Amerikan Servis


2020 Yılı Güncel Fiyatları Amerikan Servis

A3 90gr Kuşe Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi
A3 90gr Kuşe Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 42 x 29 cm 330₺ Sipariş Ver
2000 42 x 29 cm 450₺ Sipariş Ver
3000 42 x 29 cm 600₺ Sipariş Ver
5000 42 x 29 cm 950₺ Sipariş Ver
70gr Kraft Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi
70gr Kraft Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 48 x 33 cm 350₺ Sipariş Ver
2000 48 x 33 cm 520₺ Sipariş Ver
3000 48 x 33 cm 620₺ Sipariş Ver
5000 48 x 33 cm 950₺ Sipariş Ver
A3 80gr 1.Hamur Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi
A3 80gr 1.Hamur Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat Sipariş
1000 42 x 29 cm 320₺ Sipariş Ver
2000 42 x 29 cm 510₺ Sipariş Ver
3000 42 x 29 cm 620₺ Sipariş Ver
5000 42 x 29 cm 920₺ Sipariş Ver

Sipariş Notları

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

Amerikan Servis Baskı

Bilindik örtülerden memnun olmayan; zahmetli olan bu örtülere alternatif seçenekler arayanlar için yer alan amerikan servis çözüm niteliğindedir. Peki amerikan servis nedir ? Amerikan servis, baskısı tabak altı yerleştirilen örtü görevi görmektedir. Kullanılan malzeme itibari ile imal edilen bu matbaa baskısı hem kullanışlı hem de ekonomik olarak birçok işletmede kullanılır. Eskiden örtülerin kullanımı birçok dezavantajı da beraberinde getirirken günümüz modern işletmelerinde kullanılan amerikan servis baskıları avantajları ile yer alır.

Amerikan Servis Kullanımı

Amerikan servis baskıları genelde restoran ve cafe gibi yemek sektörüne ilişkin hizmet veren işletmelerde sık sık kullanılır. Müşteriye hazırlanan yemeğin ardından örtüyü; temizleme, yenileme gibi hem zamandan hem de iş yükünden sıkıntılı bir durum oluşur. Normal örtüler uzun ömürlük olabilir ancak pek çok bakımdan dezavantajı bulunur. Amerikan servis baskısı ise tek kullanımlıktır. Temizleme gibi yenisini örtmek için müşteriyi bekletme gibi durumlarına çözüm niteliğindedir. Örtüye nazaran zahmetli değildir. Amerikan servis restoran baskı ile müşteri memnuniyeti sağlanırken dekorasyona etkiyen unsur olması da ayrıcalığı olarak bulunur.

Ayriyeten çabuk serilme ve toplanabilme özelliği bulunur. Öte yandan reklam amacı da taşımaktadır amerikan servis baskıları. Baskısı sayesinde firmanızın logosu, iletişim bilgisi ve diğer bilgiler şık bir grafik tasarımı ile ele alındığı zaman akılda kalıcı hale gelir. İşletmelerde kullanılmasının yanı sıra evlerde de kullanılabilen bir örtü alternatifidir. Daha şık ve zahmetsiz sofra kurulumu ve toparlanması ile doğru seçenek olan amerikan servis basımı yemekte yükünüzü hafifletir. 

Amerikan Servis Baskının Özellikleri

• Ön yüzü kullanıldığı için baskı tasarımı tek yönlü bulunur. Bu sayede maliyeti düşer. 

• Tek kullanımlık olmasına karşın; reklam amacı ve görsellik amacı taşır.

• 4 renk ofset baskı kullanılır. Bunun yanı sıra farklı özel renk uygulamaları da yer alır. Bu sayede renk canlılığı bulunur tasarımın.

• Amerikan Bristol kağıt çeşidi kullanılacağı gibi kuşe kağıt çeşidi de kullanılır. Tek kullanımlık olduğundan kağıt kalınlığı yada birinci/ikinci sınıf kaliteli olup olmadığı önemsizdir kağıdın. Bu durum da maliyeti düşüren unsurdur.

• Talep ettiğiniz adete göre maliyeti düşer. Bu kapsamda birim fiyatı azalır. 

Ekonomik olarak da değerlendirilen amerikan servis baskıları hem ekonomik hem de avantajlı servisler olarak yer alır. Farklı matbaa uygulamalarına tabi tutulan bu baskılar genelde daha birçok özelliği barındıracağı gibi özellik kaybına da uğrayabilir. Bu bakımdan doğru matbaa tercih edilmeli. Ofset baskı uygulanarak maliyeti düşüren unsurlar ele alınır. Özel renk seçenekleri ile görsellik kazandırılan baskı için kaliteyi artıran işçilikler de uygulanır. Diğer yandan maliyeti düşürmek içinse gramajı düşük kağıt kullanılır tek kullanımlık olduğu için. 
 

Tasarımı Şık Amerikan Servis İçin Baskı

Şık tasarımlı amerikan servisleri en çok talep edilen unsur olarak yer alır amerikan servis baskısında. Tasarımı şık hale getiren detaylar malzemeler olduğu gibi baskı çalışmaları da olmaktadır. Baskıda ele alınacak işçilikler de tasarımı şıklaştırır. 

Amerikan servis baskısı için 4 renk ofset baskı bulunur. Ancak tek yüz baskı da uygulanır. Diğer farklı özel renkler ile de canlılık kazandırılır. Kullanılacak kağıt kuşe kağıt olarak yer alabilir. Talebe göre daha iyi kalitede kağıt çeşidi kullanılır. Kağıda baskının yapılması için tasarım planı uygulanır. Tek kullanımlık olarak belirtilse de temizliği düzgün sağlandığında ömrü de uzar. Herhangi bir bez yardımı ile yada ılık suda temizlenerek tekrar kullanılır. Özellikle malzemede keçe kullanılırken; Deri, plastik, örgü, hasır ve baskı olarak da yapılır. Bu malzemelerin kullanımı ise çalışma tecrübesine göre tasarımı etkileyen bir başka detaydır. İsteğe göre tek renk(sade) baskı da olabilir. Çok renkli de basılabilir. Baskıda fireyi en azda tutmak için ebat ölçüleri matbaa ayarında dikkate alınır. Farklı ebatlar talep edildiğinde ise amerikan servis basım fiyatları değişiklik gösterir. Talebe göre kullanılabilecek kağıt çeşitleri ise; Kraft, kuşe kağıt yada l. hamur kağıt olarak yer alır. Görseller ise yüksek çözünürlükte hazırlanarak baskıda işlenir. 

Amerikan Servis Baskı İçin Fiyat ve Sipariş

İster hazır tasarımlarınız isterse de talebe göre tasarım çalışmaları sağlanır. Amerikan servis baskı fiyatları ise tasarım çalışmaları ve uygulanan işçiliklerin durumuna göre belirlenir. Ayrıca baskı fiyatlarını belirleyen diğer faktörler ise;

• Adet bilgisi,

• Baskıda kullanılacak kağıt çeşidi,

• Kağıdın gramajı,

• Kağıt ebadı, 

• Tek yönlü, çift yönlü baskı

fiyatı belirleyen faktörler olarak yer alır. Bu faktörlerin değerlendirilmesi ardından sipariş için gereken bilgiler ise;

• Adet bilgisi

• Kağıt cinsi, gramajı

• Teslim süresi

• Hangi baskının uygulanacağı

bilgileri ise sipariş için gereken bilgiler arasında yer alır. Ayrıca talebinize göre sipariş vereceğiniz baskı için daha başka bilgiler de gerekli olabilir. Görüşme sağlanarak fiyat ve sipariş hakkında daha detaylı bilgiler edinilebilir.

 
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp