İptal ve İade Koşulları

Sipariş İptal

İnternet Sitemizde sunulan ürünlerden sipariş edebilmek için üye olmanız ve sepet bölümünde PDF, PSD, AI, INDD, SVG, EPS formatlarında tasarım dosyalarınızı yüklemeniz gerekmektedir. Gönderdiğiniz dosya/dosyalar baskıya uygun durumdaysa tarafınızdan onay alınır. Bu tasdik işleminden önce siparişinizi herhangi bir tazminat ödemeksizin iptal etme hakkına sahipsiniz. Bunun için talebinizi bilgi@brosur.com.tr adresine e-posta ile veya internet sitemizdeki kayıtlı e-posta adresinizi, sipariş numaranızı iletmeniz gerekmektedir. Siparişin bu şekilde iptali durumunda, siparişinize ilişkin icra ettiğinız ödemenin iadesi, iptal talebinin tarafımıza iletilmesinden itibaren ortalama 4-5 iş gün içerisinde, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza veya banka kartınıza aktarılacaktır.

Dosyanızın baskıya alınmasından sonra siparişin iptali ve ödeme iadesi maalesef bulunmamaktadır.

İade Koşulları

Tarafınızca gönderilen dosyaya uygun olarak basılmış ürünlerin iade seçeneği bulunmamaktadır. Bununla beraber, bu ürünlerde yalnızca tarafımızdan meydana gelen bir probleminin doğması halinde  yine baskıya alınacak ve değişim talebinin kabulünde belirtilen sürede teslim edilecektir.

Ürünlerin bizden meydana gelen bir sebeple yeniden baskıya alınması halinde, ürünün tarafınızca onaylama verildiği şekilde tekraren baskıya alınacağını ve bu kapsamda gönderdiğiniz belgede düzeltme yapılmayacağını da ayrıca belirtmek isteriz.

Kullanılmış ve hasar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme durumu olan ürünler iade edilememektedir.

İade İşlemleri

İade işleminin yapılabilmesi için lütfen bilgi@brosur.com.tr veya iletişim numaralarımızdan doğrudan bizimle iletişime geçiniz.

Ürünün yukarıda belirtilen İade Koşulları’na uygun olma durumu tarafımızca denetlenip kontrol edilip iadeye uygun bulunması ve iade onaylaması verilmesinin arından 4-5 iş günü içinde, siparişinize ilişkin meydana getirdiğiniz ödemenin iadesi, ödeme yönteminize bağlı olarak kredi kartınıza ya da banka kartınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda veya banka hesabınızda görmeniz birkaç gün sürebilmektedir. Belirtilen iade süreci bir tek hesabınızın bulunmuş olduğu bankaya bağlıdır ve bu kapsamda tarafımızın süreçle ilgili herhangi bir hak veya yetkisi bulunmamaktadır.

 


Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp