Şu an Makbuz Form > Sipariş Formu Basımı bölümünü inceliyorsunuz.

Sipariş Formu Basımı

2022 Yılı Güncel Fiyatları Sipariş Formu Basımı
Tek Renk 14x20 cm Sipariş Formu

Tek nüsha 80 gr 1.hamur
1 cilt 50 yaprak
Numaratörlü
Tek renk baskılı

Tek Renk 14x20 cm Sipariş Formu
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
Tek Renk 1 Asıl 1 Suret 5 350TL +KDV
Tek Renk 1 Asıl 1 Suret 10 380TL +KDV
Tek Renk 1 Asıl 1 Suret 20 520TL +KDV
İki Renk 1 Asıl 1 Suret 5 400TL +KDV
İki Renk 1 Asıl 1 Suret 10 460TL +KDV
İki Renk 1 Asıl 2 Suret 20 650TL +KDV

Sipariş Formu Basımı Hakkında

Perakende satış yapan işletmeler tarafından gelen siparişlerin kayıt altında tutulması için sipariş formu kullanıldığını söylemek mümkündür. Sipariş formlarının en temel kullanım alanı olarak da bilinmekte olan perakende satış için sipariş formu kağıdı baskı hizmeti almak için sitemizden siparişinizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. İşletmelerin sipariş usulü çalışmaları durumunda müşteri taleplerini kayıt altında tutmak ve müşterilerden gelen talepleri gerekli departmanlara iletmek için sipariş formu kullanılmaktadır.

Sipariş Formu Neden Kullanılır?

Sipariş formu, firmaların süreçlerinin daha etkili bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmaktadır. Sitemizde bulunan hazır şablonları kullanarak istediğiniz sipariş formu baskısı için siparişinizi oluşturabilirsiniz. İsteğinize ve firmanın işleyişine uygun olarak sipariş formunun numaratörlü ve numaratörsüz olarak basılabilmesinin mümkün olduğu da söylenebilir. Yüksek hizmet kalitesi ile siparişinizi online olarak oluşturabilirsiniz. Böylece matbaa işleri ile uğraşmazsınız ve vaktiniz de size kalır.

Sipariş Formu Ücretleri 

İstediğiniz sipariş formlarının sayısına göre sipariş form ücretlerinin farklılık gösterebileceğini söylemek de mümkün olmaktadır.  En fazla tercih edilen formlardan birisinin de 3 nüshalı sipariş formu olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. 3 nüshalı bir sipariş formu kullanan işletmelerin bir nüshasını müşteriye, bir nüshasını muhasebe departmanına ve bir nüshasını da üretim departmanına vermesi mümkün olmaktadır. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu sipariş formu baskısına sitemizden pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilir ve istediğiniz adetlerde siparişinizi oluşturarak adresinizden kolaylıkla teslim alabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Sipariş Formu Baskısı

Sipariş formu baskısı için kullanılan tüm malzemelerin yüksek kaliteli olduğunu söylemek mümkündür. Tercih edeceğiniz kağıt sipariş formu basımı için de online olarak sipariş oluşturabilirsiniz. Sipariş formu kullanılması sayesinde işletmelerin süreçleri daha sağlıklı bir şekilde yürütmesi söz konusu olmaktadır. Sipariş formlarının kullanılacağı departmanlara göre 2 veya 3 nüsha halinde basılması da tercih edilebilmektedir.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz sipariş formu için 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp