Kartvizit

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz standart kartvizitler için 3-4 iş günüdür.
Üretim süremiz kısmi laklı, özel kesimli, kabartma laklı, sıvamalı, şeffaf kartvizitler için 7-8 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Ekonomik Standart Kartvizit  
Ekonomik Standart Kartvizit
1000 Adeti 264₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Laklı Kartvizit  
Laklı Kartvizit
1000 Adeti 500₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Özel Kesimli Kartvizit  
Özel Kesimli Kartvizit
1000 Adeti 540₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Tuale Fantazi Kartvizit  
Tuale Fantazi Kartvizit
1000 Adeti 660₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Sıvama Kartvizit  
Sıvama Kartvizit
1000 Adeti 720₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Şeffaf Kartvizit  
Şeffaf Kartvizit
500 Adeti 2640₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Plastik Kartvizit  
Plastik Kartvizit
1000 Adeti 1300₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Acil Kartvizit  
Acil Kartvizit
100 Adeti 720₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Katlamalı Kartvizit  
Katlamalı Kartvizit
1000 Adeti 880₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Varak Yaldızlı Kartvizit  
Varak Yaldızlı Kartvizit
1000 Adeti 925₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele

2024 Yılı Güncel Fiyatları Kartvizit Baskısı

Kartvizit fiyatları henüz kartvizit sahibi olmayan veya kartvizitini yenilemek isteyenlerin en çok arattığı kelimelerin başında gelmektedir. Peki kartvizit neden önemlidir, neden kullanılmalıdır ve nasıl hazırlanır kısaca anlatmaya başlayalım.

Kartvizitin genel anlamda faydası işletmenizin müşterilerine karşı yansıttığı bir imajdır. Bir işletme için hazırlanan kartvizitlerde ilk izlenim için oldukça önemlidir. Çok farklı kartvizit çeşitleri bulunmaktadır özellikle laklı, özel kesim, tuale fantezi, sıvamalı, şeffaf, plastik, katlamalı ve varak yaldızlı türdeki kartvizitler elit ve profesyonel bir imaj sergilemektedir. Yüksek çözünürlük ve kartvizitin tasarım-baskı kalitesi bu imajın en büyük destekçisi oluyor. Kartvizit baskı fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak için aşağıdaki fiyat tablomuzu inceleyebilirsiniz.

Matbaa kartvizit fiyatları tasarımdan, kağıt kalitesine kadar bir çok konuda fiyat değişimine sebep olmaktadır. Bu nedenle kartvizit bastırma ücretleri konusunda bilgilendirmek istiyoruz.

Sizin için kartvizit fiyatları konusunda bilgilendirici bir tablo hazırladık.

Kartvizit Fiyatları Tablosu

Kartvizit Türü Adet Kartvizit Fiyatı
Ekonomik Standart Kartvizit 1000 ₺264
Laklı Kartvizit 1000 ₺500
Özel Kesimli Kartvizit 1000 ₺540
Tuale Fantazi Kartvizit 1000 ₺660
Sıvamalı Kartvizit 1000 ₺720
Şeffaf Kartvizit 500 ₺2640
Plastik Kartvizit 1000 ₺1300
Acil Kartvizit 100 ₺720
Katlamalı Kartvizit 1000 ₺880
Varak Yaldızlı Kartvizit 1000 ₺925

Ucuz Kartvizit Fiyatları Tablosu

 

Yukarıdaki tabloya baktığımızda 1000 adet kartvizit fiyatı ₺264'dir. Yani kartvizit fiyatları 1000 adet olmak koşuluyla yüksek baskı adediyle en uygun maliyete çalışmalar yaptırabilirsiniz.

Kartvizit fiyatları, baskı adedi, kullanılan kağıt türü, baskı tekniği, kesim şekli gibi faktörlere göre değişiklik gösterir. Genel olarak, 1000 adet standart kartvizit fiyatı 264 TL'den başlamaktadır. Kartvizit fiyatlarında önemli bir diğer faktör ise baskı süresidir. Acil kartvizit siparişlerinde fiyatlar daha yüksek olabilir. Kartvizit yaptırırken öncelikle ihtiyaçlarınızı belirlemeniz önemlidir. Kaç adet kartvizit yaptıracağınızı, hangi bilgileri kartvizit üzerinde yer almasını istediğinizi ve kartvizitin tasarımını nasıl istediğinizi belirlemelisiniz. Bu bilgiler doğrultusunda, size uygun fiyatlı bir kartvizit yaptırabilirsiniz.

Kartvizit ücretleri, birçok matbaa da oldukça farklı fiyatlara sunulmaktadır. Bu nedenle kullanıcılar fiyat farklılıklarını görüp şaşırabilmektedir. Ayrıca işin doğru şekilde anlaşılıp tasarımının yapılarak baskıya gönderilmesi de bir şüphe uyandırabilmektedir. Bu nedenle işinde iyi olan bir matbaa bulmak zor olabilir-di. Ancak brosur.com.tr olarak siz değerli markalara en uygun kartvizit ücretlerini sunuyor ve kalitemizi de yaptığımız işleri sunarak gösteriyoruz.

Kartvizit bastırma ücretleri ile sizler de en verimli kartvizit tasarımlarına en uygun fiyatlara erişebilirsiniz. 

Kartvizit yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise kaliteli bir matbaa tercih etmektir. Kaliteli bir matbaa, kartvizitlerinizin kaliteli ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Farklı baskı adetleri ve malzeme seçimi ile kendiniz için en uygun seçeneği kolayca bulabilirisiniz.

Herkesin bildiği üzere kartvizitler elden ele gezen ve korunaklı şekilde de olsa hep bir yerlerde gizli kalan araçlardan biriydi. Günümüzde hala kartvizitler yoğun olarak kullanılmaya devam ediyor. Bir restorana gittiğinizde veya bir esnafa uğrayıp alışveriş yaptığınızda sizlere kartvizitini verebiliyor. Amaç bilinir olmak, yaptığı işleri küçük de olsa bir karta sığdırabilmek, kolayca saklanabilir olmasının yanında iletişim bilgilerine erişmek oldukça kolay oluyor.

Eğer bir işletme sahibiyseniz yukarıdaki senaryoda kartvizitinizin bir çok açıdan önem arz ettiğini ifade etmek isteriz. Çünkü kartvizit verdiğiniz kişi ilk başta kim olduğunuza, neler yaptığınıza, adres, telefon hatta web sitenizi görebiliyor. Genelde akılda kalıcı olsun diye markanın adı üzerinden Google üzerinde harita oluşturabiliyor.

Kartvizit fiyatları brosur.com.tr’de oldukça uygun maliyetlerle hazırlanmaktadır. Ayrıca yoğun bir tasarım arşivine sahip olmamızın yanında tüm kartvizit tasarım çalışmalarında da özenle çalıştığımızı ifade etmek isteriz. Bu nedenle yapacağınız tercihte kaliteyi ve profesyonelliği de elde etmiş olursunuz.

Kartvizit Tasarım Fiyatları

Kartvizit tasarım fiyatları ve kartvizit baskı fiyatları kartvizitlerin hazırlanması sırasında en çok merak edilen konulardan biridir. Bu yazımızda, kartvizitlerin tasarımdaki önemine ve kartvizitlerin üretim sürecinde dikkat edilmesi gerekenlere değineceğiz.

Bu nedenle kartvizitlerin tasarımı, kağıt kalitesi, baskı rengi, baskı yöntemi gibi unsurlar kartvizit fiyatlarını etkileyen faktörler arasında yer alır. Kartvizit baskı fiyatları da, kağıt kalitesi, baskı rengi ve adet sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle, kartvizit fiyatlarını seçeceğiniz ölçütler doğrultusunda en yüksek kalitede en düşük maliyetle hazırlayabiliriz.

Eğer bir kartvizit tasarımı konusunda kararsızlık içindeyseniz ekibimiz sizin için birbirinden güzel çalışmaları sunabilir. En beğendiğinizi seçebilir ve basım işlemlerine karar verebilirsiniz.

İstanbul Kartvizit Fiyatları

İstanbul kartvizit fiyatları, kartvizitin tasarımındaki çeşitlilik, kağıt kalitesi, renk seçenekleri ve baskı adedi gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Özel tasarımlar ve kaliteli baskılar genellikle fiyatı artırırken, standart seçenekler daha ekonomik olabilmektedir. İstanbul'da en iyi kartvizit yapan yerleri arıyorsanız doğru yerdesiniz. Biz 30 yılı aşkın süredir tüm Türkiye'ye ve yurtdışına baskı çalışmaları yapıyoruz. İstanbul kartvizit fiyatları diye aradığınızda sitemizde en güncel fiyatları bulabilir ve kolayca hizmet alabilirsiniz.

İşletmeniz İçin En İyi Kartviziti Seçmenin Zamanı Geldi!

Sizler için hazırladığımız birbirinden güzel tasarım fikirlerini yakından inceleyin.

 

Kartvizit Örnekleri : 14 İlham Verici Tasarım Fikri!

 

Örneğin “Sıcak Kardeşler Pide Salonu” isimli bir işletmeniz var diyelim. Bu işletmenizin kartvizitinde neler olmalı bir yakından bakalım.

 • Profesyonel bir logoya sahip olmalı.
 • Çok renk yerine 1 ana, 1 soğuk ve 1 tamamlayıcı renge ihtiyacınız olacak.
 • Standart ölçülerde olmalı.
 • Dikkat çekici bir slogan düşünebilirsiniz.
 • Özel kesim tercih edebilirsiniz.
 • Kartvizitiniz kalın veya ince tercih edebilirsiniz.
 • Adresiniz ve telefon numaralarınız kolayca okunabilir olmalı.
 • Yaptığınız işleri veya ürünleri yazı şeklinde veya görsel olarak ekletebilirsiniz.

Unutmayın ki kartvizitiniz işletmenizin veya şahsi kimliğinizin bir parçasıdır ve kişisel tanıtımınızı yapmanın da en etkili yollarından biridir. Bizi bulmanızda büyük etken olan kartvizit baskı, kartvizit bastırma ve kartvizit basımı kelimeleri sizi bize getirmiş olabilir. Hayalinizdeki kartviziti kurumsal kimliğiniz çerçevesinde oluşturmaya hazırız.

Kartvizit Baskı

Kartvizit baskı süreci için başarılı bir tasarımın hazırlanmasıyla çalışmalarımıza başlarız. Seçilen kartvizit türlerine göre kartvizitlerin kalitesini ve fiyatını etkileyen noktalar dikkate alınarak baskı yöntemi belirleme aşamasına geçilir.

Ayrıca, uyguladığımız yüksek dijital baskı teknolojisi sayesinde kaliteli kartvizitleri sizler için kolayca üretebiliyoruz. Bu yüzden sizlerle doğru baskı yöntemini istediğiniz adetten kağıt kalitesine kadar seçiyor uzun süre kullanabileceğiniz -işletmenizin imajı olan tanıtım kartını- üretebiliyoruz. İşte bu nedenle 12 Madde İle Kartvizit Tasarlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler konusuna değindiğimiz yazımızı okuyabilirsiniz.

Kartvizit baskı çalışmaları firmaların kendi imajını yansıtmaya yardımcı olacak şekilde hazırlanmaktadır. Kaliteli baskı teknikleri sayesinde ürünleri net ve yüksek oranda çözünürlüklü çıkmaktadır. Ürünlerde kullanılan bilgiler kurumsal firma hakkında iletişim bilgileri olarak sıralanmaktadır. Ayrıca kartvizitler basım ve tasarım aşamalarının özenle devam ettiği ürünler arasına girmektedir.

Sektörde adını duyurmak isteyen her kurumsal firma özel kartvizit tasarım siparişi vermektedir. Sitemiz üzerinden verilen tüm siparişler matbaa baskı işlemlerinden geçerek kaliteli bir sonuç ortaya çıkarmaya odaklı çalışır.

Kartvizit Bastırma

Kartvizit bastırma, günümüzde hâlâ firmaların en temel ihtiyaçlarından biridir. Ancak, bu hizmeti sunan matbaaların fiyatları arasında büyük farklılıklar olması mümkün. Bu nedenle, matbaa kartvizit bastırma fiyatları hakkında araştırma yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli kartvizitlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kartvizit bastırma fiyatları işlemi için uygun fiyatlı bir matbaa olan brosur.com.tr en ucuz kartvizit fiyatları diye arayıp bulmanız için online sipariş adımlarına uygun çalışmaktadır. Yukarıdaki ürünlerimizi dilediğiniz gibi sepete ekleyebilir veya ihtiyacınıza göre fiyat karşılaştırmaları kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca bir tasarımınız varsa bunu sistemimize yükleyebilir ve zamandan ve maliyetten kolayca tasarruf edebilirsiniz. Kartvizit bastırma işlemini uygun fiyatlarla gerçekleştirebilmek ve işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli kartvizitlere bizimle ulaşın!

Sonuç olarak, şu önemli ki kartvizit bastırma işlemi sadece tasarım veya boş kağıda logo eklemek demek değildir. Bir düzen içinde, amacına uygun, tasarımı ile dikkat çeken ve detaylarıyla öne çıkan bir iştir. Bu nedenle, en uygun fiyatlı ve en kaliteli kartvizitlere sayfamızın üst bölümünden kolayca erişebilirsiniz.

Kartvizit Siparişinizi Kolayca Oluşturun: En İyi Kartvizit Sitesi

Birbirinden farklı ve uygun fiyatlara sahip kartvizit siparişinizi sadece birkaç tıklama ile oluşturabilirsiniz. Hem de bunun için üye olmak zorunda değilsiniz. En iyi kartvizit sitesi olarak tüm ürünlerimizi abartı fiyatlardan uzak işini ve misyonunu bilen ve devam ettirebilen bir İstanbul kartvizit tasarım merkeziyiz.

Siz de hemen kartvizitlerinizi uygun maliyetlerle şimdi oluşturun!

 

İstanbul Kartvizit Fiyatları: Uygun Fiyatlarla Kaliteli Tasarımlar!

İstanbul’da kartvizit bastırma hizmetleri almak isteyenler öncelikle uygun fiyatlarla kaliteli tasarımlar yaptırabileceği matbaaları araştırmaya başlamış olabilirisiniz. Bu hizmetleri tek bir kaynaktan sizlere sunan ekibimiz tasarımları yapmak için gerekli olan araç ve yazılımlara sahip olduğu için sizin ekstra olarak uğraşmanız gerekmez.

Kartvizit bastırma hizmetleri almak isteyenlerin daha önce tasarladıkları bir tasarım varsa kartvizitlerdeki baskı renklerine ve ayarlarına dikkat etmeleri son derece önemlidir. Çünkü internet üzerinden indirdiğiniz bir kartvizit şablonu hatalı olabilir renk düzeni hatalı seçilmiş olabilir. Bu durumlarda bize ilettiğiniz dosyalarına ne kadar kontrol etsek de talebinizin bu yönde olacağını düşünüp baskı işlemine geçebiliriz. Bu yüzden sipariş notu alanında eksik veya uyumsuzluk halinde bilgi verilmesini talep edebilirsiniz.

Hızlı ve Ucuz Kartvizit Baskı

Hızlı ve ucuz kartvizit baskısı, birçok işletme için oldukça düşük maliyetli ve hızlı çözüm avantajı sunan hizmetlerimizden biridir. Bu hizmetin sizlere saylayacağı artı yönler olduğu gibi eksi olabileceğini düşündüğümüz bazı alanlar olabilir. İşinize ve tercihinize göre değerlendirdiğinizde hangisi sizin için değerliyse ve pozitif etki gösterecekse duruma göre tercih edebilirsiniz.

Ucuz kartvizitler, bu maliyetleri düşürmek isteyenler için harika bir seçenektir. Ucuz kartvizitler, kaliteli malzemelerden üretilir ve profesyonel bir görünüme sahiptir.

Ucuz kartvizit yaptırmak için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

 • Baskı adedi: Kartvizit yaptırırken ihtiyacınız olan adeti belirlemelisiniz. Fazla adet yaptırmak maliyetinizi artırabilir.
 • Kağıt türü: Kartvizitlerde kullanılan kağıt türleri, kartvizitin kalitesini ve dayanıklılığını etkiler. Genellikle 300-350 gram kuşe kağıt kullanılmaktadır.
 • Baskı tekniği: Kartvizitlerde kullanılan baskı teknikleri, kartvizitin görünümünü ve kalitesini etkiler. Ofset baskı, kartvizitlerde en yaygın kullanılan baskı tekniğidir.
 • Kesim şekli: Kartvizitlerin kesim şekli, kartvizitin görünümünü etkiler. Düz kesim, kartvizitlerin en yaygın kesim şeklidir.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, size uygun fiyatlı ve kaliteli bir kartvizit yaptırabilirsiniz.

Faydaları:

 • Zaman tasarrufu: Hızlı kartvizit baskı çözümlerimiz işletmelerin acil ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaktadır. İşiniz acilse tercih edilebilir.
 • Maliyet tasarrufu: Ucuz kartvizit baskı hizmetleri, işletmelerin kartvizitlerini uygun fiyatlara hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Düşük maliyet hedefiniz varsa tercih edebilirsiniz.
 • Kolaylık: Hızlı ve ucuz kartvizit baskı hizmetleri, işletmelerin kartvizitlerini kolayca hazırlamalarına olanak tanır ve bu sayede işletmelerin zaman ve enerjilerini diğer önemli işlere yönlendirmelerine imkan verir.

Etkileri:

 • İşletmenin profesyonel görünümü: Kaliteli ve profesyonel bir kartvizit, işletmelerin müşterileri üzerinde olumlu bir etki bırakmaktadır. Ayrıca işletmenin imajını olumlu yönde etkilemektedir.
 • İşletmenin tanıtımı: Kartvizitler, günümüzde işletmenin tanıtımı için önemli bir araçtır. Hızlı ve ucuz kartvizit baskı hizmetleri sayesinde, işletmeler daha hızlı bir şekilde tanıtımlarını yapabiliyor ve müşteri kitlesini genişletebiliyor.
 • Rekabet avantajı: Hızlı ve ucuz kartvizit baskı hizmetleri, işletmelere rekabet avantajı sağlar. Ayrıca işletmelerin rakiplerinden bir adım öne çıkmasını da sağladığı bilinmektedir.

Sonuç olarak, özenle hazırlanmış bir kartvizit yüksek kaliteye ve tasarım detaylarına odaklı hazırlanmaktadır. Hızlı ve ucuz kartvizit baskı çalışmalarında işletmeler için profesyonel görünüm müşterisi tarafından yeniden tercih edilmeyi kolaylaştırmaktadır.

Kartvizit Modelleri ve Örnekleri Nelerdir?

Kartvizit model ve örnek incelemeleri sonunda müşteriler kendi firmalarını tanıtacak ürüne kolaylıkla ulaşabilmektedir. Yeni kartvizit modelleri ve özellikleri pek çok kişi için yeni ürün tasarımları oluşturmaktadır. Sitemiz içerisinde yer alan ürünlerin tamamı kaliteli baskı sonucu vererek daha kapsamlı hizmet sunmaktadır. Ürünlerin tamamı yüksek çözünürlükte hazırlanmaktadır.

Kartvizit modelleri arasında;

 • Ekonomik Standart Kartvizit
 • Laklı Kartvizit
 • Özel Kesimli Kartvizit
 • Tuale Fantezi Kartvizit
 • Sıvamalı Kartvizit
 • Şeffaf Kartvizit
 • Plastik Kartvizit
 • Acil Kartvizit
 • Katlamalı Kartvizit
 • Varak Yaldızlı Kartvizit

Sizin tercihinize göre kartvizit modeli seçilir, tasarımı varsa alınır yoksa sizin için hazırlayıp adedine göre baskı yaparız. İlettiğiniz bir adrese teslimatı 1-2 iş günü içinde kargoya teslim ederek size ulaştırmaya çalışırız.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp