Kapı Askısı El İlanı

Sipariş Notları

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz broşür için 6-7 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 Yılı Güncel Fiyatları Kapı Askısı El İlanı
Kapı Kolu Broşür basım 9 x 22 cm Çift Yüzlü 130 gr Parlak Kuşe RENKLİ

130 gr parlak kuşe çiftyüz baskı
Özel kesim

Kapı Kolu Broşür basım 9 x 22 cm Çift Yüzlü 130 gr Parlak Kuşe RENKLİ
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
2000 3000TL +KDV
4000 5100TL +KDV
6000 6120TL +KDV
10000 8400TL +KDV

Bir firmanın gerek faaliyetleri ve gerek ise de ürünleri veya hizmetleri gibi çeşitli konularda kendi reklamlarını yapmaları söz konusu olduğunda kullanabilecekleri çeşitli yöntemler arasında, halkta genel olarak en tanınır yöntemlerden birisi de el ilanları ve broşürlerdir. Fakat, halihazırda yaygın ve popüler bir yöntem olan geleneksel tipteki broşürlerin yanında, bir de son günlerde kullanımı daha da popülerlik kazanan “el askısı” ya da bir diğer adıyla “kapı askısı broşürleri” de mevcuttur. Kapı askısı el ilanları, gerek reklamı yapılan ürün veya hizmetin akılda kalmasını ve ilgi çekmesini sağlaması açısından daha etkin oluşu, gerek ise de neredeyse her ihtiyacı görebilecek çeşitli tasarımlarda ve modellerde gelmesi sayesinde normal broşürlere kıyasla daha farklıdır.

Özellikle de fuarlar ve açılışlar tarafından yaygın bir biçimde tercih edilmekte olan kapı askısı el ilanları hakkında; modelleri, fiyatları, faydaları ve kapı askısı broşür denince nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi çeşitli bilgileri öğrenmek istiyorsanız, firmamız tarafından kaleme alınmış olan bu yazının devamını okumanızı öneririz. 

Kapı Kolu Askısı ile Reklamınızı Etkili Şekilde Yapın

Piyasada gösterdiği faaliyet alanı ne olursa olsun firmalar; gerek sağladıkları hizmetler ve gerek ise de müşterilerinin beğenilerine sundukları ürünlerin, halk arasındaki tanınırlık seviyelerini arttırmak ve diğer muadillerine kıyasla öne çıkarmak için pek çok kanaldan reklam verme yoluna başvurmaktadır.

Firmalar bunu internet sitelerine reklam verme veya sosyal medya influencerlarına sponsor olma gibi modern yöntemlerin yanı sıra, aynı zamanda da televizyon reklamcılığı ve el ilanı ile broşür gibi geleneksel ve halen etkin doğasını koruyan yöntemleri de kullanmaya devam etmektedirler. Özellikle de firma tarafından müşterilerine sunulan ürün veya hizmetlerin en ilgi çekici özelliklerinin öne çıkarıldığı broşür ve el ilanlarının kullanımının, firma markasının halk arasındaki tanınırlığının ve bu sayede satışlarının artmasını doğrudan sağladığı bilinmektedir.

Ama her el ilanı veya kapı kolu broşürü, her türlü reklam ihtiyacını etkili bir şekilde karşılayamaz. Bundan ötürü de birtakım firmalar, piyasada her türlü reklam veya tanıtım ihtiyacını karşılamak adına farklı farklı malzemelerden üretilmiş ve birbirinden çeşitli modellerde olan kapı askısı el ilanı modellerini müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Kapı kolu broşür modelleri söz konusu olduğunda, insanların aklına başlıca iki seçenek gelmektedir. Bunlar da mat kâğıt baskı kapı askısı el ilanı veya kuşe kâğıt baskı kapı askısı el ilanı seçenekleridir. Her ikisi de akılda kalıcılığı arttıran bu modeller sayesinde ihtiyacınıza en uygun tasarımda kapı kolu broşür tasarımını hayata geçirebilme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Kapı Kolu Broşürleri ile Markanızı Güçlendirin!

Kapı kolu broşürleri; ya da diğer bir adıyla kapı askısı el ilanı söz konusu olduğunda, tanıtım ve reklam ihtiyaçları için bu üründen yararlanmayı düşünen firmalar ve işletmeler için pek çok seçenek mevcuttur. Her keseye uygun fiyat seçenekleriyle piyasada var olan çeşitli kapı askısı el ilanı tasarımı, aynı zamanda çeşitli tasarımlarda ve boyutlarda bulunabilir. Dolayısıyla, el ilanı ölçüleri söz konusu olduğunda tek bir cevap vermek pek mümkün değildir. İşinizi görecek ve hayalinizde olan kapı askısı el ilanı tasarımına ait ölçüleri gibi detayları, ilanı üretmesi için anlaştığınız firmayla iletişime geçerek tartışabilirsiniz.

Kapı Askısı Broşür Örneklerimize Yakından Bakın

Kapı kolu broşürleri söz konusu olduğunda bu hizmetten yararlanmayı düşünen işletme ve firma sahiplerinin merak ettiği bir konu da kapı askısı broşürleri olarak da bilinen kapı kolu broşürlerinin sağladıkları faydaların neler olduğudur. Kapı kolu broşürleri; geleneksel bir reklam/tanıtım yöntemi olmakla beraber, bu reklam aracını seçen firmaların piyasaya sağladıkları ürün ve hizmetlerin hem tanıtımı hem de akılda kalıcılığını sağlamak açısından oldukça önemli faydalar sağlamaktadır. Bunun haricinde ayrıca ürün veya hizmetlerin satışlarının artmasına doğrudan katkı sağladığı da bilinmektedir.

Kapı Kolu Broşürlerinin Fiyatları

Kapı kolu broşürler; sipariş edildikleri miktar, istenen ihtiyaç için uygun olan tasarıma, boyutlarına ve broşürleri imal etmek için kullanılacak malzemelerin cinsi gibi birtakım bilgilere bağlı olarak fiyat açısından çeşitlilik göstermektedir. Bütün bu detayları, ihtiyacınızı karşılamak adına kullanacağınız hayalinizdeki broşürlerin basılması için seçtiğiniz firma ile konuşabilirsiniz. Bununla birlikte, piyasada son derece kaliteli malzemeler kullanılarak kapı kolu broşür üretimi yapan ve her keseye uygun fiyat seçenekleri sunan pek çok firma olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Kapı Kolu Broşürlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşletmeniz veya firmanızın reklam ihtiyacını gidermek için en uygun kapı kolu broşürü veya en güzel broşür tasarımları hangileridir sorusuna cevap ararken dikkatli olmanızı gerektirecek birtakım hususlar vardır. Her ne kadar günümüzde sipariş ve basım süreci günümüzde nispeten kolay olsa da önemini koruyan bu alanda dikkatli olmanız gereken en öncelikli nokta, güvenilir bir firma seçmeniz ve firmayı seçtikten sonra da hem bilinçli hem de hazır bir şekilde sipariş vermenizdir.

Bunun için dikkat etmeniz gereken noktalar arasında ise; öncelikli olarak kapı askısı el ilanı tasarımınızda yer alacak resim ve yazı gibi bilgilerin eksiksiz bir şekilde önceden bildirilmesi (yazı ve resimlerin boyutu, kullanılacak font vb. detaylar),  broşürde kullanmayı düşündüğünüz sloganlar ve resimler için potansiyel müşterilerinizin aklında kalacak bir tema seçmeniz (müşterilerinizin ilgisini çekmeniz açısından bu oldukça önemlidir), insanların ilgisini kaybedecek derecede uzun olan yazılara broşürünüzde yer vermekten kaçınmak ve broşürünüzde kullanmayı seçtiğiniz hem resimlerin hem de yazıların renklerinin  birbirlerini tamamlayacak derecede uygun olmasını sağlamaktır.

Dikkat edilebilecek bir başka husus da kapı askısı broşür tasarımınızın özgün ve farklı olmasına özen göstermek isteyebileceğinizdir. Bu sayede, insanların aklında daha kolay bir şekilde kalmasını ve ilgilerini çekmeyi sağlayabilirsiniz.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp