Şu an Promosyon - Fuar Ürünleri > Bardak Altlığı bölümünü inceliyorsunuz.

Bardak Altlığı

2022 Yılı Güncel Fiyatları Bardak Altlığı
Bardak Altlığı - Kauçuk Taban 9 x 9 cm
Bardak Altlığı - Kauçuk Taban 9 x 9 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 1250TL +KDV
2000 2250TL +KDV
3000 4300TL +KDV

Bardak Altlığı Baskı Hakkında

Bardaklar hayatın birçok noktasında elimizde yer almaktadır. Elimizden düşürmediğimiz bardakların koyulacak olan zeminlere zarar vermemesi için ise bardak altlıkları kullanımının tercih edildiğini söylemek mümkündür. Bardak altlıklarının özellikle mutfak ve sofra dekoru alanında sıklıkla tercih edildiğini söylemek mümkündür. Özellikle bardakta bulunan sıcak içeceklerin zemine verebileceği olası zararları önlemek için bardak altlığı kullanımının oldukça yaygın olduğu ifade edilebilir.

Dekoratif Bardak Altlıkları 

Bardak altlıklarının üzerine konulacak olan bardakların içerisinde bulunan içecekler sıcak veya soğuk olabilmektedir. Bu durumda ise bardak altlığı baskı çeşitleri içerisinden en kaliteli olanların tercih edilmesi gerektiğini söylemek mümkün olmaktadır. Kullanılan bardak altlıklarının aynı zamanda farklı malzemeler ve materyal kullanılarak üretilmesine bağlı olarak dekoratif bir araç olarak kullanıldığını söylemek de mümkündür. Bardak altlıklarının sadece işlevsel bir amaç olarak kullanılmadığı aynı zamanda da dekoratif bir araç olduğunu söylemek de mümkündür.

Bardak Altlığı Baskı Modelleri 

Bardak altlıkları için tercih edilecek olan baskı modeline göre bardak altlığı baskı fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Bardak altlıklarında kullanılacak olan baskının kalitesi oldukça önemlidir. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ve promosyon bardak altlığı baskı çeşitleri ile siz de uygun fiyata baskı işini çözebilirsiniz. Baskı ürünlerinde kullanılacak olan her türlü malzemenin özenli bir şekilde seçildiğini söylemek mümkün olmaktadır. Firmalar bardak altlıklarını aynı zamanda bir reklam unsuru olarak kullanarak promosyon olarak da dağıtabilmektedir.

Uygun Fiyatlı Bardak Altlığı Baskı Fiyatları

Bardak altlıklarında kullanılacak olan baskının kalitesi ile ürünün kalitesi doğrudan ilgilidir. Son zamanlarda oldukça popüler olan ve tercih edilen bardak altlığı baskı çeşitlerinden birisi de kauçuk bardak altlığı baskı olarak ifade edilebilir. Oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahip olan kauçuk malzeme ile üretilen bardak altlıklarının baskısı için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Bardak Altlığı Baskısı

Üretilecek olan bardak altlıklarında kullanılacak olan tüm ürünlerin de baskı kalitesini doğrudan etkilediğini söylemek mümkün olmaktadır. Üstelik üretilecek olan kaliteli bardak altlıklarının baskısı için uygun fiyat seçenekleri de mevcuttur. Firmamızda yaptırabileceğiniz kaliteli baskılar için promosyonlu ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilmeniz mümkün olmaktadır. 

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 10-12 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp