Cepli Dosya Basımında Fiyatlar

Cepli dosya basımında fiyatlar basım yapılan dosyaya, ebata ve renklere göre değişir. Tek yüzeye yapılan baskılar daha uygun fiyatlarda olmaktadır. Fakat dosyalara ek olarak hem içine hem de arka kapak kısmına baskı istenilirse maliyetler daha çok yükselir. Sunum dosya baskı fiyatları en fazla tasarımdan etkilenir.

250, 500 ve 1000 adet şeklinde basılabilen sunum dosyalarında kullanılan kağıt türü etkilidir. Özellikle 250 gr Amerikan Bristol kağıt üzerine parlak selefonlu dosyalar mat dosyalara göre daha uygun fiyatlıdır. Sunum dosya baskı fiyatları söz konusu olduğunda renk olgusunu da atlamamak gerekir. Çünkü baskılara ne kadar çok renk girerse fiyatlar da o kadar çok artacaktır.

Cepli Dosya


2021 Yılı Güncel Fiyatları Cepli Dosya Baskısı

Mat Selefonlu Cepli Dosya 23 cm x 33 cm

350 gr Mat Kuşe
23 cm x 33 cm Boyutunda
Mat Selefonlu
Yapıştırma Cepli
Trigromi Baskı (Renkli)

Mat Selefonlu Cepli Dosya 23 cm x 33 cm
Adet Ebat Gramaj Renk Yaprak Cilt Selefon Lak Kesim Fiyat İç Kağıt Baskı Sipariş
250 23 x 33 cm 920TL +KDV
500 23 x 33 cm 1040TL +KDV
1000 23 x 33 cm 1350TL +KDV

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz 5 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)
Lak ücreti 1000 adet için +400 TL'dir.
 

Cepli Dosya Basımı

Firmalar markalarını ve kurumsal yapılarını ön plana çıkartmak için bazı malzemelerden yararlanır. Cepli dosyalar da bu malzemelerden bir tanesidir. Sunum dosyası olarak bilinen pek çok firmanın işyerinde sıklıkla kullandığı dosyalara cepli dosya denir. Cepli dosya hem firmaların logolarını içerdiği için bir reklam hem de kurumsal yapının göstergesidir. Bu nedenle cepli dosya tasarımı Grafik Tasarım ekibimiz tarafından firmaların profesyonelliğini karşılayan materyallerden birisidir.

Cepli dosya basımı diğer firma malzemelerinde olduğu gibi belirli bir tasarıma dayanır. Bu tasarımlar sayesinde firmanın iletişim bilgileri ve logoları tasarıma eklenir. Böylece firmalar için özel cepli dosya basımı yapılmış olur.

Cepli Dosya Baskısı İçin Gerekenler

Cepli dosyalar firmaların her zaman ihtiyaç duyduğu kırtasiye malzemelerinden birisidir. Çok amaçlı olarak kullanılan cepli dosyalar, özellikle baskı esnasında farklı çeşitlere de ayrılır. Cepli dosya baskısı için genellikle kağıt gramajları tercih edilir. Bunlara ek olarak firmanın logo ve ambleminden oluşan renkler dosyanın üzerinde yer alır.

Bazı firmalar cepli dosyaların daha hoş gözükmesi için özel taleplerde bulunabilir. Bu durumlarda da selefon ya da özel kesim işçilik yapılmaktadır. Cepli Dosya tasarımlarında sipariş vermek için öncelikle adetleri ve cepli dosya ebatlarını belirtmek gerekir. Belirtilen özelliklere ve özel işçilik durumlarına göre cepli dosyalar tasarlanır ve üretime girer.

Cepli Dosyalarda Baskılar ve Ebatlar

Cepli dosya baskısı genellikle parlak ve mat selefonlu olarak üretilmektedir. Firmalar isteklerine göre bu iki cepli dosya türünden birisini tercih edebilir. Genellikle parlak selefonlu dosyalar mat selefonlu dosyalara göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. Cepli dosyalar sunum dosyası olarak bilindiği için sunum dosyası basımı için çoğunlukla 250gr. mat kuşe kağıt tercih edilir.

Cepli dosyalar kullanım kolaylığı açısından cep kısmı yapıştırma olarak üretilir. Cep kısmında bu nedenle bir baskı yapılmaz. 23 cm x 33 cm boyutunda olan cepli dosyalar işyerlerinde daha çok tercih edilmektedir. Parlak ve mat olarak 250 gr Amerikan Bristol kağıdı üzerine özel kesim olarak basılan sunum dosyaları da bulunur. Bu sunum dosyası basımı 21,8 cm x 30,5 cm ebatında olmaktadır.

 

Cepli Dosyaların Özellikleri

Cepli dosyaların iç kapak bölümünde CD, ve kartvizit gibi içerisine koyulabilen bir cebi bulunmaktadır. Genellikle cepli dosya basım işlemi kalın kağıtlardan üretilmekte ve evrak çantalarına kolaylıkla sığabilecek ebatlarda basılmaktadır. Cepli dosya basım aşamasında genellikle baskı işlemleri firmalar tarafından tasarlanır. Bazı firmalar bu tasarım işlemlerini basım yapan firmalara devretmektedir. Ayrıca baskı işlemi sadece cepli dosyanın ön kısmına yapılmaktadır.

Firmalar için kurumsallığı ön plana çıkartmak önemlidir. Bu durum için cepli dosyaların firma logosunu ya da amblemini taşıması gerekir. Maliyetleri azaltmak içinse sadece ön kısma baskı yapılması yeterli olacaktır. Kuşe kağıt ya da Amerikan Bristol kağıt üzerine baskı işlemi yapılabilir. 

Cepli Sunum Dosyaları Nedir? Ne İşe Yarar?


Genellikle bireylerin hayatlarını kolaylaştırması açısında birçok eşya oldukça önemlidir. Bu eşyaların başında en çok sevilen ve en çok tutulanlardan biri de cepli dosya baskı olmaktadır. Son zamanlarda en çok tercih edilen ve en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Ayrıca üniversite mezunu ve yeni iş başvurusunda bulunmak isteyen bireyler için sunum önemli olmaktadır.
 
Bireylerin hayatını etkileyen ve ilerdeki yaşamında daha başarılı olması için sunum yapması gerekebilmektedir. Birçok farklı boyutta ve farklı renkte cepli sunum dosyası ile bir adım önde olunması muhtemel olmaktadır. Bireylerin daha sağlıklı ve istenilen doğrultusunda sunumları yapmaları için firmamıza başvurmalarında ve bu yazıyı okumalarında fayda vardır.

Cepli Dosya Baskı Nedir?

Cepli dosya baskısı toplumun birçok kesimi tarafından sıkça kullanılan bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Özellikle bireylerin sunum esnasında en çok kullandıkları eşyaların başında cepli dosya baskı gelmektedir. Özellikle sunum esnasında en çok tehlikeli ve tedirgin durumlardan birisi de dosyanın unutulması olayıdır.
 
 Bu nedenle bireylerin daha rahat ve öz güvenli bir yaşamı için cepli sunum dosyası yapılmıştır. Son zamanlarda oldukça sık tercih edilmesinin ardından yapılan sunumların önem kazanması olmaktadır. Özellikle bireylerin hayatlarında cepli sunum dosyası sayesinde oldukça kolay bir işlem girmiştir. 2020 yılı itibari ile yaygın bir hastalık nedeni ile sunumlar da daha önemli olmuştur. Cepli dosya baskısı kullanan bireylerin her an işleri ile yakından ilgilenebildikleri göze çarpmaktadır.
 
 Cepli Sunum Dosyası Nedir?
 
Özellikle birçok yerde işleme konulan uzaktan ve geniş zamanlı iş imkânları nedeni ile cepli sunum dosyası baskı hayatın vazgeçilmezdir. Bu durumun esas nedeni bireylerin daha sağlıklı bir hayat ve sağlıklı bir iş ortamının oluşmasıdır. Piyasada pek çok sahte ürünü bulunan cepli sunum dosyası baskı konusunda oldukça dikkatli davranılmasında fayda vardır. Firmamız daha güvenli alış veriş imkânın sağlanmadı için elinden gelen en iyisini yapmaya çalışmaktadır.
 
Özellikle bireylerin sunum esnasında mahcup olmaması için ekstra özen göstermektedir. Bireyler sunum esnasında istedikleri sonuçla kavuşmaları için uygun firmalar tercih etmelidir. Müşterilerimiz devamlılığı ve alınan geri dönütler sayesinde cepli sunum dosyalarımız konusunda memnuniyeti görmekteyiz. Fakat daha mutlu bir gelecek ve daha mutlu sonuçların elde edilmesi için ekstra çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
 
Cepli Dosya Baskısı Fiyatları Nedir?
 
Uygun fiyat ve kalitenin elde edilmesi için bireylerin derin bir araştırma içerisinde olmasına gerek yoktur. Çünkü firmamız diğer firmalara göre cepli dosya baskısı fiyatları konusunda oldukça farklıdır. Yani kaliteli ve ucuz malzemeye ulaşım açısında son derece önemli bir pozisyona sahip olmaktadır. Firmamızın tamamen uzman bir ekip ile gerçekleştirdiği üretim işlemleri sayesinde oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir.
 
Unutulamaması gereken en önemli konuların başında daha iyi bir iş çıkarılmadan önce bu işin uygun fiyatlı olmasıdır. Firmamız cepli dosya baskısı fiyatları konusuna bireylerden ve firmamız bünyesinde uzmanlardan fikir almaktadır. Serbest rekabet ve kaliteli işlem sonucunda pek çok birey tarafından tercih edilmektedir. Daha sağlıklı sunumlar için firmamızı tercih etmenizde fayda vardır.
 

Cepli Dosya Tasarımı Nasıl Hazırlanır?

İş sektöründe hayatı kolaylaştıran en önemli etmenlerden birisi de cepli sunum dosyaları olmaktadır. Bu nedenle pek çok bireyin aklına cepli dosya tasarımı nasıl hazırlanır sorusu gelmektedir. Firmamız bünyesinde hazırlama işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemler sırasında bireylerin daha sağlıklı sonuçlara ulaşması için elimizden geleni yapmaktayız. Özellikle pek çok müşteri tarafından düşünülen cepli dosya tasarımı nasıl hazırlanır sorusunun cevabı oldukça nettir.
 
 
Firmamız sunum dosyaları için en önemli ham madde olan kâğıt hamurlarını en kaliteli seçmektedir. Üzerine bir şey dökülmesini önlemek için ekstra bir çalışma içerisinde bulunmaktadır. Daha sağlıklı sonuçların elde edilmesi için işlem sırasında her türlü risk göz önüne alınmıştır. Bu risklerin başında gelen yırtılma kopma işlemlerinin engellenmesi için özenle çalışılmaktadır.
 
Cepli Dosya Üretim Aşamaları Nedir?
 
Bireylerin hayatlarını oldukça kolay bir seviyeye getiren cepli dosya üretim aşamaları birkaç basmaktan meydana gelmektedir. İlk olarak bireylerin daha sağlıklı bir geleceğe ulaşması için yaparak ve malzeme seçimi gerçekleşir. Devamında uygun yaprak ve malzeme ile çalışmalara başlanır. Bu çalışmalar neticesi daha çok daha kullanışlı bir alet üretilmesi olmaktadır.
 
Bu durum ile birlikte birçok bireyin hayatının kolaylaşması için özen gösterilmektedir. Özellikle bireylerin memnuniyetinin tam olması için bir dizi test aşaması gerçekleşir. Uzmanalar ve üretim ekibi bu testlerin sonucu doğrultusunda tekrar şekillenmektedir. Böylece son aşama olan test aşaması da geçildikten sonra bireylerin önüne gelmektedir. Bu cepli dosya üretim aşamaları işlemleri yapılmaz ise sağlıklı sonuçlar elde edilmez.
 
A4 Cepli Dosya Baskı Nedir?
 
Genellikle cep boylarında üretilen sunum dosyaları oldukça çeşitli türevleri bünyesinde bulundurur. Bu çeşitler arasında bulunan en çok tutulanlardan biri de a4 cepli dosya baskı olmaktadır. Özellikle cepli dosya baskısı arasında en çok tutulan malzemelerden birisi de budur.


Bu kadar çeşidi bulunan cepli dosya baskısı seçilmesinin birkaç nedeni olmaktadır. İlk olarak a4 cepli dosya baskı sunumlar için pek çok iş çalışanın hayatını kurtarmaktadır.
 
 
Özellikle öğrencilerin ve ilk iş tecrübesi olan bireyler için önemli olmaktadır. Genellikle bireylerin daha sağlıklı bir geleceğe kavuşması için yapması gerekenlerin başında uygun iş gelmektedir. Uygun iş için ise yapılması gereken sunum dosyası baskısı kesinlikle olmalıdır. Daha çok iş başvurularında sunum dosyası baskısı önemi oldukça fazla olmaktadır. Bu nedenle pek çök kesim tarafından tercih edilmektedir.
 
A4 Renkli Cepli Dosya Baskı Nedir?
 
Genellikle sunum esnasında kullanılan materyaller son derece önemli olmaktadır. Çünkü bireylerin sunum yaptığı kişiler üzerinde doğru bir intibah oluşturması için önemlidir. Daha çok yeni mezun ve iş bulmak isteyen bireylerden sunum istenmektedir. Ve bu sunumlar bazen bir sunum dosyası içerisinde istenmektedir. Unutulmaması gereken istenilenin karşıya geçebilmesi için a4 renkli cepli dosya baskı son derece önemli olmaktadır.
 
 
Bireylerin daha sağlıklı bir geleceğe ulaşması için a4 renkli cepli dosya baskı önemli bir etkendir. Renkli veya tek renk seçenekleri sayesinde daha olumlu etkilerin oluşması muhtemel olmaktadır. Bireylerin ve müşteriler en çok şikâyet ettiği konulardan birisi ise sunum dosyalarının renkli olmamasıdır. Firmamız bu gibi isteklerin karşılanması için bu uygulamaya geçmiştir.
 
Cepli Dosya Tasarımları Nelerdir?
 
Bireylerin en çok merak ettiği konuların başında cepli dosya fiyatları gelmektedir. Hayatı kolaylaştıran bir ürün olması nedeni ile birçok kimse tarafında özenle kullanılmaktadır. Firmamı bünyesinde diğer firmalar göre daha uygun cepli dosya fiyatları ile karşılaşılması mümkündür. Bu durumun nedeni tasarım olarak oldukça çeşitli olunmasından kaynaklanmaktadır. İlk olarak bireylerin daha mutlu sonuçlar ile karşılaşması için özenle tasarımlar gerçekleşir.
 
Firmamız bünyesinde bulunana kataloglarda ve firmamızda birçok cepli dosya tasarımları ile karşılaşılması muhtemeldir. Bu nedenle bireylerin daha sağlıklı bir alış veriş yapması mümkün olmaktadır. Özellikle firmamız cepli dosya tasarımları bakımından diğer birçok firmadan oldukça önde olmaktadır.
 
Farklı ve birbirinden farklı cepli dosya tasarım örnekleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yâda isteğiniz doğrultusunda cepli dosya tasarım örnekleri sitemiz üzerinde ulaşabilirsiniz.
 
Cepli Dosyaların Avantajları Nelerdir?
 
Son yıllarda birçok birey tarafından cepli dosya tasarımı yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni cepli dosya tasarımı sayesinde birçok avantajının olmasıdır. İlk olarak bu dosyalar sayesinde bireyler daha öz verili bir iş ile karşı karşıya kalırlar.

Aynı zamanda bireylerin sunumları daha hızlı ve daha yerinde gerçekleştirme imkânları meydana gelmektedir. İlk olarak bu dosya sayesinde bireylerin büyük resme odaklanmaları rahatlamaktadır. Yani bireyler sunum yapacakları sistemi akıllarında daha kolay canlandırabilmektedir.
 
Özellikle sunum dosya baskı sayesinde bireyler profesyonel bir iş sunumu ile karşı karşıya kalır. Daha çok yeni mezun bireyler için bu sunum dosya baskı niteliği oldukça değerlidir. Çünkü ileride yaşamlarında bolca sunum ile karşı karşıya kalabilirler. Bu durumda da oldukça işe yara ve kullanışlı olduğu fark edeceklerdir.
 
Cepli Dosyanın Kullanım Alanları Nerelerdir?
 
Cepli dosyalar birçok alanda ve birçok farklı kişi tarafından kullanmaktadır. Özellikle cepli dosyaya başvuran bireylerin pek çoğu daha çok sunum işinde kullanmaktadır. Genellikle oldukça önemli olduğundan cepli dosya baskı üretim aşamaları oldukça önemlidir. Çünkü bireyler bu aşamaları ve kullanım alanlarını iyi bilirse kullanım imkânı da artar. İlk olarak cepli dosya baskı üretim aşamaları kısa ve kalite standartlarında olmaktadır. Çünkü her alanda tercih edilen bu teknolojinin her türlü riske karşı dayanıklı olmalıdır.
 
 Çünkü bireylerin hayatlarını etkileyen bu gibi durumlar karşısında dikkatli olunması şarttır. Ayrıca cepli sunum dosyaları daha çok inşaat ve eğitim sektöründe kullanılmaktadır. İnşaat ve eğitim sektöründe kullanım biçimleri ise daha çok bir projenin sunumu olmaktadır. Bu nedenle cepli dosyalar oldukça önemlidir.
 
Cepli Dosyalar Kimler Tarafından Tercih Edilmektedir?
 
Birçok kesim tarafından ve birçok alanda cepli dosya baskısı kullanıldığı bilinmektedir. Bu durum birçok sebepten kaynaklanmaktadır. Bu sistemin kullanılması ilkokul ve ortaokuldan profesyonel iş hayatına kadar her alanda vardır. Çünkü genelde ve modern dönemde en önemli ihtiyaçlardan biri haline cepli dosya baskısı gelmiştir. İlk olarak eğitim düzeyinde genellikle sunum sistemi şeklinde kullanılmaktadır.
 
Bu sunumlar ise genellikle performans ödevi veya final ödevi şeklinde bireylerin karşısına çıkmaktadır. Profesyonel yaşamda ise en çok mimarlar tarafından sunum olarak kullanılır. Bu sunum dosyaları ise daha çok bir plan veya projeyi bir topluluğa anlatmak içindir. Bunlar gibi birçok alanda cepli dosya baskısı ile karşılaşılması ise muhtemeldir. Bu durum cepli dosya baskısı için oldukça geniş bir şerit olduğunu belirtmektedir.
  
Çocuklar İçin Cepli Sunum Dosyası Nedir?
  
Gelişmeler ile birlikte birçok alanda cepli sunum dosyasına geçiş gerçekleşmiştir. Bu durum sonucunda ilkokulda dahi cepli sunum dosyaları istenmektedir. Bu nedenle de bireyler daha çok çocuklarının sağlığı için cepli sunum dosyası aramaktadır. Bu durum neticesinde firmamız çocuklar için cepli sunum dosyası üretmektedir. Bu üretim esnasında cepli dosya basım fiyatları üzerinden değerlendirmektedir.
 
Çocuk ürünü olduğu için ekstra bir ücret talep edilmemesi nedeni ile birçok kesim tarafından fark edilmektedir. Firmamız çocuk cep sunum kitapçığa ve diğer cepli dosya basım fiyatları belirli ve sabit bir ücret üzerindedir. Hedef kitle olarak çocukların seçilmesi nedeni ile firmamız da oldukça titiz davranmaktadır. Firmamız yönetimi ve bünyesinde çalışan tüm elemanları bu gibi durumların ciddiyetindedir. Çocuklarınız için yapacağınız alışverişi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
 
 Yetişkinler İçin Cepli Sunum Dosyası Ne İşe Yarar?
 
Öncelikle birçok bireyin ortak olarak kullandığı ve birçok avantajı olduğu birçok kesim tarafında bilinmektedir. Özellikle cepli dosya üretiminde ekstra hizmetler adı altında bu durum incelenmektedir. Son yıllarda yetişkin bireyler için hem zaman hem de maddiyat açısında oldukça önemli bir eşyadır. Bireylerin daha sağlıklı ve hızlı sonuçlar alabilmesi için cepli sunum dosyasına ihtiyaç vardır.
 
Özellikle cepli dosya üretiminde ekstra hizmetler gibi durumları göz önüne alınınca oldukça mantıklıdır. Bireylerin sık sık başında iş yerlerinde birçok kaza gelebileceği bilinmektedir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için firmamız tarafından cepli sunum dosyaları için önlem alınmıştır. Ayrıca bireylerin her hangi bir zaman aralığında dosyaya ihtiyacı için yanlarında taşınması açısından da önemlidir. Bireyler firmamızın ürettiği bu dosyalara sayesinde istedikleri zaman notlarına bakabileceklerdir.

 Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp