Tutkallı Bloknot

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz tutkallı bloknot için 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

2024 Yılı Güncel Fiyatları Tutkallı Bloknot
Tutkallı A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda

Tutkallı A6 Bloknot
10 x 14 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli, alt karton destekli

Tutkallı A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 Tek Renk 1320TL +KDV
250 Tek Renk 1920TL +KDV
500 Tek Renk 4000TL +KDV
1000 Tek Renk 7260TL +KDV
500 Renkli 6200TL +KDV
1000 Renkli 10600TL +KDV
Tutkallı A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda

Tutkallı A5 Bloknot
14 x 20 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli, alt karton destekli

Tutkallı A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 Tek Renk 1800TL +KDV
250 Tek Renk 3000TL +KDV
500 Tek Renk 6600TL +KDV
1000 Tek Renk 11000TL +KDV
500 Renkli 9000TL +KDV
1000 Renkli 13200TL +KDV
Tutkallı A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda

Tutkallı A4 Bloknot
20 x 28 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli, alt karton destekli

Tutkallı A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 Tek Renk 2900TL +KDV
250 Tek Renk 6600TL +KDV
500 Tek Renk 11200TL +KDV
1000 Tek Renk 19200TL +KDV
500 Renkli 14250TL +KDV
1000 Renkli 23000TL +KDV

Çağımız teknolojiyi ileri bir noktaya taşıyarak artık akıllı telefonları hayatımıza sokmuş olabilir. Hatta hayatın her noktasında bu telefonlar işlerimizi yürütmek için bizlere avantajlar da sunabilir. Fakat her ne olursa olsun bazı notların bir noktada yazılı olması, iş hayatında büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle gerek bir masada çalışırken gerek sahada çalışırken kağıt-kalem ihtiyacını tutkallı bloknot gibi bir ürün karşılayabilir.

İnsanların çalıştıkları her noktada kağıt ve kaleme olan ihtiyacını karşılamak için onlara bir marka ya da firma olarak imkanlar sunabilirsiniz. Çünkü temel olarak bloknot bu fırsatı sunan en önemli promosyon ürünlerinden birisidir. Üstelik farklı çeşitlere de sahip olan bu üründe örnek olarak tutkallı bloknot çok pratik bir not defteri görevi yerine getirebilir.

Tutkallı bloknot farklı boyutlardaki bloknot kağıtlarının belirli bir düzen içerisinde bir araya getirilmesi sonrasında birleştirilmesi ile üretilir. Yani üretim sistemi çok pratiktir ve kullanım sistemi de aynı oranda pratiklik sağlar. Nitelikli bir tutkallı not defteri genellikle 50 yaprak çizgili, kareli veya düz sayfadan üretilir. Firmamız bu üretimlerde her zaman 80 gr yani 1. hamur kağıt kullanmayı tercih eder. Bu kağıt üzerinde de tek renk veya renkli baskı ile size özel tasarımlar kullanılır.

Tutkallı Bloknot Fiyatları

Tutkallı bloknot ürünlerimizin ölçü, baskı adedi ve renk seçimine göre fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Adet A6 (10x14cm) A5 (14x20cm) A4 (20x28cm)
100 ₺1320 ₺1800 ₺2900
250 ₺1920 ₺3000 ₺6600
500 ₺4000 ₺6600 ₺11200
1000 ₺7260 ₺11000 ₺19200
500 (Renkli) ₺6200 ₺9000 ₺14250
1000 (Renkli) ₺10600 ₺13200 ₺23000

 

Öncelikli olarak günlük iş temposu yoğun olan ve sürekli not alan kişiler için bloknotlar kurtarıcı bir yapıya sahiptir. Bunun yanında hem ofis içinde hem sahada çalışmaya devam eden kişilerin yanında bir defter bulunması da artı sağlar. Bu ihtiyacı karşılamak için çalışanlarınıza ve müşterilerinize sunabileceğiniz şekilde tutkallı not defteri bastırmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü bu defteri sizin için en uygun boyutta ve uygun fiyatlar ile rahatlıkla elde edebilirsiniz.

Firmamız ürün özelliklerinde size öncelikle farklı boyutlarda tutkallı bloknot seçenekleri sunmayı önemser. Bu açıdan da seçimlerinizde

  • 10×14 cm boyutlarında A6 defter
  • 14×20 cm boyutlarında A5 defter
  • 20×28 cm boyutlarında A4 defter tercih edilebilmektedir.

Bu seçimler ile birlikte defterlerde alt kısımda karton desteği yer alırken, üst kısımda tutkal ile sayfalar birleştirilir. Bu standart özelliklerde 50 yapraklı ürünler için tutkallı bloknot fiyatları değişimler gösterir.

Tutkallı bloknot fiyatları için belirlemeler genellikle baskı renklerine, ürün boyutuna ve ürün adedine göre sağlanır. Örnek olarak A4 boyutunda seçmiş olduğunuz tutkallı not defteri için tek renk veya renkli baskı özelliklerini tercih edebilirsiniz. Bu durumda da 100, 250, 500 veya 1000 gibi sayılarda değişen fiyatlarda ürün temin etmek mümkün olacaktır. İşte bu noktada da rahatlıkla görülebileceği üzere artan sayılarda çok daha avantajlı tutkallı bloknot fiyatları bulunduğunu görebilirsiniz.

Kutu Bloknot Örnekleri

Bu tip promosyon ürünlerinde standart seçeneklerden birisi elbette kutu bloknot olarak ön plana çıkar. Çünkü kutu bloknot bir paket içerisinde 250 veya 500 adet küçük kare kağıdın bir araya getirilmesi ile üretilmektedir. Bu kağıtlar küçük notlar alabilmek ve paylaşabilmek için hızlı kullanımda her zaman büyük bir avantaj oluşturur. Fakat bu kullanımı gerçekleştirirken genellikle masaüstü yani ofis kullanımında küp bloknot olarak bilinen bu ürünler tercih edilmektedir.

Dış kutu rengi veya kağıt renginin farklı tasarımlar ile renklendirilmesi bu ürünlerde zenginliği ortaya çıkarır. Genellikle kağıt boyutu ve kalitesi standart olmak ile birlikte bu ürün promosyon paketleri içerisinde bulundurularak avantaj elde edilmektedir. Yani promosyon paketleri hazırlatırken sadece tutkallı bloknot değil bunun yanında bir küp bloknot ürünü de bulunmasını talep edebilirsiniz.

Bu tip promosyon paketleri oluşturulduğunda genellikle kalemler, broşürler ve takvimler gibi ek ürünler ile hediye çantaları hazırlanır. İşte bu noktada da firmamız sizlere özellikle promosyon için karton çanta baskısı ile hizmet verebilir. İhtiyacınız olan bu ürünlerde de sayfamızda karton çanta fiyatları incelemesi yaparak daha net rakamlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İçerisinde kutu bloknot ile birlikte birçok farklı promosyon ürünü bulunacak bu çantalar, müşterileriniz için prestijli bir tanıtım paketi haline dönüşecektir.

Tutkallı Not Defteri

Kategorideki temel ürünümüz olarak incelemeyi sürdürdüğümüz tutkallı not defteri özellikle günlük pratik kullanıma hitap eden bir üründür. Çünkü esnek yapısıyla hangi boyutta olursa olsun özellikle çanta içerisinde dahi taşınabilen yapıdadır. Kullanımı tamamlanan veya defterden ayrılması gereken her sayfa kolaylıkla üst kısımdan yırtılarak defterden ayrılabilen yapıda hazırlanmaktadır. Bu sayede farklı bir kişiye vereceğiniz notlar veya muhafaza edeceğiniz sayfalar için de kolaylık elde edebilirsiniz.

Kaliteli kağıttan üretimi gerçekleştirilen tutkallı not defteri kolayca kullanılıp alt kısmında sert karton ile desteklenmektedir. Yani özellikle açık alanda defter kullanırken not tutmak için sert bir zemin ihtiyacı bulunmamaktadır. Öte yandan masaüstü kullanımda da yıpranmadan çok daha uzun ömürlü bir şekilde kullanım imkanı elde edilmektedir. Bu sayede de karalamalar yapmak, küçük notlar tutmak, hesaplamalar gerçekleştirmek veya çizimler yapmak açısından her noktada kullanımı mümkündür.

Promosyon açısından düşünüldüğünde de tutkallı bloknot en pratik tanıtım ürünleri arasında yer alır. Çünkü standart bir defter yapısına sahip olduğu için çalışan, öğrenci, işçi veya mühendis gibi herkes tarafından kullanılabilir. Bilhassa görsel olarak firmanızı net bir şekilde ifade eden kaliteli bir tutkallı bloknot her alanda kolaylıkla fark edilebilir. Bu noktada bilhassa diğer birçok bloknot alternatifine göre de gayet uygun fiyatları ile avantaj oluşturur.

Tutkallı Defter Tasarımları

Firmamız matbaacılıkta hem tasarım hem üretim hem de baskı işlemleri ile komplike bir ekip sayesinde çalışır. Bu ekip içerisinde yer alan grafik tasarım bölümümüz, tüm promosyon ve matbaa ürünlerinde sizlere çok özel hizmetler sunar. Örnek olarak tutkallı defter tasarımları açısından bu ekip sayesinde aklınızdan geçen görselliği güçlü bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yani sıradan logo baskılı bir defter yerine aklınızda bulunan görsel kaliteyi promosyon ürünümüze daha güçlü bir şekilde yansıtabilirsiniz.

 

Firmamız grafik ekipleri birçok noktada bu başarıyı elde ederken, örneğin sizlere kartvizit gibi kurumsal kimlik ürünlerinde de aynı hizmeti verir. Üstelik sayfamızda inceleyebileceğiniz kartvizit baskı fiyatları noktasında bu tasarım kalitesi ile ne kadar büyük avantajlar elde edeceğinizi de görebilirsiniz. Benzer noktada tutkallı defter tasarımları açısından da elde edeceğiniz tasarım kalitesi ile kurumsal kimliğinize katkıda bulunabilirsiniz.

Tasarım için öncelikle tutkallı not defteri için hangi ürün boyutunu istediğinizi seçmeniz gerekecektir. Bu anlamda daha önce bahsedildiği şekilde A4-A5-A6 sayfa boyutları arasında seçimlerinizi sağlayabilirsiniz. Sonrasında bu sayfa üzerinde kullanılacak logo, firma ismi ve iletişim bilgileri gibi ayrıntıları bize ulaştırabilirsiniz. Bu ayrıntıların özellikle vektörel yani grafik tasarım formatında olması büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Grafik ekibimiz tutkallı defter tasarımları için sizden aldığı bilgiler ile sayfa yerleşimini ve sayfa tasarımlarını sağlar. Bu tasarımlarda isterseniz spiralli bloknot ürünlerinde de olduğu gibi sayfa arka planında filigranlar veya farklı görseller bulunması talep edilebilir. Sayfalarda firma ismi, mail adresi, web adresi, açık adres ve telefon numaraları gibi her bilgiyi bulundurmanız büyük bir fayda sağlayacaktır. Çünkü özellikle sektörünüzün hitap ettiği hedef kitle bu bilgilerden her noktada yararlanabilir. Firmanızın antetli kurumsal kağıdını oluşturacak bu defter, ulaştığı her noktada sizin de ulaşılır olmanıza yardımcı olacaktır.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp