Şu an Promosyon - Fuar Ürünleri > Mouse Pad bölümünü inceliyorsunuz.

Mouse Pad

2022 Yılı Güncel Fiyatları Mouse Pad
PVC Selefonlu Mouse Pad
PVC Selefonlu Mouse Pad
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 3775TL +KDV
1000 5900TL +KDV
2000 10500TL +KDV

Mouse Pad Basımı Hakkında

Mouse pad, bilgisayar kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanımı tercih edilen ürünlerden birisidir. Mouse pad, bilgisayar Mouselarının zemin üzerinde rahat bir şekilde kullanılmasını ve işlevselliğini artırıcı bir etkiye sahiptir. Mouse padlerin aynı zamanda Mouseların kullanım ömrünü de artırıcı bir özelliği olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Mouse Pad Baskı Çeşitleri 

Mouse padlerin üzerine uygulanabilecek olan çeşitli baskı yöntemlerinin bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Baskı için tercih edilen Mouse padler de genel olarak üstlerinin farklı malzemeler ile kaplı olduğu ifade edilebilir. Kaliteli bir baskı ise Mouse padlerin aşınmasını önlemek için son derece önemlidir. Özellikle de baskılı Mouse pad üretimi sırasında kullanılacak olan tüm malzemelerin kalitesinin üst düzey olması, ürünün kalitesinin de yüksek olmasına neden olmaktadır.

Özel Baskı İmkanı 
Mouse padler üzerinde istediğiniz her türlü baskıyı kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda üretilebilecek olan özel baskılı mouse pad çeşitlerine ise yüksek kalitede ulaşmanız mümkün olmaktadır. Özel baskılı mouse padler genel olarak firmalar tarafından reklam amaçlı olarak dağıtılan promosyon ürünlerinde tercih edilmektedir. Yüksek kaliteli promosyon mouse pad basımı için ise doğru adreste olduğunuzu söylemek mümkündür.

Mouse Pad Baskı Seçenekleri 

Mouse pad baskısı için tercih edilmekte olan malzemelerin genel olarak kauçuk ve pvc olarak tercih edildiği ifade edilebilir. Özellikle kauçuk taban mouse pad yüksek kaliteli ve uzun süren kullanım ömrü nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Baskı seçenekleri içerisinde pvc mouse pad modellerinin de sıklıkla tercih edildiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Mouse Pad Basım Siparişi 

Firmaların veya kişilerin mouse pad basımı siparişi öncesinde dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi sahibi olmak istediklerini söylemek mümkündür. Mouse pad baskısı için istenilen tüm detayların sipariş öncesinde kesin olarak belirtilmesi gerektiği ifade edilebilir. 

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp