Sıvamalı kartvizit çeşitleri ve sıvamalı kartvizit baskısının reklama faydaları.Gelişen teknolojik imkanlar ve matbaacılığın da gelişmesi ile birlikte basım olanakları da aynı doğrultuda artmıştır. Kartvizitler günümüzde en çok kullanılan reklam araçlarından birisidir. Uzun süreli bir şahıs veya firma reklamı yapmaya yarayan kartvizitler sıvamalı kartvizit şeklinde de karşımıza çıkmaktadır. Sıvamalı kartvizitler firmaların son yıllarda en çok tercih ettiği kartvizit türleri arasındadır.

Sıvamalı Kartvizit Nedir?

Sıvamalı kartvizitin diğer kartvizitlere göre kalitesi bir hayli iyi olan kartvizitlerdir. Sıvamalı kartvizit daha dayanıklı ve gramaj olarak daha ağır olan, kolay yıpranmayan, daha dayanıklı malzeme ile basılmış olan kartvizit türleridir. Uzun süreli bir kartvizit tercih eden ve maliyeti de düşünmeyen firmalar tarafından oldukça fazla tercih edilen kartvizit türlerinden biridir. 

Sıvamalı Kartvizit ve Standart Kartvizit Karşılaştırılması

Sıvamalı kartvizit gramaj ağırlığı da yine diğer kartvizitlerle kıyaslandığı durumlarda daha ağırdır. Bundan dolayı da dayanıklıdır. Normal kartvizitlere göre de sıvamalı kartvizit kalınlığı fazladır. Bu da kartvizite ayrı bir hava katmaktadır. 2 tane normal standart kartvizitin üst üste koyulması ile ortaya çıkan yeni kartvizit türüne sıvamalı kartvizit denilir. Bu kartvizitler standart kartvizitlere göre yırtılması daha da zordur. 

Sıvamalı Kartvizit Fiyatları

Sıvamalı kartvizit fiyatları birçok ayrıntıya göre değişkenlik gösterir. Basılacak olan sıvamalı kartvizitin boyutu ve bu kartvizitin tasarımı fiyatını etkileyen unsurlardan birisidir. Sıvamalı kartvizit genişliği ve yüksekliği de yine basım maliyetini etkiler. Ayrıca basım yapacak matbaa firmasının da kalitesine göre yine kartvizit fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sıvamalı kartvizit çeşitleri türü de yine fiyatın ne olması gerektiği hakkında bilgi verir. 

En uygun Sıvamalı Kartvizit ürünü

Sıvamalı Kartvizit Basımları

Sıvamalı kartvizitlerin üzerine pek çok baskı yapılabilmektedir. Sıvamalı kartvizit baskı denilince üzerinde sadece logo veya firma bilgileri olduğu bir kartvizit düşünülmemelidir. Gelişen teknoloji ile QR kodların hayatımıza girmesinden dolayı QR kodlar da yine aynı şekilde kartvizitlere basılmaktadır. Bu şekilde dijital ortamda kartvizitler daha da akılda kalıcı olmaktadır. 

QR kod aracılığı ile firma reklamı daha da etkili olmaktadır. Bu şekilde kartvizit üzerinde uzun yazılar veya firma iletişim bilgileri de bu koda işlenmektedir. Kişi bu kodu okutunca tüm bilgilere ulaşmaktadır. 
 Bu Blog Yazılarımızda İlginizi Çekebilir

Geri Dönüşüm ve Kağıt Atık Nedir?

Atık, günlük yaşantımızda sosyal ve ekonomik olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin sonunda kullan...

Kağıt Ölçüleri Nelerdir?

Tasarım çalışmalarının her birinde kağıt ölçüleri değişiklik göstermektedir. Tasarım ...

Magnet baskı nedir? Nerede kullanılır?

Günümüzde buzdolapların üzerlerinde gördüğümüz magnet baskılar hayatımızın ad...

Matbaa Baskıları Ve Basılı Reklamların Avantajları

Birçok organizasyonlarda matbaacılık ve yayıncılık sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle görsellerin,...

Üye Ol


Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Üye Giriş
Üye Girişi

Şifre Yenileme Talebi

Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp