Broşür - El İlanı

Sipariş Notları
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
Üretim süremiz el ilanı için 5-6 iş günüdür.
Üretim süremiz broşür için 3-4 iş günüdür.
Ürünlerimiz MNG kargo ile %50 indirimli alıcı ödemeli gönderilir.
Müşterimiz isterse ürünleri gelip ofisimizden teslim alabilir. (İstanbul)

A5 Broşür (14x20 cm)  
A5 Broşür (14x20 cm)
1000 Adeti 460₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
A4 Broşür (20x28 cm)  
A4 Broşür (20x28 cm)
1000 Adeti 740₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
A3 Broşür (42x29 cm)  
A3 Broşür (42x29 cm)
1000 Adeti 1820₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
A7 Broşür  
A7 Broşür
1000 Adeti 440₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Kapı Askısı El İlanı  
Kapı Askısı El İlanı
1000 Adeti 1375₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele
Acil Broşür  
Acil Broşür
1000 Adeti 450₺ ' den başlayan fiyatlarla.
Diğer fiyatları incele

2023 Yılı Güncel Fiyatları Broşür - El İlanı Baskısı
Broşür fiyatları, işletmelerin ürün veya hizmetlerini kullanıcılarına ulaştırma noktasında bir çözüm olarak gördüğü broşürler için yapılan araştırma faaliyetidir. Farklı tasarım çözümlerini maliyet açısından uygun hale getirme noktasında kullanıcılara ulaştırma, etkili bir şekilde iletişim kurma ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek yapılan etkili bir pazarlama aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.
 
Bu kategorimizde keşfedeceğiniz tüm etkileyici broşür örneklerine, fikirlere, bilgilere ve broşür fiyatlarına en güncel şekilde erişebileceksiniz. Ayrıca, ihtiyacınızı görebilecek broşürlerin boyutları, baskı seçenekleri ve tasarım ipuçlarıyla ilgili bazı faydalı bilgileri de sizlere sunuyor olacağız.

Broşür Fiyatları Tablosu

Broşür baskı fiyatları ve broşür bastırma fiyatları, seçeceğiniz baskı hizmeti ve tercih edeceğiniz tasarım özellikleri gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilir. Aşağıda sizin için hazırladığımız Broşür fiyatları tablosunu inceleyebilirsiniz.

 

Broşür Türü Adet Broşür Fiyatı
A5 Broşür (14×20 cm) 1000 ₺420
A4 Broşür (20×28 cm) 1000 ₺670
A3 Broşür (42×29 cm) 1000 ₺1400
A7 Broşür 1000 ₺400
Kapı Askısı El İlanı 1000 ₺1100
Acil Broşür 1000 ₺450

Ucuz Broşür El İlanı Fiyatları Tablosu

 

El İlanı Fiyatları

  • A5 Broşür (14×20 cm): 1000 Adet El İlanı Fiyatı: ₺420
  • A4 Broşür (20×28 cm): 1000 Adet El İlanı Fiyatı: ₺670
  • A3 Broşür (42×29 cm): 1000 Adet El İlanı Fiyatı: ₺1400
  • A7 Broşür (7,5X10,5cm): 1000 Adet El İlanı Fiyatı: ₺400
  • Kapı Askısı El İlanı: 1000 Adet Fiyatı: ₺1100
  • Acil El İlanı: 1000 Adet Fiyatı: ₺450

Yukarıdaki listeye bakıldığında en ucuz 1000 adet el ilanı fiyatı ₺420 'dir. El ilanı fiyatlarımızı 1000 adet seçeneklerle ve en uygun maliyetlerle hemen sipariş verebilirsiniz. 1000 adet üzeri siparişlerinizi WhatsApp üzerinden bize iletirseniz ekibimiz sizlere destek sağlayacaktır.

 

2023 Broşür Boyutları

Broşürlerin boyutları kullanım amacı ve depolamaya göre değişebilmektedir. Güncel broşür ölçülerini sizler için listeledik.

 

Format Ölçü Boyut (mm) Kullanım Alanları
A7 3×4 74 x 105 Post-it notları, biletler
A6 4×6 105 x 148 Kartpostallar
A5 6×8 148 x 210 El ilanları, broşürler
A4 8×12 210 x 297 El ilanları, broşürler, kitapçıklar
A3 12×16 297 x 420 Küçük posterler
A2 16×23 420 x 594 Posterler, Yapışkanlı Vinil
A1 23×33 594 x 841 Posterler, Yapışkanlı Vinil
A0 33×46 841 x 1189 Posterler, Yapışkanlı Vinil

 

Hemen siz de broşür çalışmalarınız için boyutları seçin gerisini bize bırakın. Sizin için yüksek kalite ve nakliye çözümlerimizi sunalım.

Broşür Baskı Fiyatları

Broşürlerinizi bastırmak bizim gibi profesyonel bir baskı çözümleri firmasıyla çalışmanız önemlidir. Baskı firmamız farklı kağıt kaliteleri, baskı seçenekleri ve bitirme seçenekleri sunmaktadır. Broşürlerinizi yüksek kaliteli bir şekilde bastırarak, profesyonel ve güvenilir bir imaj oluşturmaya şimdi başlayın!

Kaliteli Restoran Menü Broşür Fiyatları

Broşür baskı süreçlerinde hem tasarım hem de kullanım amacına en uygun seçenekleri size sunmaya hazırız. Bizlere iletişim formumuz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi ekranınızın alt köşesinde yer alan Whatsapp ve arama butonlarından kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Broşürler Nerede Kullanıldığında Daha Etkili Olur?

  • Restoran Broşürü: Lezzetli yemek fotoğrafları, cazip teklifler ve şık tasarımıyla restoranınızı tanıtabileceğiniz etkileyici bir broşür örneği müşterinize pozitif etki aktarır.
  • Emlak Broşürü: Geniş açılı fotoğraflar, özelliklerin vurgulandığı net metinler ve kolay okunabilir tasarımıyla emlak hizmetlerinizi etkili bir şekilde sunan bir broşür örneği ofisinizde kiralama veya satın alma işlemlerini kolaylaştırır.
  • Tur veya Seyahat Acentesi Broşürü: Muhteşem manzaralar, tatil paketleri ve seyahat hizmetlerinizi tanıtacak ilgi çekici bir broşür örneği yolcularınıza eşsiz bir deneyim öncesi ön hazırlık yaptırır.
  • Sağlık Hizmetleri Broşürü: Uzman kadro, hizmetlerin kapsamlı açıklamaları ve hasta referanslarıyla sağlık hizmetlerinizi duyurabileceğiniz profesyonel bir broşür örneği hizmet alması muhtemel kişileri etkilemek ve ikna edebilmek için büyük önem taşır.

Broşür Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Broşür fiyatı; baskı adedi, boyutu, kağıt kalitesi ve tasarım seçeneklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Genel olarak standart boyutlarda bir broşürün fiyatı baskı kalıplarına göre 100 ile 1000 adet arasında değişiklik göstermektedir. Önerdiğimiz basım adedi 1000’dir. Çünkü broşürler az olduğunda belirli bir dağıtım programınız yoksa birkaç gün içinde tükenecektir. Eğer yüksek adetli basım yaptırırsanız dağım yapsanız dahi bir kısmını depolayabilir ihtiyaç halinde yeniden dağıtım yapabilirsiniz. 100 adet 1000 adet ile maliyet karşılaştırması yapıldığında arada çok büyük farklar yoktur.

Fiyatı etkileyen tek sebep baskı adedi değil aynı zamanda tasarım ve boyuttur. Özelleştirilmiş tasarımlar, özel kaplamalar veya katlama seçenekleri gibi ek özellikler bu fiyatları artırabilmektedir. Detaylı isteklerinizi iletebilirseniz eğer sizlere en uygun broşür baskı fiyatları sunabiliriz.

El Broşürü Bastırma

El broşürleri, etkili bir pazarlama aracı olarak bilinir ve işletmelerin veya etkinlik düzenleyenlerin dikkat çekmek ve mesajlarını aktarmak için sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir. Ayrıca el broşürleri, hedef kitleye doğrudan ulaşmayı sağlar ve potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek için ideal bir yol sunar. El broşürü bastırma fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi; boyutu, kağıt kalitesi, renk kullanımı, baskı adedi ve tasarım karmaşıklığı gibi unsurlar, fiyatları etkileyen önemli faktörlerdir. El broşürleri genellikle taşınabilir olması için daha küçük boyutlarda tasarlanır. En yaygın el broşürü boyutlarından biri A5’dir, ancak tercihinize göre farklı boyutlar da seçilebilir.

Broşür yaptırmak istiyorsanız, ilk adım olarak broşürün amacını ve hedef kitlenizi belirlemek önemlidir. Daha sonra, tasarım ve içerik konusunda profesyonel bir destek almak veya kendiniz tasarımını yapmak için uygun bir araç kullanabilirsiniz. Son olarak el broşürü bastırma fiyatları, seçeceğiniz baskı hizmeti, broşür boyutu, kağıt kalitesi ve baskı adedine bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, uygun bir fiyat teklifi almak için farklı baskı firmalarından fiyat araştırması yapabilirsiniz. El broşürleri, etkileyici bir tasarım ve dikkat çekici içerikle desteklendiğinde, hedef kitlenizin ilgisini çekebilir ve markanızı veya etkinliğinizi ön plana çıkarabilir. Etkili bir şekilde iletişim kurmak ve dikkat çekmek için profesyonel bir yaklaşım ve kaliteli baskı hizmeti önemlidir.

El broşürü bastırma sürecinde, zamanında teslimat ve kaliteli baskı hizmeti sağlayan güvenilir bir baskı firmasıyla çalışmak, başarılı bir sonuç elde etmenizi sağlayabilir.

Yorum Ekle
Yıldız:


Bu ürün hakkında henüz bir soru sorulmamış.
Broşür - El İlanı Baskısı Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevaplar
Broşür El İlanı bastırmak istiyorum ne yapmam gerekli?

Öncelikli olarak bastırmak istediğiniz broşür el ilanını hangi sektör ile alakalı olacağını bizimle paylaşmanız gerekmekte. Ayrıca broşür baskınızın üzerinde hangi görselleri kullanacağınızı, iletişim bilgileri gibi detayları da bizimle paylaşmanız gerekli. Seçeceğiniz broşür el ilanı çeşidine göre tasarımınız hazırlanır ve sizin onayınıza sunulur.

En Az Kaç Adet Broşür El İlanı Baskısı Yaptırabilirim?

Broşür ve el ilanlarının üretim süreci gereği belli sınırlarda üretilmesi gerektiği için firmamız olarak mininmum 1000 adet broşür el ilanı baskı siparişi verebilirsiniz. 

En Fazla Kaç Adet Broşür El İlanı Baskı Siparişi Verebilirim?

Maksimum baskı adedi konusunda herhangi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır. Yüksek adetli broşür el ilanı baskı siparişleriniz için mutlaka satış yetkililerimiz ile iletişime geçiniz. 


Üye Ol

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp
Hemen Ara WhatsApp