Bloknot Alışverişinde Brosur.com.tr Ayrıcalığı
 
Müşteri memnuniyetini her zaman önceliği olarak benimseyen brosur.com.tr firması, ürünlerinin imalat sürecinde en gelişmiş teknolojiyi tercih etmektedir. Belirlenen süre içerisinde tutkallı bloknotlar hatasız bir şekilde üretilir. Tüm ürünlerinde en üst seviyede baskı kalitesi meydana getirmek için makineler devamlı çalışır. Aynı zamanda kendisini geliştirmeye devam eden bir baskı firmasıdır. Bu nedenle a4 a5 a6 tutkallı bloknot gibi her ölçüde çalışabilir. Her aşamasında titizlikle çalışıldığı için, ürünlerde hata olmaz. Müşteriden gelen talepler ve ihtiyaçlar doğrultusunda ürün yelpazesi oluşturulur. Bunu tutkallı bloknot çeşitleri içerisinde de görmek mümkündür. 

Tutkallı Bloknot

2021 Yılı Güncel Fiyatları Tutkallı Bloknot

Tutkallı A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda

Tutkallı A6 Bloknot
10 x 14 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli, alt karton destekli

Tutkallı A6 Bloknot 10 x 14 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 Tek Renk 530TL +KDV
250 Tek Renk 980TL +KDV
500 Tek Renk 1530TL +KDV
1000 Tek Renk 2480TL +KDV
500 Renkli 1970TL +KDV
1000 Renkli 2860TL +KDV
Tutkallı A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda

Tutkallı A5 Bloknot
14 x 20 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli, alt karton destekli

Tutkallı A5 Bloknot 14 x 20 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 Tek Renk 930TL +KDV
250 Tek Renk 1520TL +KDV
500 Tek Renk 2370TL +KDV
1000 Tek Renk 3480TL +KDV
500 Renkli 2760TL +KDV
1000 Renkli 3930TL +KDV
Tutkallı A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda

Tutkallı A4 Bloknot
20 x 28 cm boyutunda
Yapraklar: 80 gr 1.Hamur, tek renk
50 yapraklı çizgili veya kareli, alt karton destekli

Tutkallı A4 Bloknot 20 x 28 cm boyutunda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 Tek Renk 1270TL +KDV
250 Tek Renk 2350TL +KDV
500 Tek Renk 3540TL +KDV
1000 Tek Renk 6130TL +KDV
500 Renkli 3920TL +KDV
1000 Renkli 6600TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz tutkallı bloknot için 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

En Kaliteli Tutkallı Bloknot Baskı

Bloknotlar, ev ve iş yerlerinin en temel yazı yazma ihtiyaçlarından birisidir. Hem ani not alım ihtiyaçlarında, hem de kurumsal ihtiyaçlarda gereklidir. Aynı zamanda kurumsal kimliği güçlendirebilecek reklam aracı olarak da kabul edilir. Bu nedenle tutkallı bloknot ürünleri temin edilebilir. Bu anlamda tutkallı bloknot baskı kalitesi ile brosur.com.tr ürünleri en iyilerini sunmaktadır. Aynı zamanda en uygun tutkallı bloknot baskı fiyatları ile herkese hitap eder. Birçok ebat içerisinde a5 a6 tutkallı bloknot gibi en çok rağbet görenler yaptırılabilir. 

Bloknot Ürünlerinin İmalat Süreçleri

Birçok insan tarafından merak edilen tutkallı bloknot baskı nedir? Konusunda imalat süreci öğrenilmelidir. Kağıtların belirli ebatlarla birbirine tutkal ile tutturulmasından oluşturulur. Farklı ölçüler uygulanabilir. Örneğin; a5 tutkallı bloknot ile de bu ürün hazırlanabilir. Ebat belirlendikten sonra, yapıştırma işlemleri ve ön kapak işlemleri tutkallı bloknot modellerinde aynı şekilde işler. Birbirinden farklı tutkallı bloknotlar, üretim olarak aynı mantığa sahiptir. 

Ölçü Seçenekleri Neye Göre Belirlenir?

Farklı ölçülerde üretilen ürünler, farklı ihtiyaçları karşılar. Genellikle a5 a6 tutkallı bloknot ölçüleri, not alma için uygundur. Daha geniş ölçülerde çizim yapma ya da uzun yazılar yazma gibi olanaklar sunulur. Bu nedenle tutkallı bloknotlar alınırken, ihtiyaca göre ebat belirlenmelidir. Ebat fark etmeksizin tutkallı bloknot baskı ürünleri, kağıt üzerinde aynı oranda bir tasarım ya da logo ile çalışılır. Bütün tutkallı bloknot çeşitleri içerisinde sayfalar aynı şekilde basılır.

Bloknotlarda Baskı ve Kağıt Kalitesinin Önemi

Bir bloknotun kalitesini elbette kağıt seçimi gösterir. brosur.com.tr içerisinde üretilen tutkallı bloknot çeşitleri kağıt kalitesi açısından en iyisini sunar. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Farklı ebatlardaki a4 a5 a6 tutkallı bloknot ürünlerinde her kalem tipi ile kullanım sağlanır. Kağıt gramajları buna göre belirlenir. Bu nedenle tutkallı bloknot baskı fiyatları sorulurken, gramaj, sayfa sayısı, kapak kalitesi gibi birçok etken göz önünde bulundurulmalıdır. Farklı fiyat ve tasarımlarda a4 a5 a6 tutkallı bloknot alırken, kalitesinin hepsinde aynı olduğu fark edilecektir. Kullanılan tutkallar hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı değildir. Aynı zamanda ilerde kopma ya da yapıştırıcının etkisini yitirmesi gibi sorunlar görülmez.

Bloknot Çeşitleri ve Tercih Edilme Sebepleri

Bir çalışan için tutkallı bloknot kullanımı, günün her anında ihtiyaç olarak kendisini gösterir. Acil bir not alma durumunda a5 tutkallı bloknot ürünleri fayda sağlayabilir. Bir ofis için tutkallı bloknot baskı nedir? Sorusu, birçok not ve önemli hatırlatmaları işaret eder. Evlerde de tutkallı bloknot baskı ürünleri bulundurulmalıdır. Farklı alternatifler açısından tutkallı bloknot baskı fiyatları arasında herkes bütçesine uygun olan ürünü temin edebilir. Hangi ürün alınırsa alınsın, beklenen işlevi sağlayacaktır. Daha büyük ebatlı olan modeller üzerinde, bir yazı ya da özet paylaşımı sağlanabilir. Aynı zamanda bu ürünler, çantalarımızın da temel ihtiyaçlarından birisidir. Dışarıda kağıt ve not alma ihtiyacı anında işe yarayacaktır.

Bloknot Tasarımlarının Kişiselleştirilebilmesi

Firmalar için sorulan tutkallı bloknot baskı nedir? Sorusu, aynı zamanda bir reklam ürünü cevabı verilmesini sağlar. Herhangi bir a5 tutkallı bloknot üzerine logo tasarımı basılabilir. Bu uygulama tüm ebatlar için geçerlidir. Birçok kurum, a5 a6 tutkallı bloknot ürünleri üzerine logo ve sloganlarını ekletmektedir. Böylelikle dağıtım gerçekleştirirken, marka ya da ürün tanıtımı da sağlanır. Kurumsal kimliği güçlendirmede, bloknotların etkisi büyüktür. Aynı tasarım ile oluşturulan kağıt düzeni, farklı ebatlar için uygulanabilir. Örneğin; bir firma hem de a4 hem de a6 ölçülerinde yaptırabilir. Üzerinde yer alacak tasarım dijital ortamda oranlanarak uygulanır. Böylelikle hiçbir ürün üzerinde baskı, kağıt gramajı ve renk kalitesi düşmez. 

Ayrıca tutkallı bloknot ile beraber küp bloknot basımı da çok tercih edilmektedir. 
 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp