Amerikan Servis


2022 Yılı Güncel Fiyatları Amerikan Servis Baskısı
A3 90gr Kuşe Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi

40x28 cm
Tek Yön Renkli Baskı

A3 90gr Kuşe Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 42 x 29 cm 990TL +KDV
2000 42 x 29 cm 1520TL +KDV
5000 42 x 29 cm 3150TL +KDV
10.000 42 x 29 cm 5020TL +KDV
A3 80gr 1.Hamur Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi

40x28 cm
Tek Yön Renkli Baskı

A3 80gr 1.Hamur Amerikan Servis Baskı Fiyat Listesi
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1000 1490TL +KDV
2000 2645TL +KDV
5000 3465TL +KDV
10000 4890TL +KDV

Amerikan Servis Basımı Hakkında

Kullanım alanına uygun şekilde tasarlanan Amerikan servisi pek çok mesajı aynı anda iletmektedir. Firmalar restoran ve kafe içlerinde hazırladığı Amerikan servisleri ile kendi reklamlarını rahatlıkla yapmaktadır. Özellikle tasarlanan Amerikan servisler üzerinde bulunan bilgiler firma hakkında ve hizmetleri konusunda içerik oluşturmaktadır.

Baskılı Amerikan servis ürünleri çoğunlukla yemekhane, restoran ve kafe içlerinde kullanılmaktadır. Amerikan servis baskı ürünlerinde farklı boyut seçenekleri bulunmaktadır. Bu boyutlara uygun şekilde kağıt kalınlığı ve yapısı da belirlenmektedir. Amerikan servis tasarımlarında dayanıklı kağıt kullanımı oldukça önemlidir. Özellikle firma hakkında bilgi verici detayların bulunduğu bu ürünler masa üzerinde de kullanım avantajı sağlamaktadır.

Amerikan Servis Baskı Sipariş Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Amerikan servis baskı sipariş öncesinde dikkat edilmesi gerekenler arasında firma hakkında bilgiler en önemli detaylardan biridir. Hazırlanan tasarım içerisinde mutlaka firmayı tanıtacak bilgi ya da amblem logo bulunmalıdır. Amaca uygun şekilde tasarlanan ürünler mesajı iletme konusunda da en etkili ürünlerden biridir. Sipariş vermeden önce kağıdın parlak mı yoksa mat yapıda mı olduğuna da özel şekilde karar verilmelidir. Kağıt boyut çeşitleri ile beraber firmalar istedikleri boyutta ürün tasarım siparişi vermektedir. Hazırlanan tasarımlar ile kısa sürede baskı alınmaya başlanır.

Amerikan Servis Fiyatları Nelerdir?

Kurumsal firmayı yansıtacak ürün tasarımları arasında Amerikan servileri de büyük oranda kitlelere ulaşım sağlamaktadır. Hazırlanan tasarımların tamamı ilgi çekici şekilde oluşturulmaktadır. Tüm tasarımlarda firma hakkına bilgi verici detaylar eklenmektedir. Amerikan servis fiyatları sitemiz içerisinde yer almaktadır. Firmalar kendi istedikleri tarza yönelik online sipariş oluşturmaktadır. Oluşturulan bu siparişler için baskı almadan önce fiyat bilgisi hakkında sitemiz üzerinden iletişime geçmek mümkündür. Detaylı bilgi için sitemiz kategoriler ile beraber ürün bilgisi sunmaktadır.

Amerikan Servis Baskı Çeşitleri ve Tasarımları

Amerikan servis baskıları ve tasarımları firmanın iletmek istediği mesaja yönelik hazırlanmaktadır. Tüm tasarımlarda renk ve obje kullanımı büyük önem taşımaktadır. Boyut seçeneklerine dikkat ederek sipariş oluşturan kişiler en kaliteli ve kullanışlı promosyon ürün tasarımlarına ulaşmaktadır. Pek çok farklı alanda kullanımı bulunan Amerikan servis çeşitleri son zamanlarda reklam yapmaya yönelik tasarlanmaktadır.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 3-4 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


 


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp