Kapaklı Taç Bloknot

2024 Yılı Güncel Fiyatları Kapaklı Taç Bloknot

Bloknot ürünleri, ofis ve şirketlerin en sık kullandığı basılı materyaller arasında yer alır. Bunun yanında promosyonda da en fazla tercih edilen prestijli seçenekler arasında kabul edilir. Çünkü kullanışlı ve gerçekten faydalı bir ürün olduğu için bu niteliği hak eder. Çeşitler anlamında da en prestijli ürünlerden birisi kapaklı taç bloknot olarak kabul edilebilir.

Bir kurumsal kimlik ürünü olarak seçilen kapaklı taç bloknot ürünü, her kullanıcının yanında sürekli bulundurabileceği bir üründür. Her zaman masa üzerinde kullanılabilecek, bilgisayar çantası veya evrak çantasında bulundurulabilecek bir seçenektir. Kapaklı yapısı ile iç kısmı dağılmadan yıllar boyunca aynı kalite ile kullanıma da devam edilebilir. Özellikle yaptığımız kaliteli baskı sayesinde seçtiğiniz ölçüler ile her sektöre uygun olarak da kullanılabilir.

Bu bloknot çeşidi, yandan açılan kapağı ile kapağın alt kısmına tutturulmuş kağıt öbeği sayesinde kolaylıkla kullanılır. Kullanımda da isteğe bağlı olarak A4, A5 veya A6 gibi kağıt boyutları ile seçenekler değerlendirilebilir. A5 ölçülü taç bloknot baskısı ise en fazla tercih edilen çeşitlerden biri olurken, kolaylıkla elde taşınarak her yerde kullanılabilir. Özellikle sürekli bir şekilde sipariş ve iş notları alan çalışanlar için büyük bir kolaylık sağlar.

Taç Bloknot Baskısı

Baskı ürünlerinde fiyatlama öncelikli olarak ürün çeşidine ve malzemesine göre belirlenir. Bu anlamda kapaklı taç bloknot fiyatları belirleme açısından da öncelikle bu tespitlerin yapılması gerekir. Yani ilk aşamada kağıt boyutunun seçiminin yapılması ve sonrasında sayfa adedi seçiminin yapılması önemlidir. Kapak tasarım ve adet seçimleri ile birlikte de son rakamlar ortaya çıkarılır.

Kapaklı taç bloknot fiyatları genellikle yüksek sayıda paketlerde her zaman daha uygun rakamlar sağlar. Çünkü baskı ve promosyon ürünlerinde adet yükseldikçe her zaman daha avantajlı fiyatlar elde edilir. Örneğin, firmamız kartvizit fiyatları noktasında da 1000 adet ürün ile 5000 adet ürün arasında çok farklı fiyat avantajları sunmaktadır. Aynı durum elbette ki kapaklı olarak hazırlanan taç bloknotlarımız için de geçerli olacaktır.

Taç bloknot baskısı tüm belirlemelerin tamamlanması sonrasında paket bir şekilde yapılır. Grafik tasarım işlemleri tamamlandıktan sonra da verilen onay ile baskı işlemlerine geçilir. Profesyonel bir sistemde online ortamda en uygun kapaklı taç bloknot fiyatları ile de ödeme işlemleri tamamlanabilir. Promosyon amaçlarına uygun şekilde hazırlanarak sizlere sunulan ürünler de her zaman şık ve göz alıcı bir tasarıma sahip olacaktır.

Günümüzde akıllı telefonlar ve tabletler artık not almak için daha fazla kullanılan eşyalar arasına girmeyi başarmıştır. Fakat ne olursa olsun iş konusunda kağıt kalemden yararlanmak ve not almak her zaman önemlidir. Çünkü özel hayatınızda da kullandığınız telefonlarınızı iş hayatınızda çok sık kullanmaya başladığınızda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Ancak sadece iş ile ilgili notlar almak ve iş takibi için bir bloknot kullanmak size büyük bir fayda sağlayacaktır.

Bireysel olarak ya da işletmenizde her çalışanınızın kullanımı için taç bloknot baskısı hizmetlerini firmamızdan talep edebilirsiniz. İşletmeniz çalışanları için kolaylık oluşturan bu ürünler elbette promosyon olarak sunduğunuz kişilerde de aynı kolaylığı sağlayacaktır. Üstelik örnek olarak bir mühendis firmanızın kapaklı taç bloknot ürününü kullandığı her yerde firmanızın tanıtımına büyük bir katkı sunacaktır.

Firma tanıtımlarında kapaklı taç bloknot önemli bir malzeme olarak dayanıklı olması ile de ulaştığı her noktada katkı sağlar. Örnek olarak firma çalışanlarınız gün boyunca sektörünüze uygun bir şekilde sahada çalışmaya devam edebilir. Sahada ulaştığı her noktada görüşmeler ve iş anlaşmaları yaparken elinde özel taç bloknot baskısı ile üretilmiş bu defter yer alacaktır. Bu defter firmanızın kurumsal kimliğini bir kartvizit ya da bir üniforma gibi her noktaya taşımayı da sağlayacaktır.

Firmamız taç bloknot veya tutkallı bloknot gibi ürünlerde baskı işlemlerini her zaman taleplerinize uygun ve planlı şekilde gerçekleştirir. Baskı taleplerinde A4, A5 ve A6 boyutlarında seçim yaparak tüm bilgileri tarafımıza ulaştırmanız önemlidir. Seçtiğiniz kağıt boyutlarında hem kapak üzerinde hem defter sayfaları üzerinde istediğiniz tüm bilgiler yer alabilir. Sayfalarda filigran, logo baskısı, alt kısımlarda iletişim bilgileri ve antet tasarımları bulunabilir. Genellikle de kullanımdan önce bu ürünler promosyon dağıtımlarınıza uygun şekilde tasarım yapılarak baskıya alınır.

Kapaklı Taç Bloknot Çeşitleri

Firmamız matbaa ürünlerinde size her zaman çeşitliliği en üst noktada sunma gayreti gösterir. Bu nedenle kapaklı taç bloknot çeşitleri açısından da tercihlerinizi alternatifleri değerlendirerek keyifle yapabilirsiniz. Değişen bloknot çeşitleri içerisinde bu ürün bir defter kalitesi ile ön ve arka kapağında ayrı bir kullanım kolaylığı sağlar. Tabanında yer alan sert karton ve üst kısmı kapağı ürünün daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Bu temel özelliği yanında da her zaman değişen kapaklı taç bloknot çeşitleri ile temin edilebilir.

Bu ürün çeşidinde taç kapak, defter içerisindeki notların görünmesini engellemek için kullanılır. Bunun yanında baskı işlemine alınan ön kapak renkli ve firma tanıtımını yapacak şekilde özel tasarımdan geçirilir. Aynı şekilde arka kapak ve iç sayfalarda da istenilen tasarımlar ve firma logosu yer alabilir. Alternatiflerde de kapaklı taç bloknot çeşitleri için tek kapaklı, iki kapaklı ve kalem aparatlı kapaklı ürünler seçilebilir.

Tek kapaklı ürünler, sadece arka kapağa sahip olarak üretilen bloknot ürünleridir. Ön kapak bulunmadığı için sayfaları kopararak tükenene kadar kullanıma devam edilebilir. İki kapaklı ürünler ise ön kapağın açılması ile kullanılan bir modeldir. Standart olarak da en fazla bilinen kapaklı taç bloknot ürünü, iki kapaklı ürün olarak kabul edilebilir. İki kapaklı ürün kapatıldığında bir defter olarak daha konforlu bir kullanım oluşturur. İki adet taç bölümü bulunduğu için de her iki bölümde de ayrı veya aynı görsel tasarımlar kullanılabilir.

Popüler kapaklı taç bloknot çeşitleri arasında kalem aparatlı model de tercih edilebilir. Aslında teknik bakımdan çift kapaklı bir bloknot ürünü yer alır. Ekstra olarak sırt kısmında kalem eklentisi yapılabilecek bir bölüm bulunur. Bu sayede promosyon olarak bir kalem hediyesi de pakete eklenebilir. Kapakların birleşim noktasında kalem için bulunan yere yine firmanız için özel bir şekilde baskı yapılmış bir kalem iyileştirilebilir.

Hatta bu promosyon paketi sizin için özel hazırlanmış bir karton çanta içinde sunulabilir.

Kapaklı Taç Bloknot Tasarımı

Ürünlerde fiziki yapı ve çeşitler bahsedildiği şekilde zengin bir seçim şansı sunar. Bu seçim şansının değerlendirilmesi ile birlikte firmamız kapaklı taç bloknot tasarımı için de sizlere özel hizmet verir. Grafiker ekibimiz istediğiniz her ayrıntıyı birleştirerek, tasarım için bilgisayar üzerinde çalışma gerçekleştirir. En ince ayrıntılara dikkat edilerek yapılan kapaklı taç bloknot tasarımı son noktada tarafınıza kontrol için sunulur. Çünkü taç bloknot baskısı için mutlaka kontrol ve onay işlemlerinin yapılması gerekir.

Kapaklı taç bloknot tasarımı yapılırken seçilen kağıt boyutu ve ürün çeşidi önem arz eder. Çünkü istenilen grafik görseller kağıt boyutuna göre kullanımda görsel kalite farklılıkları oluşturabilir. Sadece logo kullanılması veya sadece iletişim bilgileri kullanılması gibi ayrıntılar tasarım için tercih edilebilir. Çünkü firmanızın taleplerine göre çok sade veya ilgi çekici bir tasarım yapılması imkanı bulunmaktadır. Sayfa sayısının net olarak belirlenmesi ile birlikte her koşulda 1. kalite kağıt ile tasarımlar baskıya aktarılır.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp