Matbaa - Baskı - Sıkça Sorulan Sorular

Brosur.com.tr ve matbaa basım, baskı teknikleri, matbaa ile alakalı sıkça sorulan soruları sizler için burada derledik.

Sipariş Nasıl Oluşturabilirim?

Web sitemiz geleneksel matbaacılıktan farklı olarak size tüm baskı süreçlerinde online olarak hizmet verebilmektedir. Online olarak sipariş vermeyen müşterilerimiz için sol altta bulunan whatsapp destek hattı, canlı destek hattı ve iletişim sayfamızdaki numaralar üzerinden sipariş hizmeti vermekteyiz. Fakat online olarak tüm süreçleri ilerletmek isteyen müşterilerimiz tercih ettikleri kategoriden öncelikle üye olarak ardından diledikleri ürünlerini sepetlerine ekleyip teslimat yöntemleri adres ve fatura bilgileri gibi detayları doldurup ödeme sayfasından hızlıca siparişlerini oluşturabilirler.

Tasarım Hizmeti veya Desteği Veriyor musunuz?

Baskı hizmeti alan müşterilerimize sipariş oluşturma aşamasında tasarım hizmeti almak isteyip istemediklerini soruyoruz. Tercih eden müşterilerimize belirlemiş olduğumuz grafik tasarım ücretini baskı hizmeti fiyatına dahil ederek sizlere tasarım hizmeti sunuyoruz. 

Tasarım Dosyam Hazır Nasıl Yükleyebilirim?

Eğer web sitemiz üzerinden online olarak sipariş oluşturacaksınız tercih ettiğiniz ürünleri sepete eklediğinizde "sepetim" sayfasında aşağıda bulunan dosya yükleme alanında veya wetransfer'e yükleyip wetransfer linkini ilgili alana ekleyip kaydettikten sonra ödeme adımına doğru ilerleyebilirsiniz. Online sipariş vermiyorsanız ise e-posta adreslerimizden birine tasarım dosyanızı gönderebilirsiniz.

Siparişim Hakkında Detaylı Bilgiye Nasıl Ulaşabilirim?

Online olarak oluşturulan siparişlerde üye girişi yaptıktan sonra üstte bulunan "Hoşgeldin İsim Soyisim" menüsü üzerine geldiğinizde açılan menüde siparişlerim kısmına ulaşabilirsiniz. Genel de online verilen siparişlerde herhangi bir gelişme yaşandığında sizleri SMS ve e-mail yoluyla bilgilendirmekteyiz.

Kargo Takibimi Nasıl Yapabilirim?

Siparişleriniz baskı süreci sonrası tercihinize bağlı olarak anlaşmalı olduğumuz kargoya verilir. Kargoya verildikten sonra sizlere kargo takip numarası SMS yoluyla iletilmektedir. 

Baskı Üretim Süreleriniz Nelerdir?

Baskı üretim sürelerimiz kategoriden kategoriye değişmektedir. Baskı üretim süreleri ile alakalı kategorilerimizin sayfalarında kırmızı kutular içerisinde ortalama üretim teslimat sürelerini görebilirsiniz.

Siparişimi Teslimat Ofisinizden Alabilir miyim?

Baskısını yaptırdığınız ürünlerinizi Bayrampaşa'da bulunan teslimat ofisimizden alabilirsiniz. Araç ile gelen müşterilerimiz için iş merkezimizin zemin katında otopark bulunmaktadır.

Baskı Aşamasından Önce Tasarım Kontrolü Yapılıyor mu?

Eğer ki hazır tasarım gönderdiyseniz ürünü baskıya vermeden önce tecrübeli grafik ekibimiz tarafından kontrol edilmekte ve herhangi bir hata varsa size bildirilmektedir. Gerekli düzenlemeler sağlandıktan sonra işiniz baskıya verilir. 

Online Verdiğim Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

Online olarak verdiğiniz siparişinizi iptal edebilmek adına bize iletişim kanallarımızın herhangi birinden ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede iptal sürecini başlatırız ve ücretin iadesi tarafınıza gerçekleştirilir. 

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp