Şu an Makbuz Form > Adisyon Basımı bölümünü inceliyorsunuz.

Adisyon Basımı

2022 Yılı Güncel Fiyatları Adisyon Basımı
Tek Renk 10x14 cm Adisyon

Tek nüsha 80 gr 1.hamur
1 cilt 100 yaprak
Numaratörlü

Tek Renk 10x14 cm Adisyon
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
Tek Renk Tek Nüsha 10 310TL +KDV
Tek Renk Tek Nüsha 50 420TL +KDV
Tek Renk Tek Nüsha 100 630TL +KDV
2 Renk Tek Nüsha 10 360TL +KDV
İki Renk Tek Nüsha 50 480TL +KDV
İki Renk Tek Nüsha 100 690TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz küp bloknot için 3-4 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

Adisyon Baskı Ve Fiş Uygulaması Nedir?

Son zamanlarda kafe ve restoranlarda en çok kullanılan aletlerden birisi de adisyon baskı olmaktadır. Bu nedenle adisyon baskı önemi günden güne artmaktadır. Kısaca daha hızlı ve pratik iş imkânını sağlamaktadır. Bu nedenle diğer ürünlere göre bulunmaz bir nimet olarak görülmektedir.
 
Özellikle adisyon kağıdı baskı olarak özel üretilen ve oldukça maliyetsiz bir üründür. Bireylerin sağlıklı ticaret ve alışverişi için adisyon kağıdı baskı son derece önemlidir. Özellikle güvenilir olarak ve karışıklıkları önlemek için son derece uygun bir alettir.
 

Adisyon Baskısı

Modern zaman ile birlikte en çok yaygınlaşan toplu kullanım alanlarından birisi de kafeler olmaktadır. Kafeler daha çok büyük şehirlerde yoğunlaştığı uzmanlar tarafından bilinmektedir. Fakat bu büyük şehirlerde bulunan kafe ve restoranlarda birçok karışıklık da bulunmaktadır. İlk olarak kalabalık şehirlerde kafelere olan rağbet artmaktadır. Bu durum da adisyon baskı ile karşılaşılan güçlüklerin üstesinden gelinmesene olanak sağlar.
 
 
 İlk olarak adisyon baskı sayesinde her masayı çalışanların aklında tutmasında gerek yoktur. Özellikle kısa sürede ve çok ucuz maliyette gerçekleşen adisyon basımı sayesinde çok büyük çıkmazlar aşılır. Bu durum daha çok gün sonunda adisyon basımı olan defterin hesaplanması ile bile halledilebilir. Bireylerin daha sağlıklı ve güvenilir alış veriş yapması için bu aletlerin kullanılmasında faya vardır.
 

Adisyon Baskı Fiyatı Nedir?

Birçok kişinin daha rahat alış veriş yapmasında olanak sağlayan bu sistemin adisyon fiş baskı fiyatları oldukça merak edilmektedir. Bu durumun merak edilmesinde ilk neden oldukça kullanışlı olan bu sistemin pahalı olduğu düşüncesidir. Firmamızın sitesi ve bizzat firmamız ile iletişimde adisyon fiş baskı fiyatları konusunda net bir bilgi alınması muhtemeldir.
 
Bireylerin sandığının aksine adisyon fiş baskı fiyat konusu oldukça basit ve pahalı olmamaktadır. Sonuçta bu adisyon fiş baskı fiyat konusunun düşük meblağlarda tutulması gerekir. Çünkü bireylerin bu aleti tercih etmesinin temel nedeni daha ucuz ve güvenilir bir güvenlik mekanizmasıdır. Eğer bu sistem oldukça pahalı olursa bireyler açısından da olumsuz sonuçların doğması muhtemel olmaktadır. Sağlıklı ve güvenilir alış veriş için firmamız ile iletişime geçmenizde son derece fayda vardır.
 

Adisyon Baskı Neden Kullanılır?

İlk olarak adisyon baskının kullanılmasının nedeninin başında firmamızda üretilen adisyon basımı fiyatları konusunun uygunluğudur. Yani her bütçeye ve her bireye uygun adisyon basımı fiyatları firmamızda kolayca bulunabilir. Çünkü firmamızın temel amacı müşteri memnuniyetinin korunmasını tam olarak sağlamaktır.  İlk olarak adisyon basım fiyatları konusu bakımında uygunluğundan dolayı birçok firmada kullanılması muhtemeldir.
 
Fakat daha çok insan trafiğinin fazla olduğu firmalarda adisyon basım fiyatları uygunlukta kullanılabilir. Diğer kullanımın nedeni ise son derece pratik olmasıdır. Zaten adisyon üzerinde yazan yazılara göre kaç içecek ve yiyecek yenildiği porsiyon olarak gösterilmiştir. Bu doğrultuda uygun işaretlemeler yapılarak işlem tamamlanır.
 
Daha çok kafe ve restoranlarda kullanılan bu sistemin sağlıklı işlemesi için garsonların kullanımına uygun üretilmiştir. Kesinlikle firmamızın adisyon fişleri kullanılırken ekstra çabaya gerek yoktur.
 

Adisyon Baskıyı Kimler Kullanır?

Bu işlemleri gerçekleştiren ve en sık kullanıldığı yer cafe adisyon baskı üretimi olmaktadır. Çünkü kafeler insan trafiğinin ve yoğunluğun son derece yüksek olduğu yerlerin başında gelmektedir. Son yıllarda en çok cafe adisyon baskı için fermamızdan sipariş alınmaktadır.
 
Bu yerlerde daha çok garsonlar ve yöneticiler tarafından kullanıldığı için son derece açık yazılmıştır. Bireylerin hizmet esnasında hiçbir kafa karışıklığına uğramamsın için ekstra çaba gösterilmektedir. Devamında en çok kullanıldığı yerlerin başında restaurant adisyon basımı siparişi gelmektedir.
 
Kafeler gibi restoranlar işçin de restaurant adisyon basımı son derece önemli olmaktadır. Sağlıklı ve güvenilir alış verişin sağlanması için bu alanlarda kullanıma açılmasında fayda vardır. Bireyler ve çıkışanlar hem daha iyi hizmet veriri hem de güvenilirlik son derece yükselir.
 
Adisyon Baskı Aşamaları Nedir?
 
 Eğer tek renk adisyon baskı gerçekleşiyor ise yapılması gereken uygun malzemelerin toplanması olmaktadır. Devamında bireylerin daha sağlıklı bir alış veriş yapması için tek renk adisyon baskı planı hazırlanır. Bu plan dâhilinde uygun basım işlemleri gerçekleşmektedir. Basım işlemleri gerçekleşirken unutulmaması gereken uygun kolay yırtılmayan hamur olmalıdır.
 
Bu hamurlar sayesinde bireylerin ve çalışmaların güvenli çalışma ortamı meydana gelmektedir. Devamında basım işlemlerinin hızlı ve seri olmasında son derece fayda vardır. Eğer renkli adisyon fişi baskı işlemi gerçekleşiyor ise ilk aşamada işleyişte bazı değişiklikler meydana gelmektedir.
 
Bu değişiklikle renkli adisyon fişi baskı işine özgü olmaktadır. Devamında çizim ve basım işlemleri konusundan her hangi bir farklılık yoktur. Son aşama olarak pazarlama ve uygun müşterilere fişlerin ulaştırılması olmaktadır.
 

Adisyon Baskı Kâğıdı Nasıl Olmalıdır?

İlk olarak adisyon baskı kâğıdı delikli kısmından kolay koparılması gerekir. Devamında baskı kâğıdı kaliteli ve kullanışlı olmasında fayda vardır. Üzerine her hangi bir yazı yazıldığı takdir de kolay silinmemesi gerekir. Çünkü sağlıklı ve güvenilir bir alış veriş için bu durum son derece hayati olmaktadır. Son yıllarda yapılan testler sonucunda firmamız bünyesinde bulunana basımların kaliteli olduğu görülüştür.
 
Bu kalite birçok müşteri tarafından da onaylanması ve geri dönüşler ile belgelenmiştir. Kalite standart olarak kâğıt hamurunun yapısı kolay koparılış sağlamlık ve yazının kalıcılığı temel alınmıştır. Ayrıca kâğıt olması gerektiği gibi kağıt üzerinde bulunan yazılarda önemlidir. Bu yazıların kullanan kişi tarafından faydalı ve kolay olmasında fayda vardır. Firmamı bu duruma özenle dikkat etmektedir.
  
Adisyon Baskının Kullanımı Nasıldır?
 
Adisyon baskının birçok farklı kullanımı bulunmaktadır. Daha çok insan trafiğinin çok olduğu ve az menünün bulunduğu yerlerde sistem farklıdır. Bu sistem daha çok alınan yiyecek ne kadar ise o kadar çarpı atılması ile gerçekleşmektedir. Bu yönde kullanımı en çok kafelerde görmek mümkün olmaktadır. Diğer bir yönden kullanım ise daha çok alınan şeyin adı yazılmaktadır.
 
Bu durum ise daha çok fazla çeşit bulunan yerlerde görüldüğü bilinmektedir. Ayrıca bu yerlerin insan trafikleri de nispeten diğer kullanım yerlerine göre az olmaktadır. Son olarak bu yerler daha çok restoran olarak nitelendirilmektedir. Bireylerin kullanımı bazı zamanlarda kişiden kişiye olacak şekilde değişiklikler gösterdiği de bilinmektedir. En sağlıklı ve güvenilir kullanım ilk başta belirtildiği gibi tek tek yazarak gerçekleşmektedir.
  
Adisyon Baskı İşlemi Yaptırılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
 
İlk olarak adisyon baskı işlemini gerçekleştirecek olan insanda olması gereken özelliklerin bulunması gerekir. Devamında daha sağlıklı bir alış verişin gerçekleşmesi için adisyonun uygun koşullarda kullanılması gerekir. Yani bazı bireyler adisyon kullanırken yanlış imlamlar yaparak tehlikeli sonuçlara meydan verebilmektedir. Bu gibi durumlar göz önüne alındığından uygun firmalar ile çalışılmalıdır.
 
Bu firmalar alanında uzman ve kendini kanıtlamış olmasında fayda vardır. Firmamız alanında uzman bir ekibi ve uygun yönetim kadrosu ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca tecrübe ve edinimleri ile birçok firmadan farklı olarak son derece güvenilirdir.
 
Firmamız bu derece güvenilir ve tecrübeli olmasında bireylerden aldığı geri dönütler olmaktadır. Hem tasarımı hem de kalitesini müşterilerden aldığı geri dönütler ile belirlemektedir. Bizim için her bireyin fikri son derece önemli olmaktadır. Çünkü her adım kaliteli ürün konusunda bir adım daha ileriye götürmektedir.
 
Adisyon Baskı Avantajları Nedir?
 
Adisyon baskı sayesinde daha hızlı işlemler gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerin en önemli avantajının başında daha sağlıklı bir alış veriş gerçekleşir. Bireylerin kafe ve restoranlarda en çok şikâyet ettiği konulardan biri beklemedir. Beklemeyi istemeyen bireyler için adisyon ile hesaplama işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlem sayesinde kimlerin ne kadar yediği ve hesabın ne kadar olduğu özel olarak ve kısaca hesaplanmaktadır.
 
Bu hesaplamalar yapılırken kesinlikle karışıklar adisyon sistemi sayesinde önlenmektedir. Özellikle acelesi olan bireyler veya kalabalık hesaplamalar için son derece kurtarıcı olmaktadır. Bireyler bazı durumlarda toplu şekilde yemek yiyebilmektedir. Bu durumda ise her kes kendi hesabını tutmaktadır. Daha iyi bir iletişim ve daha iyi bir hesap için son derece önemli olan maddelerden birisi de adisyon olmaktadır. Adisyon sayesinde bireylerin daha rahat iletişim kurması gerçekleşir.
 
Renkli Adisyon Baskı Nedir?
 
Renkli, adisyon baskı işlemleri daha çok alan değişim göstermektedir. Yani bireylerin yedikleri yiyecekler ve içecekler çeşitli ve birbirinden farklı olabilir. Bu durumda ise geriye son olarak renkli baskı ile bunların ayrılması kalmaktadır. Bu işlem sırasında özen gösterilmesinin nedeni daha rahat bir hesaplama ve karışıklıklar durumunda daha net önemli alınması olmaktadır.
 
Bazı durumlarda ise bireylerin daha çok bulundukları kafede iyi ve uygun hizmet için kullanılmaktadır. Sadece dekor amaçlı bile renkli adisyon kullanılabilmektedir. Adisyonlar sadece sipariş alınırken değil aynı zamanda oyun esnasında da kullanılır. Kültürümüzde oldukça büyük bir yere sahip olan okey oyununda alanlar son derece önemli olmaktadır. Bunun içinde adisyon kâğıtlarının farklı renklerde bulunmasından fayda vardır.
 
Numaratörlü Adisyon Baskı Nedir?
 
En sık tercih edilen sistemlerin başında gelen adisyon sitemlerinden birisi de numaratörlü adisyon basımı olmaktadır. Birçok bireye göre daha kolay ve garanti şekilde kullanışın olduğu belirtilmiştir. Bugün hal, hazırda birçok firma tarafından numaratörlü adisyon basımı sistemi hayat geçip uygulandığı bilinmektedir. Firmamız tarafından da son zamanlarda ne çok sipariş alınan basım işlemlerinden birisi olmaktadır.
  
Adisyon Basımını Yapan Kişide Olması Gerekenler Nelerdir?
 
Öncelikle bu sistemin yerleşmesinin temeldeki nedeni daha mantıklı işleyişin gerçekleşmesi olmaktadır. Yani önceden kalabalık hesapların işleyişi ve bölünmesini kolaylaştırmak ilk amaç olmaktadır. Bu nedenle adisyonu fiş sistemi geliştirilmiştir. Bu sistem ile birlikte daha mantıklı işlerin oluşması mümkün olmaktadır.
 
İlk olarak bu sistemi kullanacak olan bireylerin sayılar ile arası iyi olmasında fayda vardır. Ve sipariş esnadansın bireyin hangi bölmeye ne yazacağı hakkında da kesin bir bilgiye sahip olması gerekir. Aksi takdir de çelişkiye düşülmesi kaçınılmaz olur. Bunun için uygun bir şekilde bireye eğitim verilmesinde fayda vardır.

 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp