Mouse Pad

2021 Yılı Güncel Fiyatları Mouse Pad

PVC Selefonlu Mouse Pad
PVC Selefonlu Mouse Pad
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 4000TL +KDV
2000 8000TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Mouse Pad Baskısı Ve Fiyatları

Bilişim sektörünün popüler bir nitelik kazandığı günümüz dünyasında bilgisayarlar yaşamımızın temel yapı taşlarından biri haline geldi. Bilgisayarların çalışmasından sorumlu ünitelerin başında gelen klavye ve mouse gibi ana donanım ürünleri pek çok model ve tasarım ile karşımıza çıkıyor. Özellikle mouse modelleri arasında ihtiyaca ve kullanım kolaylığına göre istediğiniz ürünleri bulmanız oldukça kolay.

Kurumsal Kimlik İçin Mouse Padler

Bilişim alanında faaliyet gösteren büyük veya küçük çaplı işletmelerin, bireysel ve kurumsal firmaların öncelikli tercihi iş planlarının aksamadan, hızlı bir biçimde yapılabilmesi. Bu amaçla bilgisayar donanımları kadar bu alanda kullanılan ek donanım ürünlerinin de ihtiyaca yönelik olması oldukça önemli. Bilgisayar kullanan kişilerin iyi bir mouse’a sahip olması gerektiği gibi, mouse’un bulunduğu alanı koruyan, kaymamasını sağlayan ve günlük yaşamda iş akışını kolaylaştıran ek ürünlere ihtiyaç duyulabilir. Mouse pad’ler bu anlamda üretilmiş, mouse’un rahat hareket ettirebilmesini sağlayan ürünlerden biridir.
 

Mouse Pad Baskıları Nelerdir?

Mouse pad’ler artık günümüzde pek çok model ve seçenek ile karşımıza çıkabiliyor. Tamamen kişinin beklentisine göre üretilen mouse pad baskı ürünleri arasında dilerseniz resim çerçeveli modellere, kumaş kaplamalara, frekanslı tasarımlara, silikon tabanlı şık dizaynlara ve hatta 3 boyutlu resim teknolojisine kadar aradığınız modeli bulmanız mümkün. Genellikle kumaş kaplamalarda üretim sırasında üst kısım kumaşla kaplanmakta, tabanda kauçuk malzeme kullanılmaktadır. Bazı mouse pad baskı ürünlerinde ise alt kısmın silikonla kaplandığı, kullanımı daha elverişli dizaynlar da yer almaktadır. Görselliğe öncelik tanıyan kişiler için ise en çok tercih edilen modeller şüphesiz ki 3D baskı teknolojisiyle üretilen tasarımlar.

Mouse Pad Basımında Nelere Dikkat Ediliyor?

Baskı sırasında birden fazla malzemenin kullanıldığı mouse pad basımı için tercih edilecek kumaş tipi belirlenir. Bu kumaşlar polyester ve plastik olabildiği gibi ürünün kalitesine göre değişkenlik gösterebilir. Bazı modellerde tabanda PVC kaplama dikkat çekerken, boya ve baskı kalitesi mouse pad basımı açısından göz önüne alınan temel unsurlardan bir tanesidir. Izgara sistemi adı verilen bir üretim sürecinden geçen mouse padlar yüksek sıcaklığa maruz kaldıktan sonra soğutularak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Basım için hazırlanacak ürün kimi zaman organiza matbaa olarak üretilmektedir. Bu tip durumlarda farklı tipte baskı malzemeleri kullanılabilmektedir. Kesim payı, bıçak izi gibi teknik detaylar da mouse pad basımında önemsenmesi gereken unsurlardır.

Mouse pad basımı için kullanılacak malzemeyi iyi tanımak gereklidir. Örneğin; üretim sürecinde polyester kullanılacaksa boya emilimi daha kolay olmaktadır. Bu duruma bağlı olarak tasarımın bozulmaması adına kullanılacak boyanın da kalitesine dikkat etmek gerekir.

Tüm bu unsurlar göz önüne alındığında mouse pad basımı için teknik detaylar kadar bu alanda uzman bir ekiple çalışmanın önemi de oldukça fazladır.

Mouse Pad Basımında Süreç Nasıl İlerler?

Elde edilecek mouse padler için öncelikle üretim aşamasına karar verilir. Seri veya dijital baskı şeklinde iki farklı uygulama alanı bulunmaktadır. Seri üretim aşamasında oluşturulan şablonda pozlama yapıldıktan sonra üretim aşamasına geçilir. Bu süreçte mouse pad baskısı son halini alır ve toplu halde istenilen ürün elde edilmiş olur.

Tabaka baskıda ise kesim ve bıçak izi belirlenir, belirli parçalara ayrıldıktan sonra mouse padler kesim için uygun hale getirilir. Bazı durumlarda müşterilerin kendilerine özel ürünler de üretilebilmektedir. Bu süreçte de oluşturulacak şekil kare veya dikdörtgen olarak hazırlanabilir. Ancak müşterinin istediği farklı bir şekilde varsa mouse pad baskısı bu forma uygun olarak da üretilebilir.

Mouse pad basımında süreci kullanılacak malzeme, müşterinin talebi ve uygulanabilirlik düzeyi belirler. Tüm koşulların oluşması halinde istenilen şekil ve malzemede ürün üretimi yapılabilir.
 

Mouse Pad Basım Fiyatları Nedir?

Mouse pad basımında fiyatlar tercih edilecek ürüne göre değişir. Bu önemli kriterin dışında mouse pad basımı fiyatları için göz önüne alınan kriterler kullanılan boya, üretim adedi, malzeme gibi detaylardır. Ayrıca tabanda kullanılan malzeme de önemli bir kriterdir. Bıçak kesimi sırasında özel bir tasarım tercihinde bulunmak isteyenler için de mouse pad baskısı fiyatları klasik fiyatlandırmanın haricinde bir tutar oluşturabilir.

Ürün özelikleri ve ölçü mouse pad basım için tutarın değişkenlik göstermesini sağlayabilir. Özel baskılarda fiyatlar artabilmekte, standart baskılarda ise ortalama bir ücretlendirme oluşturulur. Tasarımın firmanın istediği şekilde hazırlandığı modeller özel üretim kapsamında değerlendirildiği için tutarın farklılık göstermesi normal bir durumdur.

Elde edilmek istenen ürünün uzun vadeli kullanılması için mouse pad basımı fiyatları hem kullanıcıya hitap edebilecek hem de firmanın portföyünde sergileyebileceği bir model olacak ücretlendirme standartlarına göredir. Bu bağlamda malzeme için kalite ne kadar yüksekse mouse pad baskısı fiyatları da o oranda değişkenlik içerir. Kullanıcının memnun kalacağı bir ürün üretmek için mouse pad basım sürecinde kullanılan boyaların yoğunluğu fiyatın artmasına neden olabilir.

Oyun Tutkunları İçin Mouse Padler

Mouse padlerin en önemli özelliği mouse’un kaymadan kullanılabilmesidir. Özellikle bilgisayar başında vakit geçiren oyun tutkunları için kauçuk taban mouse pad modelleri ideal bir seçim olacaktır. Ürünün en büyük avantajlarından biri mouse’un kullanılan alandan kaymaması ve kişinin tercihine göre beğeneceği bir karakter veya günlük yaşamda severek baktığı bir fotoğraftan baskı olarak üretilebilmesidir. Uzun süreli kullanımı ile kauçuk taban mouse pad modelleri günümüzde pek çok bilgisayar kullanıcısının temel tercihlerinden biridir.

Oyun oynarken sıklıkla mouse’un hareket ettirilmesi dışında iş hayatında da mouse’la geçirilen vakit bir hayli fazla olmaktadır. Bu durum diğer bilgisayar kullanıcıları için de ürünün kullanımı için beklentilere doğrudan yanıt vermektedir.

Şirketler İçin Mouse Pad Baskılar

Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin her alanda hayatımızı süslediği bilişim sektöründe mouse padler aracılığıyla da firmaların tanıtımı yapılabilmektedir. Bu amaçla üretilmiş promosyon mouse pad baskı modelleri işletmelerin doğrudan reklamını içerebilen bir tasarımla üretilmekte, bu durum aynı zamanda tanıtım personellerinin müşterilere gidişi sırasında sunabilecek şık ve akılda kalıcı bir imaj yaratmaktadır.

Firmanın logosu, tercihe göre kurumsal kimliği, bina ve yapı kriterleri gibi tamamen tercihe göre üretilen bu ürünlerin marka bilinirliği açısından önemi büyüktür. Bu sayede bilgisayar başına geçildiği her an firmanızın adını gören kişilerin hafızasına kazınabilir, promosyon mouse pad baskı sayesinde profesyonel anlamda tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünlerin hazırlanma sürecinde kurumsal kimliğe uygun olarak oluşturulması, yüksek çözünürlük özellikli logo kullanılması baskı sırasında oluşabilecek hataları minimalize eder. Bu nedenle mutlaka firmanın orijinal logosunun gönderilmesi gereklidir. Bu süreçte size ilgili ölçü ve format detayı hakkında bilgi verilir.

PVC Mouse Pad Baskısı

Mouse padlerin taban kısmında kullanılan iki tip malzemeden biri PVC’dir. Bu amaçla üretilen pvc mouse pad baskısı modelleri arasında her zevke uygun model bulunabilmektedir. Selefonlu olarak parlak ve göz alıcı bir tasarımla görsel zevke hitap eden ürünler kadar üst kısmında 4 rengin kullanıldığı ofset baskılı PVC modeller de bulunmaktadır.

Frekans özellikle pvc mouse pad baskısı kuşe kağıdına özgü bir PVC ile basılan kaliteli ve uzun vadeli kullanıma uygun ürünlerdir. Firmaların tercihine göre resim çerçeveli modellerle PVC kalitesi bir araya getirilerek istenilen ürün elde edilebilmektedir.

Kişiye Özel Mouse Pad Tasarımları

Mouse padlerin kişiye özel olması hem iyi bir hediye opsiyonu hem de kullanan kişiyi mutlu edebilecek görsel bir anı ayrıcalığı oluşturur. Bu nedenle mouse pad tasarım örnekleri arasında kişinin tamamen zevkine bırakılan baskılar hazırlanır, istenilen ürün belirlenecek şekle göre üretilir. Doğum günleri, Sevgililer Günü gibi özel günlerde kalpli mode pad tasarım örnekleri göze çarparken, Babalar Günü, Anneler Günü gibi günlerde dikdörtgen modellerin görsel kısmında o güne özel resimler bulunur.

Mouse padlerin kişiye özel olması bu ürüne sahip olan kişinin yalnızca onun için üretilmiş bir tasarımı kullanmasını sağlarken, alınacak hediyenin değerini de arttırmaktadır. Bazı meslek kollarına özel mouse padler de karşıdaki kişinin önemsendiğinin esprili bir dille anlatım yolu olarak dikkat çeker. Hayvanlar aleminin birbirinden renkli dostlarının üzerinde yer aldığı mouse pad tasarım örnekleri içerisinden özelleştirme yapmadan da gördüğünüz modeli beğenip siparişini verebilirsiniz.

Mouse Pad Fiyatları Bütçeye Uygun Mudur?

Mouse padler kullanılan mouse’ların daha efektif ve konforlu halde amacına hizmet edebilmesini sağlar. Bu nedenle mouse pad fiyatları göz önüne alınırken sizin için sağlamış olduğu kolaylık göz önüne alınmalıdır. Masa başı işlerinde ve günlük hayatta mouse’un aktif bir biçimde kullanılması ve kaymaması mouse pad’ler aracılığıyla olur. Bu durum mouse pad fiyatları için belirleyici temel kriterdir.

Her bütçeye uygun mouse pad modelleri bulunabilir. Eğer özel üretim tercih edilecekse ve toplu halde bir basım durumu söz konusu ise piyasa standartlarına uygun bir bütçelendirme oluşturulur. Bu durum hem firmanın maliyetini belirli bir ölçüde tutabilmesini sağlar hem de memnuniyet açısından öncelikli kriterdir.

Bütçeye Uygun Mouse Pad Modelleri

Baskıda kullanılan boya, kumaş, malzeme gibi detaylar düşünüldüğünde her için belirli bir meblağda olması gerektiği göz önüne alınırsa mouse pad fiyatları için de tutarların oldukça normal seviyede olduğu söylenebilir. Baskıyı gerçekleştiren cihazın kalitesi mouse pad baskı fiyatları özelinde ürünün oluşumu açısından oldukça önemlidir. Dolayısıyla, oluşum sürecine eklenen her gider kalemi mouse pad fiyatlarına yansıyan bir kriter olarak göz önüne alınmalıdır.

Bu amaçla faaliyet gösteren firmalarda çalışan uzman kadro, ürünün doğru bir biçimde basılması, baskı kalitesi, üretim adedi gibi teknik süreçleri takip eder. Sizin için en iyi olabilecek opsiyonları sunar, mouse pad baskı fiyatları için en uygun tutarı oluşturur ve firmanızın markalaşma yolundaki gidişatını olumlu yönde etkiler. Bu nedenle mouse pad üretimi titizlikle hazırlanması gereken bir süreçtir.

Mouse Pad Basımında Grafik-Tasarım Önemlidir?

Mouse pad basımında uzman bir ekiple çalışmak ürünün kalitesini arttıran önemli bir detaydır. Bu nedenle grafik tasarımdan anlayan bir kadro ile çalışmak gereklidir. Özellikle mouse pad basımında logonun ve kurumsal kimliğin doğru bir biçimde yansıtılması müşteri memnuniyetinin ana kriteridir. Firmayı global anlamda iyi yansıtmayacak bir dizayna sahip ürün, kullanım açısından olumsuz bir izlenim bırakacaktır.

Grafik tasarım sürecinin mouse pad basımında önemli bir kriter olması sizin adınıza ürününüzü oluşturacak kişinin ve kişilerin teknik bilgi birikimini değerli kılar. Sizin göremediğiniz detayları sizden önce düşünür ve size en uygun ürünü oluşturmak için çalışmalar hazırlar. Bu anlamda birden fazla mouse pad modeli ile sizlere hitap eder, satın alma seçeneklerinizi genişleterek en çok içinize sinecek ürünü sizlerle buluşturur.

Mouse Pad Üretimi Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Üretim sürecinde istemiş olduğunuz ürünün teknik özellikleri ve üretilecek olan adet gibi etmenler dikkate alınır. Tasarıma karar vermenizden sonra mouse pad üretimi için ilk adım atılmış olur. Daha sonra ürüne kullanılan malzeme, bıçak izi, kesim payı vb. teknik detaylar çıkarılır. Hangi malzemeyi tercih edecekseniz o malzemeye göre bir üretim süreci ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle mouse pad üretimi sizin kriterlerinizin de çevresinde ilerleyen bir süreçtir.

Tüm detaylara karar verildikten sonra tasarım son haliyle kontrol edilir. Eksiklikler varsa tamamlanır. Baskı dosyanız oluşturulduktan sonra son haliyle sizin onayınıza sunulur. Bu süreç ortalama 24 saat içinde tamamlandıktan sonra mouse pad baskı üretim için hazır hale gelir ve ürünün basımı yapılır. Genellikle 5-7 gün arasında değişen bir süreçte ürünlerin teslimatı ilgili adreslere yapılabilmektedir. Ancak yoğunluğa göre bu süre farklılık gösterilebilir.

Sürecin hızlı ilerleyebilmesi için tasarım konusunda netleşmek ve kullanılacak malzeme konusunda satın alan kişiyle olan iletişimin doğru bir dille ifade edilmesi mouse pad baskı üretim sürecinde büyük önem taşır.

 

Mouse Pad Baskı

Mouse pad, laptop ve masaüstü bilgisayarlarda, kullanım kolaylığı sağlayan bir üründür. Bilindiği üzere bilgisayarlar artık hayatımızın birçok anında yanımızda. Bilgisayarlarımızı iş ve özel hayatımızda sürekli kullanım halindeyiz. Bilgisayarların mouselarını kolay hareket ettirebilmemiz için mouse pad kullanmamız gerekir. Mouse padler sayesinde bilgisayarımızı çok daha rahat kullanabilmekteyiz. Hepimizin masasında yer edinen mouse padler sabit durdukları için iyi birer reklam aracıdırlar.

 

Mouse pad nedir?

Mouse pad bilgisayar kullanımınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış aynı zamanda reklam ve promosyon ürünüdür. Mouse pad bilgisayarlarımızın mouselarını kolayca hareket ettirebilmek için de kullanılır. Mouse padlerin kaliteli reklam amacı olmalarının sebebi, çokça baskı alanına sahip olmaları ve masamızın üzerinde uzun süre sabit kalmalarıdır. Bu sayede üstünde iletişim bilgileri, marka, slogan, logo gibi firmaya ait bilgiler kolaylıkla basılmaktadır.

Genellikle mouse padler, kumaş kaplanmış, resim çerçeveli, silikon tabanlı, frekanslı, pencereli, 3D resimli olan Mouse pad baskı en çok tercih edilenler arasındadır. Kumaş kaplı olan mause padlerin üst kısmı baskı yapılmış kumaş ile kaplanırken, taban kısmı ise kauçuk kaplama olarak tasarlanır. Alt kısmı silikonlu olan bir mouse pad basımı daha kullanışlı olur ve üst kısmı ofset olur. 3D resim baskılı olan mouse padler ise müşterilere muhteşem bir görüntü yaratır.

Neden Mouse Pad Kullanmalıyız?

Bilindiği üzere günümüzde birçok optik mouse her yüzeyde çalışabiliyor. Hatta parlak ya da cam yüzeylerde bile çalışabilen modeller var. Peki böyle bir zamanda neden Mouse pad kullanmalıyız, gerekli mi? Biraz geçmişe gidelim çoğu genç oyuncuların bilmediği toplu mouseler vardı. Bu mouseler öyle bilinen her yüzeyde çalışmaz, kumaşımsı yüzeylerde çalışırdı.

Zamanla kir tutup düzenli temizlik isteyen mouselar zamanla kullanılmamaya başlandı. Mouse padler tahta ve pürüzlü masa yüzeylerinden sizi kurtarır ve mousenuzun ayaklarının erimesini oldukça yavaşlatır. Bide yüzeyi kumaş kaplama ise bu erime hızı neredeyse yok olur.

Bilgisayarınızı götürdüğünüz yerdeki yüzeyi bilmediğiniz için mouse padinizi yanınızda götürebilirsiniz. Bu sayede evinizdeki rahatlığı ve hızı başka ortamlarda da sağlamış olursunuz. Mouse padimizin yüzeyi tamamen aynı yapıda kaplama olduğu için mousenizin optik alıcıları bunu algılar ve size daha kolay hareket aktarımı sağlar. Masanızdaki çizikler, kirler ya da renklerden dolayı hareketiniz kısıtlanabilir.

Oynadığınız oyunlarda mousenizi hızlı ya da yavaş kullanmanız gerekebilir. Böyle durumlarda kumaş ya da sert plastik yüzeye ihtiyacınız vardır. Bir oyun için masanızı değiştiremezsiniz ancak mouse pad baskı fiyatları size de uygun gelirse yeni bir mouse ped alabilirsiniz. Mousenize göre ideal yüzeyi seçebilirsiniz. Silikon, sert veya kumaş yüzeyler tamamen sizlerin tercihine kalmış.

 

Doğru Mouse Padi Nasıl Seçeriz?

Yeni bir ekipman alırken nereden alacağınızı bilmemek yapabileceğiniz en büyük hatadır. Bu sadece mouse pad için geçerli değil tabiî ki. Mouse pad şimdiye kadar kolay seçilebilen, şöyle bir göz atıldığında evet bu olsun diyebildiğimiz bir üründür. Doğru bir mouse pad için kafanızdan ölçü belirleyemezsiniz.

Mouse padinizi seçerken masanızın genişliği mouse padinizin ne kadar yer kaplamasını istediğiniz çok önemlidir. Kullandığınız model küçükse büyük bir mouse pad basımı seçmenin ne anlamı var. Masanızın yüzeyi kaygansa eğer yerinde durmayan bir mouse pad seçmek mantıksız. Öncelikle bütçenizi ayarlayın, ardından istediğiniz mouse padin ne kadar büyük olacağına karar verin.

Daha sonra masanızın üzerinde kaymayacak bir modele yönelin. Örneğin kauçuk Mouse pad ya da silikon tabanlı bir mouse pad modelleri arasından kullandığınız mousenin tarama alanını en verimli şekilde çalıştırabilecek modellere yönelin.

 

Mouse Pad Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mouse seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir tanesi seçtiğiniz Mouse padin boyutudur. Eğer klavyenizde bilek desteğiniz yoksa uzun yani klavyenizi kaplayan bir Mouse pad almalısınız. Dikkatli olun masanıza fazla büyük Mouse pad almak istemezsiniz. Standart bir kullanıcı iseniz orta boy Mouse pad işinizi görecektir.

Bir diğer önemli husus ise kullanıştır yani Mouse padlerin sıvı dolgulu bilek destekleri oluşu bu tarz Mouse padleri daha önce deneyerek almanız sizin için daha faydalı olur. Mouse pad alırken en önemli unsurlardan biri de malzemenin kalitesi çok önemlidir. Kalitesi kötü olan mouse pad bir müddet sonra bileklerinizde kabarma ve kaşıntı oluşturabilir.

Mouse padinizde kaygan kısım çok tırtıklı olmamalı, kıyı dikişleri sert örgülü olmamalı ve Mouse padin alt kısmı kolay aşınmamalıdır. Genelde Mouse padler kayganlığı önlemek için alınır. Aklınızda bulunsun ne çok kaygan ne de çok sert olmalı. Son olarak seçtiğiniz Mouse pad basımı odanıza ve bilgisayarınıza dekoratif açıdan uyum sağlamalı.

Mouse Pad Baskı İşlemleri

Mouse pad baskı kullandığımız bilgisayarlar için ihtiyaç duyduğumuz ürünlerdir. Bu ürünlerin firma tanıtımlarında önemli yeri vardır. Her zaman el altında bulunan bir ürün olan Mouse pad ile uzun süreli tanıtım sağlanabilmektedir. Bu ürün için oluşturulan başarılı baskılar ile sizler de firmalarınızın tanıtımını promosyon ürün ile yapabilirsiniz. İstanbul baskı bu konuda sizlere kaliteli tasarımlar malzemeler sunmaktadır.

Mouse Pad Baskı Aşamaları

Mouse pad baskısında dikkat edilmesi gereken şey grafik tasarımıdır. Kullanıcıların oluşturulan reklam amaçlı Mouse padleri masalarında tutmaları için güzel tasarımlar olmalıdır. Sabit bir şekilde masaya yapışması, üzerinde mousenin rahat şekilde hareket etmesi gerekir. Baskı yapılan malzemenin yüzeyi novadır, novanın 3 mm olası, alt kısmın kauçuk eva olması gerekir.

Ayrıca baskı yapılacak olan kağıdın en az 250 gr. olması baskı açısından önemidir. Baskı aşamalarında kauçuk üst kısımda telefonun ayrılmaması laminasyonun yanlış yapılması ürünün çabuk bozulmasına neden olur.

Mouse Pad Baskı Fiyatları

Mouse padlerin ölçülerinin farklı olmasının yanında düz zemine yada parlak telefonlu şekilde basımları olmaktadır. Mouse pad basımı fiyatları seçtiğiniz kaliteli kumaş ve detaylar yüzünden artış gösterebilir. Seçilen malzeme ve oluşan tasarıma ek fiyatlandırma yapılabilir. Mouse pad basımı fiyatları ve detaylı bilgi için internet sitemizden bakabilir, telefonla irtibata geçebilirsiniz.

 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp