Tuale Fantazi Kartvizit

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-8 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Tuale Fantazi Kartvizit
Fantazi Tuale Kartvizit Çift Yönlü 8,3 x 5,1 cm - 285 gr Fantazi Tual Kağıt
Fantazi Tuale Kartvizit Çift Yönlü 8,3 x 5,1 cm - 285 gr Fantazi Tual Kağıt
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 660TL +KDV
2000 1080TL +KDV
3000 1380TL +KDV
5000 2390TL +KDV

Matbaacılıkta 800 gr gibi bir boyuta kadar çıkabilen lüks segment kağıt fantazi kağıt olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde yaklaşık 50 yıldır yaygınlaşan bu kağıt, bugün tuale fantazi kartvizit gibi işlemlerde de tercih edilmektedir. Özellikle elit bir kartvizit talep eden birçok kişi bu seçimi yapmaktadır. Çünkü ürün, geniş kartvizit yelpazesi içerisinde de önemli bir yeri oluşturmaktadır.

Kartvizit kullanılırken, ürünün firmayı ve kişiyi nitelikli bir şekilde temsil etmesi gerekir. Bu nedenle kartvizit için öncelikle iyi bir malzeme seçilmeli ve iyi bir tasarım yapılmalıdır. Bu malzeme üzerinde de iyi bir baskı yapılması gerekecektir. Sizin için sunduğumuz ürün seçenekleri içerisinde de tuale fantazi kartvizit çok önemli bir tercih sunmaktadır. Çünkü kaliteli dokusu ve ağırlığı ile bu kağıt elit bir tercih oluşturmaktadır.

Tuale Kartvizit Bastırma

Fantazi kağıdı kullanılması ile yapılan tuale kartvizit bastırma son yıllarda popüler bir yere sahip olmaktadır. Özellikle sade ve kaliteli kartvizitlerde bu tercih çok sık yapılmaktadır. Çünkü tuale fantazi kartvizit rahatlıkla fark edilen pürüzlü bir yapıya sahiptir. Kağıdın fark edilen ve gözle görülebilen bu yapısı kartvizite ayrı bir kalite katmaktadır. Kullandığı kartvizitte düz ve sıradan bir yapı istemeyen kişiler genellikle bu avantajdan yararlanmaktadır.

Tuale kartvizit bastırma sırasında firmamızın kullandığı kağıt 285 gr olarak seçilmektedir. Baskı çift yönlü olarak yapılmaktadır ve 8,3x5,1 cm boyut kullanılmaktadır. Baskı işlemleri için öncelikle siparişin geçilmesi ve tarafımıza bilgiler ulaştırılması gerekmektedir. Siparişleriniz sonrasında grafik ekibimiz sizden bu bilgileri alarak tasarım işlemleri yapacaktır. Tasarım işlemlerinde de isterseniz özgün yeni bir tasarım isterseniz eski tasarımda yeni bir düzenleme yapılabilmektedir.

Tuale fantazi kartvizit hizmetlerinde özgün tasarımlar için öncelikle bir tarafta logo baskısı yapılmaktadır. Kartvizitlerde tek tarafta logonun bulunması, firma prestiji için önem oluşturmaktadır. Çünkü kartvizit her ne kadar kişiyi tanıtsa da firma için de önemli bir tanıtım aracıdır. Yine tuale kartvizit bastırma işlemlerinde de diğer taraf kartviziti kullanacak kişiye ayrılmaktadır. Baskı yapılan bu diğer tarafta ise telefon, adres ve web iletişim bilgileri kullanılmaktadır.

Fantazi Kartvizit Örnekleri

Günümüzde popüler şekilde birçok noktada görebileceğiniz fantazi kartvizit örnekleri özellikle kağıt kalitesi ile kendini göstermektedir. Çünkü pürüzlü kağıt yapısı, bu kartvizitte farklılığı net bir şekilde ortaya çıkarmaktadır. Bu tip kartvizitlerde çoğu zaman koyu renk kullanımı ile sade tasarımlar tercih edilmektedir. İdeal kartvizit ölçüleri sayesinde de tasarımın kağıt üzerinde kendini rahatlıkla göstermesi sağlanmaktadır. 

Fantazi kartvizit kullanımı için genellikle zeminli baskı tercih edilmemektedir. Hem göz hem el temasıyla rahatlıkla fark edilen pürüzlü yapı üzerinde sade baskı daha büyük bir rahatlık oluşturmaktadır. Düz görüntü istemeyen herkesin avantajlı şekilde seçtiği bu kartvizitte özellikle dayanıklı bir yapı elde edilmektedir. Çünkü kullanılan malzeme karton çanta baskı işlemleri için dahi kullanılan bir yapıya sahiptir.

Örneklerin birçoğunda fantazi kartvizit için genellikle düz beyaz zemin tercih edilmektedir. Ancak elbette tuale kartvizit bastırma konusunda istediğiniz farklı kağıt renklerinden de yararlanabilirsiniz. Nadir olarak bazı müşterilerimiz farklı kağıt renklerini de tercih etmektedir. Bu konuda da müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi açısından istekleriniz üzerinde özenle durulmaktadır. 

Tuale Kartvizit Nedir?

Tuale kartvizit, dokusu ve hissiyatıyla öne çıkan bir kartvizit türüdür. Kağıttan üretilen tuale kartvizitler, gözle ve elle fark edilebilen pürüzlü bir yapıya sahiptir. Bu pürüzlü yapı, kartvizite farklı bir görünüm ve dokunuş kazandırır.

Tuale kartvizitler, genellikle koyu renklerde kullanılır. Bu, kartvizitin dokulu yapısının daha belirgin olmasını sağlar. Tuale kartvizitler, herhangi bir sektörde kullanılabilir. İş dünyasında, yeni iş bağlantıları kurmak ve marka bilinirliğini artırmak için tercih edilirler. Sosyal hayatta ise, kişisel bilgilerinizi paylaşmak için kullanabilirsiniz.

Tuale kartvizitler, kağıt kartvizitlere göre daha yüksek maliyetlidir. Ancak, farklı bir görünüm ve dokunuş sundukları için, özellikle yaratıcı sektörlerde tercih edilirler.

Kağıt, matbaacılıkta ve basım işlemlerinde en önemli ayrıntıyı oluşturmaktadır. Bu anlamda her matbaa ürünü için ürüne özel ve uygun kağıt seçilmesi gerekmektedir. Örneğin, dergi bastırmak için kuşe kağıt seçmeniz size büyük bir katkı sağlayacaktır. Çünkü kuşe kağıt kaliteli yapısı ile parlak ve estetik bir görüntü ortaya çıkaracaktır. Kartvizit basımında da fantazi kağıt önemli bir yere sahiptir. İşte bu açıdan da tuale kağıt nedir sorusunu cevaplamak gerekebilir.

Tuale kağıt nedir sorusu için fiziki olarak önemli ayrıntıları ile açıklama yapılması mümkündür. Bu kağıt elle dokunulduğunda net olarak hissedilebilen pürüzlü bir yapıya sahiptir. Üstelik kağıt yine gözle de görülebilen bir pürüzlü yapı ortaya koymaktadır. Kartvizitlerde standart olarak çok sık tercih edilen beyaz zeminin sade olmasındansa, tuvalet kağıt seçilmektedir. Üstelik farklı renklerde de selefon uygulaması bulunmadığı için tuale kağıt kartvizitlerde önemli bir artı oluşturmaktadır.

Lüks segment bir yapıya sahip olduğu için tuale kağıt kullanımı gün geçtikçe de artmaktadır. Özellikle kuşe standart kağıt ürünleri yerine popülerlik için seçilmektedir. Geniş bir seçenek ile kullanılan fantazi kağıt 60-800 gr/m2 gibi bir aralıkta kullanılmaktadır. Üstelik baskı işlemlerinde tek taraf veya çift tarafta dokulu yapısı ile kullanılabilmektedir. Bu nedenle sizin için firmamız da tuale kartvizit bastırma imkanı sunmaktadır.

Fantazi Kartvizit Kullanımı

Kartvizit kullanımı için öncelikle elbette bütçenizi göz önünde bulundurmanız büyük bir fayda sağlayacaktır. Ancak elbette ki kartvizitin kurumsal kimliğinizi yansıtacağını düşünmeniz de gerekecektir. Bu anlamda hangi sektörde veya pozisyonda yer alırsanız alın özgür bir kartvizit seçimi yapabilirsiniz. Örneğin, bir firma çalışanı veya bağımsız bir sanatçı olarak fantazi kartvizit kullanımı tercih edebilirsiniz.

Fantazi kartvizit kullanımı genellikle özgür yapılı kişiler tarafından seçilmektedir. Dokusu ile kendini hissettiren bu kartvizitte kaliteli ve estetik bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Dayanıklı kağıt yapısı ile kartvizit yıllarca aynı kalite ile kullanıma katkı sunacaktır. Özellikle marka, kurum ve bireysel imajınızı destekleyecek renkler ile de farklılığını ortaya koyacaktır. Günümüzde fantazi kartvizit kullanımı çoğu zaman kurumsallık ve pazarlama avantajları ile de seçilmektedir.

Fantazi kartvizit için tüm ayrıntıları belirlediğinizde ürün adedini de rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Firmamız sizlere 1000-2000-3000-5.000 gibi adetlerde baskı imkanı sunmaktadır. Her seferinde daha avantajlı hale gelen ekonomik kartvizit fiyatları bu sayede değerlendirilebilir. Kayıtlarımızda yer alacak tasarımlarınız sayesinde de fantazi kartvizit kullanımı için her zaman hızlı ürün temini imkanımız doğacaktır. İstediğiniz adette tuale fantezi kartvizit hızlı basım ile size tekrar ulaştırılabilecektir.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp