Şu an Kartvizit > Plastik Kartvizit bölümünü inceliyorsunuz.

Plastik Kartvizit

2022 Yılı Güncel Fiyatları Plastik Kartvizit
Opak 0,500 mc Beyaz Plastik PVC 8,3 x 5,1 cm Kartvizit
Opak 0,500 mc Beyaz Plastik PVC 8,3 x 5,1 cm Kartvizit
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 650TL +KDV
1000 1020TL +KDV
2000 1870TL +KDV

Plastik Kartvizit Basımı Hakkında

Kurumsal kimlik oluşturmada kullanılan malzemeler büyük önem taşımaktadır. İş hayatında profesyonel bir şekilde var olmak isteyen kişiler birbirinden farklı tarzda oluşturulan kartvizit örneklerini incelemektedir. Plastik kartvizit ürünleri farklı tasarım arayışında olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle oluşturulan kartvizit tasarımına en uygun şekilde hazırlanan bu plastik pvc ürünleri ile birleştirilmektedir. Kartvizitler iş sektöründe ve yapılan işlere göre özel olarak hazırlanmaktadır. Farklı kartvizit tasarımları kişilerin işbirliklerini de arttırmaktadır.

Kartvizit tasarımları sayesinde kurumsal kimlik anlamında firma tanıtımları yapılmaktadır. Hazırlanan kurumsal kimlik çalışmalarında kartvizit en çok kullanılan ürünlerden biridir. Pvc plastik kartvizit basımı ile kaliteli ve uzun süreli kullanım sunan kartvizit tasarımlarına ulaşmak mümkündür. Sitemiz içerisinde yer alan pvc plastik kartvizit çeşitleri kişilerin isteklerine uygun şekilde düzenlenmektedir. Online matbaa alanında öncü olan firmamız kaliteli ürünleri ile firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Çalışma alanı içerisinde kullanılan organize matbaa ürünleri arasında yer almaktadır.

Plastik Kartvizit Baskı Fiyatları

Plastik kartvizit baskı fiyatları sitemiz içerisinde mevcuttur. Ürünlerin her biri için ayrı bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Özellikle hazırlanan tasarımlar arasında plastik ve pvc kaplama kartvizitler son zamanların en modern görünüme sahip ürünleri arasına girmektedir. Neme ve suya karşı dayanıklı olan bu ürünler uzun süreli kullanım imkanı oluşturmaktadır. Online matbaa alanında hizmet veren firmamız kaliteli baskı çeşitleri sunmaktadır. Uygun fiyatlı ürünler tamamen kaliteli bir matbaa baskısı ile teslim edilmektedir. Hazırlanan tasarımlara uygun boyutlandırma yapılmaktadır.

Kartvizit Adetleri

Kartvizit adetleri kişinin isteklerine ve ihtiyacına göre sitemiz üzerinden ayarlanmaktadır. Adet bilgisi için sitemiz ile birebir iletişime geçmek mümkündür. Kartvizit adetleri isteğe göre, 1000, 2000 ya da daha fazla adette basılmaktadır. Son zamanların en kaliteli kurumsal kimlik ürünleri arasında yer alan pvc plastik kartvizit çeşitleri tasarım bakımından da ilgi çekici bir forma sahiptir. Adet ve detaylı bilgi almak isteyen kişiler sitemiz kategorileri üzerinde tüm bilgilere anında ulaşmaktadır. Özellikle son zamanlarda kurumsal kimlik çalışmalarında pek çok yenilik bulunmaktadır.

Kaliteli Matbaa Baskı İle Kartvizit Basımı

Kaliteli matbaa baskı ile kartvizit basımları en iyi sonucu vermektedir. Oluşturulan tasarımı görsel açıdan zengin ve modern göstermeye yardımcı olan pvc plastik kartvizit ürünleri her firmaya özgü hazırlanmaktadır. Tasarımlar tamamen yapılan iş alanına uygun şekilde oluşturulmaktadır. Matbaa baskısı ile en kaliteli sonuç elde edilmektedir. Sitemiz verilen bilgiler doğrultusunda kartvizit tasarımı ve basım işlerini yürütmektedir. Dayanıklılığı yüksek olan ürünler sitemiz içerisinde mevcuttur.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 6-7 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp