Zarf

Diplomat Zarf  

Diplomat Zarf

500 Adeti 435₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Torba Zarf  

Torba Zarf

500 Adeti 750₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele

2022 Yılı Güncel Fiyatları Zarf Baskı

Zarf Baskı Hakkında

Kurumsal firmaların tanıtım hizmetleri verdikleri alanlarda firmalarının logolarını taşıyan ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ürünler promosyon alanında tercih edilmektedir. Zarf baskıları müşterilerin isteklerine yönelik hazırlanmaktadır. Zarfın boyutu ve tasarımı tamamen müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Zarf baskı çeşitleri kurumsal firmaların kendi reklam tanıtım amacını yerine getirecek şekilde düzenlenmektedir. Zarf çeşitleri kağıdın yapısına ve kalınlığına göre de değişiklik göstermektedir.

Zarf Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Firmaların ihtiyaç duydukları matbaa ürünlerinden biri torba zarf çeşitleridir. Boyut seçeneklerinin fazla olması ile firmalar ihtiyaç duydukları ürün siparişi vermektedir. Büyük boyutta zarf siparişi vermek isteyen kişiler sitemiz içerisinde yer alan diplomat zarf ürünlerine göz atmaktadır. Diplomat zarf ürünleri kurumsal yazışmaların güvenli bir şekilde tutulduğu ürünlerden biridir. Büyük zarf çeşitleri de kurum içi ve kurum dışı yazışmaları iletmek için kullanılan bir üründür. Büyük torba zarf ile beraber firmalar tasarımları daha kapsamlı hale getirerek tanıtımlarını bu şekilde gerçekleştirmektedir.

Büyük Torba Zarf Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Pencereli diplomat zarflar ile tanıtımlar geniş çaplı yapılmaktadır. Kurumsal firmalar şirket içerisinde matbaa ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Yazışmaların güven içerisinde saklanması ve başka bir alana aktarılması için büyük torba zarf ya da pencereli diplomat zarflar kullanılmaktadır. Üzerinde firmanın iletişim bilgilerinin, amblem ya da logolarının bulunduğu bu ürünler sayesinde reklam çalışmaları da gerçekleşmektedir. Zarf baskıları tasarım yönü en güçlü alanlardan biridir. Firmalar yaptıkları ürün tasarımı ile firmanın bilinirliğini arttırarak hizmetlerini kapsamlı hale getirmektedir.

Zarf Baskı Siparişi Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oldukça fazla firma zarf baskı siparişi öncesinde dikkat edilmesi gerekenler hakkında araştırma yaparak siparişlerini bu yönde gerçekleştirmektedir. Verilen siparişlerin firmanın tam isteklerini karşılayacak bir düzen içerisinde yapılması önemlidir. Bu nedenle baskı öncesinde dikkat edilmesi gereken hususlara uyulması beklenmektedir. Zarf baskı siparişlerinde dikkat edilmesi gerekenler arasında;

  • - Zarf üzerinde firmanın logosu bulunmalıdır.
  • - Firmanın iletişim bilgileri zarf üzerinde doğru bir şekilde konumlandırılmalıdır.
  • - Zarfın büyüklüğü ve ebadı özel olarak belirlenmelidir.
  • - İstenilen kağıt yapısında ve kalınlığında tasarım oluşturulmalıdır.
  • - Baskı matbaa baskısı olarak yüksek kalitede özel olarak hazırlanmalıdır.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp