Plastik Kartvizit

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 12-15 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Plastik Kartvizit
Opak 0,500 mc Beyaz Plastik PVC 8,3 x 5,1 cm Kartvizit
Opak 0,500 mc Beyaz Plastik PVC 8,3 x 5,1 cm Kartvizit
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 3000TL +KDV
1000 5640TL +KDV
2000 10740TL +KDV

Kartvizit gibi matbaa ürünleri için kullanılan temel malzemeler farklı kağıt çeşitleridir. Ancak kurumsal kimlik ve promosyon ürünlerinde her zaman değişiklik ve farklılık istenmektedir. Örneğin, bir kartvizitin farklı olması çok sık talep edilmektedir. Bu nedenle son yıllarda plastik kartvizit gibi popüler bir ürün üretilmeye başlanmıştır. Ürün net olarak plastik malzeme kullanılarak basılmaktadır.

Plastik kartvizit için özel bir şekilde tercih edilen plastik kesimi yapılmaktadır. Malzeme için opak 0,500 mc beyaz plastik PVC kullanılmaktadır. Bu malzeme köşeli veya oval olarak kesilebilmektedir. Kullanılan ürün boyutu ise 8,3x5,1 cm olarak belirlenmektedir. Yani standart kartvizit boyutlarında plastik kartvizit üretimi yapılmaktadır. Temel amaç, kartvizitte farklılığı ortaya çıkarmak olarak kabul edilmektedir.

Plastik kartvizit elbette ki birçok farklı kartvizit örneğine göre yüksek bir bütçe ile sunulmaktadır. Zira ürün genellikle de yüksek bütçeli kişi ve kurumlar tarafından seçilmektedir. Çünkü temel olarak bir prestij tercihi oluşturmaktadır. Sert ve kırılmaz yapısı ile kartvizit farklılığını net bir şekilde göstermektedir. Üretimde kabartma lak yapılması mümkün olduğu gibi kenarlarda oval kesim de yapılabilmektedir. Beyaz renkli PVC olduğu için çift taraflı renkli baskı imkanı da doğmaktadır.

Plastik PVC Kartvizit Örnekleri

Özel bir kartvizit isteyen birçok kişi günümüzde plastik kartvizit kullanmayı tercih etmektedir. Çünkü bu kartvizit bilinen standart kartvizit yapısını tamamen tersine çevirmektedir. Yıllardır kullanılan karton ve kuşe kağıt kartvizitler artık PVC malzeme ile değişim göstermektedir. Üstelik kartvizit yüksek kalitesi sayesinde kullanıcıya büyük bir prestij katmaktadır. Özellikle de değişen PVC kartvizit örnekleri kullanıcının seçim şansını arttırmaktadır.

Plastik Kartvizit ÖrnekleriPlastik Kartvizit ÖrnekleriSert Plastik Kartvizit Örnekleri

Beyaz PVC malzeme üzerinde baskı yapıldığında, renkler çok daha güçlü bir şekilde kendini göstermektedir. Kartvizit örneklerinde oval kesim kullanılması ve lak yapılması görüntüyü daha da güçlendirebilmektedir. Bu anlamda plastik kartvizit örnekleri için geniş bir inceleme yaparak sonrasında firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizde ayrıntıları ile birlikte köşe kesimleri gibi noktaları özellikle belirtebilirsiniz.

Plastik kartvizit örnekleri içerisinde genellikle sade tasarımlar bulunduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Kullanıcılar çoğu zaman malzeme kalitesi üzerinde elit bir tasarım olmasını talep etmektedir. Çünkü bu tip kartvizitlerde elit ve sade bir tasarım malzeme kalitesi ile birleştiğinde artı oluşturmaktadır. Genellikle özel meslek gruplarında örneğin sanat ve tasarım sektöründe bu kartvizit çok sık tercih edilmektedir.

PVC kartvizitler yaptırmanın bazı avantajları şunlardır:

  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Su geçirmez ve yırtılmalara karşı dayanıklı
  • Herhangi bir sektörde kullanılabilir
  • Kişisel bilgilerinizi paylaşmak için ideal

PVC kartvizitler yaptırmanın bazı dezavantajları şunlardır:

  • Kağıt kartvizitlere göre daha yüksek maliyetli

PVC kartvizitler, plastikten üretilen kartvizitlerdir. Genellikle 500 mikron kalınlığında, buzlu veya şeffaf malzemeden yapılırlar. PVC kartvizitler, dayanıklı ve şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca, su geçirmez ve yırtılmalara karşı dayanıklı oldukları için uzun ömürlüdürler. PVC kartvizitler, kağıt kartvizitlere göre daha yüksek maliyetlidir. Ancak, dayanıklılığı ve şık görünümü nedeniyle uzun vadede tasarruf sağlayabilmektedirler.

Günümüzde birçok marka promosyon paketleri için kullanımda da plastik kartvizit talep etmektedir. Özellikle kreatif markalar bu tip promosyon paketlerinde karton çanta gibi ürünler kullanmaktadır. Bu çantalar içerisinde birçok farklı promosyon ürünü ile birlikte kartvizit sunumu da gerekebilir. Örneğin, firma yöneticisi promosyon paketini çanta ile sunarken, kendi plastik kartvizit ürününü de beraber sunabilir.

Promosyon paketleri gibi noktalarda genellikle bloknot basım işlemleri de talep edilmektedir. Hatta bu basım işlemlerinde tıpkı plastik kartvizit örnekleri için yapılan tasarımın uygulanması istenmektedir. Not kağıtlarında aynı görsel tasarım ve renkler kullanıldığında kurumsal kimlik daha net bir şekilde yansıtılmaktadır. Çünkü bu noktalarda kurumsal kimliği koruyabilmek ve doğru şekilde yansıtabilmek her zaman önemlidir.

Plastik Kartvizit Bastırın!

Kartvizit, belirli bir konumda yer almaya başladıktan sonra temel ihtiyacınız olacaktır. Örnek olarak mesleğe başlayan her muhasebeci artık bir kartvizit sahibi olmalıdır. Çünkü müşterilerine, danışanlara ve misafirlere bir kartvizit sunabilmelidir. Bu tip mesleklerde prestijli bir başlangıç yapabilmek de önemlidir. Bu anlamda özellikle plastik kart yaptır seçeneği kullanılarak, prestijli bir kimlik oluşturulabilir. Çünkü plastik kartvizit her sektör için en prestijli seçenekler arasında yer almaktadır.

Kartvizit her zaman mesleğe başlama veya bir sektöre giriş ile ihtiyaç duyulan bir malzeme değildir. Bazen yenilik yapmak veya kartvizit kullanım değişimi için de yeni bir tercih yapmak gerekecektir. Örneğin, bir inşaat şirketiniz yer alıyorsa belirli dönemlerde kartvizit değişimi yaptırabilirsiniz. Çünkü kullanılan kartvizitlerin tükenmesi veya bilgi değişimleri yaşanabilir. Örnek olarak telefon numaranız değiştiğinde yeni bir kartvizit bastırmanız gerekecektir. Bu gibi durumlarda da plastik kart yaptır seçeneği ile daha özel ve elit bir kartvizit elde edebilirsiniz.

Plastik kartvizit örnekleri arasında yapacağınız incelemeler ile size en uygun tasarımlarda seçim yapabilirsiniz. Yaptığınız seçimlerde köşeli veya oval kartvizitlerden yararlanabilirsiniz. Sonrasında firmamıza ulaştıracağınız bilgiler ile kolaylıkla bu tasarımın hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Firmamız plastik kartvizit için size özel bir grafik tasarım ekibi ile hizmet vermektedir. Tasarım ekibimiz istediğiniz çizgiyi yansıtacak özgün ve kaliteli sonuçlar ortaya koyacaktır.

Sert Plastik Kartvizit

Plastik kartvizit malzeme yapısı ile bir kredi kartı gibi sert bir yapıya sahiptir. Çünkü malzeme kesimi PVC üzerinden gerçekleştirilmektedir. Beyaz PVC malzeme üzerinde de kaliteli bir renkli görsel baskı yapılmaktadır. Bu nedenle sektörde ürün sert plastik kartvizit olarak da ifade edilir. Kolaylıkla kırılma ve çatlama yapmayan sert plastik kartvizit çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu sayede diğer kartvizitlere göre daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Genellikle kartvizitler belirli bir kullanım ömrüne sahip olarak üretilmektedir. Birçok kişi kısa süre sonrasında bu kartvizitleri artık arşivinden çıkarmaktadır. Ancak sert plastik kartvizit kullanıcı tarafından da ilgi çekici görülerek muhafaza edilecektir. Hele ki sektörünüze uygun bir seçim yaptığınızda size daha büyük bir avantaj sunacaktır. Ürün özellikle inşaat, reklam ve yapı sektörü gibi noktalarda ilgi çekici bir fırsat sunmaktadır.

Sektörlerde firmamız sayesinde en uygun broşür fiyatları gibi birçok avantaj ile matbaa hizmetleri alınabilmektedir. Bu gibi noktalarda özel bir tercih yapmak için sert plastik kartvizit ürünleri de tercih edilebilir. Sadece bir defaya mahsus dahi 500-1000-2000 adet gibi seçimler arasında plastik kartvizit paketi eklenebilir. Bu sayede uygun bir bütçe üzerinden istediğiniz promosyon ürünleri ile kartvizitleriniz size özel üretilecektir.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp