Ekonomik Standart Kartvizit

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz standart kartvizitler için 3-4 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Ekonomik Standart Kartvizit
Parlak Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 250 gr Amerikan Bristol
Parlak Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 250 gr Amerikan Bristol
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 264TL +KDV
2000 460TL +KDV
3000 635TL +KDV
5000 990TL +KDV
Mat Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Mat Selefonlu Tek Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Amerikan Bristol
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 295TL +KDV
2000 495TL +KDV
3000 660TL +KDV
5000 1060TL +KDV
Parlak Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Parlak Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 340TL +KDV
2000 530TL +KDV
3000 880TL +KDV
5000 1320TL +KDV
Mat Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Mat Selefonlu Çift Yönlü Kartvizit 8,3 x 5,1 cm - 350 gr Kuşe
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 360TL +KDV
2000 550TL +KDV
3000 900TL +KDV
5000 1450TL +KDV

Standart kartvizit, işinizi, hizmet veya ürünlerinizi pazarlamanız adına profesyonel bir görünüm sağlamanız için tercih edilebilecek en ideal seçenekler arasındadır. İş dünyasında etkileyici bir izlenim bırakmanızı sağlayan bu kartvizitler, hızlı kargo imkanları ve düşük baskı maliyetleri ile dikkat çekiyor.

Çalışan ve iş dünyası içerisinde bulunan bir insan için kartvizit temel bir ihtiyaçtır. Her ihtiyaç sahibi de mutlak şekilde bu ihtiyacını kendi imkanlarına göre karşılamak isteyecektir. İmkanlar dahilinde kartvizit gösterişli, zengin veya ekonomik bir yapıya da sahip olmalıdır. Bu noktada da sizin için sunduğumuz en önemli seçeneklerden birisi standart kartvizit ürünü olacaktır.

Standart yapılı ekonomik kartvizit öncelikli olarak ihtiyacı karşılamayı amaçlamaktadır. Yani olabildiğince sade yapılı ve ekstra özelliklere sahip olmadan üretilmektedir. Üretim için uygun fiyata kartvizit seçenekleri içerisinde dört alternatiften birini tercih edebilirsiniz. Bu alternatifler arasında aşağıdaki seçenekler bulunmaktadır. 

  • 350 gr Amerikan Bristol kağıt üzerinde parlak selefonlu tek yönlü baskı yapılabilmektedir.
  • 350 gr kuşe kağıt üzerinde parlak selefonlu çift yönlü baskı yapılabilmektedir.
  • 350 gr Amerikan Bristol kağıt üzerinde mat selefonlu tek yönlü baskı yapılabilmektedir.
  • 350 gr kuşe kağıt üzerinde mat selefonlu çift yönlü baskı yapılabilmektedir.

Belirtilen kağıt kalitelerinin tümünde kullandığımız kartvizit ölçüleri de sabit olarak belirlenmektedir. Bu çerçevede standart kartvizit için kağıt ölçüleri 8,3 x 5,1 cm olarak kullanılmaktadır. Yani avantajlı yapısı ile bu kartvizit her kullanıcının ihtiyacını görebilecek bir tercih oluşturmaktadır. Bu kartvizitler üzerinde çok sade bir tasarım ile istenilen en temel bilgiler sayesinde baskı gerçekleştirilebilir. Elbette ki isteğe bağlı özgün tasarımlar ile de kartvizit üretimi yapılabilmektedir.

Standart Kartvizit Tasarımları

Günümüzde en çok bilinen standart kartvizit tasarımları arasında sade beyaz kağıt üzerine yapılan tasarım bulunmaktadır. Amerikan Bristol veya kuşe kağıt tercihlerinizde öncelikli olarak beyaz renk kağıt seçilmektedir. Ancak müşteri isteklerinde tasarımlar için farklı kağıt renklerinde de uygulama yapılması mümkündür. Bu sayede de istediğiniz tasarım farklı kağıt rengi üzerinde uygulanabilecektir.

Standart Kartvizit TasarımlarıStandart Kartvizit TasarımlarıStandart Kartvizit TasarımlarıStandart Kartvizit TasarımlarıStandart Kartvizit TasarımlarıStandart Kartvizit Tasarımları

Standart kartvizit tasarımları arasında genellikle kartın tek tarafında baskı ile işlem yapılmaktadır. Ancak elbette çift yönlü kartvizit tasarımında bir tarafta logo ya da görsel baskısı yapılabilmektedir. Bu durumda çift yönlü kartlarda arka tarafta kişi isim, unvan ve iletişim bilgileri bulunacaktır. Bu tip tasarım örneklerine bugün online ortamda kolaylıkla ulaşabilir ve bize özel isteklerinizi gönderebilirsiniz.

Ekonomik Kartvizit

Bir işyeri açılışı gerçekleştirdiğinizde veya bir göreve geldiğinizde kartvizit en önemli ihtiyaçlar arasında yer alır. Örnek olarak bir emlak bürosu açtığınızda, müşterilerinize sunacağınız bir kartvizitiniz olmalıdır. İşinizin ilk dönemlerinde iyi bir ekonomi planlaması yaptığınızda da bazı ihtiyaçları ekonomik şekilde planlamak gerekecektir. İşte bu noktada örnek olarak ekonomik kartvizit siparişi verdiğinizde büyük bir avantaj elde edebilirsiniz.

Online ortamda firmamız imkanları ile ekonomik kartvizit bugün çok kolay bir şekilde elde edilebilmektedir. Çünkü belirttiğimiz kağıt ve baskı seçenekleri arasından kolaylıkla seçim yapılabilmektedir. Hatta seçimleriniz ile birlikte işletmeniz için ilk etapta spiralli bloknot gibi ihtiyaçları da karşılamanız mümkündür. Çünkü bu tip temel ihtiyaçları bir arada temin etmeniz, büyük bir fiyat avantajı da sağlayacaktır.

Ekonomik kartvizit siparişi verdiğinizde özellikle daha yüksek sayılarda verdiğiniz siparişler büyük bir avantaj sağlayacaktır. En uygun ürün fiyatlarına sahip olan bu seçeneklerde minimum sipariş 1000 adet ile başlamaktadır. Ancak hızlı bir gelişim yapısı gösteren işletmeler için 5.000 gibi sipariş adedi belirlemek daha büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu sayede temin edeceğiniz ucuz kartvizit uzun bir süre boyunca kullanabileceğiniz kartvizit miktarını sağlayacaktır. 

Bazı noktalarda önemli promosyon çalışmaları gerçekleştirmek için de tüm malzemelerinizi sıfırdan hazırlayabilirsiniz. Örneğin, farklı promosyon ürünlerini bir paket haline getirmek için karton çanta ürünlerini de firmamızda bastırabilirsiniz. Sonrasında bu çanta içerisinde bulunacak bloknot, defter ve broşür gibi ürünleri de siparişlere ekleyebilirsiniz. Bununla birlikte de elbette uygun fiyata kartvizit imkanından da yararlanabilirsiniz. Bu sayede promosyon paketi içerisinde birbirini tamamlayacak ürünler bir arada elde edilecektir.

Ekonomik kartvizit seçeneğinden yararlandığınızda, özellikle bu tip promosyon çalışmalarında yüksek adetler ile sipariş verebilirsiniz. Örneğin, bir fuar organizasyonuna katılırken hazırladığınız promosyon çantanızda kartvizit bulunması fayda sağlayacaktır. Bu durumda standart olarak kullandığınız kartvizit dışında her çantada ayrı bir kartvizit bulunabilir. Bu geçici ihtiyacı karşılamak açısından da en ideal ucuz kartvizit fiyatları ile firmamız fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Seçeceğiniz ürün çok sade bir yapı ile size bir promosyon ürünü vasıtasında sunulacaktır.

Ekonomik Kartvizit Örnekleri

Sizin için sunabileceğimiz ekonomik kartvizit örnekleri arasında genellikle herkese hitap edebilecek tasarımlar yer almaktadır. Bu örneklerde çoğu zaman beyaz zemin üzerine renkli baskı yapılması tercih edilmektedir. Çünkü beyaz kart zemininde logo ve temel bilgiler ile hazırlanan kartvizit, rahatlıkla her noktada kullanılabilmektedir. Bu tip bir kartvizit esnaf işletmelerinden kurumsal çalışanlara kadar herkes için uygun olmaktadır.

Kuruluş dönemlerinde talep edebileceğiniz ekonomik kartvizit açısından da özellikle tek yönlü baskı tercih edebilirsiniz. Çünkü bu ürünler çok daha hızlı bir şekilde üretimi tamamlanan ürünlerdir. Üstelik en yüksek adetlerde dahi çok ekonomik rakamlar sağlamaktadır. Bunun yanında sizin için sunduğumuz ucuz kartvizit fiyatları sayesinde de daha önemli bir konumda yer alacaktır.

Ucuz Kartvizit Modelleri

Bir kurumsal kimlik ürünü olan kartvizit, ekonomik bir yapıda olsa da her zaman kaliteli olmalıdır. Çünkü kartvizit kişinin ve kurumun prestijini önemli derecede etkiler. Firmamız promosyon ürünlerinde küp bloknot fiyatları gibi her noktada size ekonomik olanı sunmayı hedeflemektedir. Bu anlamda ucuz kartvizit temin ederken de her zaman kaliteli olanı ekonomik olarak elde edebilirsiniz.

Bölüm içinde yer alan ucuz kartvizit modelleri arasında size en çok seçilen modeller sunulmaktadır. Bu sayede seçimlerinizi kolaylıkla tamamlamanız mümkün olacaktır. Ardından istediğiniz adetler ile siparişlerinizi tamamladığınızda da en kısa sürede basım işlemleri tamamlanmaktadır. Hazırlanan ekonomik kartvizit ürünleri adresinize de aynı hızlı süreç ile ulaştırılmaktadır.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp