logo
banner
TEL: +90212 544 75 35 TEL: +90212 544 75 45
TEL: +90212 544 13 51 TEL: +90212 544 75 85
GSM: +9 0531 769 98 27
Ürün Gruplarımız
  Katalog
  Dergi
  Kitap Baskı
  Broşür - El İlanı
  Kartvizit
  Afiş
  Cepli Dosya
  Bloknot
  Antetli Kağıt ve Zarf
  Bardak Altlığı
  Mouse Pad
  Sticker (Çıkartma Etiket)
  Oto Kokusu
  Oto Paspas Basımı
  Karton Çanta
  İnsört
  Magnet
  A6 Broşür (10x14 cm)
  A5 Broşür (14x20 cm)
  A4 Broşür (20x30 cm)
  A3 Broşür (30x40 cm)
  A2 Broşür (40x60 cm)
  Selefonlu Broşürler
  Acil Broşür
  Şeffaf Kartvizit
  Popüler Kartvizit
  Tuale Kartvizit
  Kısmi Laklı Kartvizit
  Özel Kesimli Kartvizit
  Kabartmalı Kartvizit
  Acil Katalog
  Fatura Basımı
 İrsaliye Basımı
  Sürekli Form Fatura
  Amerikan Servis
  Torba Zarf
  Sıvamalı Kartvizit
  Ajanda Basımı
  Masa Takvimi
  Piramit Takvimi
  Duvar Takvimi
  Gemici Takvimi
  Logo Tasarım
  Tasarım Hizmetleri

CEPLİ DOSYA VE CEPLİ DOSYA TASARIMI

Parlak Selefonlu Cepli Dosya
23 cm x 33 cm


Ürün Detayları
300 gr Amerikan Bristol
23 cm x 33 cm Boyutunda
Parlak Selefonlu
Yapıştırma Cepli
Trigromi Baskı (Renkli)

Adet Fiyat
1000 610 TL
Mat Selefonlu Cepli Dosya
23 cm x 33 cm


Ürün Detayları
350 gr Mat Kuşe yada Amerikan Bristol
23 cm x 33 cm Boyutunda
Mat Selefonlu
Yapıştırma Cepli
Trigromi Baskı (Renkli)

Adet Fiyat
1000 695 TL
Cepli Dosya Mat Selefon ve Kısmi Laklı
23 cm x 33 cm


Ürün Detayları
350 gr Mat Kuşe yada Amerikan Bristol
23 cm x 33 cm Boyutunda
Mat Selefonlu - Kısmi Laklı
Yapıştırma Cepli
Trigromi Baskı (Renkli)

Adet Fiyat
1000 830 TL
Özel Kesimli Cepli Dosya
23 cm x 33 cm


Ürün Detayları
350 gr Mat Kuşe Kağıt / Özel Kesim
23 cm x 33 cm Boyutunda
Mat Selefonlu - Extra İşlemler (Lak-Gofre)
Kendinden Cepli
Ön Arka - Trigromi Baskı (Renkli)

Adet Fiyat
1000 1455 TL
siparis
msn adres

Fiyatlarda tasarım ücreti ve KDV dahil değildir.
Siparişler en erken 5 en geç 10 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.
Ürün teslimatında kargo ücreti alıcıya aittir (Detaylar için Satış Sözleşmesine bakınız).
Adetler ve ebatlar %1 ile 5 arası fire verebilir.

Cepli Dosya Nedir?

Cepli dosyalar kullanımı pratik çoğunlukla kalın kağıt yahut karton malzemeden üretilmiş olan kırtasiye ürünleridir. Çoğunlukla reklam amaçlı dağıtılmakla birlikte kurumsallaşmış firmalar sunumlarında, konferanslarında yahut yatırım tekliflerini sunarken kullanmaktadırlar. Pek çok kişi tarafından kullanılması ve düşük maliyetli olması sebebi ile tanıtım ve reklam sektöründe oldukça fazla tercih edilen cepli dosyalar, çok dayanıklı materyaller değildir. Cepli dosyalar firmalar için özel olarak, oldukça düşük maliyetli tasarlanan materyallerdir. Bu tür materyallerin promosyon amaçlı dağıtılması firmalara müşteri çevresinin gelişmesinde yardımcı olabileceği gibi aynı zamanda müşteri çevresinde kaliteli firma algısı oluşturacaktır.

Cepli Dosya Fiyatları
Cepli dosya fiyatları, dosya tasarımının kişiye özel olup olmamasına, kullanılan malzemenin kalitesine, basım yapılacak dosya miktarına göre belirlenmektedir.

Cepli Dosya Ebatları Cepli dosya ebatları için en ideal kabul edilen ebat 44*31'dir. Bu ebatta üretilen dosyalara maksimum A4 büyüklüğünde ki kağıtlar rahatça sığabilmektedir. Fakat talepleriniz doğrultusunda dosya boyutları değiştirilebilmektedir. Cepli dosya üretiminde genellikle 1.hamurdan üretilmekte olan kartonlar kullanılmaktadır. Fakat daha dayanıklı dosya talep edilmesi durumunda plastik yapılır dosya tasarımları da mevcuttur. Dosyaların üst yüzeylerinde genellikle parlak bir görüntü sağlayacak olan kuşe kağıt baskıları tercih edilmektedir. Dosya yüzeyinde parlak ve mat görüntü sağlayan lokal lak teknikleri kullanılmaktadır. Dosya yüzeyinde kabartma uygulamaları kullanarak firma logosunun yahut şirket adının daha dikkat çeker konum getirilmesi de mümkündür.

Cepli Dosyaların Kullanım Alanları
Cepli dosyalar fuarlar, konferanslar, sempozyumlarda oldukça sık kullanılmaktadır. Bu tür dosyaların böyle organizasyonlarda sıklıkla kullanılmasının sebebi bu dosyaların oldukça hafif ve aynı zaman da kullanışlı olmasıdır.

Cepli Dosya Tasarımlarında Kullanılan Reklam Teknikleri Hangi ürün reklam amaçlı olarak kullanılacaksa kullanılsın ürün üzerine reklam tekniği uygulamaların doğru yerleştirilmesi son derece önemlidir. Öncelikle tanıtım amaçlı kullanılacak üründe renk seçimi oldukça önemlidir. Üründe kargaşa oluşturmayacak olabildiğince sade renkler tercih edilmelidir. Kaliteli firma algısı oluşturmak içinde kullanılan ürünü olabildiğince kaliteli malzemeden seçmeye özen göstermeliyiz. Promosyon ürünlerinin tamamında müşteriye ulaştığı ilk andan itibaren firma hakkında bir düşünce oluşmaya başlar. Yapılan araştırmalara göre insanlarda kalın kapaklı, yaldızlı, varaklı promosyon ürünlerini dağıtan firmalara karşı kaliteli ve pahalı firma algısı oluşurken, ince kapaklı, mat görünümlü ve karışık renklerde ürünleri promosyon olarak dağıtan firmalara karşı ise ucuz, başarısız firma algısı oluştuğu tespit edilmiştir. Bu sebeplerle promosyon dağıtılan ürünlerde firmanın ara yüzleridir. Ulaştıkları kişilere karşı firmanızı temsil ederler ve kar yüzdenizi arttırmanıza yardımcı olurlar. Cepli dosya tasarımlarında mutlaka logo kullanılmalıdır. Firmanızın logosu bulunmamakta ise bu durum firmanızın kurumsallaşması önündeki en ciddi engellerden bir tanesidir. Logo müşteri çevresinde köklü firma algısı oluşturan bir etmendir. Kurumsallaşma yolunda ilerleyen bir firma iseniz logo tasarımı konusunda profesyonel destek almalı ve promosyon ürünlerinizde logonuzu mutlaka kullanmalısınız. . Pek çok insan kendisine reklam amaçlı verilen broşürleri incelemez fakat cepli dosya gibi promosyon ürünlerini kullanırım düşüncesi ile saklama gereği duyar. Bu tür uzun vadeli kullanım ömrü olan ürünleri üzerine firmanızın isminin yazılması yapmış olduğunuz reklamın da uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır.

Etiket Bulutu: cepli dosya fiyatları, cepli dosya, cepli dosya baskısı, cepli dosya baskı fiyatları, cepli dosya basım, sunum dosyası, sunum dosyası basımı, sunum dosya fiyatları