Şu an Makbuz Form > Adisyon Basımı bölümünü inceliyorsunuz.

Adisyon Basımı

2022 Yılı Güncel Fiyatları Adisyon Basımı
Tek Renk 10x14 cm Adisyon

Tek nüsha 80 gr 1.hamur
1 cilt 100 yaprak
Numaratörlü

Tek Renk 10x14 cm Adisyon
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
Tek Renk Tek Nüsha 10 360TL +KDV
Tek Renk Tek Nüsha 50 600TL +KDV
Tek Renk Tek Nüsha 100 850TL +KDV
2 Renk Tek Nüsha 10 360TL +KDV
İki Renk Tek Nüsha 50 650TL +KDV
İki Renk Tek Nüsha 100 1015TL +KDV

Adisyon Basımı Hakkında

Adisyon, işletmeniz tarafından sunulan ürün ve hizmet miktarını göstermek için kullanılmakta olan bir belge olarak ifade edilebilir. Baskılı adisyon fişlerinin ihtiyaca uygun bir şekilde 2 veya 3 nüsha şeklinde basılabildiğini söylemek mümkündür. Adisyonlar genel olarak restoran ve cafelerde kullanılmakta olan bir belgedir. Aynı zamanda otellerde, berberlerde ve kuaförlerde de adisyon sıklıkla kullanılmaktadır.

Adisyon Fişi Kullanımı 

Adisyon fişlerinin bir nüshası ödemeyi yapan müşteriye verilirken bir tanesi de muhasebe için ayrılmaktadır. Firmanız için sipariş oluşturacağınız baskılı adisyon fişleri istediğiniz nüshada üretilmektedir. Firmanız için adisyon basımı siparişi oluşturmak istemeniz durumunda sitemizden online olarak sipariş oluşturmanız mümkün olmaktadır. Oldukça fazla tercih edilmekte olan adisyon fişlerinden birisi de otokopili adisyon fişi olarak ifade edilebilir. Otokopili adisyon fişi genellikle 50'lik adisyon fişleri halinde basılmaktadır. İsteğinize göre 9.5x16 cm boyutunda veya 10x14 cm boyutunda tercih edilebilmektedir.

Adisyon Fişi Online Sipariş İmkanı

İhtiyacınız olan adisyon fişleri için online adisyon fiş baskı siparişi sitemizden kolay bir şekilde oluşturulmaktadır. Adisyon fişinin 2 nüsha adisyon basımı şeklinde kullanılması durumunda bir tanesi firmada kalırken bir tanesi de siparişi veren kişiye verilmektedir. Aynı zamanda 3 nüsha adisyon siparişi oluşturmanız da mümkün olmaktadır. Nüsha sayısına ise işletme içerisindeki duruma göre karar verilmelidir. İstediğiniz özel baskılı adisyon siparişi için ise sitemizden baskı özelliklerini seçerek tasarımınızı yüklemeniz de mümkündür.

Adisyon Basımı Siparişi

İhtiyacınıza uygun olarak basım siparişi verebileceğiniz ekonomik fiyata adisyon basımı için sitemizden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik kullanmak istediğiniz sektöre göre cafe için adisyon fişi tercih edebilirsiniz. Ya da restoran adisyon fişi olarak sipariş oluşturmanız mümkün olmaktadır. Özellikle adisyon basımı siparişi öncesinde dikkat edilmesi gerekenler tasarımınızda logo veya telefon numarası kullanılmasını istemeniz durumunda bunu siparişinizi oluştururken bildirmeniz gerekmektedir.

 

Bu ürün hakkında henüz bir yorum yapılmamış.
Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz küp bloknot için 3-4 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)


Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp