Sticker (Çıkartma Etiket)


2022 Yılı Güncel Fiyatları Sticker (Çıkartma Etiket) Baskısı
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 8,4 x 5,2 cm
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 8,4 x 5,2 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 8,4 x 5,2 cm 150TL +KDV
2000 8,4 x 5,2 cm 250TL +KDV
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 8,4 x 5,2 cm (Özel Kesim)
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 8,4 x 5,2 cm (Özel Kesim)
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 8,4 x 5,2 cm 195TL +KDV
2000 8,4 x 5,2 cm 320TL +KDV
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 14 x 20 cm
Çıkartma Etiket Kuşe Kağıt 14 x 20 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 14 x 20 cm 900TL +KDV
2000 14 x 20 cm 1550TL +KDV

Sticker Kuşe Çıkartma Etiket Basımı Nedir?

Günümüz dünyasında artık reklam kadar önemli çok az şey vardır. Reklamlar bazen sanal olsa da genel anlamda dolaştığımız, gezdiğimiz yerlerde gözümüze çarpan yazılar veya evlerimizin etrafında her yerde gördüğümüz broşürler ile doludur. Her firmanın kendine özel bir kataloğu ve insanlara iz bırakmak akılda daha kalıcı olabilmek için verdikleri kartvizitler, stickerkuşe çıkartma ve daha bir çok isimlerinin ve logolarının basılı olduğu reklam ürünleri bulunmaktadır.

Söz uçar yazı kalır dedikleri gibi her zaman yazılı bir numaranızın veya isminizin duyurulmasını sağlayan ve elden ele dolaşan broşürleriniz ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Her kuaför aynı saçı kesemediği gibi her matbaa da bizim gibi kaliteli ürünler ve çeşitli ürün yelpazesine sahip olamıyor tabi ki. Sitemizde de yer aldığı gibi çok fazla sayıda dergi, katalog, broşür, afiş, bloknot, karton çanta, magnet, logo tasarım ve sticker kuşe çıkartmaetiket baskı gibi her türlü basım işleriniz için hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Güvenilir ve isteklerinize cevap verebilecek imkânı olan brosur.com.tr sitemiz  
etiket basımı fiyat ve uygun sticker basım fiyat ile 7/24 hizmetinizdedir.   
 
Sticker 
 
Brosur.com.tr sitemizde yer alan sticker modellerimiz ve dilediğiniz şekilde hazırlanabilen sticker lar ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Klasik bir etiket de ürünün adı, üreticinin tam ismi ve adresi, üretim izni ve numarası ve kullanım bilgileri bulunmaktadır.

Sticker Baskı Fiyatları  

Diğer sitelere göre daha uygun fiyatları ile göze çarpan brosur.com.tr güvenliği ile de seçim sıralamasın da üstlerde yer almaktadır. Reklamcılık maliyetli bir iş olsa da  sticker baskı fiyatları ve sticker basım fiyat sitemizde dijital reklamlara göre daha uygun ve daha göz önünde bulunabilen bir yöntemdir. Sadece kurumsal yerler veya şirketler için değil düğün kına ve özel gün gibi günlerinizde sevdikleriniz için brosur.com.tr sitemizdeki sticker basım fiyat araştırması yaparak çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.

Sticker Kuşe Çıkartma Etiket Baskı  

Sticker kuşe çıkartma etiket baskı da kullanılan malzeme çok önemlidir. Sticker kuşe çıkartma etiket baskı hem bireysel hemde kuruumsal kullanım için uygun bir üründür. Sticker kuşe  çıkartma etkiket baskı birden fazla malzeme ile basılabilmektedir. Sticker kuşe çıkartma etkiket baskı aşamalarından biri olan iyi malzeme seçimi için çabuk yıpranmayan, yırtılmayan bir malzeme seçilmelidir. Sticker kuşe çıkartma etiket baskı aşamaları biri de kişinin isteğine özel olan renk ve şekilde üretilmesidir. Kullanılacak boyanın ve matbaanın farkıda işte burada belli olmaktadır. Brosur.com.tr bu durumlara özen göstermektedir. Sticker kuşe çıkartma etiket baskı çeşitleri ile renk yelpazesi geniş ürünler bulunmaktadır.

Sticker Çıkartma Etiket Basımı  

Genellikle çocukların ve küçük yaştaki gençlerin dikkatini çeken sticker çıkartma etiket basımı için önemli bir etkendir. Daha çok o yaştaki çocuklar kullandıkları için ve üzerindeki sürekli izledikleri çizgi film karakterlerini gördükleri için onları yüzlerine yapıştırmak isteyebilirler. Bebekler ısırmak veya ağızlarına götürmek isteyebilir. Sticker çıkartma etiket basımı ve evinizde olan sticker çıkartma olan eşyalar ve onların yapılış malzemeleri çok önemlidir. Sticker çıkartma etiket basımı ve Sticker basım fiyat açısından uygundur.

Sticker etiket baskı aşamaları  

Sticker çıkartma etiket basımı aşamaları şöyle özetlenebilmektedir. Sticker baskı markalar için çok önemlidir. Kaliteli ürünler aynı zamanda reklam yöntemlerini daha etkili hale getirir. Bu aşamada teknolojik donanıma sahip makineler kullanılmaktadır. Bu makineler tercihen kesme ve kalıptan çıkarma işlemlerinde kullanılmaktadır. Kesim makinaları özellikle özel kesimlerle yapılmış sticker için tercih edilmektedir. Sticker etiket baskı aşamaları 2. aşamada  bazında işlem belirlenir ve tamamlanır.  
Sticker etiket baskı aşamaları sırasında kullanım amacına göre tasarım yapmak çok önemlidir. Bunun için grafik tasarımcılar tercih edilmektedir. Baskı için genellikle renkli görseller tercih edilir. Çok fazla metin kullanmak da uygun değildir. Kullanılacaksa 3.2mm olmalıdır.  

Etiket baskı birkaç farklı şekilde kullanılabilir. Bu tekniklerin en etkilisi ofset baskıdır. Genellikle kaliteli, ucuz ürünler yapmak tercih edilir.  
Sticker etiket baskı aşamaları sonunda ise Ofset baskı, bir seferde yüzlerce çıkartma basmak için kullanılır. Dikdörtgen, oval, yuvarlak veya diğer şekillerde çıkartmalar etiket basımı fiyat açısından çok uygun üretilebilir.   
 
Sticker Etiket Tasarımları  
 
Eğer bireysel bir iş için sticker etiket tasarımları arasından bastırmak istiyorsanız her bilgiyi değil de daha çok isminizi veya şirketin adını bastırmak daha yararlı olabilir. Ne kadar çok duyulur ve elden ele dolaşırsa o kadar fazla reklam yapmış olursunuz. Günümüz dünyasında bir çok teknoloji ile etiket tasarımları da gelişmiştir. Bu tasarım farklılıkları rekabete yol açmıştır. Aynı sticker etiket tasarımları başka bir baskıcıya götürdüğünüz vakit istediğiniz renk de veya istediğiniz kalitede ürün basamaya bilmektedirler.  Ama brosur.com.tr de yer alan sticker etiket tasarımları farkını sayfamızı inceleyerek anlayabilirsiniz. Sticker etiket tasarımları sizi ikna edebilir. 
  
Kuşe Çıkartma Kağıt  
 
Kuşe çıkartma örnekleri arasında kağıt dan yapılmış kuşe çıkartma ve kuşe çıkartma kağıt ürünleri de mevcuttur. Her çeşit ve renk de üretilen ve sitemiz içerisinde yer alan bu kuşe çıkartma, kuşe çıkartma kağıt ve kuşe çıkartma örneklerine ulaşabilirsiniz.

Kuşe Çıkartma Etiket Baskı  

Etiket baskı dünyası Sticker dünyası kadar geniştir. Kuşe kağıt etiket baskı dünyasında yer alan çeşitler ve değişik ürün yelpazesi gözleri kamaştırmaktadır. Her türlü işiniz için başvurabileceğiniz kuşet çıkartma mevcuttur. Kuşe kağıt etiket baskı fiyatları sticker baskı fiyatları ile hemen hemen yakındırlar. Çok bir ücreti olmayan bu çıkartmaların asıl tercih ederken dikkat edilmesi gereken şey ise baskı yapılan makinenin ve kullanılan malzemelerin kalitesidir. Kuşe çıkartma kağıt ve 
etiket baskı fiyatları araştırılıp incelenerek diğer sitelere göre daha kaliteli ve en uygun etiket baskı fiyatları bulunabilmektedir. 
Kuşe kağıt etiket baskı  ve sticker baskı fiyatları olarak diğer sitelere nazaran daha uygun olup ürünleri kısa bir sürede istediğiniz miktarda ulaşabilmektesiniz. Sitemiz yaptıkları ve halen yapılmakta olan kuşe kağıt etiket baskı içi değişik alanlardaki tanıtımlar için kapı aralamaktadır.   
 
Sticker Kuşe Çıkartma Etiket Baskı   
 
Kaplamalı etiket baskı  için uygulama alanlarına bakıldığında birçok alanda kullanıldığı görülmektedir. Kuşe etiket baskıları, özellikle ilk yapıştırılan etiketlere göre çok daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Bu nedenle bu tür dayanıklı ürünlerin ambalajlanmasında veya etiketlenmesinde kuşe etiketler önemli bir rol oynamaktadır. Etiket baskı fiyatları ve etiket basımı fiyat da buna göre değişmektedir. Kaplamalı etiketler; Uzun raf ömrüne sahip ürünlerde kullanıma çok uygun yapışkanlı bir baskıdır. Fakat etiket baskı fiyatları da kullanılan durumlara göre değişmektedir Bira etiketleri, ilaç etiketleri, kahve etiketleri ve şişe etiketleri örnektir. Dayanıklılık açısından kaplamalı çıkartmalar diğer etiketlere göre çok düşük bir maliyete sahiptir. Parlak etiket baskısı, kağıt bazlı bir baskı türü olduğundan, dayanıklılık konusunda bazı sorular ortaya çıkabilir. Kaplamalı etiketlerin raf ömrü tipik olarak 1 ila 2 yıldır, ancak bu süre kısa olduğu için laminat uygulanarak etiketler çok daha güçlü hale getirilebilir. Laminasyon sayesinde ürünler daha dayanıklı hale gelir. Bu uygulama ile etiket basımı fiyat biraz değişebilmektedir. 

Etiket sticker basımı beraberinde magnet fiyatları sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 6-7 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp