Şu an Kartvizit > Ekonomik Standart Kartvizit bölümünü inceliyorsunuz.

Ekonomik Standart Kartvizit

2022 Yılı Güncel Fiyatları Ekonomik Standart Kartvizit
Parlak Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 110TL +KDV
2000 200TL +KDV
3000 320TL +KDV
5000 450TL +KDV
Mat Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Mat Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 150TL +KDV
2000 250TL +KDV
3000 360TL +KDV
5000 500TL +KDV
Parlak Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Parlak Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 170TL +KDV
2000 280TL +KDV
3000 430TL +KDV
5000 630TL +KDV
Mat Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Mat Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 180TL +KDV
2000 290TL +KDV
3000 440TL +KDV
5000 650TL +KDV

Ekonomik Standart Kartvizit Baskı Hakkında

Her alanda kullanım ihtiyacı duyulan kartvizit tasarımları kurumsal kimlik çalışmaları arasında yer almaktadır. Firmalar profesyonel hizmet vermek için kendi firmalarını tanıtan ürünler kullanmaktadır. Bu ürünler arasında kartvizitler en çok kullanım imkanı oluşturan ürünler arasına girmektedir. Pek çok kişi ekonomik kartvizit tasarımları ile ihtiyacını gidermektedir. Kartvizit çalışmaları özen isteyen çalışmalar arasına girmektedir. Özellikle matbaa baskısı ile tasarlanan kartvizitler görünümü en kaliteli ve yüksek çözünürlüğe sahip ürünlerdir.

Kartvizit baskı iş dünyasının en çok kullanılan ürünlerinden biridir. Oldukça fazla firma özel kurumsal kimlik çalışmaları istemektedir. Bu çalışmalar firmanın kurumsal kimliğini yansıtmaya yardımcı olmaktadır. Online matbaa kartvizit işlemleri sunan sitemiz pek çok firma için özel tasarımlar sunmaktadır. Özellikle yapılan tasarımların matbaa baskısı olması da işten en iyi sonucu almaya yardımcı olmaktadır. Tasarlanan ürünler hızlı baskı yöntemleri ile kısa sürede tamamlanmaktadır. Aynı zamanda kartvizit siparişi de sitemiz üzerinden online şekilde gerçekleşmektedir.

Kartvizit Siparişi Online Site Üzerinden Nasıl Verilir?

Kartvizit siparişi oluşturmanın pek çok alanı bulunmaktadır. Günümüzde online sipariş ve baskı talep işlemleri sitemiz üzerinden tamamlanmaktadır. Kartvizit siparişi nasıl verilebilir? Sorusu için sitemiz birbirinden farklı kartvizit örneği ile müşterilerine ürün sunumu gerçekleştirmektedir. Ürünlerin tamamı kişilerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmaktadır. Tasarımlar hızlı matbaa baskısı alınarak adrese teslim edilmektedir. Online üzerinden yapılan siparişler en hızlı sonucu vermektedir. Sitemiz bu anlamda kaliteli ve güvenli hizmet özelliklerine sahip şekilde çalışmaktadır.

Kartvizit Basımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İlk olarak kartvizit basımı siparişi öncesi nelere dikkat edilmesi gerekenler hakkında sitemiz detaylı bilgi akışı sağlamaktadır. Kartvizit tasarımlarını hazırlama alanında ilk olarak özgün tasarımlar oluşturulmaktadır. Üstelik bu tasarımlar firmanın kurumsal kimliğini de yansıtmaya yönelik hazırlanmaktadır. Tasarlanan ürünler daha sonra onay sürecinden geçerek baskı için hazırlanmaktadır. Basım işlemlerinin öncesinde ilk olarak işin baskı için hazırlanması gerekmektedir. Tüm işlemler tamamlanarak hızlı bir şekilde iş matbaa baskısına gönderilmektedir.

En Kaliteli Kartvizit Çalışmaları İçin Nelere Özen Gösterilmelidir?

En kaliteli kartvizit çalışmaları için pek çok konuda özen gösterilmesi gerekmektedir. Firmanın resmi olarak logosunun yer aldığı kartvizitler kullanım alanını genişletmektedir. Pek çok kurumsal firma kendi reklam işlerini yürütmek için ilk olarak bu tarz kartvizitlere ihtiyaç duymaktadır. Bu kartvizit çeşitleri matbaa baskısı alınarak en kaliteli iş sonucunu vermektedir. Sitemiz içerisinde yer alan birbirinden farklı kartvizit modeli ve boyut seçenekleri her alanda kullanım sağlamaktadır. Müşterilerimiz site üzerinden kağıt ve kalınlık seçimlerini de kendileri belirlemektedir.

Online Kartvizit Siparişi Oluşturma ve Matbaa Baskısı Alma

Online kartvizit siparişi en hızlı ve kaliteli sonucu vermektedir. Online şekilde kartvizit siparişi oluşturan kişiler matbaa baskı seçenekleri ile ürünlere kısa sürede ulaşmaktadır. Tasarlanan kartvizitler marka ya da firmayı yansıtacak şekilde hazırlanmaktadır. Tasarımların tamamı yeniliklere uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Üstelik alınan onay sonucunda iş hızlı bir şekilde matbaa baskısı için gönderilmektedir. Günümüzde en kaliteli baskı sonucu veren alanlardan biri matbaa baskısıdır. Böylelikle kartvizit tasarımlarında netliği öne çıkaran matbaa baskıları sitemiz üzerinden alınmaktadır. Verilen sipariş bilgileri doğrultusunda hazırlanan tasarımlar tercih edilen kağıt boyut ve kalınlığına uygun şekilde baskıya hazır hale gelmektedir.

Hızlı Kartvizit Basımı Nasıl Yapılır?

Kartvizit basımı nasıl yapılır? Soruları en merak edilen konulardan biridir. Sitemiz üzerinde detaylı anlatım mevcuttur. Sipariş için ilk olarak kartvizit örnek modelleri incelenmektedir. Ardından müşteriler kendi istedikleri tarzda kartvizit siparişi vermektedir. Tasarlanan kartvizitler daha sonra onay sürecine girmektedir. Onaydan geçen tüm ürünler matbaa için basıma alınmaktadır. Matbaa baskısı işlerin en kaliteli şekilde çıkmasına yardımcı olan baskı türlerinden biridir. Özellikle yüksek çözünürlüklü ve net bir iş sonucu almak isteyen kişiler sitemiz üzerinden kartvizit baskısı almaktadır.

Kartvizit Kullanım Alanları Nelerdir?

Kartvizit kullanım alanları günümüzde oldukça fazladır. Sipariş vermek isteyen kişiler sitemiz içerisinde hazırlanan kartvizit örneklerini incelemektedir. Bu inceleme sonucunda firma için en uyumlu örnek üzerinden tasarım başlatılmaktadır. Kartvizit kullanım alanlarına uygun şekilde tasarlanan ürünler firmanın reklam ve tanıtım işlerini yapmaya da yardımcı olmaktadır. Özellikle kurumsal iş sektöründe kartvizit kullanımı yaygın hale gelmektedir. Pek çok özel ve kurumsal resmi firma kartvizit kullanmaktadır. Aynı zamanda kişiler kendi işletmeleri için de kartvizit siparişi oluşturmaktadır.

 

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz standart kartvizitler için 3-4 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp