Promosyon - Fuar Ürünleri

Tasarımı ve boyutları ile beraber sayısına bağlı olarak birçok değişik promosyon ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasında promosyon rolap baskı akılcı bir reklam unsuru taşıyor. Aynı zamanda her yere taşınabilme özelliği ile promosyon yaka kartı basımı bir adım öne çıkmaktadır. Uzun süre ile kullanılabilecek kaliteli yapısı ile beraber, promosyon branda basımı ve daha birçok farklı promosyon ürünü için, kategori üzerinden güvenle sipariş oluşturabilirsiniz.

Promosyon - Fuar Ürünleri


2022 Yılı Güncel Fiyatları Promosyon - Fuar Ürünleri Baskısı
Masa Bayrağı
Masa Bayrağı
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
50 2100TL +KDV
100 3780TL +KDV
Roll-Up
Roll-Up
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 ve Üzeri 100 x 200 cm 350TL +KDV
Yaka Kartı

İpli - İpsiz
350 gr kuşe ya da pvc kart 
 

Yaka Kartı
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
10 200TL +KDV
50 550TL +KDV
Branda

Avrupa vinil, istediğiniz ölçüde yapabilmekteyiz.

Branda
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 m2 65TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

2021 Promosyon Kataloğumuz
Promosyon Ürünleri

Kısa süre içerisinde daha geniş kitlelere reklam ve tanıtım yapabilmenin temelinde promosyon ürünleri yatar. Yüksek bir prestij ile beraber ürün ve hizmetin yanı sıra firmanın tanıtılması doğru promosyon baskı ürünleri seçimi ve tasarımından geçmektedir. Bu konuda firmanın bulunduğu sektöre ve ayrıca kişisel isteklere bağlı olarak geniş bir yelpaze altıda ürünler yer almaktadır. Örneğin promosyon tükenmez kalem baskı çok fazla tercih edilen ürünlerden biridir.
 
Farklı ve Özel Tasarım Altında Promosyon Ürünler
 
Firmanın kurumsal yapısı ile beraber ürün ve hizmetlerin akılda kalıcı olabilmesi için, promosyon ürünlerinin devamlı kullanılması gerekmektedir. Tabii bu ürünleri mutlaka kaliteli olması, müşteri gözünde saygınlık ve güven oluşturur. Bu konuda birçok değişik ürün yer almaktadır. Tercih edilen seçeneklerden biri olarak promosyon masa bayrağı baskı sürekli göz önünde bulunması ile etkin bir reklam sağlamaktadır.

Özellikle etkili grafik tasarımlar ve yüksek çözünürlük altında hazırlanmış promosyon kupa mug baskı çok fazla tercih edilmektedir. Diğer taraftan promosyon rolap baskı seçenekleri de yine bir adım öne çıkıyor. Özellikle bu ürünler farklı organizasyonlarda doğrudan dikkat çekici bir etki yaratmaktadır.
 
Kaliteli Malzeme ile Promosyon Ürünler
 
Promosyon ürünleri hem kaliteli olmalı hem de kullanışlı bir yapı sağlamalıdır. Yani müşteriye verilecek olan promosyonlar günlük yaşamda kullanılmalıdır. O yüzden promosyon yaka kartı basımı gibi seçenekler ön plana çıkıyor. Özellikle son dönemlerde kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanan promosyon branda basımı, dev bir görsel ile etkin reklamı imkanı sağlamaktadır. Tabii kişiler isteklere bağlı olarak farklı tasarım ve boyutları üzerinden, birçok değişik promosyon ürünleri değerlendirmek mümkün.
 

Promosyon Baskı Ürünleri

Piyasada oldukça geniş bir yelpaze altında promosyon baskı ürünleri bulunmaktadır. Firmanın amacına uygun ve kullanışlı bir yapı sağlayacak promosyonlar büyük öneme sahiptir. Düşük maliyetle geniş çaplı reklam imkanı sağlar. Özellikle ortak şekilde promosyon tükenmez kalem baskı pek çok firma adına öne çıkıyor. Birçok farklı yerde kullanma imkanı sağlayan promosyon masa bayrağı baskı çeşitleri de önemli bir potansiyel teşkil etmektedir. Özellikle söz konusu ofis alanları olduğunda promosyon kupa mug baskı etkin bir reklam fırsatı sağlarken kullanışlı yapı sunmaktadır.Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp