Satış Politikamız

Siparişlerinizi, yasaların gereği irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatlarının bazıları Dolar olarak verilmekte, alışveriş sırasında tüm fiyatlar sipariş ile ilgili borcun satıcı firmanın banka kayıtlarına girdiği günkü Merkez Bankası'nın Dolara'a uyguladığı TL karşılığı olarak ifade edilmektedir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen malzemenin bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir.(KDV oranları %18'dir.)


Satış Sözleşmesi

1- www.brosur.com.tr sitesinde banka havalesi ile alışveriş yapılabilir.

2- Siparişlerinizi, yasaların gereği irsaliye ve fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatlarının bazıları Dolar olarak verilmekte, alışveriş sırasında tüm fiyatlar sipariş ile ilgili borcun satıcı firmanın banka kayıtlarına girdiği günkü Merkez Bankası'nın Dolara'a uyguladığı TL karşılığı olarak ifade edilmektedir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen malzemenin bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir.(KDV oranları %18'dir.)

3- Tasarımı onaylanmış işleriniz havaleniz bize ulaşdıkdan sonra ve ödeme bildirimi yapıldığında baskıya verilir.

4- Sipariş iptali eğer ödeme yapılmış ise,
a) Ödeme yapıldıkdan 30 dk sonra işiniz baskıya verilir bu süre içinde sipariş iptal edilecekse bizimle irtibat kurmanız gerekmektedir.
b) İşiniz baskıya gönderilmiş ise para iaedesi yapılmaz.
c) İşiniz baskıya girmemiş ise tasarım ücreti düşülerek paranız iade edilir.

5- Tasarımını yaptıracağınız işlerdeki bilgilerin doğruluğu sizin sorumluluğunuzdadır. Tasarım aşamasında size göndermiş doluğumuz tasarım örneklerindeki bilgileri kontrol etmeniz gerekmektedir iş baskıya girdiğinde hatalı bilgiler düzeltilemez.

6- Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilecektir.

7- Gönderiler kargo ile yapılır. Kargo ücretleri alıcıya aittir. Kargonuz size ulaştığında lütfen paketi kargo görevlisinin önünde açıp kontrol ediniz.

8- Monitörlerin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek renk kayıpları www.brosur.com.tr'nin sorumluluğunda değildir.

9- Bozuk baskı ve baskı hatalarından www.brosur.com.tr sorumludur. İlgili durumda işin yeniden basımı yaptırılır ve müşteriden yeniden ücret talep edilmez.

10- Adult (+18) işler tasarlanmaz basılmaz.

11- Telif hakkı, yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. www.brosur.com.tr tarafından bastırılmış işlerinizin içeriği www.brosur.com.tr sorumluluğunda değildir.

12- Onaylanmış işlerinizin ücret ödemesi yapılmış ise, işin en kısada sürede müşteriye ulaştırılması www.brosur.com.tr nin sorumluluğundadır.

13- Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.brosur.com.tr sorumlu değildir.

14- Ürünün iadesi ürün teslim alındıktan sonra 1 gün içerisinde yapılmalıdır.

15- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

16- www.brosur.com.tr'den alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.


Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp