Katlamalı Kartvizit

2024 Yılı Güncel Fiyatları Katlamalı Kartvizit
Tek Katlamalı Arka Tek Renk Baskılı 8,3 x 5,1 cm - 280 Gr Amerikan Bristol

Katlı hali tek kart boyu
Açık hali 2 kart boyu
Dış yüzey parlak selefonlu
İç yüzey selefonsuz, tek renk baskılı

Tek Katlamalı Arka Tek Renk Baskılı 8,3 x 5,1 cm - 280 Gr Amerikan Bristol
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 880TL +KDV
2000 1320TL +KDV
3000 2050TL +KDV
5000 2900TL +KDV
10000 4980TL +KDV

Kurumsal kimlik ürünlerinde standardın dışına çıkmak yani farklı olabilmek önemlidir. Özellikle farklılığa sahip kişiler ve kurumlar için bu farklı yansıtmak gerekmektedir. Günlük iş hayatında en çok kullanılan kurumsal kimlik ürünlerinden birisi de kartvizitlerdir. Bu araç noktasında farklılığı ortaya koyabilmenin yöntemlerinden birisi de katlamalı kartvizit kullanmak olacaktır.

Katlamalı kartvizit günümüzde kırımlı kartvizit olarak da adlandırılan bir kartvizit çeşididir. Tek katlı sade standart kartvizitlere göre yapısı ile ön plana çıkmayı başarmaktadır. Fiziki olarak ürün katlandığında tek kartvizit boyutunda görülmektedir. Ancak kanatlar açıldığında ortaya iki kartvizitlik bir alan çıkmaktadır. Bu sayede de katlamalı kartvizit ile kartvizit kullanımında farklı avantajlar elde edilmektedir.

Online sipariş yöntemi ile elde edebileceğiniz katlamalı kartvizit için standart şekilde sunduğumuz özellikler yer almaktadır. Bilhassa ürünlerimiz tek katlamalı kartvizit olarak üretilmektedir. Bu durumda katlı haliyle tek kart boyutu ortaya koymaktadır. Elbette ürün açık olduğunda da iki kart boyutu kullanım imkanı sunmaktadır. Basım işlemlerinde tek katlamalı kartvizit için iç kısımda tek renk baskı tercih edilmektedir. Dış kısımda ise genellikle renkli baskı tercih edilmektedir.

Tek katlamalı kartvizit için seçilen kağıt kalitesi 350 gr kağıt olarak tercih edilmektedir. Kaliteli kuşe kağıt üzerinde kolaylıkla kaliteli renk baskısı yapılabilmektedir. Kartvizit için her kanat 8,3 x 5,1 cm boyutlara sahip olmaktadır. Bu durumda da kartvizitin her kanadında ayrı bir baskı imkanı elde edilmektedir. Ortaya çıkan dört farklı cephe üzerinde de istediğiniz baskılar tamamen tercihli olarak yapılabilmektedir.

Tek Katlamalı Kartvizit

Kartvizit kullanımında bazen standart dışında farklı bilgilerin bulunmasını isteyebilirsiniz. Genellikle standart kartvizitlerde öncelikli olarak firma veya kurum logosu yer almaktadır. Sonrasında ise kullanıcının isim, unvan ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu standart bilgiler dışında tek katlamalı kartvizit sayesinde üründe ekstra bilgiler bulundurma imkanınız ortaya çıkacaktır. Çünkü katlamalı kartvizit size ekstradan bir kartvizitlik daha alan imkanı sunacaktır.

Katlamalı kartvizit yapısı sayesinde özellikle geniş bir kullanım alanı ortaya çıkarmaktadır. Standart olarak kartvizit sayesinde sadece isim ve iletişim bilgileri vermek istemeyenler bu artıdan yararlanmaktadır. Örnek olarak kartvizit üzerinde not alarak teslim yapmak isteyebilirsiniz. Bir tanıdık veya müşteriye kartvizit uzatırken, katlamalı kartvizit sayesinde kartvizitin iç kısmında not alabilirsiniz. Çünkü ürün size bu not için gereken alanı sağlayacaktır.

Tek katlamalı kartvizit bir tarafında standart bir şekilde kullandığınız kartvizit tasarımını bulundurmaktadır. Öteki tarafındaysa istediğiniz birçok farklı bilgiyi bulunduracaktır. Örneğin, diğer tarafın iç kısmında not almak için bir boşluk bulundurulabilir. Kartvizit kullanımı sırasında bu boş alana iş ile ilgili notlar veya özel iletişim bilgileri yazabilirsiniz. Bu sayede kartvizit daha fonksiyonel bir kullanım elde edecektir. Yani daha faydalı ve avantajlı bir kullanım elde edilecektir.

Katlamalı Kartvizit Örnekleri

Firmamız sunduğu görsel örnekler ile size her zaman bir fikir sağlamaya çalışmaktadır. Siz bu fikri değerlendirerek geliştirebilir ve daha ayrıntılı bir şekilde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Örneğin, sayfamızda görebileceğiniz katlamalı kartvizit örnekleri aklınızda bir fikir oluşmasını sağlayabilir. Bir tarafta iletişim bilgileri ve bir tarafta kart sahibi bilgileri ile tek yön tasarımı yapılabilir. Kartvizitte size kalacak iç iki yön için de tasarımı siz planlayabilirsiniz.

Katlamalı Kartvizit

Katlamalı kartvizit örnekleri için günümüzde özellikle online ortamda birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bazı kullanıcılar kartvizitin arka cephesinde harita konum bilgisi paylaşmayı tercih etmektedir. Bazen de bu bölgede firmayla ilgili görseller paylaşılması istenmektedir. İç kısımda ise boş kalan tarafta not bölümü ayrılması çok sık talep edilmektedir. Bu bölümde de boş beyaz bir kısım kullanılabileceği gibi farklı tercihler de yapılabilmektedir. Örneğin, yazı satırları bulunması veya tamamen boş bir bölüm bırakılması talep edilmektedir.

Kullanıcılar kartvizit kullanımını spesifik bir hale getirmeyi de talep edebilmektedir. Bu durumda katlamalı kartvizit bu isteğe en uygun seçeneklerden birini oluşturmaktadır. Örneğin, bir otel yöneticisi katlamalı kartvizit kullanarak ekstra kullanım alanları elde etmektedir. Kartın bir yönünde klasik logo bir yerinde otel yöneticisi bilgileri bulunacaktır. Kartın diğer tarafında ise müşterilere iletilecek bilgiler için kullanılacak bir alan bulunmasını isteyebilirsiniz. Belirlenen bu bölgede örnek olarak wi-fi şifresi yazılması için bir satır bulunacaktır. Hatta misafirlere gelen notların iletilmesi için bir mesaj bölümü yer alacaktır.

Bu kartvizit türü bazı kullanıcılar tarafından bir bloknot gibi dahi kullanılmaktadır. Çünkü örnek olarak bir doktor belirlediği randevu saatini hastasına bir kağıda yazarak teslim edecektir. Ancak bireysel olarak katlamalı kartvizit kullandığında bu bilgiyi kartvizit içerisine yazarak teslim edebilir. İşte bu tip tercihlerde elde ettiğiniz avantaj ile siz de kaliteli malzemesi ile bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Katlamalı Kartvizitin Faydaları Nelerdir?

Promosyon ve tanıtım ürünlerinin size ekstra faydalar sunması her zaman önemlidir. Seçtiğiniz bir kartvizit de kullanımda fonksiyonel özellikleri ile farklılık sağlayabilmelidir. Örnek olarak katlamalı kartvizit tıpkı birçok promosyon ürünü gibi bir prestij ürünü olarak da kullanılabilmektedir. Çünkü karton çanta kadar kurumsal bir görüntü ortaya koyan kaliteli bir malzeme ile üretilmektedir.

Katlamalı kartvizitin faydaları nelerdir sorusu için özellikle fonksiyonel kullanımından bahsedilmesi mümkündür. Çünkü ürün hem bir not kağıdı hem de bir kartvizit olarak eş zamanlı kullanım sağlamaktadır. Kişilerin kartvizit sayesinde hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olmasına yardımcı olmaktadır. Sadece adres ve telefon değil konum bilgilerinizi ya da karekod bilgilerinizi dahi paylaşmanızı sağlamaktadır.

Katlamalı kartvizit öte yandan seçenekler içerisinde çok uygun bir rakama sahiptir. Örneğin ideal broşür fiyatları ile elde edebileceğiniz bir tanıtım kadar büyük bir fayda sağlayacaktır. Çünkü ekstra alanları ile bir broşür üzerinde yapabileceğiniz tanıtım kadar ek tanıtım imkanı sunacaktır. Örneğin, kartvizitin bir cephesinde firmanızın küçük bir tanıtımını yapma imkanı da elde edebilirsiniz. Bu tip avantajlar ile her sektörde de katlamalı kartvizit ile farklılığı ortaya koyabilirsiniz.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp