucuz küp bloknot fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Kare Not Kağıdı

Bloknot ürünlerinde iç kağıtların belirli bir geometriye sahip olması düşünüldüğünde üretim ilk olarak kare şeklinde yapılmıştır. Bu promosyon ürünleri günümüzden çok öncesinde kullanılmaya başlanmış ürünler olduğu için de bu tasarım devam etmiştir. Bugün halen bloknot denildiğinde kullanıcının aklına gelen bir diğer ürün ismi kare not kağıdı olmaktadır. Paket halinde olduğunda da bu ürün direkt olarak küp not kağıdı şeklinde adlandırılır.

Kare not kağıdı size sunduğumuz 8×8 cm standartlarda üzerinde rahatlıkla küçük notlar almanız için avantaj sağlar. Örnek olarak iş yerinde herhangi bir iletişim numarasının her zaman göz önünde olması istenebilir. Nakliye için hizmet veren kişinin adı, soyadı ve bilgileri bu not kağıtlarına yazılabilmektedir. Sonrasında bu not kağıdı mantar pano veya farklı bir hatırlatma noktasında sabitlenebilmektedir. Bu sayede aldığınız not kaybolmadan istediğiniz her an göz önünde ve tabii ki el altında yer alacaktır.

Promosyon Küp Bloknotlar

Promosyon için bugün müşterileriniz, misafirleriniz ve tanıdıklarınız gibi her kitleye ulaştırabileceğiniz ürünleri seçersiniz. Seçtiğiniz ürünlerde de sunulan parçanın kullanışlı ve faydalı olması üzerinde durmanız gerekir. Bu nedenle bloknot en faydalı seçimler arasında yer alır. Çünkü küp bloknot promosyon kullanım süresi, uzun ve faydalı yapısıyla herkesin beğeneceği bir üründür.

Seçtiğiniz bu promosyon ürünü emlakçılar, gayrimenkul şirketleri, bankalar ve yüzlerce esnaf işletmesine kolaylıkla ulaşabilir. Adınız ve logonuzla her yerde, cebinizde yer alacak etkileyici bir iz bırakın. Çünkü bu küçük kağıtlar sizi işletmenizin dışına taşıyacaktır. Aynı zamanda iş hayatında ve sosyal hayatta daha kolay ulaşılır hale getirecektir.

Ofisler, mağazalar, işletmeler ve evler gibi her noktada çok standart ve ihtiyaç oluşturan bir kullanımı bulunduğu için promosyon küp bloknot hem Türkiye’nin hem dünyanın en popüler baskı ürünleri arasında yer alır. Adından da anlaşılabileceği üzere promosyon küp bloknot birçok işletmenin ve markanın prestijli bir şekilde müşterilerine, misafirlerine ya da yılbaşı gibi dönemlerde belirli kişilere hediye olarak sunmayı tercih ettiği bir üründür.

Genellikle sizin için promosyon küp bloknot yanında şirket logonuzun üzerinde olduğu baskılı stickermagnetkitap ayracı ve baskılı amerikan servis ürünlerimizi incelemenizi öneririz. Çünkü bu sayede promosyon küpleri ile birlikte sayılan bu diğer ürünleri de bir promosyon paketi içerisinde bulundurabilirsiniz. Bayram ya da yılbaşı gibi dönemlerde sunumlarınızı toplu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Promosyon küplerinde de yine 250-500 yapraklı 8x8x2,5 cm veya 8x8x5 cm gibi boyutlara sahip ürünleri seçebilirsiniz. Ürünlerde renkli veya tek renk baskı yapılması, dış kutunun sert kartondan ya da mat selefon kaplama ile hazırlanması gibi birçok tercihte bulunabilirsiniz.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp