Acil Kartvizit Tasarım ve Baskı Süreçlerini İnceleyelimİş dünyasında profesyonel çalışanların temel ihtiyacını karşılayan kartvizit tasarımı firmanın tanıtımında oldukça büyük yer alır. Reklam, marka tanınırlığı, kişileri harekete geçirmeye yarayan iletişim bilgilerini içerir.  Doğru tasarlandığında, cep boyutu reklam panosu uygulaması kalıcı bir izlenim bırakır. Hizmet sunulan sektörde uzun yıllar süren müşterileri ilişkilerini oluşturur. Kısa sürede tamamlanmak üzere firmamız deneyimli personelleri iletişimin ardından kısa zamanda acil kartvizit tasarımı tamamlanarak hizmetinize sunulur.

Acil kartvizit baskı tasarım

 

Acil Kartvizit Nedir?

Kartvizit; adınız, iletişim bilgileriniz ve marka logosu gibi işletme bilgilerini tutan küçük, basılı, genellikle kredi kartı boyutunda bir kağıt karttır. Kartvizit tasarımları, markanın önemli bir parçasıdır. Marka tasarımınızın görsel bir uzantısı olarak işlev görmelidir. Acil kart basımı için firmamız tasarımcılarına tam olarak ne istendiğinin söylenmesi yeterlidir. Ardından firma için en doğru tasarım gerçekleştirilerek iletişime geçilir. Beğeniye sunulan ve onay alan acil kartvizit basımı işlemlerine başlanır. Kısa sürede tamamlanarak, hızlı kargo seçenekleri ile müşterilere ulaştırılır.
 

acil kartvizit nedir?

 

Acil Kartvizit’in Önemi Nedir?

Kartvizitler her şeyden önce kişisel olmalıdır. Bu nedenle kartvizit içeriğinde seçeneklerin doğru gözden geçirilmesi gerekir. İster bağımsız bir serbest meslek sahibi, ister genç bir girişimci ya da yerleşik bir kuruluşun parçası olun, marka tanıtımının önemini unutmayın. Logo, marka, renk düzeni ve şemalar markalaşma için önemli görsel seçenekler arasındadır.  Logolar ve renk şemaları, markalaşma için en önemli iki görsel seçenektir. Görsel öğelerin akılda kalıcı özelliğinden yararlanmak da tecrübe ve deneyime bağlıdır.
 
Görsellik kartvizitinizi oluşturmada büyük rol oynar. Aynı zamanda bir düzen oluşturur. Kimlik bilgilerinin karşı tarafa etkili iletişimini sağlar. Kartvizit tasarım sürecinin doğru yönetimi karşı tarafa ne iletmek istediğinizi aktarmaya yarar. Kısa sürede yapılacak etkili tasarım ve basım işlemleri gerçekleştirerek acil kartvizit ile müşteri potansiyeline etkili ulaşım sağlayabilirsiniz. Kartvizit sadece kelimelerle konuşmaz.
 
Tasarım kartvizitin ne söylemek istediğini anlatan etkili bir yöntemdir. Kişisel marka oluşumu açısından da firmamız deneyimli personellerinden faydalanarak etkili marka oluşumlarını gerçekleştirebilirsiniz. Acil tasarım uygulamaları kişisel markalar hakkında derinlemesine düşünmeyi gerektirir. İşletmenin kişiliğini sergileyen, şahsi kartvizit basımlarında yine kişiliği ortaya koymanın söz konusu olduğu unutulmamalıdır.
 

acil kartvizit tasarım hizmetleri

 

Acil Kartvizit Tasarlama Hizmetleri

Logonun ve markanın renk şemaları kartvizitte ne söylenmesi gerektiğinde dair fikir alışverişinin ardından en uygun kartvizit tasarımı belirlenir.

 • Logonun ve markanın renk şemaları kartvizitte ne söylenmesi gerektiğinde dair fikir alışverişinin ardından en uygun kartvizit tasarımı belirlenir.
 • Gerekli çizim işlemine başlanır.
 • Profesyonel ve alternatif şekilleri keşfi ile uygun fiyata tasarım taslağı oluşturulur
 • Taslak onay aşamasına sunulur
 • Kalıp kesim baskı teknikleri sayesinde istenilen şekilde kesim olanağı sunulur.
 • Ardından acil kartvizit baskı tamamlanır?
 • Son kontrollerin gerçekleşmesi ile hızlı basım gerçekleştirilir
 • İhtiyacınız olan acil kartvizitler hızlı kargo seçenekleri ile tarafınıza ulaşımı sağlanır.

 

Acil Kartvizit Tasarım Şekilleri

Aciliyeti olan siparişlerde firma olarak zamanında teslim konusuna çok önem veririz. İşi aceleye getirmeden zamanında üretmek ve teslim etmek firmamız için bir amaç durumundadır. Tasarım konusunda her isteği karşılayacak kadro ve teknoloji altyapımız bulunmaktadır. Kartvizit modellerinin çok fazla çeşidi var ve zamanla bu çeşitlilik giderek daha da artıyor. Çok fazla sektörde istek olduğu için model ve tasarım zenginliğini bir gereklilik olarak görüp yorumlamak gerekir. Zamanında teslim gibi önemli bir konu müşteri memnuniyeti açısından bir temel ortaya koyar. Her bir siparişi zamanında yerine teslim edip kartviziti hemen kullanmanıza yardımcı oluruz.

Kartvizit tasarımlarında çalışan resimlerini vurgulamak isteyebilirsiniz. Bunun için şekillerden yararlanılır. Bu sayede karşı tarafa sevimli ve cana yakın bir imaj uyandırabilirsiniz. Yaratıcı şekiller kullanılmak suretiyle bu şekilleri aktarmak da mümkündür. Özel şekiller aracılığı ile kişisel acil kartvizit tasarımı nasıl yapılır? Düşüncesini daha eğlenceli hale gelir. Kurumsal ve endüstriyel kullanımda bu tür tercihler olumsuz etki bırakır.

 

Acil Kartvizit Boyutlarının Önemi 

Kartvizit boyutunun da çok büyük olmamasına dikkat etmek önemlidir. Cüzdanlara sığabilecek bir boyut uzun süre taşınmasına kolaylık tanır. Kalıp kesim seçeneği de bazı şirketler ve logoları için gerekli olmaktadır. Standart kartvizit boyutundan farklı seçimler de şekler kullanılabilir. Kartın büyüklüğü, çoğunlukla ülkenin standartlarına bağlıdır. Öne çıkmayı planlasanız bile, diğerlerinden çok farklı içeriklerin etkisini hesap etmek önemlidir. Boyut ne olursa olsun, tasarım ve sunumda daima üç faktörü göz önünde bulundurulmalıdır.

 • Taşma alanı: Kartın çıkarılabilecek en dıştaki kısmı.
 • Kırpma çizgisi: kartları kesmek için hedef çizgi.
 • Güvenlik hattı: Bu hattın dışındaki herhangi bir şey kesme hatalarına tabidir. Metin veya logo gibi temel öğelerin bu çizginin dışında kalmasına izin vermeyin.

 

Acil Kartvizit Görsel İçeriği Nelerdir?

LOGO: Tasarımın görsel unsurlarının en başında logonun çizimi gelir. hassas bir uygulama gerektirir. Kartvizitin adeta merkezidir. Diğer süsleme ve grafikler de yararlıdır. Ancak öncelik logodan ibarettir. Stratejik olarak kartvizitin bir tarafı logoya ayrılır. Diğer tarafı ise kişinin iletişim bilgilerini sergilemelidir. Bununla birlikte, logonun her iki tarafta olması da iyidir. Bu nedenle, iletişim bilgilerinin yer aldığı yan tarafta daha küçük  kullanım dışı bir logo olması iyi karşılanır. Bu kartvizit tasarım stratejiden sadece bir tanesidir.  

MİNİMALİZM: Kartvizitler için popüler bir seçim olsa da, bu boş alan bazen seçimlere uygun görülmeyebilir. Bu durumda ek grafikler kullanılır. Örneğin; çocuk kıyafetleri sektöründe, sevimli bir tema kullanılması gerekiyorsa, her tarafa kedi karalamaları yerleştirerek kedi maskotlarını genişletmek ve dağınıklığı önlenmesi için soluk bir arka plan yeterli olabilir. Yine bir ipucu olarak çocuklara yönelik tasarımda yumuşak mavinin kullanımı eğlenceli ve çocuk dostu bir seçim olur.

EK GRAFİKLER:  Logo basit veya yalnızca metin olsa bile, ilgili tüm görüntüler aynı amaçlara hizmet eder. Ek grafikler de marka kimliğinizi göstermek için etkilidir.

RENKLER: Renkler de görseller aracılığıyla hem kartvizit sahibinin hem de markanızın kişiliğini anlatmaya yardımcıdır. Giderek daha popüler hale gelen bir diğer eğilim, biraz gizem bırakarak ilgi ve merak uyandırmaktır. Tipik olarak markalar, bir tarafa URL ile kelimesiz bir görsel yerleştirir. Gerekli tüm açıklamaları diğer tarafa yerleştirerek de görseli etkili hale getirebilirsiniz.

METİNLER: Kartvizitin gerçekte ne söylediği size bağlıdır. Evden çalışma gibi durumlarda posta adresine ihtiyacı olmazken, yüz yüze danışan meslekler posta adresinin olmasını gerektirir. Etkileyici sosyal medya takipleri ile dikkat çekmek de stratejik bir seçimdir. Mesele şu ki, farklı insanlar kartvizitlerinde farklı metinlerden yararlanır.

ŞİRKET ADI - KİŞİSEL MARKALAR: Kişisel adınız şirketinizin adıdır. İş unvanı geleneksel kartlar için eklenir. Bu aynı zamanda kartviziti sunacak olduğunuz kişilere kim olduğunuzu, ne yaptığınızı hatırlatmaya yardımcı olur. Adres müşterileri ofisinize veya mağaza konumunuza çekmek için gereklidir. Slogan tamamen isteğe bağlı bir slogan, marka kimliğine yardımcı olur.

Kartvizitlerin sadece bilgi vermekle kalmayıp aynı zamanda bilgileri saklamakla ilgili olduğunu da unutmayın. İnsanlar numara, adres veya URL'yi biliyor olabilir. Ancak unutmaları ihtimaline karşı kartvizitlerin el altında bulundurulması önemlidir.


 
Acil Kartvizit Tasarımında Özel Yüzeyler Nasıl Oluşturulur?

Ne söylemek istediğinizi anladıktan sonra, nasıl görüneceğini seçebilirsiniz. Tipografi her zaman önemli olsa da, metni tamamen okunaklı hale getirmeniz ve üzerinde çalışmak için yalnızca küçük bir alana sahip olmanız gerektiğinden özellikle kartvizitlerle ilgilidir. Renk seçiminde markanızı korurken, kartınızın arka plan rengiyle uyumlu metin renklerini seçin, bu da bir marka rengi olmalıdır. Benzer renkler birlikte güzel görünebilir. Okunmasının zor olması için için kontrast aracılığı ile düzenlenir. Hiç kimse yazıyı okuyamıyorsa yazı tipinizin ne kadar sanatsal olduğu önemli değildir.
 
Özel yüzeyler düşünerek son aşamaya gelinmelidir. Özel yüzeyler kalıcı bir izlenim bırakmada uzun bir yol kat edebilecek deneyim sunar. Örneğin; kabartma tekniği, üç boyutlu rölyefler oluşturarak belirli alanlar öne çıkarılabilir. Spot UV kaplama, yalnızca belirli alanlara uygulamaya elverişlidir. Bu sayede logo, belirli grafikler ve hatta bir kelimeye parlaklık uygulayabilirsiniz.


Acil Kartvizit Tasarımlarında Profesyonel Tasarım

Tasarımcı gerçekten mükemmel bir kartvizit oluşumunun önemli ayrıntısıdır. Doğru stil ve deneyime sahip bir tasarım için firmamız deneyimli kadrosundan destek alabilirsiniz. Markalar üzerinde etkin tasarım önemli bir ayrıntıdır. Tüm anlatılan işlemlerin kısa ve hızlı bir biçimde uygulamaya konulması deneyim gerektirir. Doğru firma işletme vizyonlarının gerçeğe dönüşmesine katkı sunar. Tasarımın başlangıcından son aşamasına kadar firma ve iş odaklı hizmet sunan firmamız ile hızlı kartvizit sahibi olabilirsiniz.

 Acil Kartvizit Tasarım Ücretleri

Görsel akışı inceleyerek kartvizit tasarımının aslında çok da göz ardı edilecek kadar kolay bir uygulama olmadığını görebilirsiniz. Karta bakıldığında göz hareketleri dikkate alarak iyi bir görsel akış sunan deneyimi firmamız aracılığı ile yakalayabilirsiniz. Bir öğenin tasarlanması, boyut ve konumlandırılması tamamen tecrübe ve deneyim isteyen uygulamaları içerir.

 
Ayrıca acil olarak kartvizit düzenlenmesi demek hızla bu süreçlerinde gözden geçirilmesi demektir. Bu da tamamen deneyim ister. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız aracılığı ile gerekli desteği profesyonel kadromuzdan alarak acil kartvizit baskı fiyatları nedir? konusunda da uygun fiyatlı çözümlerle destek vermektedir. Uygun fiyatlı çözümler için firmamız deneyimli kadrosu ile iletişime geçebilirsiniz.

Acil Kartvizit Kargo Süreci Hızlı Mı?

Tasarımın ardından gerekli düzenlemelerin yapılması ve onay aşaması gerçekleşen kartvizit tamamlanmasının ardından acil olarak gönderimi firmamız tarafından sağlanır. Kartvizit tasarım hızlı kargo seçenekleri ile sunulmaktadır. İşlevsel firma işlevini tam anlamıyla anlatan içeriklerle hazırlanmış kartvizitler acil kartvizit ne zaman teslim edilir sorusunun da yanıtı olmalıdır. Bir an önce basıma verilir. Ardından hızlı kargo seçenekleri ile müşteriye sunumu gerçekleştirilir.
 
Pek çok tasarım seçeneklerini bünyesinde barındıran kartvizitler firma ve kişilerin tanıtan önemli unsurlardandır. İş görüşmesine gitmeden hazır bulundurulması kişilere ayrıcalık katar. Bu nedenle de bir an önce firma ve kişilerin kendilerine kartvizit bastırması önemlidir. Bu bilinçle hareket eden firmamız acil kartvizit ne zaman kargoya verilir sorusunun cevabının da hızla ve hızlı kargoyla verilir şeklinde yanıtlamaktadır. İşlemi biten tasarımların bir an önce kullanıcı ile buluşması önemli bir ayrıntıdır. Sizin ve markaların temsili olan kartvizitsiz görüşme yapmamak adına hızla acil kartvizit seçeneklerini bulabilirsiniz.

Acil Kartvizit Teslim Süreci

İşletmelerin ihtiyacına yönelik olarak gerçekleştirilen tasarımların ardından basım sürecine geçilir. Firmamız deneyimli kadrosu tarafından basımı gerçekleşen kartvizit üzerinde son kontroller yapılarak çoğaltma işlemi gerçekleşir. Bir sonraki aşama ise paketleme ve sunumdur. Paketleme işleminin ardından vakit kaybetmeden doğrudan hızlı kargo seçeneği ile teslimat sağlanır. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet veren firmamız kartvizit basım ve teslim sürecinin her aşamasını titizlikle yürüterek işlem yapmaktadır. Alanında uzman personellerimiz aracılığı ile verilen deneyimli müşteri temsilciliği hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Sipariş ve teslim döneminde gerçekleşen tüm aşamalar için hazırlıklıyız. Sözünü verdiğimiz zamanda istediğiniz ürünler gecikmeden sağlıklı paketler içinde siz müşterilere teslim edilir. Broşür.com olarak bu zaman kadar aldığımız tüm siparişleri uygun olarak ve zamanında teslim ettik. Bu verdiğimiz hızlı hizmete rağmen sizden bu konuda olması gereken makul rakamları talep ettik.

 

Kartvizit Kategorisinde Acil Ürün Örnekleri

Kartvizit üretimi için ürün çeşitliliğimiz oldukça geniş bir kategoride karşınıza gelmektedir. Siparişin acil olması sadece ürünün hızlı biçimde teslimi anlamına gelir, tasarım istekleri, ürün çeşitleri ve kalite konusunda hiçbir ayrım yoktur. Fiyat konusunda yine ayrım yapmadan teslimat konusu firma ve sektör prensibidir. Kartvizit örneklerinin bulunduğu geniş ürün sayfaları, tercih konusunda müşterilere zengin bir seçme fırsatı sunar. Ürünler çok hızlı hazırlansa da logo, fotoğraf ve grafik tasarım istekleri eksiksiz olarak karşılanır. Ürün kalitesi korunur ve hızlı teslim kartvizit çözümleri öncelenir.

 

Acil Kartvizit Avantajları Nelerdir?

Acil kartvizit sipariş ile hiç zaman kaybetmeden sipariş verilebilir. Bu verilen siparişlerde kalitenin üst düzeyde olması elbette mümkündür. Elinde birçok model olan üretici hizmet adresi, müşteri isteklerine cevap veren model ve seçeneklerle gereksinimleri karşılar. Firmalar için, bireyler için ve farklı meslek erbabına hitap eden kartvizit örnekleri acil olarak üretilir ve üretimde malzeme kalitesine aynen özen gösterilir. Acil olarak bu ürüne ihtiyacı olanlar için acil kartvizit tasarım avantajları şu şekilde kendini gösterir:

 • Ürün tasarım zenginliği çok fazla seçenek verir
 • Bireysel istekler üretim esnasında dikkate alınır
 • Acil olsun olmasın istenen ölçüde üretim yapılır
 • İstenen sayıda kartvizit tasarlanır ve üretilir
 • Ülkenin her yerine en kısa sürede teslim gerçekleşir
 • Fiyat performans dengesi beklenen standartlarda olur

Acil veya diğer sıradan sipariş süreçlerinde tasarım, üretim ve teslimat süreçleri sorunsuz gerçekleşir. Bir an önce kartvizite kavuşan birey ve kurumlar bu ürünün avantajından hemen faydalanmaya başlayabilir. Firmamız acil kartvizit modelleri isteği bulunan tüm müşterilere hızlıca cevap verir. Ürünün uzun ömürlü olmasında seçilen malzemeler önemli bir rol oynar. Kalitesi ve dayanıklı yönü ile sunduğumuz malzemeler sayesinde kartvizitleri çok uzun süre kolay ve sorunsuz kullanmak söz konusu olur.

İş dünyasında profesyonel gelişim gösteren birey ve kurumlarda reklam ve tanıtım her zaman öne çıkmıştır. Bu esnada özenle ve dikkatle gözden geçirilen her bir ürün, tasarım bütünlüğü ile oldukça etkileyici sonuçlar yaratmıştır. Ölçü, çeşit ve malzeme kalitesi zenginliği ile kartvizitler her zaman faydalı bir işaret özelliği ortaya koymuştur. İletişimin tüm avantajını bünyesinde bulunduran kartvizitler giderek daha çeşitli hale gelmiş durumdadır. Hızlı tasarım ve çabuk teslimat anlayışına dayanan bu üretim, ürün kalitesinin müşteriye güvenle ulaşmasına yardımcı olur. Baskı ve tasarım teknikleri acil tasarım kartvizit ürünlerine aynen yansır.

 

 Bu Blog Yazılarımız da İlginizi Çekebilir
Ofiste veya Şubenizde Olması Gerekenler Basılı Ürünler Nelerdir?

Ofisler ve şubelerde kullanılan baskılı matbaa ürünleri iş hayatını kolaylaştıran önemli unsurlar aras...

Corel Draw Kullanım Alanları Ve Kısayol Tuşları

Corel draw ile yeni tanışan kişiler bu program hakkında bazı bilgileri bilemeyebilir. Bu program ile ilgili bazı teme...

Spiralli Bloknot Nedir? Spiralli Bloknot Boyutları

Spiralli bloknot günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı nedeniyle sıklıkla terc...

Kâğıt Promosyon Ürünleri ile Markanızı Öne Çıkarın

Kâğıt promosyon ürünleri girişimcilerin ve tüm işletmelerin elde ettiği en ucuz ve en kolay rekl...

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp