Unutmayınız Kartı

2024 Yılı Güncel Fiyatları Unutmayınız Kartı
Unutmayınız Kartı

7.5x12.5 cm
Kutu kağıt 300 gr amerikan bristol 
Kutuda renkli baskı + mat ya da parlak selefon
İç kağıt 190 gr 1.hamur
60 yaprak 
Tek yön ve tek renk baskılı

 

Unutmayınız Kartı
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
100 6300TL +KDV
200 8100TL +KDV
500 14000TL +KDV
1000 23000TL +KDV
2000 39000TL +KDV

Bloknot, küçük ve hızlı notlar almak için kullanılan kağıt parçalarının birleştirilmesi ile elde edilen bir paketi ifade eder. Genellikle bu paket içerisinde ince ve tek kullanımlık kağıtlar yer alır. Çoğu zaman geçici notlar alınması ve hızlı tüketim için kullanımı gerçekleştirilir. Fakat çok önemli ve uzun süre dayanarak kaybolmaması gereken notlar ya da bilgiler için daha dayanıklı bir kağıda ihtiyaç duyulur. Bu tip bir kullanım için unutmayınız kartı aradığınız en etkili ürünü sunabilir.

Unutmayınız kartı net olarak 190 gram 1. hamur karton malzeme kullanılarak üretilir. Bu nedenle standart olarak bilinen bloknot kağıtlarından kalın, daha dayanıklı ve daha özel bir malzemedir. Kutu içerisinde az miktarda bulunmasına rağmen en önemli noktalarda özel notların alınması veya birine önemli bir bilginin verilmesi için kullanılır. Gün içinde genel geçer şekilde onlarca defa kullanılan not kağıtları yerine önemli bilgiler için büyük bir fayda sağlar.

Unutmayınız kartı temel olarak bir ofis masası ürünüdür ve etkili bir promosyon olduğu için çok sık tercih edilir. Bloknot ürünleri için bir alt kategori olarak gösterilirken, tıpkı aynı kategoride yer alan spiralli bloknot gibi daha prestijli tercihler arasında yer alır. Özellikle önemli firmalar ve markalar müşterilerinin masasında uzun ömürlü bir şekilde yer almak için bu promosyon ürününü tercih eder. Masada, cepte veya bir çantada yer alan dikkat çekici bir tanıtım imkanı sağlar.

Unutmayınız Kartı Ölçüleri

Günümüzde prestijli bir promosyon ürünü olduğu için özel bir yapıda kabul edilen unutmayınız kartı genel olarak aynı standartlarda üretilir. Bu standartlar çerçevesinde örneğin ölçüler için 7,5×12,5 cm gibi bir karton ölçüsü kullanılır. Yani bloknot kağıtlarından çok daha küçük bir farkla eni dardır. Ama boyu neredeyse 1,5 kat daha uzundur. Bu kağıtlar kaliteli ve dayanıklı olması açısından iç kısmında 190 gramlık ve 1. hamur kalitesinde malzeme ile üretilir.

Unutmayınız kartı ölçüleri için iç kısımda genellikle 75 yaprak ve bazı paketlerde 50 yaprak gibi adetler ile hazırlanır. Firmamız tarafından size sunulan ürünlerde dış kutu pakete dahil olarak teslim edilir. Dış kutu üzerinde de renkli baskı yapılabileceği gibi mat veya parlak selefon kaplı malzeme kullanılır. Ayrıca dış kutu kağıdı da 300 gr Amerikan Bristol olarak tercih edilir. Kartlar üzerinde de hem tek yönlü hem de tek renkli veya renkli baskı gerçekleştirilebilir. 

Unutmayınız Kartı Kutulu

Genellikle basım işleminin tamamlanması sonrasında unutmayınız kartı kutulu ürünleri bir paket haline getirilir ve kolaylıkla alt kısmından kurularak kullanılabilir. Paketin açılması sonrasında dik durabilen kutunun alt kısmı üçgen olarak kilitlenir ve masaüstünde kolaylıkla muhafaza edilir. Ürün kapalı kutu haliyle 100 adetten 2.000 adete kadar farklı rakamlarda basılabilir ve promosyon paketlerine dahil edilebilir.

Günümüzde prestijli birçok firma promosyon paketleri içerisinde ideal unutmayınız kartı ölçüleri ile bu ürünleri bulundurmayı tercih eder. Genellikle firmamız üzerinden temin edilen karton çanta ürünleri içerisinde bu kartlar bulundurulur. Üstelik birçok farklı promosyon ürünü yanında ek bir prestij malzemesi olarak tercih edilir. Çünkü kaliteli üretim malzemesi nedeniyle kurumsal çizginizi ve imajınızı daha net bir şekilde ortaya koyabilecek bir bloknot çeşididir.

Unutmayınız kartları kutulu kurulmuş olduğu masa üzerinde iç kısmındaki kart adedi bitene kadar tanıtımınızı devam ettirme imkanı sağlar. Çünkü 300 gr Amerikan Bristol kutu üzerinde yapılan baskı silinmeyecek, yıpranmayacak ve çok uzun ömürlü olacaktır. Kutu kullanıldığı masa üzerinde uzun bir dönem boyunca reklamınızın yer almasına katkı sağlarken, kullanıcı için de memnuniyet oluşturacaktır. Yani iyi bir promosyon ve tanıtım çalışması için seçilecek ürünler arasında tereddütsüz bir şekilde yer alabilir.

Unutmayınız Kartı Fiyatları

Yaprak Sayısı Ölçü Baskı Adedi Unutmayınız Kartı Fiyatları
75 Yaprak 7.5×12.5 cm 100 ₺6300
75 Yaprak 7.5×12.5 cm 200 ₺8100
75 Yaprak 7.5×12.5 cm 500 ₺14000
75 Yaprak 7.5×12.5 cm 1000 ₺23000
75 Yaprak 7.5×12.5 cm 2000 ₺39000

Fiyatlandırma, matbaa ve baskı işlerinde birçok kriter ile birlikte belirlenen bir ayrıntıdır. Siz değerli müşterilerimiz için ürünün kalitesi açısından verilen önemin ne kadar yüksek olduğunu her zaman biliyoruz. Bunun yanında elbette ki sizlere sunulan ürünlerde ekonomik bir sonuç elde edilmesi üzerinde durduğunuzu da unutmuyoruz. Bu nedenle unutmayınız kartı kutulu ürünlerinde de en ekonomik fiyatlar ile sizlere promosyon imkanı sunmayı önemsiyoruz.

Unutmayınız kartı ölçüleri konusunda bahsedilen birçok farklı kıstası göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin, ürünlerde 1. sınıf bir kalite yer aldığı için bu fiyatlar büyük bir avantajı da içinde bulundurmaktadır. Bu avantajlar benzer bir malzemenin kullanılması ile elde edilen kartvizit ürünlerinde de görülebilir. Yani tıpkı sayfamızda inceleyebileceğiniz kartvizit fiyatları gibi bu ürün fiyatlamasında da önemli fırsatlar yer almaktadır.

Unutmayınız kartı fiyatları için en önemli fiyat belirlemesi kaç adet ürün istediğiniz sayesinde ortaya çıkmaktadır. Çünkü en küçük paketler 100 adet ile başlamakla birlikte bu sayı çok daha üst noktalara ulaşabilir. Örnek olarak işletmenizin bütçesine ve ihtiyaçlarınıza bağlı şekilde 200 veya 500 adet gibi seçenekler de yer almaktadır. Hatta yılbaşı gibi büyük promosyon kampanyaları dönemleri için 1000 veya 2000 gibi sayılar ile unutmayınız kartlarındansiparişler verebilirsiniz.

100 adetten 2000 adete kadar ulaşan farklı paketlerde en kaliteli malzeme ile her zaman en uygun fiyat ile üretim gerçekleştirilir. Bu üretimlerde standart olarak en fazla tercih edilen bloknot ürünü olan küp bloknot akılda tutulabilir. Çünkü karşılaştırmalı bir şekilde küp bloknot fiyatları sayesinde de bu ürünler için talep edilen rakamların çok avantajlı olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Unutmayınız Kartı Tasarımları

Matbaa ürünlerinde iyi bir görsellik elde edebilmek ve akılda kalıcı olmak her zaman önemlidir. Bu nedenle öncelikle herhangi bir promosyon ve matbaa ürününde iyi bir grafik tasarım ile yola çıkmak gerekir. İyi bir grafik tasarım için de size hizmet veren yapı iyi bir grafik ekibine sahip olmalıdır. Firmamız bu imkanlara sahip olarak size her noktada en iyi görsellik ve tasarım ile hizmet vermeye çalışır.

Firmamız bünyesinde unutmayınız kartı tasarımları için profesyonel bir grafik tasarım ekibi çalışır. Malzeme kalitesini göz önünde bulunduran bu ekip, unutmayınız kartı için görselliğin ve renklerin nasıl kullanılacağı üzerinde durur. Standart bir şekilde her müşteriye benzer ve sıradan ürünler sunmak asla benimsemediğimiz bir durumdur. Firmanız için unutmayınız kartı tasarımları yapılırken, her seferinde ilk seferki gibi kalite üzerinde durulur.

Unutmayınız kartı tasarımları için sizin göndereceğiniz bilgiler, görseller ve grafikler üzerinden çalışma yapılır. Elbette bu açıdan da öncelikle logo, firma ismi ve tüm iletişim bilgilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Bu ayrıntılar en ideal şekilde kartlar ve kutu üzerinde kullanılarak sade ve prestijli bir tasarım elde edilmeye çalışılır. Çünkü unutmayınız kartı tasarlanırken kurumsal kimliğinize zarar vermeyecek, ince ve zarif bir sonucun elde edilmesi çok önemlidir.

İyi bir unutmayınız kartı kutulu ürünü mutlak bir şekilde dayanıklı renkler ile göz alıcı olmalıdır. Örneğin, bir tıp muayenehanesinde doktor tarafından hastaya verilen kart üzerinde dikkat çekici bir şekilde bilgileriniz ve logonuz bulunmalıdır. Yeterli bilgiler ile hazırlanmış bu kart, hastanın cebinde bulunduğu sürece birçok noktada tanıtımınızı sürdürecektir. Ofis masalarında bulunduğu sürece de her kez tarafından görülerek, ilgi çekici ve firmanız açısından faydalı olmaya devam edecektir.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp