Şu an Fatura Basımı > Sürekli Form Fatura Baskısı bölümünü inceliyorsunuz.

Sürekli Form Fatura Baskısı

2022 Yılı Güncel Fiyatları Sürekli Form Fatura Baskısı
A5 Ebat 2 Renk
A5 Ebat 2 Renk
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 1 Asıl 2 Suret 650TL +KDV
1000 1 Asıl 2 Suret 800TL +KDV
2000 1 Asıl 2 Suret 1100TL +KDV
3000 1 Asıl 2 Suret 1600TL +KDV
A4 Ebat 2 Renk
A4 Ebat 2 Renk
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
500 1 Asıl 2 Suret 780TL +KDV
1000 1 Asıl 2 Suret 1100TL +KDV
2000 1 Asıl 2 Suret 1800TL +KDV
3000 1 Asıl 2 Suret 2750TL +KDV

Sürekli Form Fatura

Değişik sektörler açısından faturalandırma noktasında sürekli form fatura daha pratik ve akılcı çözüm yöntemi sunmaktadır. Taşıma irsaliyesi, tahsilat makbuzu, ambar tesellüm fişi, fatura, irsaliye ve bu gibi birçok değişik seçenek için sürekli form fatura baskı daha kullanışlı bir yapı sağlıyor. O yüzden günümüzde sürekli form çeşitleri sektöre uygun şekilde ele alınmakta ve üretimden geçerek sunulmaktadır.
 

Sürekli Form Faturası Baskı

Bilgisayardan elde edilen sonuçları yazıcıdan çıktı almak suretiyle sürekli form faturası baskı yoğun şekilde kullanılmaktadır. Özellikle zikzaklı tasarımı sayesinde yazıcıda daha etkin ve hızlı kullanım potansiyeli sağlar. O yüzden özel tasarım altında ve çok uygun sürekli form fatura basım fiyatları eşliğinde üretim sağlanmaktadır.
 
Sürekli Form Baskı
 
Sürekli form şeklinde hazırlanmış olan faturalar, bilgisayara kaydedilerek satır yazıcıdan güvenli şekilde alınabilmektedir. Buna özel olarak hazırlanmış sürekli form baskı kaliteli malzeme üzerinden üretilmektedir. Her ihtiyaca uygun olarak sürekli form fatura sektörel bazda hızlı ve kolay kullanışlı bir yapı sağlamaktadır. Böylece hem muhasebe açısından etkin bir kayıt yapmak ile beraber hem de müşteriye orijinal bir belge sunma potansiyel, sürekli form fatura baskı üzerinden desteklenmektedir.
 
Kullanışlı ve Kaliteli Tasarım Altında Sürekli Form Faturası Baskı
 
 

Ayrıca katalog baskı ile firmanızı tanıtacak farklı reklam alanlarına da yönelebilirsiniz. 

Sürekli Form Fatura

Zikzak tasarımı ile beraber yazıcıya uygun bir yapı altında sürekli form faturası baskı, her açıdan etkin bir ayrıcalık sunmaktadır. Satır yazıcıya uygun olarak bilgisayarda hazırlanmış faturalar için uyumlu şekilde sürekli form baskı kullanım imkanı tanımaktadır. Üstelik her ihtiyacı giderecek şekilde çok uygun sürekli form fatura basım fiyatları üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kategori bünyesinde yer alan miktar ve sayı ile beraber, sipariş üzerinden İletişim ile en kaliteli sürekli form faturaları adresiniz üzerinden teslim alabilirsiniz. Her açıdan kaliteli malzemesi ve özel tasarımı ile güvenli şekilde kullanmanız mümkün.

Fatura Tasarımı Ve Baskı

Fatura basımı, pek çok kritere bağlı olarak yapılır. Özel ve talep tasarımları ile belirlenen tasarımın dışına çıkılamaz. Belirli kriterler esas alınarak fatura basımı gerçekleştirilir. Genellikle A4 ve A5 kağıdına belirlenen kağıt çeşidine göre gramajı hesaplanır. Fatura baskıları ölçülerin biraz daha altında ya da üstünde olarak basılır. 1.Hamur kağıt cinsi ile ortalama olarak 70 ile 110 gramajında örnek baskı A4 ve A5 ebadına uygun olarak tasarlanır. Bunun gibi örnek tasarımlara belirli gramajlarla baskı yapılması gerekir. Sürekli form fatura baskı kullanılacak kağıt cinsi, talebe göre değişiklik gösterebilir. Bu da sürekli form fatura basım fiyatları ile doğrudan etkilidir.

Fatura ve İrsaliye Basımı İçin Yerine Getirilmesi Gereken Yükümlülükler
Vergi Levhası Fotokopisi
Son ayın KDV beyannamesi ya da tahakkuk fişi
Yoklama Tutanağı Fotokopisi (Yeni Açılanlarda)
Kimlik fotokopisi
İmza sirküleri
Firma Kaşesi
Matbaanın maliye ile anlaşması gereken durumda iş aldığı firmalar için yukarıdaki evrakların tamamlanması gerekir. Yasalara göre belirlenen bu durumun yanı sıra sürekli form fatura baskı ve irsaliye basımı sadece İstanbul için geçerlidir.

Faturada Yer Alması Gereken Bilgiler

2014'ün başından itibaren fatura basımı hakkında yasal düzenleme getirildi. Bu yasal düzenlemeye göre ise, faturalarda yer almadı gereken bilgiler mutlaka fatura içeriğinde yer almalıdır. Bu nedenle tasarımda ve baskıda metin düzenlemesi yapılırken a5 sürekli form fatura içinde şu bilgiler yer almalıdır;
Sicil numarası
Web adresi (Firmanın web adresi oluşturma zorunluluğu var ise konulması gerekir.)
Ticari unvanı
Firma merkezinin adres ve iletişim bilgileri gibi bilgilerin fatura içinde yer alması gerekir. 
Fatura basımı için firmaların kullanmış olduğu fatura tipleri göz önünde bulundurularak a5 iki renk fatura baskı esas alınır. Amacına uygun düzenlenen faturalar şu şekilde sıralanır;

Gider Faturası Basımı 

Gider faturası türünde mutlaka iletişim bilgisi, adres bilgisi, vergi numarası, firma ismi ve firma logosu da yer alır. Farklı renklerde baskıya girebilen bu fatura çeşidi siyah ve beyaz olarak tasarlanabiliyor. Gider pusulasını genellikle ticaret ile uğraşan kişiler talep ediyor. Bu fatura tipi için genellikle a5 iki renk fatura baskı çeşidi ve A4 ve A5 ebadında kağıt seçimi yapılması idealdir. Ama bu durum talebe ve sürekli form baskı fiyatları ile değişiklik gösterebilir.

Hizmet Faturası Basımı

İrsaliyeli faturalar da benzer amaçlar için kullanılır. Fatura üzerinde yer alan bilgiler de aynı şekilde hizmet faturası basımında yer alması gerekir. Ekstra gereken tüm açıklamalar da hizmet faturasına dahil edilerek özellik kazanması sağlanır. Sürekli form baskı fiyatları faturanın içerdiği özelliklere göre belirlenir.

İrsaliyeli Fatura Basımı

Sevk irsaliyesi fatura detayları ile birlikte yer alır. Fatura üzerinde de iletişim bilgisi, adres bilgileri,firma ismi ve logosu, vergi dairesi ve vergi numarası da yer alır. Bu fatura çeşidi için A4 ve A5 kağıdı genellikle tercih edilir. Sürekli form fatura baskı sırasında ekstra açıklamalar eklenerek faturaya özellik kazandırılır.

Bunlar da genellikle ürün bilgisi ve vade süresi olarak faturaya eklenir. Firmaların çek ödemeleri ve tediye gibi evrakların işlendiği makbuzlar yer alır. Aynı zamanda firmaya ait bilgiler de diğer fatura tiplerinde de olduğu gibi fatura üzerinde yer alır. Bu faturalara tek renk, iki renk, üç renk ve dört renk baskı uygulanabilir. Bu faturalar, maliye tarafından yeterlilik belgesi alan matbaa tarafından yapılabilir. Bunun asıl sebebi ise, tüm fatura tiplerinin resmi evraklar içinde yer almasından kaynaklanır. Sürekli form fatura baskı fiyatları faturaların özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Firma Prestiji İçin Fatura ve İrsaliye Tasarım

Mali gerekliliği bulunan faturalar aynı zamanda prestij açısından da oldukça önemlidir. Firmayı kendi sektöründe bir adım ileri taşımaya yardımcı olacak olan tek unsur prestijdir. Bu durum, fatura basımında da etkisini gösterir. Firmanıza prestij kazandırmak için faturada uygulanabilir tasarımlar ve renk baskıları gibi detaylar kullanarak a5 sürekli form fatura ile faturalarınıza canlılık kazandırabilirsiniz. Bu sayede fatura asıl işlevini gerçekleştirirken başka amaçlara da hizmet eder. Sürekli form fatura baskı fiyatları da faturalarda kullanılacak olan kağıt çeşidine ve renk çeşitliliğine göre şekillenir.

Fatura, İrsaliye, Hizmet Faturası ve Gider Faturası Siparişi İçin İstenen Bilgiler

Fatura, hizmet faturası, irsaliye ve gider faturası gibi çok sayıda fatura çeşidi maliyeden izin alındığı takdirde müşteriden sipariş olarak alınır. Aynı zamanda maliye ile anlaşma sağlayarak yeterlilik belgesi kazanarak anlaşmalı matbaa olarak hizmet verir. Resmi evraklar arasında yer alan bu faturalarda gösterişli bir tasarım yer almaz. Faturaların cinsine ve özelliklerine göre sürekli form fatura basım fiyatları da değişiklik gösterir. Bu nedenle siparişte ideal ve kaliteli tasarım amaçlanır. Sipariş için kişilerden istenen bilgiler ise,
(1 Asıl ve 2 Suret - 1 Asıl ve 3 Suret) Cilt Bilgisi,
Kağıt gramajı hakkında detaylı bilgi,
Tasarım aşamasında nelerin yapılıp yapılmayacağı ilişkin detaylı bilgi,
Hangi tip fatura baskısı istendiği ile ilgili detaylı bilgi (Hizmet faturası, gider faturası ya da irsaliyeli fatura) şeklinde bilgilerin yer alması gerekir. Bu bilgiler ışığında ise, baskı yapılacak fatura adeti cilt halinde en kısa süre içinde zarf ile birlikte teslim edilir. 
Fatura Baskı Hizmeti

Fatura basımı için kağıt ebatı, kağıt gramajı gibi özellikler oldukça önemlidir. Bu nedenle fatura baskıya gitmeden önce basım ve tasarım ekibi tarafından firma prestijini korumak ve maliyet koşullarına bağlı olarak fatura basım işlemini gerçekleştirmek için ideal düzeyde tasarım yapılması gerekir. Ardından fatura basımı ve matbaa işçilikleri ve a5 iki renk sürekli form baskı ile ilgili asıl süreç başlar. Uygulanan bu işçiliklerde ise, fatura koşullarının izin verdiği kriterlerde tasarım ve konsept çalışması yapılır. Fatura basımında isteğe göre tek renk, iki renk, üç renk ya da dört renk baskı çeşidi uygulanabilir. Farklı tiplerde fatura basımı ile izin verilen renk sınırları içinde renk sınırı baz alınarak özel renk uygulamaları da gerçekleştirilebilir. Tüm bu kriterlere göre a5 sürekli form fatura basımı fiyatları belirlenir. Bu sayede hem firmanızın prestijini arttırabilir hem de müşterileriniz ile aranızdaki bağı daha da güçlendirme imkanı bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun bir fatura seçimi yaparak firmanızın ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılayabilir ve işlerin en hızlı şekilde yürütülmesine yardımcı olabilirsiniz. 

İhtiyaca Uygun Fatura Basımı

 A5 iki renk sürekli form baskı yasal kriterler ile düzenlenmiş olup firmanın adını daha ileriye taşımanıza yardımcı olarak belirlenen kriterler içinde düzenleme yapabilmenizin de yolu açılmıştır. Kişiselleştirilmiş bir fatura tasarımı yapmak istiyorsanız yasal sınırlar çerçevesinde renk seçimleri ve fatura tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Fatura çeşitleri, açıklama kısmının genişliğine göre de değişiklik gösteriyor. Bu nedenle satacağınız malın ya da vereceğiniz hizmetin açıklamasını detaylı bir şekilde yapmanız gereken durumlarda açıklama kısmına fatura tasarımında geniş bir alan bırakan fatura çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Fatura, düzenlemek gereken durumlarda firmanızın ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına en uygun ve en sade fatura tasarımlarını tercih ederek işlerinizin kısa ve pratik bir şekilde yürütülmesine yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede firmanızın unvanını, logosunu ve iletişim bilgilerini taşıyan en uygun fatura çeşidini a5 sürekli form fatura basımı fiyatları da inceleyerek tasarlama imkanı bulabilirsiniz.

Sürekli form fatura ihtiyacı ile beraber firmalar tanıtımları için kartvizit bastırmaktadır. 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp