Şu an Kartvizit > Tuale Fantazi Kartvizit bölümünü inceliyorsunuz.

Tuale Fantazi Kartvizit

2022 Yılı Güncel Fiyatları Tuale Fantazi Kartvizit
Fantazi Tuale Kartvizit Çift Yönlü 8,3 x 5,1 cm - 560 gr Fantazi Tual Kağıt
Fantazi Tuale Kartvizit Çift Yönlü 8,3 x 5,1 cm - 560 gr Fantazi Tual Kağıt
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 280TL +KDV
2000 510TL +KDV
3000 730TL +KDV
5000 1250TL +KDV

Tuale Fantazi Kartvizi Basımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kartvizit çalışmaları oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerin tamamı firmayı net bir şekilde tanıtmaya yönelik hazırlanmaktadır. Kartvizit ürünleri farklı kağıt ve ürün kullanımına bağlı şekilde gerçekleşmektedir. Kurumsal kimlik ürünleri arasında yer alan tuale fantazi kartvizit ürünleri en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Tasarımı tamamen firmayı ya da kişiyi birebir tanıtacak şekilde yapılmaktadır. Kullanım alanlarına göre özel şekilde tasarlanan bu ürünler matbaa baskısı alınarak kaliteli işler ortaya çıkarmaktadır.

Fantazi kağıt baskı ürünleri parlak kuşe kağıt üzerine yapılan ürünler olarak da bilinmektedir. Bu ürünlerin üzerinde kurumsal firma hakkında bilgi verici öğeler kullanılmaktadır. Tuale kartvizit çeşitleri sitemiz içerisinde yer alan kategoriler üzerinde müşterilere örnek oluşturacak şekilde hazırlanmaktadır. Bu ürünler sayesinde kartvizit modelleri kişi ve firmaların isteklerine yönelik tasarlanmaktadır. Hazırlanan ürünler organize matbaaya gönderilmeden önce baskı onayı alınmaktadır. Baskı için gerekli tüm işlemler sitemiz aracılıyla tamamlanmaktadır.

Tuale Kartvizit Fiyatları Nedir?

Tuale kartvizit fiyatları sitemiz üzerinde yer almaktadır. Birbirinden farklı boyut, renk, model ve kağıt çeşidi ile kartvizit tasarımları oluşturulmaktadır. Bu ürünler firmayı ya da markayı net olarak yansıtmayı hedeflemektedir. Hazırlanan tasarımlar için fantezi kartvizit fiyatları da en merak edilen konulardan biridir. Renk kullanımında genellikle sadelik barındıran tasarımlar oluşturmaya yönelik hazırlanan tuale kartvizit ürünleri pek çok kişi için avantaj oluşturmaktadır. Fiyatlandırmada ürün adeti en önemli konulardan biridir. Adet sayısına göre fiyat seçenekleri değişmektedir.

Tuale Kartvizit Baskı Siparişi Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oldukça fazla firma tuale kartvizit baskı siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler hakkında araştırma yapmaktadır. Sitemiz en kaliteli baskı işlem süreçleri hazırlayarak firmaların kaliteli ürün elde etmelerini sağlamaktadır. Üstelik tasarlanan tüm kartvizitler matbaa baskısından geçerek net ve yüksek çözünürlüklü ürünler oluşturmaktadır. Tuale kartvizit baskı çeşitleri son zamanların en kaliteli ürünlerinden biridir. Kurumsal firmanın bilgilerinin yer aldığı bu ürünler için baskı öncesi detaylı bir inceleme yapılmaktadır. Ürünlerin boyutuna ve baskı formatına da özellikle dikkat edilmelidir.

Kaliteli Matbaa Baskısı İle Oluşturulan Tuale Kartvizit Modelleri

Dokulu ve tuale kartvizit modelleri kurumsal firmaların en sık tercih ettikleri ürünler arasına girmektedir. Bu ürünler üzerinde firmanın logo ya da amblemi bulunmaktadır. Kurumsal kimlik oluşturma sürecinde en özen gösterilen işlerden biridir. Kartvizit siparişi verecek olan kişiler ürün modelini inceleyerek kendi firmasına uyacak tasarım siparişi oluşturmaktadır. Sitemiz üzerinden girilen bilgiler doğrultusunda kartvizit için hızlı tasarım oluşturularak baskıya alınmaktadır.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 7-8 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp