İrsaliye Basımı

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 4-5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Tasarım ücretlerimize tasarım hizmeti bölümünden ulaşabilirsiniz.

2024 Yılı Güncel Fiyatları İrsaliye Basımı
A5 Ebatında Tek Renk Fatura Basım Fiyat Listesi
A5 Ebatında Tek Renk  Fatura Basım Fiyat Listesi
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 Asıl 2 Suret 5 1450TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 10 1900TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 15 2300TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 20 2600TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 5 1600TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 10 2100TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 20 2900TL +KDV
A5 Ebatında 2 Renk Fatura Basım Fiyat Listesi
A5 Ebatında 2 Renk Fatura Basım Fiyat Listesi
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 Asıl 2 Suret 5 1900TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 10 2500TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 15 2900TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 20 3200TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 5 2100TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 10 2700TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 20 3500TL +KDV
A4 Ebatında Tek Renk Fatura Basım Fiyat Listesi
A4 Ebatında Tek Renk Fatura Basım Fiyat Listesi
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 Asıl 2 Suret 5 2000TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 10 2600TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 15 3100TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 20 3300TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 5 2200TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 10 2700TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 20 3600TL +KDV
A4 Ebatında 2 Renk Fatura Basım Fiyat Listesi
A4 Ebatında 2 Renk Fatura Basım Fiyat Listesi
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
1 Asıl 2 Suret 5 2400TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 10 3000TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 15 3600TL +KDV
1 Asıl 2 Suret 20 3900TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 5 2700TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 10 3300TL +KDV
1 Asıl 3 Suret 20 4100TL +KDV
Lazer Yazıcılar için Fatura A4 / A5, 1. hamur 80 gr kağıt, tek renk
Lazer Yazıcılar için Fatura A4 / A5, 1. hamur 80 gr kağıt, tek renk
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
250 1 Asıl 2 Suret 2300TL +KDV
500 1 Asıl 2 Suret 3400TL +KDV
1000 1 Asıl 2 Suret 4950TL +KDV

Fatura ve irsaliye baskıları, anlaşmalı matbaalarda özenle gerçekleştirilen işlemlerdir. Sektörde birçok matbaa bulunsa da, hizmet kalitesi ve çeşitliliği arasında büyük farklar vardır. Anlaşmalı matbaanın sunduğu hizmet çeşitliliği, matbaanın prestijini yansıtır. Maliye onayı alındığında resmi evrakların basımı yapılabilir. Bu resmi evrakların basımı için anlaşmalı matbaa olarak hizmet veren matbaalar seçilmelidir. Maliye onayı alındığında, matbaaya yeterlilik belgesi verilir ve firma fatura ve irsaliye basımı için matbaa ile işbirliği yapabilir. 

Sevk İrsaliye Basımı

Alım satım işlemleri için yasal bir öneme sahip olan sevk irsaliye baskısı, tüm gerekli bilgileri içermelidir ve yüksek çözünürlüklü kaliteli bir baskı ile hazırlanmalıdır. İrsaliyeli fatura basımı güvenli bir şekilde ticaretin bir parçası olarak sunulmalıdır. Bu nedenle, sevk irsaliyesi baskısı fiyatları gibi detaylar hizmet sağlayan firma ile net bir şekilde belirlenmelidir.

Yasal olarak işletmelere özgü olarak hazırlanan irsaliye basımı, hatasız ve eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Özel tasarım ve kaliteli malzeme kullanılarak, irsaliye baskısı yapılmalı ve ilgili bilgiler eksiksiz olarak yer almalıdır. Ayrıca, sipariş sırasında irsaliyeli fatura basımı için gerekli evraklar sağlanmalıdır. Böylece, yasalara uygun bir şekilde hazırlanan irsaliyeler, firma için güvenli kullanım sunar.

Sevk İrsaliye Baskı Fiyatları

Sevk irsaliyesi, genellikle satıcı tarafından hazırlanan ve bir malın satış işleminin tamamlandığını gösteren bir belgedir. İrsaliye, malın veya ürünlerin satış işlemi tamamlandıktan sonra hazırlanır ve teslim edilir. Bu belge fatura benzeri bir formatta düzenlenmiş ve bazı bilgilerin eksiksiz olarak yer alması gerekmektedir. Eksik bilgiler içeren irsaliyeler geçerli kabul edilmez. Bu nedenle, irsaliyelerin geçerliliğini korumak için gereken bilgilerin eksiksiz olduğundan emin olunmalıdır.

Sevk İrsaliye baskıları, anlaşmalı matbaalarda özenle yapılan baskılardır. Sektörde birçok matbaa bulunsa da, hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından farklar bulunmaktadır. Anlaşmalı matbaaların sunduğu hizmet çeşitliliği, matbaanın prestijini yansıtır.

İrsaliye baskısı fiyatları, faturanın boyutu, kopya sayısı, baskı rengi ve miktarı gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle, gerekli bilgileri sağladıktan sonra uygun fiyatlarla kaliteli baskılar yapabilirsiniz. Her işletme için özel grafik tasarımı ve yüksek teknoloji ile sevk irsaliyesi basımı gerçekleştirilir. Güvenli ve en iyi irsaliye fatura baskısı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca, firmanızın ihtiyaçlarına uygun olarak katalog baskısı da sağlıyoruz.

İrsaliye Baskı Çözümlerimizle Tanışın

İrsaliye, genellikle mal veya ürün satışı yapan firmalar tarafından kullanılan bir belgedir. Farklı sektörlerde kullanılan irsaliyeler, baskı şeklinde çeşitlilik gösterir. İrsaliye basımı, firma alanına ve ihtiyaçlarına göre farklı kağıt formatlarında üretilir. İrsaliyeler, faturayı tanımlayan bir şablona sahiptir ve içerikte gerekli bilgiler yer alır.

Firmalar, kendi depoları veya şubeleri arasında ürün sevkiyatı yapmak zorunda olduklarında, sevk irsaliyesi düzenlemek zorundadır. Firmaların ana depolarından farklı bir il veya ilçeye ürün gönderdiği durumlarda, sevk irsaliyeleri kullanılır. Bu sevk irsaliyelerinin, gönderi araçlarında bulunması zorunludur. Bir firma, ticari ürünlerini toptancılara veya perakendecilere kendi araçlarıyla gönderiyorsa, bu ürünlerin sevk edilmesi sırasında sevk irsaliyeleri oluşturmak zorundadır.

Satış veya alım-satım işlemlerinde kullanılan irsaliye baskıları, matbaalar tarafından hazırlanır. Sevk irsaliyeleri ve faturalar genellikle satıcılar tarafından aynı anda hazırlanır ve evrakların üzerinde fatura bilgileri ve sevkiyat bilgileri gibi birçok önemli bilgi bulunur. Matbaa sektörü, bu sık kullanılan irsaliyelerin sürekli olarak yenilenmesini sağlar. Bu nedenle, irsaliye basımı hizmetlerinin zamanında sunulması önemlidir.

Gönderi listesi olarak bilinen irsaliyeler için birçok farklı terim kullanılmaktadır. Bu listeler, anlık olarak ihtiyaç duyulan belgeler arasında yer alabilir. Bu nedenle, irsaliyelerin hızlı bir şekilde basılması ve hazırlanması önemlidir, böylece müşterilerin mağduriyet yaşamaması sağlanır.

İrsaliye Fatura Basımı Nasıl Yapılır?

Firmalara özel olarak fatura irsaliye basımı, kanun tarafından belirlenen şekil ve kurallara uygun olarak üretilir. Grafik tasarımcıları tarafından hazırlanan bu baskılar, firmanın bilgilerini içeren ve kurumsal kimliği yansıtan belgelerdir. Tasarımlar firmalar tarafından onaylandıktan sonra, irsaliye faturaların basımı gerçekleşir. Matbaalarda en az 1 veya 2 kopya olarak üretilen bu belgeler, firmaların adreslerine teslim edilir. İhtiyaca göre kopya sayısı artırılabilir. Bu belgeler, kendinden ayırmalı, zımbalı ciltli veya bilgisayarla yazdırmak için sürekli form olarak üretilir.

İrsaliye ve Fatura Arasındaki Farklar Nelerdir?

İrsaliye ve fatura terimleri sıklıkla karıştırılır. Fatura yerine kullanılmayan sevk irsaliyeleri, satıcı tarafından hazırlanır ve açıklayıcı belgelerdir. Ancak fatura ile sevk irsaliyesi arasında bazı farklılıklar vardır. Sevk irsaliyesi fatura yerine kullanılmaz. Sevk irsaliyesi, malın satış işlemi tamamlandıktan sonra malın adrese teslim edilmesi sırasında düzenlenen bir belgedir. Mal veya ürün depodan çıkarıldıktan sonra, sevkiyat yapılan yere teslim edildiğinde satıcı tarafından irsaliye imzalanır. Alıcı tarafından da malın teslim alındığını gösteren bir imza alınır. Bu belgenin imzalanmaması, malın teslim edilmediğini gösterir.

Genellikle, fatura ve sevk irsaliyesi, satıcı firmalar tarafından düzenlenir. Ancak bazı durumlarda bu belgeler ayrı ayrı düzenlenir. Fatura ile sevk irsaliyesi bir arada düzenlendiğinde, sevk irsaliyesi faturaya dönüşür. Bu nedenle, fatura irsaliye basımı işlemleri de firmalar için büyük önem taşır.

Basılan irsaliyeli fatura basım işlemleri için net fiyatları alabilmek için belirli bilgilerin verilmesi gerekir. Özellikle fatura irsaliye baskıları için adet, kağıt türü, cinsi, renk sayısı gibi özelliklerin bilinmesi fiyatların belirlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle, irsaliyeli fatura basım fiyatları, işe özel tekliflerle belirlenir. Firmaların istedikleri fatura irsaliye baskıları tasarımlarına ve özelliklerine göre özel fiyat teklifleri oluşturulur.

A4 ve A5 İrsaliye Baskıları

Mal ve ürün satışı yapan firmaların kullandığı irsaliyeler, A4 ve a5 irsaliye baskıı olarak üretilir. Ayrıca, A5 boyutunda üretilen irsaliyelerin arasında a5 dört renk irsaliye basımı da bulunur. A5 ve A4 ebat irsaliye baskısı, renk çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Farklı irsaliye baskı fiyatları için aşağıdaki özelliklere dikkat edilir:

  • İrsaliyenin adedi
  • İrsaliyenin kağıt türü
  • İrsaliyenin cilt tipi
  • İrsaliyenin renk sayısı

Belirtilen özellikler, irsaliye basım fiyatlarını belirlerken önemli faktörlerdir. Bu nedenle, irsaliyelerin basımı ve fiyatları işe özel tekliflerle belirlenir. İstediğiniz özelliklere ve tasarımlara göre özel fiyat teklifleri oluşturulur.

Matbaa sektöründe irsaliye basımı önemli bir hizmettir. Özellikle irsaliye basımı fiyatları, ürünün ebadı ve baskı sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Uygun fiyatlandırma ile kaliteli bir irsaliye basımı hizmeti sunmak matbaalar için esastır.

Sevk İrsaliyesi Nedir ve Üzerinde Hangi Bilgiler Bulunmalıdır?

Sevk irsaliyesi, bir malın sevk edildiğini kanıtlayan resmi bir belgedir. Bu belgede, belgenin sevk irsaliyesi olduğunu belirten ibareler, Maliye Bakanlığı kaşesi ve noter mührü bulunmalıdır. Ayrıca, malın türü, cinsi ve miktarı gibi bilgilerin eksiksiz bir şekilde belirtilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler, malın doğru ve eksiksiz bir şekilde sevk edilmesi için kritiktir.

İrsaliye Basımı İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

İrsaliye basımı sürecinde dikkate alınması gereken belgeler vardır. Bu belgeler şunlardır:

  • Vergi levhası
  • Yoklama fişi
  • Limited veya Anonim firmalar için imza sirküleri
  • Şahıs firmaları için kimlik fotokopisi
  • Son ayın KDV tahakkuk fişi

Özetle, irsaliye basımı, doğru bilgilerle ve gereken belgelerle eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır. Ayrıca, uygun irsaliye basımı fiyatları ile kaliteli hizmet sunmak da müşteri memnuniyeti için önemlidir.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.

Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp