Oto Paspas

2024 Yılı Güncel Fiyatları Oto Paspas
Kraft Oto Paspas

35x50 cm kraft tek renk baskılı oto paspas

Kraft Oto Paspas
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 3000TL +KDV
2000 4700TL +KDV
3000 7700TL +KDV

Günümüzde oto yıkama hizmeti veren firmalar, genellikle otomobili yıkadıkları zaman reklam aracı olarak kağıt oto paspas baskı koymayı tercih ediyor. Daha çok 3-4 yıldır aktif olarak kullanılmaya başlanan bu reklam yöntemi, hem müşterileri temizlenmiş arabaya binerken mutlu ediyor ve paspasların yeniden kirlenmesini önlüyor. Hem de oto yıkamacıların reklamını etkin bir şekilde yapabilmesini sağlıyor. Kağıt oto paspas baskı ile firmanızın ismini ve logosunu üstünde taşıyacak, kurumsal firma olduğunuzu gösterecek ve uzun süre deforme olmayacak bir reklam aracı olarak kullanabilirsiniz.

Oto Paspas Basımı Nasıl Yapılır?

Oto paspas basımı İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Ankara, Eskişehir ve Akçay gibi ülkemizin dört bir yanına kolaylıkla ulaştırılmasını sağlıyoruz. Örneğin Balıkesir'de oto paspas baskı yapmak için gerekli olan organize matbaa gelişmemiş olduğu için fiyatlar çok yüksek olacağı için www.brosur.com.tr/ internet sitesine girerek bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Ülkemizde çok sayıda firma, tek renk oto paspas baskı yaptırmayı tercih ederek firma ünvanını ve tanınabilirliğini daha üst seviyeye taşımayı amaçlıyor. Ekonomik oto paspas baskı modellerini tercih ederek kısa sürede pek çok insana firmanızın adını duyurabilirsiniz. Grafik tasarımınız olmadığı için üzülmenize de gerek yok. Oto paspas basımı yaparken kullanmamızı istediğiniz logoyu bize göndererek istediğiniz şekilde kağıt paspas tasarımı yapabilirsiniz. Bu sayede ücretsiz oto paspası baskı hazırlayarak size 2-3 adet demo baskı sunarak onayınızı aldıktan sonra gerçek basım işlemine geçebiliriz. Oto paspasını hangi kağıda bastırmak istediğinizi de belirtmeniz oldukça önemlidir.

Kağıt Paspas Baskı Ne İşe Yarar?

Gelişen dünyaya ayak uydurmak ve farklı reklam araçları kullanarak firmanızın tanınırlığını arttırmak için uygun maliyetli ve dikkat çekecek reklam araçlarını tercih etmeniz gerekir. İstediğiniz tasarımlarda ve istediğiniz kağıda basılmış olan oto paspasları ile verdiğiniz hizmet sonucunda insanların aklında kalacak bir reklam aracı olarak kağıt oto paspas baskı modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle de benzinciler ve oto yıkama hizmeti veren pek çok şirket, müşterilerin tekrar kendilerine gelmesini sağlamak ve etkili bir reklam aracı olarak uygun fiyatlarla oto paspas baskı tercih edebilirsiniz. Ülkemizde giderek yaygınlaşan bu sektör, hem müşterilerin hem de şirketlerin memnun olmasını sağlıyor. Son zamanların en etkili reklam araçları arasında yer alan kraft kağıt oto paspas baskı modelleri, uygun maliyetle pek çok kişiye adınızı duyurma imkanı bulmanıza yardımcı olacak ve müşterilerinizin sadık ve yerleşmiş kişiler olmasında etkili olacaktır.

Kağıt Oto Paspas Modelleri

Oto yıkamacıların tercih ettiği son zamanların en etkili, en uygun fiyatlı en çok tercih edilen oto paspas modelleri, 1 iş günü içinde üretilerek dilediğiniz adrese en kısa süre içinde teslim ediliyor. Kağıt oto paspas fiyatları, oto paspas modellerinin uygulanacağı kağıdın kalitesine göre değişiklik gösterir. Daha dayanıklı olduğu için pek çok şirket, kendini temsil edecek reklam aracı olarak kraft kağıt oto paspas baskı tercih ediyor. Kraft kağıt, diğer kağıt türlerine göre daha kalın ve daha dayanıklı olduğu için daha çok tercih ediliyor. Bir diğer en çok merak edilen konulardan biri de kağıt paspaslarının yatay mı yoksa dikey mi basılacağı konusudur. Kağıt paspas modellerinin %75'i dikey olarak bastırılır. Tek renk oto paspas baskı istenilen her renkte basılabilir. Dilediğiniz baskı ve modelde oto paspası modelleri anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile Türkiye'nin dört bir yanına gönderiliyor. 2 renk paspas modelleri için 2. kalıp masrafı alınır. Bu nedenle tek renk oto paspas modellerine göre daha pahalıdır. Müşterilerinize vereceğiniz oto paspas tasarım isterseniz tamamen size ait olabilir ya da var olan tasarımlardan birini seçme imkanı bulabilirsiniz.

Kağıt Oto Paspas Modelleri

Oto paspas basımı için isterseniz kendi tasarımınızı kendiniz yapabilir isterseniz de hazır tasarım seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Firmaların sıkça tercih ettiği ekonomik oto paspas baskı modelleri, özellikle de oto yıkama firmaları tarafından çok sık tercih ediliyor. Hem müşterilerin aklında kalması hem de uygun maliyetle üretilen paspas modelleri ile daha dazla kişiye ulaşılarak uygun maliyetli bir reklam aracı olarak kullanılması sebebi ile oto paspası baskı üretiliyor. 35 x 50cm 115 gr şeklinde üretilmiş olan paspas modelleri, her araca uygun olarak konulabiliyor. İki renk ve tek renk olarak tasarlanan oto paspas baskı modelleri kağıt, karton ve kraft kağıt çeşitleri kağıdın kalitesine göre maliyeti de değişiyor.

Kağıt Oto Paspas Hakkında

Otomobil bakım ve yıkama alanında faaliyet gösteren işletmeler, servis kalitesini arttırmak ve müşterilerin aklında kalabilmek için müşterilerine çok sayıda ek fayda sunuyor. Kusursuz bir oto yıkama hizmetinin en önemli tamamlayıcısı olarak oto yıkama şirketleri, kağıt oto paspas baskı modellerini ve oto kokularını müşterilere promosyon olarak veriyor. Bu da ek servislerin en başında yer alıyor. Bu ürünler oldukça uygun fiyatlı olduğu için oto yıkama ve bakım hizmeti alan müşterilerin memnuniyetine önemli katkıda bulunuyor. Oto paspas basımı da bu tarz hizmet veren şirketlerin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer alıyor. Kalın kraft paspas, deri kağıt, kuşe kağıt paspas,  tela bezi ve karton kağıt gibi pek çok farklı malzeme çeşidi kullanılarak üretilen uygun fiyatlarla oto paspas baskı modelleri her ihtiyaca ve her amaca hizmet veren tamamlayıcı bir ürün olarak üretiliyor. Kağıt oto paspas baskı fiyatları ise istediğiniz adete ve kağıdın kalitesine göre değişiklik gösterir.

Kağıt Oto Paspas Özellikleri

Bir promosyon ürünü olarak üretilen oto paspası baskı modelleri müşterilerin üzerinde etkisi yüksek bir reklam aracıdır. Arabası olan müşteriler ya da potansiyel müşteri kategorisinde olan kişiler için hediye edilen uygun fiyatlarla oto paspas baskı modelleri daha çok kişiye ulaşıyor. Genellikle 33x48 cm kağıt oto paspasları için ideal standart ebat olup, araç zeminini tamamen kaplayan ya da daha büyük reklam alanı olarak üretilen 48x68 cm ebadı da sıkça tercih edilmektedir. Oto paspas tasarım modelleri, müşterilerin isteğine göre şekillendirilir.

Kağıt Oto Paspas Siparişi Verilmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kağıt oto paspas siparişinizi vermeden önce, öncelikle baskının yapılacağı malzemenin türünü belirlemeniz gerekir.
Müşteri profilinizin eğilimine ve bütçenize göre seçeceğiniz malzemeler ile kaliteli oto paspasları bastırabilirsiniz. Kaliteli oto paspasları ile müşterilerinizin memnuniyetini en üst seviyeye taşıma imkanı bulabilirsiniz.
Kağıt oto paspası bastırmadan önce farklı bir tasarım ortaya koyarak müşterilerinizin dikkatini çekme imkanı bulabilirsiniz.
Paspaslar ne kadar otomobilin zemininde ayakların konulduğu yerde dursa da paspaslarınızda merak uyandırıcı ve dikkat çekici bir tasarım belirleyerek daha estetik ve zengin bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.
Kağıt oto paspas modellerini bastırmadan önce paspasların boyutunu seçmeyi unutmamanız gerekir.
Kağıt oto paspaslarınızı Türkiye'nin en önemli Brosur.com.tr Matbaa'da ücretsiz kargo ve iade garantisi ile bastırabilir ve en kısa süre içinde oto paspaslarınızın elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 
Kağıt oto paspaslarınızın üzerine basılmasını istediğiniz resim, logo, ünvan gibi detayların yüksek çözünürlüklü olmasına özen göstermeniz gerekir. Bunun için siteye yükleyeceğiniz resmin istenilen formatta olması yeterlidir.
Ekonomik oto paspas baskı modellerinde tercih edeceğiniz kağıt türü de genellikle kahverengi olduğu için seçeceğiniz tasarım daha net ve dikkat çekici görünmesini sağlamak için yazı stillerinin koyu renk ya da beyaz renkte olması tercih edilir. 

 

 

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp