Hakkımızda

2000 yılından itibaren ilk ismiyle Show Reklam olarak sektöre adım atan brosur.com.tr uzun yıllar bilgi birikimleri ve müşteri portföyü sayesinde tüm hizmetlerini Bileşen Reklam & Matbaa. altında sürdürmeye başladı. Bileşen reklam organize matbaa hizmetleri sağlar. 

Misyonumuz
2000 yılında kurulan eski adı ile Show Reklam yeni adı ile Bileşen Reklam Matbaa, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon hizmetleri olmak üzere 3 ana iş dalında faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz
Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Bileşen Reklam, müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması firmamızın en önemli prensibidir. Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, sağlık ve güvenlikle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Brosur.com.tr tasarım ve tanıtım hizmetleri, yeni organizasyon yapısı ile müşterilerine hızlı, kaliteli ve ekonomik tanıtım çözümleri yaratabilmek için durmadan çalışıyor.

Brosur.com.tr olarak amacımız, müşterilerimize tek bir elden zahmetsizce, grafik tasarım ve baskı kalitesinde maximum, maliyette minimum düzeyde hizmet sağlamak.

Brosur.com.tr organizasyon yapısında temel olarak müşterilerimize grafik tasarımı, promosyon ve internet hizmetleri vermekteyiz. Yapılan tüm grafik tasarımlarını birlikte çalıştığımız birçok matbaa ile koordineli çalışarak müşterilerimize baskı kalitesinde maximum, maliyette minimum düzeyde çözümler üretebilmekteyiz.

Neden Biz?
İşimize, yaptırmak istediğiniz işleri doğru kavramakla başlıyoruz ve bu şekilde amacına uygun ve eksiksiz çalışmalar hazırlıyoruz. Gerekli gördüğümüz eksikleri sizlerin bilgisi dahilinde eklemeler yaparak dolduruyoruz ve karşılıklı görüşler sayesinde çalışmaları tamamlayıp hizmetinize sunuyoruz. Çalışmalar da eksik görülen yerleri ve olmadığını düşündüğünüz kısımları yada eklemek istediklerinizi bize bildiriyorsunuz ve ekip halinde tekrar çalışmaların üzerinden geçip gerekli düzenlemeler yapıldık dan sonra tekrar size çalışmalarımızı sunuyoruz. Siz tasarımı beğenene kadar bu döngü halinde devam etmektedir. İşler baskı aşamasına geldiğinde tasarıma uygun olan kağıt türü ve uygulamalar sizinle paylaşılıp istekleriniz doğrultusunda işleriniz baskıya giriyor.

Hizmet Almadan Önce Yapılması Gerekenler!!

Grafik Tasarım için,
1- İhtiyaçlarınızı belirlemelisiniz.
2- Hedef kitlenizi tespit etmelisiniz ve bu konuda araştırmalar yapmalısınız.
3- Birlikte kullanılmasını isteyeceğiniz görsel doneleriniz var ise bunların yüksek çözünürlükte olmasını sağlamalısınız.
4- Çalışmada kullanılacak metinleri, sloganları ve başlıkları hazırlamalı ve yazım kuralları açısından doğru olduklarından emin olmalısınız.
5- Göz boyayan görsel konseptlerden kaçınmalı, anlaşılır ve sadece amaca uygun çözümlere yönelmelisiniz.

Logo ve Kurumsal Kimlik için,
1- Hedeflediğinize uygun örnekler üstünde araştırma yapmalısınız.
2- Kişisel beğenilerinizi bir kenara bırakmalı ve geniş düşünmelisiniz.
3- Kişisel renk tercihleri değil, amaca ve trende uygun seçenekler üstünde durmalısınız.
4- Kurumsal kimlik bağlamında neler ihtiyaç duyacağınızı ve şekillerini belirlemeli ve ön araştırma yapmalısınız.


Firmamız katalog baskı ve tasarım konusunda sizlere en iyi hizmeti sağlamak için sürekli gelişmektedir. 


Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp