Acil Broşür

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 1 iş günüdür.
Kırımlı broşür üretim süremiz 2 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Acil Broşür
ACİL A5 Broşür basım 14 x 20 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
ACİL A5 Broşür basım 14 x 20 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 2680TL +KDV
2000 3075TL +KDV
5000 4100TL +KDV
ACİL A4 Broşür basım 20 x 28 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
ACİL A4 Broşür basım 20 x 28 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 3630TL +KDV
2000 4120TL +KDV
5000 6400TL +KDV
ACİL A4 Broşür basım 28x20 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ Tek ya da Çift Kırım
ACİL A4 Broşür basım 28x20 cm Çift Yüzlü 115 gr Parlak Kuşe RENKLİ Tek ya da Çift Kırım
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 3100TL +KDV
2000 3430TL +KDV
5000 5260TL +KDV

Acil Broşür Basımı

Tanıtım konusunda günümüzde hız büyük öneme sahiptir. Özellikle firmaların reklamı ya da yeni ürün ve hizmetin insanlara tanıtılması noktasında, bu işlemin zamanında gerçekleşmesi gerekir. Böylece kısa vadede yüksek oranda tanınır olmakla beraber ürün ile hizmetin satışı sağlanır. Bunun olması için ise acil broşür basımı öne çıkmaktadır. Yüksek teknoloji ile kaliteli çözünürlük üzerinden ele alınan acil el ilanı baskı, aşamalı olarak profesyonel bir anlayışla süreçten geçmektedir.
 
Aynı Gün Teslim Broşür Basımı
 
Özellikle marketlerde ya da dışarıdaki insanlara hemen ulaşabilmek için, aynı gün teslim broşür basımı çok önemlidir. Bu doğrultuda verilen sipariş ile beraber gün içinde teslim broşür basımı özellikle tanıtım ve organizasyon noktasında anlık ulaşım potansiyeli teşkil etmektedir. İhtiyaç duyulduğunda hemen broşürler gün içerisinde hazırlanmakta ve kargo ile kısa sürede adrese ulaştırılmaktadır.
 

Acil Broşür Baskı Fiyatları

Çok düşük maliyetler ile beraber acil broşür baskı fiyatları akılcı çözüm yöntemleri sunuyor. Özellikle verilen sipariş ile beraber acil broşür basım aynı gün ulaşması sayesinde, gerekli tanıtım hemen başlayabilmektedir. Ofset baskı ile farklı renkler üzerinden güvenli şekilde ele alınan çalışmalar, tecrübeli grafikerler ve ustalar eşliğinde tamamlanmaktadır.
 
Acil Broşür Basımı
 
Bazı zamanlar ürün ve hizmet tanıtımı ile beraber değişik organizasyonlar konusunda acil broşür basımı oldukça önemlidir. Bu konuda aynı gün teslim broşür basımı sayesinde gün içerisinde ulaşan broşürler, hemen dağıtıma çıkarılabilmektedir. Bunun için acil el ilanı baskı konusunda hemen site üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Acil Broşür Baskı & Tasarım

Aşamalı ve profesyonel bir anlayışla ele alınan çalışmalar doğrultusunda, gün içinde teslim broşür basımı güvenli şekilde ulaştırılmaktadır. Yüksek kalite ile ele alınan çalışmalar üstelik uygun acil broşür baskı fiyatları ile destekleniyor. İhtiyaçları karşılayacak tüm olanakların üzerinde yer aldığı acil broşür basım kalite açısından ödün verilmeden hazırlanmakta ve ulaştırılmaktadır.

Acil Broşür Nasıl Hazırlanmalı?

Acil bir tanıtıma ihtiyaç duyan firmalar genellikle broşür odaklı çalışmalara yönelirler. Acil durumlarda en çok tercih edilen reklam tipi yine broşür olarak biliniyor. Bu yüzden broşür basımı yaptırmak istediğiniz matbaanın acil durumlar için etkili çözümler sunabilen bir kapasitesi olmalı. Acil broşür basımı konusunda yalnızca hız değil aynı zamanda firmanın ihtiyaçlarına cevap veren bir nitelik de olmalı. Yani broşürün acil olması istenilen özelliklerden taviz verilmesine sebep olmamalı. Bu yüzden acil broşür basımı yaptırmak istediğiniz matbaanın elinde etkileyici kalıplarında yer alması gerekiyor. Bu tür acil durumlarda genellikle küçük boyutlu kağıt kullanımı tercih edilir. 
 

Acil Broşürde Hangi Özellikler Olmalı?

Öncelikle acil bir tanıtım için broşürün ufak boyutlarda tutulması gerekiyor. Bunun dışında firmayı temsil eden renklerin kullanımı broşür tasarımını kolaylaştıracaktır. Daha sonrasında firmanın istediği bilgiler yerleştirilmeli. Hız gerektiren bir durum söz konusu olduğu için mümkün olduğu kadar hızlı basım yapabilen bir matbaa tercih edilmeli. Bu tür özellikler acil broşür baskı yapmak için yeterli olacaktır. Firma sade bir broşür istediğinde hız konusunda sıkıntı yaşanmaz. Fakat büyük boyutlarda ve aşırı renk ve simge içeren broşürlerde bir takım gecikmeler olabilir. Bu yüzden matbaanın hızının yanı sıra broşürün hazırlanış şeklide acil olması bakımından oldukça önemli. Acil broşür baskı işlemleri firmanın istediği zaman dilimi içinde elinde olmalı.
 

Acil A5 Broşür Baskı Nasıl Yapılıyor?

A5 boyutlarında acil broşür basımı yapmak için öncelikle hazır şablonlar üzerinden bir tasarım yapmak daha doğru olacaktır. Tasarım aşamasında firmanın isteklerine mümkün olduğu kadar yer verilmeli. Aksi durumlarda istenilen sonuç elde edilemeyebilir. Tasarım aşamasından sonra hızlı bir baskı süreci başlıyor. Acil a5 broşür baskı işlemi oldukça kolaydır. Kısa süreler içinde tüm işlemleri tamamlamak da mümkün. Firmanın istediği zaman dilimi içinde teslim yapılma olasılığı da oldukça yüksektir. Acil a5 broşür baskı işlemi en hızlı broşür hazırlama teknikleri ile yapılıyor. Acil reklam isteyen firmalar için bu baskı türü kurtarıcı bir nitelik taşıyor. A5 acil el ilanı basımı aynı zamanda en çok tercih edilen reklam türleri arasında yer alıyor. Hem hızlı hem de ekonomik olarak reklam yapmak isteyen firmaya büyük avantajlar sağlıyor. A5 acil el ilanı basımı baskı yapacak olan matbaa içinde önemli bir konumda yer alıyor.

El İlanları Hangi Boyutlarda Basılıyor?

El ilanları genellikle a5 veya a4 boyutlarında basılıyor. Fakat firmaların özel bir baskı istemesi durumlarında farklılıklar yapılabiliyor. Bu boyutların dışına çıkmakta mümkün olabiliyor. Tasarıma göre kağıt kalitesinde veya şeklinde de değişiklikler yapılabilir. Yani firmanın isteği ve ihtiyacı doğrultusunda boyut belirlemesi yapılabiliyor. A4 acil el ilanı basımı da oldukça basit bir işlem olarak görülüyor. Baskı için zaten belirli kalıplar mevcut. Bu kalıplar üzerinden tasarım yaparak hızlı bir baskı süreci başlatmak mümkün. A4 acil el ilanı basımı için aynı zamanda hızlı bir tasarım süreci de gerekir. Baskının belirli bir süresi vardır. Bunu değiştirmek bazı durumlarda mümkün olmayabilir. Bu yüzden diğer aşamaları hızlandırmak çok daha mantıklı olacaktır. Bunların yanı sıra a4 renkli broşür baskı işlemi de oldukça hızlı yapılan bir işlem olarak değerlendiriliyor. Her ne kadar a5 boyutları en çok tercih edilenlerin başında yer alıyor olsa da a4 renkli broşür baskı işlemi için uygun bir boyuttur. Ayrıca el ilanları farklı boyutlarda tasarlanabilen bir özelliğe sahiptir.

Broşür Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Matbaaların belirlemiş olduğu belirli bir broşür baskı fiyatı vardır. Standart olanın dışına çıkıldığında ise fiyat farkı ortaya çıkabilir. Bu yüzden firmaların baskı işlemine başlamadan önce genel bir araştırma yapması ve fiyat bilgisi edinmesi önemlidir. Özellikle acil broşür baskı fiyatları hakkında net bir bilgiye sahip olmadan sipariş vermesi istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden acil broşür baskı fiyatları hakkında detaylı ve ne bir fiyat almak firma için zaman kaybı yaşanmasının önüne geçer. Broşür el ilanı baskı fiyatları kullanılan kağıdın boyutuna ve kalitesine göre belirleniyor. Bunun dışında özel tasarım yapıldığında da fiyat konusunda değişiklik söz konusu olabiliyor.

Broşür el ilanı baskı fiyatları tüm matbaalarca belirli bir rakam üzerinden belirtiliyor. Fakat firmaların isteği üzerine özel baskılarda kağıt ve kalite değişikliklerinde fiyatlarda da değişiklik yapılabiliyor. Acil el ilanı fiyatları hem firma için hem de matbaa için memnun edici düzeyde olmalı. Ayrıca acil el ilanı baskı fiyatları yüksek tutulursa firmaların zaman kaybı yaşaması ve matbaaların müşteri kaybetmesi gibi durumların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Acil el ilanı fiyatları matbaaların ortak kararı olarak belirlenebilir ya da piyasaya bağlı olarak matbaalar kendi acil el ilanı baskı fiyatları uygulanabilir. Bu firmanın istediği özelliklere ve matbaanın verdiği tavizlere bağlı bir durumdur.

Broşür Basım Fiyatları Standart mı?

Broşür yapımı kısa süreli çalışmalar sonucunda ortaya çıkan bir iş olarak biliniyor. Kolay yoldan reklam yapmanın en etkili yolu olarak biliniyor. Broşür basım fiyatları sanıldığı kadar yüksek rakamlar içermiyor. Matbaaların belirlemiş olduğu standart ücret tarifesi uygulanıyor. Fakat kullanılan kağıdın kalitesine ve boyutuna bağlı olarak broşür basım fiyatları farklılık gösterebiliyor. Özellikle acil broşür basımı söz konusu olduğunda fiyatlar standartların dışına çıkabiliyor. Acil broşür basımı genellikle hızlı olması açısından belirli tasarım kalıpları üzerinden standart boyutlarda yapıldığı için daha düşük rakama ya da daha yüksek bir rakama ulaşabilir. Acil a4 broşür basımı a5 kağıt boyutuna göre farklı bir fiyata sahiptir. Acil a4 broşür basımı aynı zamanda a5 broşür basımına kıyasla daha yavaş ilerleme gösterebilir. Sayısı az ise süreler aynı veya daha kısa da olabilir. 

Ekonomik Acil Broşür Baskı Kağıdı Nasıl Olmalı?

Broşür baskı kağıtları genellikle a4 veya a5 olarak tercih ediliyor. Fakat ekonomik acil broşür baskı için a5 ideal bir kağıt boyutudur. Ayrıca ekonomik acil broşür baskı için standart kalitede bir kağıt kullanmak daha hızlı ve mantıklı olacaktır. Bu tür durumlarda standardın dışına çıkmak zaman kaybı olarak değerlendiriliyor. Ayrıca aynı gün teslim broşür basımı yapmak için de standart boyut ve kalite tercih edilmeli. Aynı gün teslim broşür basımı oldukça hız gerektiren bir baskı çeşidi olduğu için özel tasarım veya yeni kalıp gerektiren herhangi bir durum içine girilmemeli. Var olan kalıplar kullanılarak hızlı bir baskı işlemi yapılmalı. A4 broşür el ilanı basımı a5 kağıt boyutuna kıyasla daha maliyetli olarak öne çıkıyor. Ayrıca a4 broşür el ilanı basımı daha büyük boyutları gerektirdiği için baskı aşaması için daha fazla süre gerekebilir. 

Broşür Basımı Ne Kadar Sürer?

Baskı işleminin hızı matbaalar arasında farklılık gösterir. Broşür basım işlemi çok fazla zaman gerektirmeyen bir işlemdir. Standart olarak hazırlanmış bir broşür basım işlemi kısa süreler içinde yapılabilir. Baskı süresini etkileyen en önemeli faktör adet sayısıdır. El ilanı basım süresi firmanın isteklerine göre de farklılık gösterebilir. Standart bir el ilanı basım işlemi oldukça kısa sürelidir. Acil el broşürü baskı süreleri ise çok daha kısa tutuluyor. Firmaların acil el broşürü baskı işlemlerinin aynı gün içinde teslim edilme talepleri de yerine getirilebiliyor. Süre kısa tutulması matbaa için aynı zamanda ek maliyet demek oluyor buda acil broşür baskı fiyat konusunu da öne çıkarıyor. Acil broşür baskı fiyat bakımından diğer baskı işlemlerine göre farklı olabilir. Fakat standart baskı işlemlerinde büyük bir fark izlenmiyor.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp