Kartvizit

Ekonomik Standart Kartvizit  

Ekonomik Standart Kartvizit

1000 Adeti 110₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Laklı Kartvizit  

Laklı Kartvizit

1000 Adeti 210₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Özel Kesimli Kartvizit  

Özel Kesimli Kartvizit

1000 Adeti 250₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Tuale Fantazi Kartvizit  

Tuale Fantazi Kartvizit

1000 Adeti 280₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Sıvamalı Kartvizit  

Sıvamalı Kartvizit

1000 Adeti 270₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Şeffaf Kartvizit  

Şeffaf Kartvizit

500 Adeti 500₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Plastik Kartvizit  

Plastik Kartvizit

500 Adeti 650₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Acil Kartvizit  

Acil Kartvizit

100 Adeti 170₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Katlamalı Kartvizit  

Katlamalı Kartvizit

1000 Adeti 270₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Varak Yaldızlı Kartvizit  

Varak Yaldızlı Kartvizit

1000 Adeti 210₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele

2022 Yılı Güncel Fiyatları Kartvizit Baskısı

Kartvizit Basımı Modelleri

Kartvizit çalışmaları firmaların kendi imajını yansıtmaya yardımcı olacak şekilde hazırlanmaktadır. Kaliteli baskı teknikleri sayesinde ürünleri net ve yüksek oranda çözünürlüklü çıkmaktadır. Ürünlerde kullanılan bilgiler kurumsal firma hakkında iletişim bilgileri olarak sıralanmaktadır. Kartvizitler basım ve tasarım aşamalarının özenle devam ettiği ürünler arasına girmektedir. Sektörde adını duyurmak isteyen her kurumsal firma özel kartvizit tasarım siparişi vermektedir. Sitemiz üzerinden verilen tüm siparişler matbaa baskı işlemlerinden geçerek kaliteli bir sonuç ortaya çıkarmaktadır.

Özel kesimli kartvizitler firmaları tanıtacak şekilde hazırlanmaktadır. Reklam ve tanıtım alanında hizmet veren kurumsal kimlik ürünleri arasında kartvizit en çok kullanılan ürünlerden biridir. Özellikle hem kişi tanıtımı hem de firma tanıtımı için kartvizit pek çok alanda kullanılmaktadır. Matbaa baskısı ile kaliteli işler elde etmek mümkündür. Şeffaf kartvizitler son zamanların tasarım alanında öncü ürünleri arasına girmektedir. Tarzı ve kullanım alanları bakımından göz kamaştırmaktadır. Ekonomik kartvizit modelleri için birbirinden farklı özel ya da örnek ürünler sitemizde yer almaktadır.

Online Kartvizit Baskısı Öncesi Yapılması Gerekenler?

Kartvizit tasarımlarına en geniş ürün yelpazesi içerisinde ulaşmak için online siteler tercih edilmektedir. Bu anlamda sitemiz en kaliteli matbaa ürünleri arasında yer alan kartvizitleri sitede müşteriler için hazırlamaktadır. Kartvizit tasarımlarında baskı öncesi sipariş hakkında bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken pek çok konu bulunmaktadır. Özellikle müşteriler online kartvizit baskısı öncesi yapılması gerekenler? Hakkında detaylı bir inceleme yapmaktadır. Kartvizit tasarımları arasında yer alan örnekler incelenerek kurumsal firmaya özgü seçim yapılmaktadır.

Tercih edilen örnek üzerinde kurumsal firma hakkında bilgiler yer almalıdır. Özellikle iletişim adresleri kartvizit tasarımının sol alt köşesine uygun bir fontta yerleştirilmelidir. Özellikle firmanın logosunun bulunduğu kartvizitler kurumsal firmayı tanıtma alanında da başarı göstermektedir. Bu nedenle kurumsal kimlik çalışmalarında logo kullanımı doğru boyutta ve konumda olmalıdır. Yazılan bilgiler için font seçimi de tasarıma uygun şekilde belirlenmelidir. Hazırlanan tasarımın baskı sürecine girmesinin öncesinde müşterilerden onay alınmaktadır. Ardından ürün matbaa baskısına iletilmektedir.

Kartvizit Modelleri ve Örnekleri Nelerdir?

Kartvizit model ve örnek incelemeleri sonunda müşteriler kendi firmalarını tanıtacak ürüne kolaylıkla ulaşabilmektedir. Yeni kartvizit modelleri ve özellikleri? Pek çok kişi için yeni ürün tasarımları oluşturmaktadır. Sitemiz içerisinde yer alan ürünlerin tamamı kaliteli baskı sonucu vererek daha kapsamlı hizmet sunmaktadır. Ürünlerin tamamı yüksek çözünürlükte hazırlanmaktadır. Kartvizit modelleri arasında, standart kartvizit, ekonomik kartvizit, laklı kartvizit, şeffaf kartvizit, tuale kartvizit ve sıvamalı kartvizit ürünleri yer almaktadır.

Laklı Kartvizit Tasarımları İle Eşsiz Kartvizit Modelleri

Kurumsal kimlik ürünleri arasında kartvizit ilk sırada yer almaktadır. Oluşturulan tasarımlar markanın ya da firmanın tanıtımına yardımcı olmaktadır. Laklı kartvizit ürünleri özellikle kartvizit üzerinde bulunan logonun ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır. Bazı alanlara dikkat çekmek için kullanılan lak kartviziti daha şık ve görsel anlamda zengin göstermektedir. Matbaa baskı süresinde belirtilen yerlere özel lak çalışmaları yapılmaktadır. Son zamanların en modern görünümüne sahip kartvizitleri üzerinde belirli alanlarda lak işlemesi yapılmaktadır.

 

Sıvamalı Kartvizit Tasarımları

Kartvizit modellerinde daha dayanıklı ürünler tercih eden kişiler için sıvamalı kartvizit tasarımları hazırlanmaktadır. Sıvamalı kartvizit ürünleri kağıdın dayanıklılığını ikiye katlayacak şekilde hazırlanmaktadır. Üstelik iki kart üst üste getirilerek yapıştırma işlemlerinden geçmektedir. Bu durum ürünün daha kaliteli bir form almasını sağlamaktadır. Diğer kartvizit ürünlerinden daha dayanıklı bir görünüm sunan sıvamalı kartvizitler, oldukça fazla kurumsal firma tarafından kullanılmaktadır. Bu kartvizitler üzerinde lak çalışmaları da yapılması mümkündür.

Yeni Kartvizit Modelleri ve Fiyat Seçenekleri

Kartvizit fiyatları tercih edilen modele ve tasarım ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Son zamanlarda oldukça geniş bir yelpaze altında toplanan model seçenekleri fiyatlandırmayı da büyük oranda değiştirmektedir. Yeni kartvizit modelleri ile fiyatlar kişilerin tercih ettikleri özelliklere göre farklılık göstermektedir. Ürünler kağıt kalınlığı, yapısı, oluşturulan lak tasarımları ve özel kesim olmak üzere pek çok açıdan değişiklik sağlamaktadır. Yeni kartvizit modelleri ve fiyat seçenekleri sitemiz üzerinde belirtilen detaylara uygun şekilde hazırlanarak aktarılmaktadır.

Kartvizit Çeşitleri Nelerdir?

Dijital dünyanın gelişmesi ile birlikte kartvizit tasarımları da oldukça fazla modelde hazırlanmaktadır. Ürünlerin tamamı kaliteli baskı adımlarından geçerek müşteriler için hazırlanmaktadır. Farklı kartvizit tasarımları ile sitemiz herkese özel tasarım çalışmaları oluşturmaktadır. Kartvizit çeşitleri arasında, ekonomik kartvizit, standart kartvizit, laklı ve laksız kartvizit, plastik pvc kartvizit, şeffaf kartvizit, tuale kartvizit ve sıvamalı kartvizit ürünleri yer almaktadır. Tüm ürünler tamamen kurumsal firma önceliklerine uygun şekilde tasarlanarak özel şekilde baskı sürecine alınmaktadır.

Yeni Kaliteli Kartvizit Baskı Ürünleri İle Kartvizit Seçenekleri

Kurumsal kimlik alanında birbirinden farklı ürün ve tasarım çalışmaları bulunmaktadır. Hazırlanan tasarımların tamamı kişiye ya da markaya uygun şekilde belirlenmektedir. Oluşturulan tasarım aşamaları ile birlikte oldukça fazla seçenek hazırlanmaktadır. Kaliteli baskı için sitemiz en yeni ürün seçeneklerini sunmaktadır. Farklı kartvizit ürünlerine erişim sağlamak isteyen kişiler pvc kartvizit ve şeffaf kartvizit ürünleri üzerinde sipariş oluşturmaktadır.

Bunun yanında sıvamalı kartvizitler de son dönemin en kaliteli ürünleri arasında yer almaktadır. Kaliteli baskı için kartvizit seçenekleri geniş bir yelpaze altında sunulmaktadır. Özel kesim kartvizit ürünleri beraberinde yeni tarz ürünler hazırlamaktadır. Tasarımı güçlü olan ürünler kurumsal firmanın kendilerini daha iyi tanıtmalarına ve müşteri ilişkileri kurmalarına yardımcı olmaktadır.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz standart kartvizitler için 3-4 iş günüdür.
Üretim süremiz kısmi laklı, özel kesimli, kabartma laklı, sıvamalı, şeffaf kartvizitler için 7-8 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp