İşlem Rehberi ve Sipariş Süreçleri

Sipariş Oluşturma İşlemleri

Sipariş oluşturma işlemleri ile alakalı tüm detayları nasıl sipariş verilebilir sayfasında sizler için derledik. O sayfa üstünden hangi aşamada hangi adımları uygulamanız gerektiği ile alakalı detaylara ulaşabilirsiniz.

Siparişimi Nasıl ve Nereden İptal Edebilirim?

Siparişinizi iptal edebilmek için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve online sipariş verdiğiniz ürünlerin iptalini sağlayabilirsiniz. Basım aşamasında olan ürünler için iptal etme işleminin olmadığını belirtmek isteriz. İş veya işleriniz baskı sürecine girmeden önce iptal edilebilir.

Sipariş Durumunu ve Detaylarımı Nereden Görebilirim?

Siparişlerinizin durumunu genelde sistem üzerinden güncellediğimizde SMS ve mail yoluyla bilgilendirilirsiniz. Bunlara ek olarak üye girişi yaptıktan sonra hesap detaylarınızdan siparişlerinize ulaşabilir durumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Siparişlerim Kargoya Verildikten Sonra İptal Edilebiliyor mu?

Maalesef siparişleriniz kargoya verildikten sonra iptal edilememektedir. Baskı aşamasına geçmemiş ürünler iptal edilebilmektedir.

Siparişim Ne Zaman Elime Ulaşır?

Bu durum ürün çeşidine göre farklılık göstermektedir. Hemen hemen her kategorimiz içerisinde ilgili ürün gamı için tahmini üretim bilgileri bulunmaktadır. Basımı gerçekleşen ürünler genelde aynı gün kargoya verilmeye çalışılır.

Tasarımım Hazır Değil Ne Yapmam Gerekir?

Tasarımı eğer ki hazırlayacak bir tasarımcınız varsa tasarlatıp bize göndermeniz gerekmektedir. Eğer ki tasarımcınız yoksa ürünlerimiz için tasarım hizmeti sağlamaktayız. Ürün siparişi verirken mutlaka tasarım hizmeti istiyorum seçeneğini evet olarak işaretleyin.

Yanlış Adres Seçmişim Değiştirebilir miyiz

Elbette yanlış adresinizin düzeltmesini sağlayabiliriz. Dilerseniz mail olarak sipariş numaranızı bize gönderin veya doğrudan iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak doğru adres bilgisi ile değiştirilmesini sağlayın.

Yüksek Adetlerde Sipariş Vermek İstiyorum Ne Yapmam Gerekli?

Online ödeme yaparak satın almak istediğiniz ürün kategorisinde eğer ki istediğiniz adette ürün yok ise bizimle iletişime geçerek özel teklif alarak size özel olarak ürünün açılmasını sağlayabiliriz. Yapmanız gereken bize ulaşmaktır.

Yurtdışından Sipariş Verebilir miyim?

Online ödeme kanallarımız üstünden şimdilik Türkiye'den ödeme alıyoruz. Ancak havale ve eft yöntemleri ile ödeme alabilmekteyiz. Dilediğiniz ülkeye baskı ürünlerinizi anlaşmalı kargo firmalarımız ile ulaştırmaktayız.

İletişim Kanallarımız

Bizlere gerek iletişim numaralarımız gerek mail adresimiz veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp